News 23

Nowe pokemony i Lure Module w grze!

Niantic wprowadziło do gry nowe rodzaje Lure Module, które niedawno odkryto w kodzie gry, przy okazji dodano też nowe pokemony.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że więcej pokemonów pierwotnie odkrytych w regionie Sinnoh zmierza do Pokemon GO! Przez morza i plaże, aż po górskie szczyty, miejcie oko na pokemony takie jak Cherubi, Gible, Hippopotas i inne. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i zaskakiwać spotykając te pokemony na dziko oraz wykluwając je z jajek. Dodatkowo do Pokemon GO wchodzi potężny atak typu ziemnego – Earth Power!

Mamy jeszcze więcej nowych, ekscytujących informacji. Dzięki poświęceniu i pomocy Profesorowi Willow w jego badaniom, poczynił niezwykłe ulepszenia w Lure Module. Inspirowane odkryciami z całego świata, zostały opracowane trzy nowe Lure Module. Przyciągają one pokemony a jednocześnie tworzą specjalne środowisko wokół siebie. Niedługo będziecie mogli poznać moc Glacial Lure Module, Mossy Lure Module oraz Magnetic Lure Module. Lury te mogą nawet powodować ewolucje niektórych pokemonów!

Więcej szczegółów dotyczących ekscytujących nowości:

  • Nowe pokemony z regionu Sinnoh są dostępne do złapania oraz wyklucia z jajek.
  • Earth Power to potężny atak ładowany typu ziemnego, który może obniżyć obronę przeciwnika podczas PvP.
  • Niektóre pokemony z regionu Sinnoh będą znać Earth Power.
  • Inne pokemony które mogą znać Earth Power to Nidoqueen, Nidoking, Aerodactyl, Camerupt oraz Claydol.
  • Glacial Lure Module, Mossy Lure Module oraz Magnetic Lure Module mogą zostać zakupione w sklepie gry i będą dostępne jako nagrody za nowy Special Research.
  • Nowe lury przyciągają pokemony na podstawie swoich typów: Glacial Lure Module przyciąga pokemony kochające zimno typów wodnego oraz lodowego; Mossy Lure Module przyciąga pokemony kochające zabawy w liściach takie jak stworzenia typu robaczego, trawiastego oraz trującego; Magnetic Lure Module przyciąga pokemony o elektromagnetycznych skłonnościach takie jak typ elektryczny, stalowy czy kamienny.
  • Gdy trenerzy będą w zasięgu PokeStopa danego typu i mogą z powodzeniem obrócić jego dyskiem, ewolucja Magnetona i Nosepassa stanie się dostępna, tak samo jak poszczególne ewolucje Eevee.

Ewolucje jakie można wykonywać przy nowych Lure Module:

  • Glacial Lure Module: Eevee -> Glaceon

  • Mossy Lure Module: Eevee -> Leafeon

  • Magnetic Lure Module:  Nosepass -> Probopass,

  • Magnetic Lure Module: Magneton -> Magnezone

Nowe pokemony (szczegóły na ich temat w kolejnym wpisie)

Cherubi -> Cherrim

Hippopotas -> Hippowdon

Gible -> Gabite -> Garchomp

Burmy (żeński) -> Wormadam

Burmy (męski) -> Mothim

Shellos -> Gastrodon

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/sinnohandlureupdate/

23 komentarze

  • Reply
    Kolo
    Maj 17, 2019 11:19 pm

    Jak uzyskać ewolucję Leafeona albo Glaceona?

    • Reply
      Dawid
      Maj 26, 2019 9:32 am

      Czytajcie uważnie nowe lure module służą do ewolucji

    • Reply
      Dawid
      Maj 26, 2019 9:34 am

      Sam już mam 2 nowe ewolucję eevee i magnezona, oraz ewolucję nosepass

  • Reply
    Ryuumei
    Maj 17, 2019 11:25 pm

    NARESZCIE MOJE NAJUKOCHAŃSZE GIBLE *.*

  • Reply
    Gege
    Maj 17, 2019 11:48 pm

    Witam, mam problem w Motorola One z wibracjami. Nie ma ich w grze i nie mam pojęcia co może być nie tak. Próbowałem już różnych wariantów i niestety nic nie pomaga.

    Ma ktoś jakiś pomysł lub rozwiązanie?

  • Reply
    Machrid
    Maj 18, 2019 3:06 am

    Kocham ten update

  • Reply
    rogal
    Maj 18, 2019 8:31 am

    jest trick na nazwy z eevee 😀

    • Reply
      Łapacz
      Maj 18, 2019 11:34 am

      Poywierdzam, działają. Już ewoluowałem.
      imię Linnea – wyjdzie Leafeon
      imię Rea – wyjdzie Glaceon

  • Reply
    Kyoto
    Maj 18, 2019 8:44 am

    Czyli odpalamy lite przychodzą pod pokestopa pokemony i gdy przekręcimy pokestopem to pokemony w zasięgu które się ujawniły dostają evolucji?

    • Reply
      Pokemonmama
      Maj 25, 2019 5:35 pm

      Niekoniecznie. Próbowaliśmy we dwoje z Nosepass i Magnetonem mnie się nie udało z żadnym. Obydwoje mamy ten sam poziom i bardzo dużo candies.

    • Reply
      Dawid
      Maj 26, 2019 10:23 am

      Chodzi o to że po odpaleniu tych lurów respia się pokemony z 2 evolucji, po 2 podchodzisz do pokestopa jak jest odpalony lur wchodzisz w swoje poksy i szukasz eevee po czym możesz go ewoluowac w glaceona lub leafeona w zależności od lura jaki jest odpalony w pokestopie

  • Reply
    Anu91
    Maj 18, 2019 9:24 am

    Jak chcesz zmienić na leafeona to linnea a jak na Glicoona to Rea

  • Reply
    shrek
    Maj 18, 2019 9:34 am

    Machrid, rozczarowałeś mnie 🙁 Same bugi dodają a Ty zadowolony?

    • Reply
      belzebub
      Maj 18, 2019 9:58 am

      bo to nie on tylko ktos sie za niego podal

  • Reply
    Machrid
    Maj 18, 2019 1:37 pm

    Super update. Dużo nowych poków.

  • Reply
    Kyoto
    Maj 18, 2019 4:48 pm

    Ej to jak to się robi? Wytłumaczy ktoś?

    • Reply
      P1u70
      Maj 19, 2019 7:21 am

      40 lvl trzeba mieć

  • Reply
    Cowboyka
    Maj 18, 2019 9:02 pm

    Czy ktoś też zauważył że od dwóch tygodni? Może lepiej wypada o wiele mniej rzeczy z pokespotów i gymów? Czym jest to spowodowane, czy gdzieś ktoś opisywał ten problem?

    • Reply
      przemo
      Maj 22, 2019 7:43 pm

      Wypadają normalnie tylko źle się wyświetlają.

  • Reply
    MAKBETll
    Maj 18, 2019 9:34 pm

    Można ewoluować eevee w glaceona zmieniając mu imię na Rea, a w leafiona na Linnea

  • Reply
    MAKBETll
    Maj 18, 2019 9:39 pm

    Szkoda że tylko raz

  • Reply
    Dejw
    Maj 19, 2019 12:49 am

    Do ewolucji w megazona potrzebne są candy?