News 44

Nowe zadania – styczeń i luty

Wraz z nadejściem stycznia otrzymaliśmy nowe Field Research oraz nieco zmienione nagrody z paczek za stemple.

W Research Breakthrough do sześciu dotychczasowych legend (Articuno, Zapdos, Moltres, Suicune, Raikou oraz Entei) zostały dodane Lugia i Ho-Oh. Pamiętajcie, że tym razem nagrody z paczek będą niezmienione aż przez dwa miesiące – styczeń i luty.

Standardowo otrzymaliśmy również nowy zestaw zadań Field Research (w tym nowy wzór Spindy). Poniżej znajdziecie wszystkie zadania, w których nagrodą jest pokemon:

Zadanie Tłumaczenie Nagroda
Catch 10 Pokemon Złap 10 pokemonów Magikarp lub Houndour
Catch a Dragon-type Pokemon Złap pokemona typu smoczego Dratini
Catch 5 Fighting-type Pokemon Złap 5 pokemonów typu walczącego Magnemite
Catch 5 Normal-, Electric-, or Poison-type Pokemon Złap 5 pokemonów normalnego, elektrycznego lub trującego Starmie
Catch 7 Flying-, Psychic-, or Dark-type pokemon Złap 7 pokemonów typu latającego, psychicznego lub mrocznego Anorith
Catch 10 Ice-type Pokemon Złap 10 pokemonów typu lodowego Kabuto
Catch 10 Ground-type Pokemon Złap 10 pokemonów typu ziemnego Sandshrew
Catch 5 Pokemon with Weather Boost Złap 5 pokemonów z boostem od pogody Vulpix lub Poliwag
Use 5 Berries to help catch Pokemon Użyj 5 malinek łapiąc pokemony Growlithe
Use 5 Razz Berries to help catch Pokemon Użyj 5 Razz Berry łapiąc pokemony Cubone
Use 10 Pinap Berries while catching Pokemon Użyj 10 Pinapów łapiąc pokemony Magikarp
Make 5 Nice Throws Wykonaj 5 rzutów z bonusem typu Nice Voltorb lub Bidoof
Make 3 Great Throws Wykonaj 3 rzuty z bonusem typu Great Gastly lub Lileep lub Anorith
Make 3 Great Throws in a row Wykonaj 3 rzuty z bonusem typu Great pod rząd Onix
Make 5 Great Curveballs Throws in a row Wykonaj 5 podkręconych rzutów z bonusem typu Great pod rząd Spinda (wzór nr 5)
Make 3 Excellent Throws in a row Wykonaj 3 podkręcone rzuty z bonusem typu Excellent pod rząd Larvitar
Battle in a Gym Walcz w gymie Mankey lub Machop
Battle in a Gym 5 times Walcz w gymie 5 razy Machop
Win a Gym battle Wygraj walkę w gymie Bulbasaur lub Charmander lub Squirtle
Win 3 Gym battles Wygraj 3 walki w gymie Jynx
Win 5 Gym battles Wygraj 5 walk w gymie Lapras
Use a super effective Charged Attack in 7 Gym battles Użyj superefektywnego ładowanego ataku w 7 walkach w gymie Electabuzz
Battle in Raid Walcz w raidzie Drowzee
Win a level 3 or higher raid Wygraj raid poziomu 3 lub wyższego Omanyte
Win 5 Raids Wygraj 5 raidów Aerodactyl
Hatch an Egg Wykluj jajko Exeggcute lub Snubbull
Hatch 3 Eggs Wykluj 3 jajka Magmar
Hatch 5 Eggs Wykluj 5 jajek Chansey
Power up Pokemon 5 times Wzmocnij pokemony 5 razy Bulbasaur lub Charmander lub Squirtle
Evolve a Pokemon Ewoluuj pokemona Eevee lub Sunkern
Use an item to evolve a Pokemon Użyj przedmiotu by ewoluować pokemona Aerodactyl
Send 2 Gifts to friends Wyślij 2 prezenty do przyjaciół Gastly
Trade a Pokemon Wymień się pokemonem Manectric
Transfer 3 Pokemon Transferuj 3 pokemony Vulpix
Earn 5 Candy walking with your buddy Zdobądź 5 cukierków chodząc ze swoim buddy Tentacruel

Źródło: https://leekduck.com/research/

Przydatna infografika:

Field Research Tasks

44 komentarze

  • Reply
    Azhael
    Sty 02, 2019 6:38 pm

    Wszystko ładnie piękne, ale gdzie najważniejsze czyli zadania za Silver pinap Berry?

    • Reply
      Wojtaskaczor5
      Sty 02, 2019 6:48 pm

      Jest. Zakręc 10 pokestopami lub gymami. Dziś trafiłem.

      • Reply
        czarnyxd776
        Sty 02, 2019 8:16 pm

        jest też zadanie na silver pinap berry które brzmi: złap 3 pokemony trawiaste,wodne albo ogniste

  • Reply
    misiael
    Sty 02, 2019 6:50 pm

    Ktoś się orientuje jeśli chodzi o zadanie na Aerodacryla „quest_evolve_items_singular”, niektóre strony podają status tego zadania jako usunięte, bo z tego co rozumiem był on dostępny tylko na krótki czas zaraz po nowym field research…

    • Reply
      Kenuoszo
      Sty 03, 2019 8:21 am

      Nie wiem czy jest dalej ale jbc to było zadanie Evo z użyciem itemki

    • Reply
      Smie
      Sty 03, 2019 8:46 am

      Jest. Dzisiaj trafiłem i wyskoczył Aerodactyl.

    • Reply
      Radek
      Sty 03, 2019 1:27 pm

      Ja wiedząc że jest to ostatnie zadanie już na meltana jak tylko wypadł mi aerodaktyl z pokestopu to go wykonałem ale odebrałem dopiero przy 8 zadaniu na meltana i tak każdy myślący mógł zrobić.
      Jedynie z czym teraz mam problem i nie wiem jak to wyszło to muszę złapać anoritha i kabuto ale widzę że tutaj jest do uzyskania za złapanie 10 ice pokemonów. Anorith też był z pokestopów.

      • Reply
        Misiael
        Sty 03, 2019 3:29 pm

        U mnie tylko problem z tym że do Pokemon Go wróciłem dopiero pod koniec Listopada (wcześniej grałem tylko w 2016) i po powrocie nawet nie wiedziałem co to Meltan, a gdy już ogarnalem grę gdzieś na początku grudnia to na Aerodactyla było już za późno… Czyli jeśli Niantic nie przywróci Aerodactyla do questów to zostaje mi jak i wielu innym graczom liczyć na szczęście i znaleźć do dziko…

        • Reply
          Misiael
          Sty 03, 2019 3:53 pm

          Uff… Niantic przywrócilo już tego questa z Aerodactylem… Meltan nadchodzeee

    • Reply
      Życzliwy
      Sty 03, 2019 6:50 pm

      Tak, dla tych co odebrali zadanie na Daktyla. Jest szansa by go zdobyc zadanie ,,Use an item to evolve a pokemon”. Ja dzis takie zdobylem i dalo mi Ptaszora, a tak przy okazji jeszcze jest kilka innych zadan nie opisanych w temacie…

      • Reply
        Ivrin
        Sty 03, 2019 7:09 pm

        Bo tak przy okazji Niantic dodało je w nocy a ja dopiero teraz mogłem zaktualizować wpis – po starcie nowych questów zostały usunięte, bo był z nimi problem (wyświetlały się dziwne treści zadań) a potem je przywrócili.

        • Reply
          Życzliwy
          Sty 03, 2019 7:41 pm

          Sorki, Ivrin nie mialem nic zlego na mysli. Nie jestem jednym z tych co komentuja bo sie komus cos nie udalo, bardziej chodzilo mi o pomoc dla tych co im umknely zadania.Bledy ze strony Niantic beda zawsze, a opisanie tego ze brakuje kilku z nich to tylko dla tych spoznialskich. Lubie twoje tematy i zawsze jest w nich wiecej info niz w szczatkowych opisach od Niantic. Sorki raz jeszcze…

    • Reply
      Avs
      Sty 04, 2019 8:13 am

      Wyskoczyło dziś mi te zadanie, co mam zrobić aby je wypełnić?

  • Reply
    ewa.
    Sty 02, 2019 6:57 pm

    5 podkreconych rzutów z premia great pod rząd????!!! Super, nic łatwiejszego :/

    • Reply
      adaś
      Sty 02, 2019 8:38 pm

      Tu jest chyba błąd zawsze było bez „pod rząd” (in a row)

      • Reply
        adaś
        Sty 02, 2019 8:42 pm

        a może bez Gread – dotyczy Spinda

      • Reply
        Kenuoszo
        Sty 03, 2019 8:18 am

        To nie błąd, było za łatwe więc podnieśli poprzeczkę

    • Reply
      adaś
      Sty 02, 2019 8:43 pm

      A może bez Gread

    • Reply
      Gastly
      Sty 02, 2019 9:10 pm

      I great i pod rząd. Jest dosyć łatwe, trzeba dobierać odpowiednie poki i tyle.

    • Reply
      Bart
      Sty 02, 2019 10:28 pm

      Już mam dwie nowe spindy, jeśli ktoś nie umie rzucać podkręconych piłek na 30 – 33lvl nie powinien komentować i się ośmieszać. Pierwszy lepszy rajd i juz masz 5 podkręconych great pod rząd nie mówiąc o masie pokow jak renifer gdzie kółko jest na cały ekran

  • Reply
    Avs
    Sty 02, 2019 9:18 pm

    Potrzebuję czterech Exeggcute a oni dają go razem z z innym pokiem… Eh

  • Reply
    Jacek
    Sty 02, 2019 9:43 pm

    Pytanie na inny temat bo nigdzie nie mogę znaleść odpowiedzi. Czy da się zmienić e-mail którym logujemy się do gry?

  • Reply
    Wronalee
    Sty 02, 2019 10:26 pm

    Przeprowadziłam się do Holandii jeśli jest ktoś w okolicach Den Haag to dajcie znać bo chętnie zrobię rajdy z kimś.

  • Reply
    Radziu
    Sty 03, 2019 1:03 pm

    Na Larvitara muszą być 3 Excellenty pod rząd, ale niekoniecznie podkręcone 🙂

  • Reply
    Andrew
    Sty 03, 2019 6:26 pm

    Mam zadanie złap 7 pokemonów typu psychicznie flying lub dark . Wie ktoś jaki pokemon będzie nagrodą?

    • Reply
      Ems
      Sty 03, 2019 10:31 pm

      Anorinth

  • Reply
    daktylowiec
    Sty 05, 2019 10:00 am

    Szukam pokestopa w Wawie ktory ma w nagrodzie aerodaktyla (Use an item to evolve a Pokemon) lub to drugie (Win 5 Raids). Nie mogę znaleźć, biegam kilka dni i d…

  • Reply
    Hsjsjsjjs
    Sty 05, 2019 10:43 am

    Fajnie że w jednym quescie jest lapras bo nigdzie nie moge go złapać

    • Reply
      Pokpok
      Sty 24, 2019 2:23 am

      Znalazłeś/aś może laprasa w którymś pokestopie?

  • Reply
    Daktyl
    Sty 05, 2019 11:10 am

    czołem, poszukuję w Wawie pokestopów, które mają zadania „Win 5 Raids” oraz „Use an item to evolve a Pokemon” co daje Aerodactyla, nie mogę namierzyć tych zadań. Pls pomóżcie

    • Reply
      Pokepoke
      Sty 24, 2019 2:26 am

      W galerii Mokotów był, a wiesz może gdzie znaleźć pokestopa z laprasem?

  • Reply
    Toma
    Sty 05, 2019 9:35 pm

    Wybaczcie mam takie nietypowe pytanie. Jeżeli z pokestopa dostanę zadanie Field Research i nie pasuje mi ono i je usunę to jest szansa że z tego samego pokestopa dostanę coś innego tzn idę zadanie?

    • Reply
      jj
      Sty 05, 2019 11:23 pm

      Nie (o ile zadanie nie bylo z dnia poprzedniego)

    • Reply
      Krzysztof018
      Sty 06, 2019 2:35 am

      Tego samego dnia jest to samo zadanie nawet jak je usuniesz i ponownie zakręcisz za 5 minut, kolejne pojawi się następnego dnia zawsze po połnocy

      • Reply
        Toma
        Sty 06, 2019 12:35 pm

        Bardzo dziękuję. Bo nie ukrywajmy ale jedne są proste a drugie dają dużo do życzenia. Pozdro

  • Reply
    Jayana
    Sty 09, 2019 3:41 am

    Od początku grudnia dostałem Suicune Raikou i 4x Entei. A gdzie reszta? Śmiech na sali z tą losowością.

  • Reply
    Jary
    Sty 30, 2019 2:33 am

    Ja też poluje na zadanie wygraj 5 walk w gymie bo poluje na Laprasa a nigdy nie spotkałem go na radarze. Pewnie ciężko będzie to trafić:/

  • Reply
    Czester11
    Lut 01, 2019 10:33 am

    A jak usunąć z listy zadanie które mi nie pasuje?

    • Reply
      Jary
      Lut 03, 2019 12:17 am

      W prawym górnym rogu jest szara ikonka kosza kliknij ja i zaakceptuj

  • Reply
    ivelewa