News 2

Nowe-stare raid bossy, “przypadkowy” Challenge i kolejna paczka

Nowe-stare raid bossy z okazji wejścia raidów na odległość oraz przypadkowo udostępnione wyzwanie – w ostatnich dniach nie brakuje atrakcji.

1. Darkrai, Giratina Altered i Virizion w raidach

Wczoraj w grze pojawiły się raidy na odległość i z tej okazji w Pokemon GO ponownie pojawi się Darkrai, Giratina Altered oraz Virizion – ostatni z nich tym razem zadebiutuje również w wariancie shiny. Oczywiście zarówno shiny Darkrai, jak i shiny Giratina ponownie będą dostępne do złapania.

Legendarny rozkład jazdy:
Darkrai – wtorek 28 kwietnia do wtorku 5 maja (w obu przypadkach 22:00 czasu polskiego)
Giratina Altered – wtorek 5 maja do wtorku 12 maja (w obu przypadkach 22:00 czasu polskiego)
Virizion – wtorek 12 maja do wtorku 19 maja (w obu przypadkach 22:00 czasu polskiego)

Nowy shiny – Virizion

Post image

Co ciekawe w przypadku Viriziona Niantic nie wspomniało o ataku Sacred Sword, który niedwno otrzymał Cobalion gdy po raz drugi pojawił się w grze. Być może producent Pokemon GO po prostu o tym nie wspomniał a atak i tak otrzymamy – poinformujemy was gdy już się co do tego upewnimy.

2. Przypadkowo udostępnione wyzwanie

Wczoraj po godzinie 22:00 u niektórych graczy pojawiło się tajemnicze wyzwanie o nazwie Throwback Challenge 2020: Kanto. Co ciekawe nie w zakładce związanej z zadaniami a w okienku Today’s View, gdzie np. widoczne są obecnie trwające bonusy. Niantic oficjalnie przyznało się do błędu, bo nie każdy gracz otrzymał Challenge – do pewnej grupy graczy trafił po prostu przez przypadek z wyprzedzeniem. Według Niantic niedługo otrzyma go każdy a ci którzy już go dostali, oczywiście nie będa mogli rozpocząć kolejnego identycznego, jeśli zdążą go wcześniej ukończyć.

POTENCJALNE SPOILERY

Zgodnie z nazwą Challenge prowadzi nas przez etapy, których nagrody w postaci pokemonów związane są m. in. z konsolowymi liderami gymów z regionu Kanto i drogą jaką gracz pokonuje by do nich dotrzeć – ci którzy doskonale znają pokemony z gier na Nintendo od razu wyłapią nawiązania.

Poszczególne etapy udostępnimy, gdy wszyscy otrzymają Challenge – jednak już teraz możemy wam zdradzić, że główną nagrodą w ostatnim etapie jest Mewtwo z atakiem Psystrike.

3. Nowa paczka

Została udostępniona cotygodniowa paczka za 1 PokeCoin, tym razem zawiera 20 Ultra Balli, 15 Razz Berry i 15 Pinap Berry. Tak jak zwykle będzie dostępna do kolejnego poniedziałku o 22:00.

Źródła:

https://pokemongolive.com/en/post/update-aprilmayraids/

https://pokemongolive.com/en/post/updates-20200427/

reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/g9873o/throwback_challenge_2020_kanto/

2 komentarze

 • Reply
  P_ko
  Kwi 28, 2020 8:48 pm

  Fajne i łatwe wydarzenie, zrobiłem je w ledwie 3 godziny i pierwszy Mewtwo zagościł w pokedexie. 🙂

 • Reply
  che
  Kwi 29, 2020 7:52 pm

  Czy w maju za pieczątki dalej będzie exeggutor ?
  A w pvp legenda landorus?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak raidować na odległość?

Zapowiadana już jakiś czas temu funkcja raidowania na odległość pojawiła się w Pokemon GO - co warto o niej wiedzieć?...

Zamknij