News 10

Naklejki do prezentów i zapraszanie przyjaciół na raidy

Już niedługo prezenty wysyłane przyjaciołom będzie można “personalizować”. Doczekaliśmy się również informacji kiedy (orientacyjnie) w grze pojawi się zapraszanie przyjaciół na raidy.

Na stronie pokemongolive.com czytamy:

W nadchodzących miesiącach do Pokemon GO nadchodzi wiele ekscytujących zmian i chcemy się z wami podzielić niektórymi z nich. Jedna z tych funkcji została już zapowiedziana a jest to zapraszanie przyjaciół do zdalnego udziału w raidzie. Druga z funkcji pozwoli wam na personalizowanie prezentów dzięki naklejkom.

Podaruj swoim przyjaciołom uśmiech wraz z naklejkami na prezenty

Chcecie pokazać przyjaciołom jak bardzo ich cenicie? Już niedługo będziecie mogli dodać specjalną naklejkę do wysyłanego prezentu!

Po wprowadzeniu tej funkcjonalności, otrzymacie darmowy zestaw naklejek. Na ekranie widocznym zaraz przed wysłaniem prezentu pojawi się przycisk pozwalający dodać naklejkę. Na początek dostępne będzie pięć różnych wzorów. Naklejki można użyć tylko raz (po czym zniknie z ekwipunku przyp. red.) więc zbierzcie ich więcej otwierając prezenty. W przyszłości więcej wzorów pojawi się w sklepie gry. 

Zaproś swoich przyjaciół na raid niezależnie od ich lokalizacji

Kontynuujemy wprowadzanie zmian, które pozwolą dostosować rozgrywkę do indywidualnych potrzeb graczy, tak więc niedługo w grze pojawi się możliwość zapraszania przyjaciół na raidy!

Gdy funkcjonalność stanie się dostępna, zobaczycie “+” zarówno w prywatnym jak i publicznym lobby, do którego dołączycie. Po naciśnięciu tego przycisku otrzymacie możliwość zaproszenia do pięciu przyjaciół. Wasi przyjaciele zobaczą zaproszenie na ekranie “nearby” oraz poprzez powiadomienie. Zaproszenie pozwoli im dołączyć do lobby. Raid Pass zostanie przez nich zużyty dopiero gdy walka wystartuje a nie w momencie gdy dołączą do lobby. 

Funkcjonalność zostanie uruchomiona już gdy Reshiram zniknie z raidów, ale nie martwcie się – pokemon ten powróci do raidów w przyszłości, więc będziecie mieli kolejną szansę by zmierzyć się z nim. 

Dokładna data wprowadzenia obu funkcji nie została podana – wiemy tylko, że w przypadku zapraszania przyjaciół na raidy będzie to druga połowa czerwca.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/jun2020-events/

10 komentarzy

 • Reply
  ach
  Cze 05, 2020 8:48 pm

  “Raid Pass zostanie przez nich zużyty dopiero gdy walka wystartuje a nie w momencie gdy dołączą do lobby.” załóżmy,że jestem osobą zapraszającą, co z moim raid passem jeżeli ktoś się wycofa? jeżeli zrezygnuję to przepadnie czy nie?

  • Reply
   Radek
   Cze 06, 2020 12:52 am

   Przepadnie tak jak i im więc wątpię że zrezygnują tym bardziej że ty jak i oni użyjecie raid pass dopiero przy wejściu w rozgrywke

   • Reply
    Ziben195
    Cze 06, 2020 8:54 am

    Umiesz czytac ze zrozumieniem? Zapraszanym nie przepadnie dopóki nie rozpocznie sie walka, bedac w lobby nie straci sie raid passa, a co do zapraszajacego pewno ‘wyjdzie w praniu’

 • Reply
  R
  Cze 05, 2020 9:59 pm

  Brzmi mega zachęcająco – wychodzi na to, że raidy będzie się startowało… albo będzie trzeba się szybko wycofywać. W każdym bądź razie fajna funkcja, bo otwiera się możliwość grania na kolejnych arenach.
  I teraz niech tylko przywrócą Lake Trio, łapiemy przyjaciół na drugim końcu świata i jedziemy z koksem 🙂

 • Reply
  Piasecki88
  Cze 05, 2020 11:26 pm

  Kolejne nowości na horyzoncie brzmi zachecająco zapraszać kumpli na rajd

 • Reply
  Pokemon85
  Cze 06, 2020 8:28 am

  Czy ktoś wie dla czego nie działa tej medalion do zmiany drużyny?

 • Reply
  ORSEKYT_34
  Cze 06, 2020 8:32 am

  No fajnie ale ja czekam na raidy na zekroma ponieważ ta funkcja wyjdzie prawdopodobnie 17 czerwca.

 • Reply
  Gracz
  Cze 06, 2020 3:19 pm

  Damian na stronie w menu te 3paski w lewym górnym rogu jest odnośnik FRIEND CODES tam szukaj….

 • Reply
  Wojtek
  Cze 06, 2020 8:15 pm

  A wie ktoś czy zużyje zwykły raid pass osoby zaproszonej czy remote? Czy nigdzie o tym nie pisali?
  I drugie pytanie czy z remote rajdu też będzie można zapraszać czy tylko lokalnie?

 • Reply
  poke fan
  Cze 12, 2020 9:40 am

  fajna mechanika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.