News 13

Nowe Shadow Pokemony w grze

Do Pokemon GO trafiła kolejna pula pokemonów, które mogą pojawić się w walkach z Zespołem R w formie Shadow.

Do gry została dodana krótka notka dotycząca dodania nowych stworzeń do puli Shadow pokemonów:

Team GO Rocket kontynuuje swoje diaboliczne działania! Po serii przegranych walk, Team GO Rocket rozszerza swój wpływ na więcej gatunków pokemonów, zamieniając je w Shadow pokemony! Potrzebujemy waszej pomocy, by je uratować!

Profesor Willow oraz liderzy teamów badając badając pozbawione kolorów PokeStopy odkryli, że Team GO Rocket posiada teraz następujące Shadow pokemony:

  • Poliwag
  • Grimer
  • Muk
  • Drowzee
  • Hypno
  • Cubone
  • Scyther
  • Magikarp
  • Houndour
  • Houndoom
  • Ralts (wkrótce)

Trenerzy, teraz do was należy uratowanie Shadow pokemonów! Po spotkaniu członka Team GO Rocket pokonajcie go w walce, by mieć możliwość złapania Shadow pokemona. Na końcu, by pomóc, musicie go puryfikować.

Po dalszych badaniach profesor odkrył, że Shadow pokemony nie mogą nauczyć się ekskluzywnych ataków z Community Day – prawdopodobnie ze względu na ich nienaturalny stan. Upewnijcie się, że puryfikowaliście pokemona, którego chcecie ewoluować podczas jego Community Day, żeby nie przegapić ekskluzywnego ataku dostępnego podczas wydarzenia. 

Poza pulą kolejnych pokemonów dostępnych w walkach z Zespołem R otrzymaliśmy jedną bardzo ważną informację – pokemon nie może uzyskać ataku dostępnego podczas Community Day jeśli podczas ewolucji nadal był w formie Shadow. Należy najpierw puryfikować pokemona, który nie jest w swojej ostatniej formie ewolucji (tej, która otrzymała specjalny, eventowy atak) a dopiero potem go ewoluować.

Dopisek przy Ralts (wkrótce) prawdopodobnie oznacza, że ten pokemon stanie się dostępny w formie Shadow podczas jutrzejszego Community Day.

13 komentarzy

  • Reply
    Elvitas
    Sie 02, 2019 9:37 am

    Ach.. A PokeGo Polska jak zwykle aktualne 😀

    • Reply
      Ivrin
      Sie 02, 2019 9:41 am

      Nie wiem czy to komplement czy sarkazm 😀

  • Reply
    Ach
    Sie 02, 2019 11:33 am

    W jakim celu to robić tylko i wyłącznie za medale?

    • Reply
      Miki
      Sie 02, 2019 4:33 pm

      Dokładnie, wbić medal i olać

  • Reply
    belzebub
    Sie 02, 2019 6:06 pm

    Dalej promuja to cos zamiast wzmocnić pokemony np mega ewolucjami to daja ten shadow badziew TFU PLUJE NA CIEBIE NIANTC

    • Reply
      Megaplacek
      Sie 03, 2019 4:01 am

      No koszt shadow jest ogromny 2kk dusta i ponad 2k ciastek. Jestem ciekaw jak by się zachowywał taki karpik shadow a w zasadzie jego ewolucja

      • Reply
        ACH
        Sie 04, 2019 12:43 am

        dust cukierki, potki i kamienie. W ogóle to mi szkoda czasu na te walki ale się zastanawiam czy nie zrobią zadań z shadow. Ni czasu ni chęci na to ni mam 🙂

        • Reply
          ACH
          Sie 04, 2019 12:47 am

          Żeby od razu było wiadomo z jakimi pokami się walczy + 1 moneta = 1 walka limit 10 dziennie wtedy git majonez

          • ACH
            Sie 04, 2019 12:51 am

            podnoszę do 3 monet za walkę i limit jak w gymach. 1 moneta mnie raczej nie skusi 🙁

  • Reply
    Supnasi
    Sie 03, 2019 5:26 am

    Zaczynasz od Dratiniego,za srebrny medal Dragonair,za złoty Dragonite.

    • Reply
      ach
      Sie 04, 2019 7:47 pm

      SERIO? Można złapać największe ewolucje po zdobyciu odznak… dobrze rozumiem?

      • Reply
        Kryn
        Sie 04, 2019 9:25 pm

        Czyli ja łaziłem z karpiem pół roku A teraz będzie można Gyardosa złapać bez problemu?

        • Reply
          Ach
          Sie 06, 2019 12:09 am

          Kurcze, skoro wszyscy beda miec prawie to samo (nowi I starsi gracze) wydaje mi sie ze niantic cos knuje. Zapychaja luki dla wyrownania szans graczy I wejda nowe poziomy lvl?