News 59

Nowe pokemony?

Rozwiązanie zagadki pt. “czy druga generacja zostanie dodana do gry” zostało nieco przesunięte w czasie. Przy okazji ogłoszenia współpracy z nowym sponsorem Niantic wskazuje nam datę ujawnienia kolejnych informacji. 

Notka została dodana na portalu pokemongolive.com:

Dołączcie do nas, by powitać Sprint jako pierwszego partnera Pokemon GO z USA

Trenerzy,

wraz ze zbliżającym się rokiem 2017, chcielibyśmy poświęcić chwilę i podziękować za wasze wsparcie. Jesteśmy podekscytowani grudniem, ponieważ mamy przygotowane kilka nowych doświadczeń oraz eventów w grze, które są planowane przed zakończeniem obecnego roku. Nie możemy zdradzić szczegółów już teraz, ale śledźcie nasze media społecznościowe 12 grudnia, by poznać szczegóły dotyczące pierwszego dodania większej ilości pokemonów do Pokemon GO.

Ponadto jesteśmy podekscytowani możliwością ogłoszenia, że wraz z firmą Sprint pracujemy nad stworzeniem specjalnego doświadczenia z Pokemon GO w ponad 10 500 lokacjach w USA. Jako część tej współpracy Sprint i Boost Mobile w sklepach RadioShack zostaną PokeStopami oraz Gymami, co da wam jeszcze więcej miejsc do uzupełniania Poke Balli oraz Razz Berry, a także do walk z waszymi przyjaciółmi. Lokacje firmy Sprint będą także posiadać stacje do ładowania urządzeń, tak by rozgrywka w Pokemon GO mogła być jak najdłuższa. Sprint zapewni wam także świetne połączenie internetowe oraz nielimitowany zasób danych, by wspierać wasze poszukiwania pokemonów, gdziekolwiek się one ukrywają. 

John Hanke oraz zespół Pokemon GO

Współpraca z firmą Sprint nie jest dla nas czymś szczególnie ekscytującym, ponieważ dotyczy to jedynie terenów USA. Co zasługuje na szczególną uwagę – 12 grudnia poznamy szczegóły na temat dodania nowych pokemonów do Pokemon GO. Jak na razie nie wiemy, czy Niantic planuje wreszcie udostępnić nam legendy z pierwszej generacji, czy też od razu przejdzie do wprowadzenia drugiej generacji do gry. Co ciekawe, informacją o dodaniu nowych pokemonów do produkcji Niantic podzielił się także oficjalny profil marki Pokemon na twitterze:

Musimy uzbroić się w cierpliwość, bo producent wspomniał także o nadchodzących eventach oraz wydarzeniach. Domyślacie się, jakie pokemony trafią do gry i jakie eventy umilą nam rozgrywkę?

59 komentarzy

 • Reply
  Pekemon
  Gru 07, 2016 5:24 pm

  Wiedziałem, że wydanie 2 generacji 8 grudnia to całkowite nieporozumienie

 • Reply
  Yorickai
  Gru 07, 2016 5:30 pm

  Trochę żal. Liczyłem, że dzisiaj będę mógł już łapać nowe pokemony z drugiej generacji a tu kicha. Mam nadzieję, że szybko wejdą bo mimo, że fajnie się pokemony zbiera to jeśli wałkuje się ciągle to samo to zaczyna wiać nudą. Może nie przestanę grać ale już nie będzie takiej frajdy.

  • Reply
   Outlawek
   Gru 07, 2016 8:10 pm

   I co Ci da druga generacja? Przez chwilę będziesz miał co robić, będziesz się cieszył, a potem znowu nastanie monotonia, bo taka jest kolej rzeczy. Żeby tego uniknąć gra wymaga innych usprawnień i zmian niż tylko dodanie nowych Pokemonów. Tutaj ma Niantic spore miejsce do popisu, gdyby tylko słuchał choć trochę graczy i tego, co proponują, bo niektóre pomysły są na prawdę warte uwagi i zastanowienia. Poza tym wątpię, by z drugą generacją jakoś znacząco zwiększyła się ilość miejsc odradzania, co za tym idzie, może być jeszcze trudniej skompletować Pokemony pierwszej generacji.

   • Reply
    kropianka
    Gru 07, 2016 10:25 pm

    Ogólnie w życiu jest tak, że najbardziej cieszy to co się zdobywa z trudem, to co przychodzi zbyt łatwo nie daje takiej satysfakcji.

   • Reply
    Yorickai
    Gru 08, 2016 12:26 am

    Osobiście się nie zgodzę. Wprowadzenie drugiej generacji sprawi, że wprowadzona zostanie świeżość w pokemonach. Poza tym już nie tylko szczury i gołębie będzie widać a znacznie więcej. Dodatkowo jesli ktoś uważa, że drugiej generacji nie powinno być to wcale nie musi ich łapać. Ja mam szczerą nadzieję, że w poniedziałek 12.12. Faktycznie druga generacja wejdzie. Ale zgodzę się z jednym, że handlarzy kont i cheaterów należało by ukrócić.

    • Reply
     szmeto
     Gru 08, 2016 1:04 am

     Popieram co do drugiej generacji. Nie po to ciułam cuksy na Scizora, żeby jej nie było. To samo z Seadrą, Crobatem czy Steelixem. Że o Espeonie i Umbreonie nie wspomnę. Ludzie gderacie, że nie chcecie drugiej generacji, bo jej nie znacie, a dostaniecie naprawdę sporo fajnych poków.

     • Outlawek
      Gru 08, 2016 9:47 am

      Tu nie chodzi o to, że nie znam Pokemonów drugiej generacji i dlatego jej nie chcę, bo jakby tak było to bym nigdy nie sięgnął po grę, gdyż nie znałem też pierwszej. Nadal nie jestem fanem Pokemonów, ale gra mi się podoba, więc gram.

      Chodzi mi o to, że nim Niantic wprowadzi drugą generację, powinien skupić się na dopracowaniu gry, bo jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, które sprawiłyby, że byłaby znacznie bardziej interesująca.

      Rzucenie teraz drugiej generacji przypomina mi igrzyska rzymskie. Jak ludzie byli niezadowoleni, Cezar fundował igrzyska i już plebs był szczęśliwy, zapominając o trapiących go bolączkach. I tak jest podobnie z drugą generacją. Gra wymaga zmian i ulepszeń, ale nie, dajmy graczom nowe Pokemony i przynajmniej na jakiś czas będziemy mieli z nimi spokój.

   • Reply
    dagmara
    Gru 08, 2016 7:11 am

    Monotonia? Może dla kogoś, kto nie pracuje, może pozwolić sobie na kilkugodzinne łowy każdego dnia i w dwa tygodnie złapie wszystkie poki. Ja wciąż mam wiele do zdobycia. Ale zgadzam się, że na wprowadzenie drugiej generacji (a to właśnie obstawiam, bo legendy pozostaną raczej legendami, nie wyobrażam sobie żeby Mewtwo czy inny Zapdos miał mi się spawnować pod domem) wybrali trochę zły moment. Mimo wszystko, zimą nie wyciągnie ona na dwór tylu osób, ile wyciągnęłaby wiosną/latem.

 • Reply
  Uro
  Gru 07, 2016 5:32 pm

  W myśl słów “(…) the first addition of more Pokémon into Pokémon GO”, dodanie Dito nie było “addition of more Pokémon”. Nie będzie nim również dodanie Legend. Zakładając, że dobór słów jest przemyślany wszystkie pokémony 1-151 są już elementem gry. Dodane zostanie coś ponad 😉 Tak to odbieram.

  • Reply
   szmeto
   Gru 08, 2016 11:18 am

   Zgadzam się, że wiele rzeczy wymaga jeszcze poprawy, ale nie czarujmy się, że dostaniemy to od ręki. O ile trading jest podobno kwestią krótszego czasu (silphroad znaleźli coś już w kodzie gry) to na bezpośrednie walki czy sensowniejszy tracker będziemy musieli jeszcze czekać. A to jest zbyt dochodowy biznes, żeby mogli sobie pozwolić na niezadowolonych klientów (zwłaszcza, że jest zima i to tez sporo ludzi zniechęca), więc muszą rzucać jakieś “ochłapy” dla nas “tłuszczy” ;). Ja zaś jestem realistą wolącym całkiem ładny ochłap w postaci drugiej generacji niż machanie mi z oddali ważnymi usprawnieniami i liczenie na moją cierpliwość.

 • Reply
  at3at3
  Gru 07, 2016 6:14 pm

  Ja to odebrałam tak, że nie dodadzą od razu całej drugiej generacji, więc…
  – albo dodadzą coś z pierwszej (np. legendarne ptaki, a może “uwolnią” regionalne),
  – albo podzielą drugą generację na jakieś etapy, co w zasadzie jest mało logiczne w kwestii idei gry, ale wtedy mają większe szanse zatrzymania użytkowników, gdy co jakiś czas będą mieli okazję do wprowadzenia nowości…
  Osobiście – wcale nie chcę, żeby 12.12 pojawiła się hurtowa ilość nowych stworów do złapania. Wbrew pozorom, to może sprawić, że więcej osób zrezygnuje z zabawy, bo uzna, że już im wystarczy i z tego “wyrośli” – trochę by jeszcze połapali, ale tyle nowych to jak zaczynanie od zera…

 • Reply
  Porsche Cayenne
  Gru 07, 2016 6:18 pm

  jak dla mnie mogłoby nie być drugie gen. to tylko skomplikuje rozgrywkę trzeba będzie się uczyć nowych nazw i typów, mam nadzieję że chodzić o dodanie tych niby legendarnych ptaków i mewtwa

 • Reply
  Mike
  Gru 07, 2016 6:23 pm

  Mam nadzieje że nie dodadzą po prostu drugiej generacji i tyle bo to będzie bez sensu. Wcale nie sprawi że gra będzie ciekawsza. Mam nadzieję że przy okazji pojawi się więcej gymów i niektóre będą ddostępne tylko dla drugiej generacji a niektóry tylko dla pierwszej a część dla obu. Wtedy trzeba będzie łapać nowe pokemony i je ulepszać. Może dzięki temu w mieście zobaczyło by się coś innego w gymach niż vaporeony 😀

  • Reply
   Yorickai
   Gru 08, 2016 11:56 am

   Jeżeli druga generacja miała by się nie pojawić to gra ostatecznie umrze śmiercią naturalną. Było tyle serii pokemonów, że głupotą było by gdyby miało się to zmarnować. Gra musi się rozwijać by dalej przyciągać ludzi.

  • Reply
   agn
   Gru 09, 2016 12:35 pm

   Dla mnie gra na pewno byłaby ciekawsza, gdyby dodali nowe pokemony. 30 level jest, od jakiegoś czasu mam już uzupełniony pokedex i z braku lepszych pomysłów zbieram cukierki na ewolucje z lepszymi atakami niż mi wcześniej wyszły. No bo co innego mogę teraz robić w tej grze?

 • Reply
  Bazyli10
  Gru 07, 2016 6:50 pm

  Niewiele jest osób, które mają pełny pokedex z pierwszą generacją, a tu już druga?
  Jak dla mnie zdecydowanie za wcześnie.

  Z punktu widzenia sponsorów (Starbucks, MacDonald’s, czy teraz amerykański Sprint) lepsze byłoby dodanie legend, które pojawiają się w ich PokeStopach a nie drugiej generacji dla wszystkich.

  • Reply
   dagmara
   Gru 08, 2016 7:27 am

   Nawet jeśli dodadzą legendy, to tak naprawdę niczego to nie zmieni. Wyobrażasz sobie, że znajdziesz je pod najbliższą Żabką? Kompletnie odebrałoby to ich powagę i “legendarność”. Docelowo wrzucą może po pięć sztuk na cały świat, a my przeczytamy sobie w wiadomościach, że jakiś chiński ośmiolatek niespodziewanie znalazł Mew. Skoro robią taki hajp na 12.12, z pewnością chodzi o coś odczuwalnego dla przeciętnego gracza, a więc o drugą generację. A przynajmniej jej część.

  • Reply
   Purpurowy
   Gru 08, 2016 7:53 pm

   Zdziwiłbyś się jak dużo osób ma już uzupełniony pokedex. Mi zajęło to 4 miesiące, a znam takich co już po trzech mieli full. Mowa oczywiście o uczciwym graniu.

 • Reply
  Ja
  Gru 07, 2016 7:21 pm

  Myślę że to będą pokemony shine z extra movset np zlikwidowane sety u gyradosa . Albo mocniejsze ataki o x% oraz inna grafika.

  • Reply
   Pimpaczu
   Gru 08, 2016 1:51 am

   I to jest dobry kierunek myślenia.
   Wprowadzenie błyszczących spowoduje potrzebę powiększenia plecaka x2 (za pokecoiny, czyli za pieniążki), ludność będzie łapać wszystko od nowa żeby dobrać sobie drugi pokedex błyszczących.

  • Reply
   agn
   Gru 09, 2016 12:45 pm

   Kilka aktualizacji wstecz w kodzie gry pojawiła się wzmianka o “shiny”, więc pewnie wcześniej czy później będą chcieli je wprowadzić

 • Reply
  Outlawek
  Gru 07, 2016 7:41 pm

  Mam nadzieję, że Niantic sprawi mi 12.12 urodzinowy prezent i ogłosi, że druga generacja Pokemonów nie pojawi się zbyt prędko. Oby tak było. Niantic ma do zrobienia wiele innych rzeczy, by gra była lepsza, niż dawanie teraz drugiej generacji.

 • Reply
  Marex
  Gru 07, 2016 8:40 pm

  Tak, druga generacja. Najpierw niech wyłapią tych co to kupują konta 30 lvl na aukcjach internetowych z pokami 2500 cp i nawalają gymy psując rozgrywki uczciwym graczom.

  • Reply
   Patysio
   Gru 07, 2016 9:27 pm

   Dużo by gadać. Kiepski tracker zamieniony na jeszcze gorszy; hordy “czieterów” wiszących na Fake GPS tlukacych gymy w środku nocy… Jest co poprawiać 😉

   • Reply
    Pukacz
    Gru 08, 2016 1:49 am

    W biały dzień też tłuką ale to mi co 30 min każą udowodnić że nie jestem magnemajtasem

 • Reply
  ~~~
  Gru 07, 2016 10:57 pm

  Wg mnie druga generacja powinna wejść najwcześniej w marcu/kwietniu, jak nie czerwcu, kiedy to jest już fest słonecznie itp.

  • Reply
   agn
   Gru 09, 2016 1:37 pm

   Coś w tym jest. Wolałabym zimę przeczekać w cieple a nie ganiać za nowymi pokemonami (bo pewnie tak by się to skończyło, że do domu wracałabym tylko na noc). Z tym że chciałabym, żeby druga generacja weszła koło kwietnia, a nie dopiero w czerwcu.

   • Reply
    Ferackless MC
    Gru 10, 2016 3:25 am

    Wy sie cieszycie bo możecie bez względu na pogode biegać za pokemonami, mi pewnie tez nie przeszkadzało by zimno, deszcz czy śnieg (czy wiatr jak ostatnio) i chętnie połapałabym nowe poki, a nawet i stare gdybym mogła sie ruszyć z domu.. Mam duży problem z rozgrywka i skompletowaniem pokedeksu (niecałe 100 złapanych), nie mam jak nabijać kilometrów z jajkami ani cuksow.. No ale nie będę targać dziecka na zimnote żeby sobie pokemony połapac ;D czy druga generacja wejdzie czy nie, co tam niantic nam szykuje cieszcie sie ze skorzystacie z tych cudowności, a ja bede wam kibicować z domu patrząc jak sie respią przy jednym pobliskim pokestopie ;P

 • Reply
  Kempi
  Gru 07, 2016 11:51 pm

  Hmmm legendy, shiny pokemon, poki regionalne dostępne wszędzie. Najpierw moim zdaniem lepiej by było wprowdzić to do gry, a druga generacja później. To jest według mnie rozsądne rozwiązanie.

 • Reply
  dagmara
  Gru 08, 2016 7:20 am

  Właśnie przypominam sobie drugą generację i jestem sromotnie zawiedziona. Starałam się podchodzić do sprawy obiektywnie i nie popaść w pułapkę myślenia “co pierwsza, to pierwsza”, ale mimo wszystko… W pierwszej poki miały różne wyrazy twarzy – słodkie, śmieszne, poważne, cyniczne, mroczne. Były bardziej różnorodne. W drugiej zdecydowana większość ma miny upośledzonych dzieci, nie ma w nich nic powagi. Nie rozumiem też, jak na późniejszym etapie można wprowadzić wsteczne etapy ewolucji. W nagrodę za uzbieranie iluś tam Smoochumów teraz dostaniemy jednego… Jynxa? Nie no, świetnie.

 • Reply
  Ex
  Gru 08, 2016 1:37 pm

  W trakcie gry wyskoczyło mi okienko z obrazkami do weryfikacji, spotkał się już z takim czymś?

  • Reply
   D
   Gru 08, 2016 2:05 pm

   tak – sprawdza czy nie jesteś robotem.

  • Reply
   Kropianka
   Gru 08, 2016 2:17 pm

   Tak, zdarzyło mi się raz.

  • Reply
   agn
   Gru 09, 2016 1:27 pm

   Też tak miałam 2 razy

 • Reply
  volvo
  Gru 08, 2016 2:06 pm

  a szybko z 2 generacją chyba że dla botów ,niech poczekają do lata , gra dopiero powstała lepiej jak by wprowadzili gdy ilość graczy drastycznie zacznie spadać

 • Reply
  Grun4berg
  Gru 08, 2016 5:05 pm

  Sorry, że zadaję to pytanie tutaj, ale może tak najszybciej uzyskam odpowiedź – słuchajcie, jak to dokładnie jest z tym bonusem do ataków? Czy oba ataki muszą być tego samego typu (water gun i hydro pump Golducka), czy w typie pokemona (poison jab i earthquake nidokinga)? Co jeśli jeden atak jest zgodny z typem pokemona (furry cuter i earthquake nidokinga)?

 • Reply
  Minion
  Gru 08, 2016 5:18 pm

  Pokemony regionalne niech się kilka dni respią to się ludzie zainteresują.

  • Reply
   Porsche Cayenne
   Gru 08, 2016 7:02 pm

   mam lepszy sposób niech zafundują bilety do Australii, Japonii i Ameryki dla graczy tylko po to aby złapać te kontynentalne

 • Reply
  volvo
  Gru 08, 2016 7:21 pm

  Korea pd właśnie uchwaliła nowe prawo każdy kto używa niedozwolonych pomocy w grze on-line niezgodnych z regulaminem danej gry może zostać skazany na 43tys $ lub karę 5lat pozbawienia wolności -pewnie za kilka lat i dojdzie to do nas

  • Reply
   Porsche Cayenne
   Gru 08, 2016 7:46 pm

   byłoby wspaniale, ostatnio w centrum często widuję samobijące się gymy – miejsce patologii jest w pierdlu

 • Reply
  Porsche Cayenne
  Gru 08, 2016 7:48 pm

  dziś się męczyłem z gengarem 1,9 cp w pewnym momencie trafiłem podkręcony excellent ultra ball z malinką a mimo to wyskoczył, trafiłem też podkręconym excellentem w drowzee ale zwykły poke ball i też wyskoczył i kilka razy excellenty na różnych pokemonach ale często wyskakują a byłoby trochę więcej xp

  • Reply
   Porsche Cayenne
   Gru 08, 2016 7:52 pm

   wiem, że trochę dużo tych komentarzy ale jeszcze mi się coś przypomniało mianowicie złapałem vaporeona dziś miał hydro pump ale apraise oba najgorsze i śrdnie cp więc wyrzuciłem ale po raz pierwszy w dziczy spotkałem wigllytuffa bo jedynie z ewolucji mam

   • Reply
    Yorickai
    Gru 09, 2016 1:24 am

    Osobiście wigglytuffa (czy jak się to tam pisze) złapałem przed jego pierwszą formą. Ewolucji eevee nie spotkałem żadnych. Zresztą nie wiem czy to tylko u mnie tak jest ale do momentu kiedy nie zrobię ewolucji jakiegoś pokemona to go w naturze nie widze. A po juz sie pojawia. Było tylko kilka wyjątków.

    • Reply
     franeczek91
     Gru 09, 2016 8:36 am

     Nie sądzę żeby to była zasługa tego, że zrobisz ewolucję danego poka i później pokaże Ci się w dziczy ta ewolucja. Ja miałam tak, że zgromadziłam dużo eevee,a jego ewolucji nie, bo na niższych lvl wolałam awansować łapaniem pokemonów niż ich ewolucja i vaporeon pokazał mi się w terenie, mimo że wcześniej nie zrobiłam żadnej ewolucji dla psiaka.
     A po za tym każda osoba będąca w tym samym miejscu w tym samym czasie będzie widzieć spawn tych samych pokemonów-nie jest to losowość.

    • Reply
     Kropianka
     Gru 09, 2016 9:41 am

     Ja też odnoszę takie wrażenie. Gram od początku i na początku była bardzo mała różnorodność, pierwszy miesiąc to chyba żadnej ewolucji nie widziałam, no może poza kakuną, potem zaczęły się pojawiać, ale raczej tych pospolitych. Ostatnio jest naprawdę dużo bardziej różnorodnie (ostatnio mój mąż spotkał vapka u nas w mieścinie, na razie to jedyna ewolucja eevee, o której wiem, że pojawiła się u mnie), ale że do tej pory mam już większość stworków zewoluowanych, to wychodzi na to, że te ewolucje pojawiają się po tym jak ja je zrobię 🙂

     Ps. Nie wiem jak Wy, ale ja nie bardzo lubię łapać ewolucji, wolę sama ewoluować pokemony, daje mi to więcej frajdy.

     • Yorickai
      Gru 09, 2016 12:48 pm

      Szczerze mówiąc też nie specjalnie lubię łapać wyższe formy. Chociaz wczoraj nie licząc całkiem mocnego Ditto wpadła mi ewolucja Parasa z solar beam. Wgl wczoraj jakiś wysyp dobrych pokemonów na łodzi był. 3 magmary, dratini, kabuto, 2 ryhorny plus cala rzesza innych pomniejszych.

     • Porsche Cayenne
      Gru 09, 2016 6:25 pm

      no właśnie też nie lubię łapać tych już wyewoluowanych bo trudniej choćby ta kakuna i tak do niczego a trudność złapania niebywała

      zacząłem robić sobie zdjęcia wszystkich (oczywiście dittowi się nie da zrobić bo widzimy ptaka lub wróbla) i tak oprócz tych pospolitych mam Beedrill Butterfre Cloyster Dewgong Electrode Fearow Gengar Gloom Golbat Golduck Graveler Haunter Hypno Kakuna Kingler Machoke Metapod Nidorina Nidorino Omastar Parasect Persian Pidgeot Pidgeotto Poliwirl Raticate Rydon Seadra Seaking Slowbro Tentacruel Vaporeon Venomoth Victreebel Wartortle Weepinbel Weezing Wiglytuff

      to tyle jeśli chodzi o ewolucje spotkane w dziczy choć też były Lapras czy Snorlax ale to nie ewolucje kiedyś dawno temu widziałem też Ivysaur Blastoise Clefable Vileplume Poliwrath Kadabra Marowak Starmie Gyarados Kabutops Dragonair Dragonite ale nie mam ich zdjęć

      dodam jeszcze że dziś wykluł mi się kolejny Snorlax jak kiedyś nie miałem ani jednego tak teraz chyba ze 6 w krótkim czasie tym razem ma atak trzęsienie ziemi ale apraise pierwsze najlepsze a drugie średnie więc nie wiem czy warto w niego inwestować

     • Porsche Cayenne
      Gru 09, 2016 6:28 pm

      aha i na radarze miałem też Nidoqueen Arcanine ale ich nie znalazłem niestety i Primeape co raz przez moment bardzo dawno temu jak zaczynałem dopiero

 • Reply
  Bandyta
  Gru 09, 2016 2:12 am

  Ja spotkałem 1 raz dzikiego jolteona mam. Screeny. Myslalem ze spotkanie ewolucji eavee jest niemozliwe

  • Reply
   Porsche Cayenne
   Gru 12, 2016 4:47 pm

   w sumie to ze 3-4 razy widziałem dzikie vaporeony, jak jeszcze mapy były to też parę razy na mapie ale były zbyt daleko ale ani razu nie widziałem ani flareona ani jolteona, dziś te dwa nidokingi to nowość jaką widziałem na dziko oczywiście jedno zdjęcie mu zrobiłem

 • Reply
  Pablo
  Gru 11, 2016 11:02 pm

  Nidoqueen też miałem. W Poznaniu przy ul Kasprzaka była.

 • Reply
  Artek
  Gru 12, 2016 2:23 pm

  Dziś 12 Grudnia i co cisza ? a miało być tyle niespodzianek.

  • Reply
   rado
   Gru 12, 2016 3:10 pm

   Spokojnie, w Stanach dopiero wstaje dzień 😉

   • Reply
    Artek
    Gru 12, 2016 4:13 pm

    Dobrze mówisz :). Czekam więc spokojnie

 • Reply
  Porsche Cayenne
  Gru 12, 2016 5:02 pm

  możemy się tak zabawić żeby zrobić zdjęcia napotkanych nie zapominając o tych popularnych (zapominałem ciągle zrobić pidgeyowi ale już mam w końcu)mam obecnie 104 (wiadomo dittowi się nie da) ciężko będzie coś więcej

  • Reply
   franeczek91
   Gru 12, 2016 7:00 pm

   A że tak zapytam-po co wam te zdjęcia poków? Coś mnie ominęło?

   • Reply
    kropianka
    Gru 12, 2016 10:22 pm

    Moja córka “upiększa” je sobie, dodaje jakieś serduszka, kapelusze, tło.

 • Reply
  Team_team
  Gru 12, 2016 7:52 pm

  Wieje nudą w grze i znowu robi się zimno. Mam 34lvl no i wszystko oprócz regionalnych i legend. Jak się nic nie zmieni to sprzedam to konto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
UPDATE! Masowe transfery!

Z lekkim opóźnieniem (w porównaniu do ubiegłych okresów) otrzymujemy kolejną aktualizację dla Pokemon GO. Niestety brak w niej jakichkolwiek informacji...

Zamknij