News 36

Ostatni Rayquaza Raid Hour i Eevee Research Breakthrough

W ostatnim czasie w Pokemon GO trwał Wodny Festiwal i poza tym nie działo się zbyt wiele – wczorajszego wieczoru otrzymaliśmy jednak dwa ogłoszenia dotyczące pierwszego weekendowego Raid Hour oraz nowej nagrody za stemple.

Na pokemongolive.com i w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o Raid Hour z Rayquazą, który tym razem wyjątkowo ma się odbyć w niedzielę, a nie tak jak zazwyczaj w środę (Raqyauza zniknie z raidów w poniedziałek).

Trenerzy,

Zstąpił, dominował, a nawet ocenił, że niektórzy poszukiwacze przygód byli godni zostania jego trenerami. Wkrótce powróci w przestworza.

Ale zanim to nastąpi, możecie spodziewać się ostatniego Raid Hour z legendarnym pokemonem Rayquazą!

Data i czas

  • Niedziela 1 września od 18:00 do 19:00 lokalnego czasu

Atrakcje

  • Zwiększona liczba raidów poziomu piątego w trakcie godziny wydarzenia.

To wasza ostatnia szansa w roku 2019 na spotkanie nieuchwytnej shiny Rayquazy.

Jak widzicie w powyższym tekście, Rayquaza Raid Hour odbędzie się w niedziele między 18 a 19. Zgodnie z tym co napisało Niantic, legendarny smok z trzeciej generacji nie powróci już do raidów do końca tego roku.

Dodatkowo Niantnic zdradziło nam jaki pokemon będzie kolejną nagrodą za stemple przez najbliższe dwa miesiące.

Trenerzy

Z radością dzielimy się z wami zmianami, jakie zajdą w przypadku nagrody za Research Breakthrough!

  • Od 1 września 2019 o 13:00 czasu PDT (22:00 czasu polskiego) do 1 listopada o 13:00 czasu PDT (21:00 czsau polskiego, po zmianie czasu na zimowy) Eevee z kwiatową koroną będzie dostępny w Research Breakthrough
  • Jeśli wam się poszczęści, możecie spotkać shiny Eevee z kwiatowym wiankiem!

Eevee noszący kwiatowy wianek będzie ekskluzywnym pokemonem pojawiającym się w Research Breakthrough w tym czasie. Nie przegapcie swojej szansy na ewoluowanie go we wszystkie dostępne ewolucje Eevee w Pokemon GO!

Dwa miesiące z Eevee z wiankiem na głowie nie brzmi ekscytująco dla wszystkich, dla których nagroda za stemple była źródłem legendarnych pokemonów lub szansą na uzupełnienie pokedexu. Jest to natomiast bardzo dobra informacja jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w wydarzeniu gdzie Eevee w tej formie pojawiał się na dziko – czyli dwudniowe obchody Pokemon Day w lutym lub któryś z GO Festów. Tylko czy znajdzie się więcej osób, które ucieszą aż dwa miesiące Eevee z kwiatkami zamiast legendy lub innego rzadkiego pokemona?

Dla przypomnienia poniżej modele Eevee oraz wszystkich ewolucji z kwiatowym wiankiem w wariancie zwykłym oraz shiny:

 

 

 

Źródła:

https://pokemongolive.com/en/post/finalrayquazaraidhour2019/

https://pokemongolive.com/en/post/septemberoctoberupdate2019/

36 komentarzy

  • Reply
    Jajco89
    Sie 31, 2019 8:32 am

    To już jest serio kpina. Jeszcze brakuje żeby w rajdach specjalnych był Pikachu z jakąś „cudowną” czapką.

  • Reply
    Ddd
    Sie 31, 2019 8:39 am

    Czapka to jeszcze jakoś wygląda chociaż nie zbieram ale to małe badziewie na głowie to trudno nawet kwiatkiem nazwać

  • Reply
    A.
    Sie 31, 2019 8:54 am

    Dziękuję już mi się odechciało robić fieldy

  • Reply
    Pan kaktus
    Sie 31, 2019 9:01 am

    Wow, kolejny raz jakiś pieprzony eeve ile można, rozumiem pikachu z czapka ok, ale eeve z Research breaktrough, błagam niech to będzie żart :/

  • Reply
    ACH
    Sie 31, 2019 9:06 am

    nie wiem co napisać. Zatkało mnie.

  • Reply
    Zenwolfero
    Sie 31, 2019 9:17 am

    Eevee na to czekałem… A tak serio ręce opadają… Poki za siedem pieczątek były źródłem moich legend a teraz co mam eevee zbierać?

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Sie 31, 2019 9:56 am

    Żałosna kpina z tym iwi, kpina z graczy

  • Reply
    Dżery
    Sie 31, 2019 9:58 am

    Szału nie ma aczkokwiek nie jest tak źle. Eevee i jej ewolucje to solidne pokémony. Zarówno do PVP jak i RAIDów.

  • Reply
    crazygrzywka
    Sie 31, 2019 10:04 am

    Mi osobiście podobają się Eevee i jego ewolucje w formach shiny z kwiatkiem. Nigdy nie nastawiałam się w grze na jakieś szczególne osiągnięcia, walki czy raidy, ale właśnie na łapanie pokemonów. Dlatego takie wydarzenie jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Ale oczywiście rozumiem, że większość graczy jest zawiedziona. Zamiast legendy – Eevee może rozczarowywać.

  • Reply
    ShammanTHC
    Sie 31, 2019 10:16 am

    Czysta kpina i porażka… I co będą teraz robić ludzie z małych wiosek ? Dla niektórych to była jedyna szansa na legendy, bardzo lamerskie zagranie ze strony twórców – mam nadzieję że to tylko mało śmieszny żart inaczej oznacza to że większość graczy nie będzie robić zadań dla pieczątek bo co to za „leganda” eeve z kwiatami Hahaha

  • Reply
    vlodibroda
    Sie 31, 2019 11:51 am

    Machrid daj tu trochę hejtu na te evki z kwiatkami chociaż raz się z Tobą zgodzę…

    • Reply
      Zenwolfero
      Sie 31, 2019 12:37 pm

      Też czekam na jego opinie
      Machrid dawaj wszyscy czekam 😉

  • Reply
    Eevee z kwiatkiem... pfff
    Sie 31, 2019 12:01 pm

    MEGA SŁABE TO JEST… NIEDŁUGO CO BĘDZIE? PIDGEY? RATTATA? ZBIERANIE PIECZĄTEK STRACIŁO WŁAŚNIE SENS. NA PEWNO NA DWA MIESIĄCE… ZOBACZYMY CO DALEJ…

  • Reply
    MusG
    Sie 31, 2019 12:24 pm

    No nawet Machrida zatkało i nic nie napisał

  • Reply
    Vizardek
    Sie 31, 2019 12:55 pm

    I uj. Ja tam się cieszę,że będzie tylko jeden pokemon,nawet jak to Eevee.
    Od przeszło 4 miesięcy może z dwa razy dostałem coś innego niż walnięty Latias.

    Co do rajdów trochę szkodzą,bo wolę oszczędzić passy na nadchodzącego Mewtwo.
    Swoje dwie shiny mam więc więcej nie potrzebuje w zasadzie.

  • Reply
    Gege
    Sie 31, 2019 1:15 pm

    Ale jaja, dobrze że przeczytałem bo specjalnie czekałem z pieczątkami do września. Skąd ten pomysł z Eevee..

  • Reply
    Piasecki88
    Sie 31, 2019 1:21 pm

    Głupi pomysł spodziewałem się legend z regionu Sinnoh za stepmple a tu Eeveee

  • Reply
    AsuraDxD
    Sie 31, 2019 2:37 pm

    Dobrze że zajrzałem, dostałbym kwiatka, a tak zdobyłem shiny
    Co nie zmienia faktu że sobie z nas kpią, 2 miesiące

  • Reply
    Karolina z Obłuża
    Sie 31, 2019 2:59 pm

    Ja mam już shiny eeve z wiankiem na głowie. I ewoluowałam ją w Leafona. Fajnie by było mieć drugą taką sztukę. Tylko w co ewoluować? Muszę pomyśleć.

  • Reply
    ZakaroGamer
    Sie 31, 2019 4:21 pm

    Szczerze mówiąc pomysł mi się podoba. Ale mogli skrócić czas bo rzeczywiście bardziej opłaca łapać się legendy. Do tej Rayquazy to szkoda bo nie mam ekipy na złapanie tego pokemona xD

  • Reply
    grazynka44
    Sie 31, 2019 5:41 pm

    🙁

  • Reply
    Lampix
    Sie 31, 2019 9:35 pm

    Nie mam eevee z kwiatkami, wiec chociaż tyle, ale dzisiaj mam 6 pieczątek i zamiast groudona albo kyorge będzie jakiś eevee. Już widzę jak następnym razem zamiast nwn. Palki i dialgi będzie jakiś magikarp z bandaną albo coś w tym stylu
    ( chociaż chętnie bym takiego karpia zobaczył)

  • Reply
    R
    Sie 31, 2019 11:24 pm

    No żal… Po legendach dwa miesiącez jednym Evee. Żeby chociaż te nakrycia głowy co dwa tygodnie zmieniali…

    A Raid Hour to też kpina. Właśnie mam serię ponad 40 rajdów bez shiny. I co teraz dostanę?

  • Reply
    Gainax
    Wrz 01, 2019 1:09 am

    Zobaczymy, jeżeli to jest faktycznie ten sam Wianek to nawet nie będę publikował u siebie Newsa na takie coś….. chyba że okaże się to coś zupełnie nowego koledzy z USA chyba jako pierw zdadzą raporty co to faktycznie jest.;…

  • Reply
    Bolek
    Wrz 01, 2019 8:07 am

    Super w 2 miechy może się poszczesci mi i zdobędę shiny z kwiatkiem. Dla mnie bomba i dla milionów co nie maja… Ci co maja i narzekają mogą sobie zrobić 2 miesiące przerwy akurat na przyłożenie się do nauki w zbliżającym roku szkolnym.

  • Reply
    Krzysztof
    Wrz 01, 2019 9:55 am

    Masakra daliby chociaż większą szansę na Sinoh Stone, bo to już od 2 miesięcy nie wpadło a nie jakieś Eevee z kwiatem na głowie !

  • Reply
    pytacz
    Wrz 01, 2019 11:04 am

    Może jak nikt nie będzie robił zadań, bo w sumie ich robienie staje się niepotrzebne (z wyjątkiem dobrych poksów w nagrodzie do złapania) – to na październik zmienią. Jakby ktokolwiek nie miał iwiego w pokedeksie

  • Reply
    Baltiguru
    Wrz 01, 2019 4:45 pm

    Wy psioczycie, a ja właśnie na 10 kontach ukończyłem 4 etap jump-start research, za który jest gwarantowana shiny eevee i czekam, aż eevee z wiankiem pojawi się na dziko. Legendy na 15 levelu to ja wyrzucam, no chyba, że wpadnie shiny albo seta.

  • Reply
    BLACKSHADOW245
    Wrz 01, 2019 9:11 pm

    Machrida reanimuja padl ze śmiechu tak jak i ja

  • Reply
    Machrid
    Wrz 01, 2019 9:58 pm

    hehe . grajcie fani pokemon go .

    macie dobry cel teraz .

    niantic was kocha .

    xd.

    za tydzien dadza wam kyogre w obudowie metalowej z kwiatkami na glowie .

  • Reply
    Machrid
    Wrz 01, 2019 10:01 pm

    nie wiem ile razy wam mam pisac ze ta gra to dno dna . i szkoda na to czasu.
    statystyki mowia ze 90% graczy ktorzy grali od nowa odeszli lub przestali grac.

    • Reply
      Machrid3
      Wrz 01, 2019 11:25 pm

      Bla bla bla

    • Reply
      Mama Machirida
      Wrz 02, 2019 9:04 am

      Machridku zejdź do nas przywitaj się, goście przyszli a nie sam tak na strychu siedzisz i głupoty po internetach piszesz

    • Reply
      Machrid3
      Wrz 02, 2019 11:09 am

      No co ty mój przyjacielu nie powiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    • Reply
      R
      Wrz 04, 2019 1:09 pm

      Bzdura Machridzie, pokaż mi te statystyki!

      A na necie dopiero co opublikowano newsa, że Niantic rekordową kasę przytulił właśnie w sierpniu… 🙂

  • Reply
    trabant
    Wrz 02, 2019 11:15 am

    To eventy robione pod japońców i inne dziwne nacje, tylko ich to chyba jara…