News 1

Niantic podjęło decyzję

Niantic wycofuje się z kontrowersyjnego dla graczy pomysłu wycofania zwiększonego dystansu interakcji z PokeStopami i gymami.

Wczoraj późnym wieczorem na twitterowym profilu Niantic pojawiła się następująca wiadomość:

Trenerzy – nie możemy się doczekać, by podzielić się z Wami rezultatami pracy grupy zadaniowej 1 września, ale jedna rzecz nie może dłużej czekać! Od teraz 80 metrów będzie bazowym dystansem interakcji dla PokeStopów i gymów na całym świecie. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali nam Wasze obawy. Słyszymy Was i rozumiemy, że jest to istotny benefit dla wielu graczy. Podzielimy się resztą spostrzeżeń w przyszłym tygodniu. 

Mimo że Niantic komunikuje się z nami wciąż w dość zagmatwany sposób, to wygląda na to, że producent Pokemon GO wycofał się z pomysłu odebrania nam bonusu w postaci dwukrotnego zwiększenia dystansu na jaki możemy wchodzić w interakcje z PokeStopami oraz gymami.

Co ciekawe Niantic w dalszym ciągu nie wpisało zwiększonego dystansu interakcji jako funkcjonalności wprowadzonej na stałe na stronie poświęconej bonusom związanym z pandemią. Miejmy nadzieję, że to zwykłe przeoczenie i nie jest planowany jakiś nagły zwrot akcji.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.