News 12

Mystery Box i… ewolucja Meltana?

Poznaliśmy nowe informacje na temat tajemniczego pokemona – Meltana. Co tym razem ujawniło Niantic we współpracy z The Pokemon Company?

Na oficjalnym pokemonowym kanale YouTube pojawiły się dwa nowe materiały przedstawiające kolejne szczegóły na temat mitycznego Meltana:

Pierwszy materiał ujawnia nam tzw. Mystery Box – skrzynkę, która po przesłaniu do świata Pokemon GO powoduje pojawienie się Meltana. W drugim filmie widzimy mitycznego pokemona w prawdziwym świecie oraz… wskazówkę, że posiada on ewolucję lub inną formę, na którą składa się duża ilość Meltanów.

Na oficjalnej stronie poświęconej Pokemon Let’s GO znajdujemy wyjaśnienia dotyczące tego co zobaczyliśmy w filmach oraz wszystkie nowe informacje:

Profesor Oak i Profesor Willow nieustannie pracują nad swoimi badaniami, wspieranymi raportami na temat Ditto zamieniającego się w Meltana w Pokemon GO. Wygląda na to, że odkryli również, iż Mystery Box jest w jakiś sposób związany z pojawieniem się Meltana!

Nowy Special Research pojawi się w Pokemon GO i pozwoli wam rozpocząć badania dotyczące mitycznego pokemona Meltana. Oczekujcie nowego Special Research tej zimy, kiedy to będziecie mogli wziąć udział w różnych badaniach wraz z profesorem Willowem oraz złapać Meltana!

Mystery Box zawiera klucz do złapania Meltana

Wiemy że Meltan pojawia się w Pokemon GO. By złapać tego pokemona, istotne jest posiadanie Mystery Box, który może być uzyskany za przesłanie pokemona z Pokemon GO do Pokemon Let’s GO Pikachu! oraz Eevee!

Mystery Box zamyka się po jednokrotnym użyciu. Jedynym sposobem na ponowne otwarcie jest poczekanie określonej ilości czasu oraz przesłanie kolejnego pokemona z Pokemon GO do Pokemon Let’s GO. Mystery Box możesz otrzymać również za przesyłanie pokemonów do gry na Nintendo Switch swojego przyjaciela, ale możesz posiadać jeden Mystery Box naraz!

Meltan pojawi się gdy Mystery Box zostanie otwarty w Pokemon GO, ale bądźcie uważni – pojawi się tylko dla gracza, który otworzy Mystery Box. Dotknij Meltana, którego zobaczysz na mapie i spróbuj go złapać!

Informacje ze strony mogą być nieco mylące – najpierw czytamy, że w Pokemon GO pojawi się Special Research z możliwością złapania Meltana a dalej, iż Meltan znajduje się w Mystery Box przesyłanym z Let’s GO do Pokemon GO. Możliwości są dwie:

 • Special Research zapewni nam tylko jednego Meltana, jeśli będziemy chcieli ich więcej lub będą wymagane do uzyskania kolejnej formy tego pokemona to będziemy musieli użyć Mystery Box,
 • Special Research samo w sobie będzie wymagało interakcji z Pokemon Let’s GO.

Jak będzie naprawdę? Na odpowiedź musimy jeszcze poczekać.

Mystery Box ma działać jak specjalnego rodzaju Incense – przez 30 minut będziemy mieli możliwość złapać jednego Meltana, po czym Box zamknie się na jakiś czas (jeszcze nieokreślony) i a jego działanie będziemy mogli odnowić przesyłając kolejnego pokemona z Pokemon GO do gry Pokemon Let’s GO na Nintendo Switch.

12 komentarzy

 • Reply
  Avs
  Paź 10, 2018 9:46 pm

  Nie mam Nintendo Switch i przez to nie będę mógł uzyskać możliwości złapania większej ilości Meltana? Eh..

 • Reply
  Bale
  Paź 11, 2018 4:00 am

  Witam.
  Wie ktos moze kiedy bedzie jakis Podwojny Exp?

 • Reply
  Hhrhry
  Paź 11, 2018 5:09 am

  To jest jakieś gówno że trzeba więcej hajsu wydawać żeby coś mieć w grach ale tak jest prawie wszędzie

 • Reply
  Wiktor
  Paź 11, 2018 7:00 am

  Za chwilę będzie trzeba kupić od nich konsole żeby grać w PG. Ech. .

 • Reply
  TelMati
  Paź 11, 2018 7:03 am

  Takie troche naciąganie na hajs

 • Reply
  PlutoVALOR
  Paź 11, 2018 7:52 am

  Uwielbiam narzekanie za każdym razem w komentarzach. Nie ważne o czym artykuł

 • Reply
  kotek
  Paź 11, 2018 8:07 am

  uwielbiam Twoje uwielbianie

 • Reply
  Ja też łapię
  Paź 11, 2018 1:03 pm

  Z tej informacji wynika tyle co i nic a już niektórzy marudzą. przypominam że jak komuś coś się nie podoba to zawsze można zrobić deinstalację gry i znaleźć coś co bardziej spełnia oczekiwania. Niestety ale takie czasy że za wszystko trzeba płacić i my tego nie zmienimy.

 • Reply
  florian
  Paź 11, 2018 1:59 pm

  Debili na świecie nie brakuje więc pewnie kupią konsolę i grę let’s aby mieć w GO to coś.

  • Reply
   PlutoVALOR
   Paź 11, 2018 6:38 pm

   Które do niczego się nie przyda, jedynie do wpisu w pokedexie

 • Reply
  Poker poker
  Gru 30, 2018 3:53 pm

  Pewnie i tak za jakiś czas będzie możliwość złapania mew i kolejnego meltana żeby nowi gracze mieli możliwość złapać

 • Reply
  Kubiks
  Sty 06, 2019 8:45 pm

  Eh…. dobrze ze mam switcha nawet nie myślałem o jakiś bonusach do PG.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.