News 38

Nowe Research Breakthrough i… brak nowych zadań?

Rozpoczął się marzec i po dwóch miesiącach tych samych zadań i nagród z paczek za stemple być może znów zapowiada się dłuższy czas z tymi samymi questami (poza eventami). 

Niantic przywiązuje w ostatnim czasie dość małą wagę do zadań pozaeventowych oraz nagród z paczek za stemple – właśnie zakończyliśmy dwumiesięczny okres z tymi samymi zadaniami/nagrodami i zaczynamy kolejny, tak samo długi (marzec i kwiecień), który nawet nie został zapowiedziany przez Niantic przed jego rozpoczęciem. Co ciekawe, po 22:00 naszego czasu w PokeStopach można spotkać te same Field Research – nie wiemy czy to błąd ze strony Niantic czy producent Pokemon GO całkowicie zignorował temat na kolejne dwa miesiące.

Obecnie pokemony jakie można zdobyć z paczek przedstawiają się następująco:

Jak widzicie legendarne ptaki z Kanto zostały zastąpione przez trio tytanów z regionu Hoenn.

Wśród zadań typu Field Research znalazł się za to nowy wzór Spindy – tym razem jest to nr 2:

Jeżeli Niantic zdecyduje się na rotacje zadań w PokeStopach to zaktualizujemy ten wpis.

38 komentarzy

  • Reply
    Geralt z Rivii
    Mar 01, 2019 11:30 pm

    Może szykuje się coś ciekawego skoro narazie nic taka cisza przed burzą

  • Reply
    Machrid
    Mar 02, 2019 3:30 am

    i dobrze na 2 miesiace nie musza nic robic w nianticu – po co sie meczyc , wszystko jest ok.
    maja czas teraz zeby wymyslic jakas bardzo fajna nastepna aktualizacje typu robienie fotek pokemonom ktora wniesie tak wiele do pokemon go.

    w maju za znaczki dadza dodatkowo snorlaxa z jakims unikalnym atakiem mam nadzieje ze na 2 miesiace zeby kazdy zdazyl zlapac.

    • Reply
      Mateo
      Mar 02, 2019 7:51 pm

      Szczerze mówiąc to chyba wolę snorlaxa przez 2 miesiące niż te durne psy. Niby można trafić jedną z 8miu legend, a przez 2 miesiące, w 8 paczkach nic poza kundlami mi nie wypadło.

    • Reply
      Kosiarcia
      Mar 02, 2019 11:52 pm

      Ciągłe zmiany i eventy – źle
      Brak zmian – źle.
      Dziecko, Tobie się nie dogodzi… Kobiety nie masz, czy co? Mama Cię za mało bije?

      • Reply
        Wiktor
        Mar 03, 2019 9:55 am

        Akurat dobrze mówi. Fotografowanie to może i fajne ale dla 6 latkow. Robienie fotek to najpierw nudna zabawa na popołudnie po nowego pokemona i długie czyszczenie kilkuset zdjęć z pamięci. Niech zrobią coś w myśl głównej idei – złap je wszystkie i dadzą je w normalny sposób do łapania, a nie że ja żadnego nowego pokemona w dużym mieście od dwóch tygodni nie widziałem. Nie wspominając o wykluciu ponad 200 jajek łącznie na 3 kontach i bez szans na tę rzadkie okazy. Byle kasa się zgadzała.

        • Reply
          casual
          Mar 03, 2019 10:42 am

          Tylko, że to gra free-to-play, a nie free ;). Działania twórców gry mają zachęcić do aktywności jak największej liczby graczy, jak najdłużej. Czytaj: im więcej graczy tym więcej potencjalnych mikropłatności. Do tego trzeba pamiętać, że wszystkie wydarzenia i nowe mechaniki w grze muszą być tak wyważone, by gra nie stała się za bardzo pay-to-win (czasowo ograniczone eventy zachęcające do mikropłatności), ani tym bardziej free (dadzą wszystkie poki w normalny sposób do łapania, bez ograniczeń, i po pewnym czasie, gdy gracze złapią je wszystkie, zainteresowanie grą zmaleje – gra nie będzie przynosić zysków).

        • Reply
          ganiaczPoksów
          Mar 04, 2019 3:01 pm

          Wystarczy, że odbierzesz aplikacji PokemonGo uprawnienia do dostępu do pamięci telefonu i wtedy robione zdjęcia nie zapisują się na stałe i nic nie trzeba czyścić. A Smearglea i tak można złapać, sprawdzone i przetestowane przeze mnie.

        • Reply
          Hideharu Mijahira
          Mar 04, 2019 10:08 pm

          szczególnie że jakość tych zdjęć jest jakby to ładnie ująć… mierna

    • Reply
      BLACKSHADOW245
      Mar 04, 2019 9:09 am

      Ty sobie marudź a ja i tak spróbuje złapać wszystkie Regi bo nie miałem okazji jak były na raidach( początek przygody i trochę nie było czym zbić), a cierpliwie poczekaj zrobienie modeli nowych poków to nie dwie sekundy. Jeszcze będziesz zadowolony

  • Reply
    Andzia
    Mar 02, 2019 7:49 am

    Ja miałam moltresa wczoraj….

  • Reply
    Czikorita
    Mar 02, 2019 8:01 am

    Gdyby nie szansa na szajni legendy to bym olał to już całkiem, chociaż i tak ciśnienia nie ma. Te 3 złomy jeszcze bardziej zniechęcają.

    • Reply
      Złom
      Mar 02, 2019 9:36 am

      Ale shiny jest tylko lugia.

  • Reply
    KitsuneNoYami
    Mar 02, 2019 9:29 am

    Na ktoś Moltresa na wymianę? Jestem z Dębicy.

    • Reply
      Posti
      Mar 03, 2019 11:34 am

      Ja mogę jeżeli masz zapdosa 🙂

      • Reply
        KitsuneNoYami
        Mar 06, 2019 5:02 pm

        Jak na złość mam tylko jednego Zapdosa, i to shiny -.-‚

  • Reply
    Ja
    Mar 02, 2019 11:51 am

    tiaaa o ile wszytkie REGI bym przygarnął bo nie mam to suicane to największy szajs jaki można dostać. Entei to samo jedynie Raikou jest przydatny, a lugie mam więv poluje na shiny lugue i shiny hooha

  • Reply
    ILDHUR
    Mar 02, 2019 11:59 am

    Jak myślicie, będzie jakiś event z 8 generacją ? Ja bym się nie zdziwił, jakby na wiosnę/lato wprowadzili nowe startery do gry.

    • Reply
      Ross
      Mar 02, 2019 3:01 pm

      Czwarta generacja jeszcze nie jest kompletna, a Ty o ósmej myślisz? Człowieku xD

    • Reply
      Khaine
      Mar 03, 2019 2:18 am

      Ja obstawiam, że zamiast 5 geny to w listopadzie wraz z premierą sword i shield wejdzie 8 do pokemon go

      • Reply
        ILDHUR
        Mar 03, 2019 7:28 pm

        To bardzo prawdopodobne. Niantic nie ma obowiązku wprowadzania kolejnych generacji w jakiejś ściśle określonej kolejności, a to zawsze jest reklama nowych gier.

    • Reply
      jj
      Mar 03, 2019 1:41 pm

      mamy już Meltana więc też nie byłbym zdziwiony czym z 8gen w celu promocji nowych gier

  • Reply
    Edzio
    Mar 02, 2019 12:44 pm

    Jak to jest z zadaniami z pokestopów? One losują się codziennie, czy są takie same dopóki Niantic nie zmieni zadań? Pytam bo szukam zadania na złapanie Aerodactyla który jest mi potrzebny do questu na meltana

  • Reply
    Krzysztof018
    Mar 02, 2019 4:21 pm

    Te 3 złomy akurat nie mam to może uda się trafić, bo na rajdach nikogo nie było jak były i nie mam ich, a nie mam z kim się wymienić za nich.

  • Reply
    eveent
    Mar 02, 2019 4:32 pm

    Wpadł dziś pierwszy Regirock. Póki co dwa miesiące zdobywania stempli i nadal żadnej Lugii ani Ho-oha. Za chwilę będzie 40 poziom i co dalej, jak żyć?

  • Reply
    Premo0077
    Mar 02, 2019 4:40 pm

    Ja się cieszę, nie mam regi rodzinki i wolę je dostać z paczki tylko jako wpis do pokedeksu, niż by miały wrócić na raidy.

  • Reply
    Siwy218
    Mar 02, 2019 7:57 pm

    Zapraszam do przyjaciół mój nr:

    6324 6154 8870

    Warszawa Galeria Mokotów – Team Czerwony
    Jest tam bardzo dużo sponsorowanych pokestop’ów i nie mam co robić z prezentami chętnie oddam 🙂

  • Reply
    Xyz
    Mar 03, 2019 10:02 am

    Wie ktoś, jakie jest zadanie na Spinde z nowym wzorem?

  • Reply
    phn
    Mar 03, 2019 12:25 pm

    Regirocki lvl 20 są baaardzo często wykorzystywane na raidach, mam nadzieję że Regirocki lvl 15 będą częściej widywane 🙂

  • Reply
    Posti
    Mar 03, 2019 2:50 pm

    Witam

  • Reply
    Miguel
    Mar 03, 2019 8:00 pm

    Dobrze, że Ho-oh został, bo przez 2 miechy ze stempli udało mi się 1 Lugie złapać. I kolejne ptasiory. Może uda się tez skompletować Regi.

  • Reply
    Xyz
    Mar 03, 2019 9:03 pm

    Ktoś wie jakie jest zadanie na Spinde z nowym wzorem?

  • Reply
    Donio
    Mar 03, 2019 9:22 pm

    Niech w końcu wprowadzą język polski będzie łatwiej zaliczać zadania

    • Reply
      Klarucha
      Mar 07, 2019 9:20 am

      A czego nie rozumiesz w tych zadaniach, doslownie wszystkie z nich wymagaja angielskiego na dosc niskim poziomie…

  • Reply
    Kamil
    Mar 03, 2019 10:45 pm

    Na ho oh tez nie trafilem ale zalezalo mi na lugi z dobrym iv bo podczas raidow wszystkie trafialy mi sie z takim ponizej 80% a te lepsze zwialy. I jak juz tu sie pojawila z zadan to tez ze slabym iv…

  • Reply
    Klaksonism2
    Mar 05, 2019 12:21 am

    Juz nie dodawajcie. 50 osob jednego dnia mi wystarczy 😉

  • Reply
    Hideharu Mijahira
    Mar 05, 2019 8:25 am

    no ale jakieś nowe zadania by się przydały :p na przykład na nowe poxy 🙂

  • Reply
    RamzesIII
    Mar 05, 2019 10:11 am

    Z jakiego questa jest nowy wzór Spindy? Z takiego samego jak poprzednia?

  • Reply
    Stanisław
    Mar 19, 2019 8:36 pm

    Cała gama legend, ale jak dotychczas dostałem na wszystkich kontach tylko takie których mam już po kilka sztuk. Mimo iż brakuje mi na jednym REGIROCK a na drugim REGICE. A konta są też Wnuka i Wnuczki, tylko jedno jest moje.