News 29

Październikowe zadania i nowy shiny

Zgodnie z zapowiedzią miesiąc październik będzie stał pod znakiem Research Breakthrough z Suicune w roli głównej oraz zadań z wodnymi pokemonami. 

W paczkach za stemple możecie już odbierać Suicune. Poza ostatnią legendarną bestią z Johto do gry weszła nowa forma Spindy oraz… shiny Krabby! Poniżej znajdziecie spis wszystkich obecnie dostępnych zadań, które nagradzają pokemonami lub Silver Pinapem (nowe = pogrubione) a pod tabelą wrócimy do tematu przed chwilą wspomnianych Spindy i Krabby.

Zadanie Tłumaczenie Nagroda
Make 2 Nice Curveball Throws Wykonaj 2 podkręcone rzuty z bonusem typu Nice Spinda (wzór nr 1)
Make 3 Great Throws Wykonaj 3 rzuty z bonusem typu Great Gastly
Make 3 Great Throws in a Row Wykonaj 3 rzuty z bonusem typu Great pod rząd Onix
Make 5 Nice Throws Wykonaj 5 rzutów z bonusem typu Nice Voltorb
Make 3 Excellent Throws in a Row Wykonaj 3 rzuty z bonusem typu Excellent pod rząd Larvitar
Battle in a Gym Walcz w gymie Mankey
Win a Gym Battle Wygraj walke w gymie Squirtle/Charmander/Bulbasaur
Win 3 Gym Battles Wygraj 3 walki w gymie Jynx
Win 5 Gym Battles Wygraj 5 walk w gymie Machop
Use a Supereffective Charged Move in 7 Gym Battles Użyj superefektywnego ładowanego ataku w 7 walkach Electabuzz
Hatch 2 Eggs Wykluj 2 jajka Wailmer
Evolve 10 Water-Type Pokemon Ewoluuj 10 pokemonów typu wodnego Dratini
Evolve a Pokemon Ewoluuj pokemona Eevee
Hatch an Egg Wykluj jajko Exeggcute
Hatch 3 Eggs Wykluj 3 jajka Magmar
Hatch 5 Eggs Wykluj 5 jajek Chansey
Catch 5 Water-Type Pokemon Złap 5 pokemonów typu wodnego Krabby
Trade a Pokemon Wymień się pokemonem Feebas
Earn a Candy With Your Buddy Zdobądź cukierek ze swoim buddy Octillery
Use 5 Pinap Berries Użyj 5 Pinapów 1 Silver Pinap
Catch 5 Pokemon with Weather Boost Złap 5 pokemonów z boostem od pogody Vulpix/Poliwag
Catch a Dragon-Type Pokemon Złap pokemona typu smoczego Dratini
Catch 10 Pokemon Złap 10 pokemonów Magikarp
Power Up Pokemon 5 Times Ulepsz pokemona 5 razy Squirtle/Charmander/Bulbasaur

Tak wygląda nowa forma Spindy oraz shiny Krabby:

A new Spinda form is availableShiny Krabby Pokemon GO

Źródła:

www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/9kjrwx/field_research_october_suicine_edition/

pokemongohub.net/post/news/october-suicune-field-research-guide-new-quests-shiny-krabby-new-spinda-form/

29 komentarzy

  • Reply
    Janek
    Paź 02, 2018 11:50 am

    Ja już mam kinglera shiny

  • Reply
    ghost
    Paź 02, 2018 1:28 pm

    Pokemony wodne w roli głównej, a na radarze pigdey, weedle, sentret i rataty…

    • Reply
      patrykknights
      Paź 02, 2018 9:03 pm

      Co więcej taki widok mimo, iż pogoda wskazuje na zwiększone występowanie wodnych pokemonów 😀

    • Reply
      Mystershadow
      Paź 03, 2018 2:55 pm

      Właśnie co się dzieje??

  • Reply
    POKEMONOWIEC
    Paź 02, 2018 1:57 pm

    Niech kyogre znowu wróci xdd

  • Woda woda woda woda woda woda a a a qqqqq ●♡●¤♤♡¤●▪♧•◇●}●[☆¤♡《¡¿¡]●◇▪●◇●♡♡●○♡☆♤▪♡☆◇ POKEMON FYJUFYFKJEMAS

  • Reply
    Szyszkaaa93
    Paź 02, 2018 2:57 pm

    Jeeej feebas za banalne zadanie 😀 jakoś mało co mi ten brzydal wyskakuje i mam tylko 18 candy ;/ a podobno ciągnie swój do swego xP

  • Reply
    Matti
    Paź 02, 2018 3:49 pm

    Hej, mam problem z grą, a dokładniej (podejrzewam) z GPS. Po uruchomieniu gry postać porusza się tylko przez około minutę, potem stoi w miejscu. Nie pojawia się żaden komunikat. Stojąc pod PokeStopem mogę normalnie nim kręcić czy łapać stworki (również wtedy gdy postać stoi w miejscu). Co robiłem w celu próby naprawienia: instalowałem grę od zera, czyściłem telefon za pomocą aplikacji optymalizacja, próbowałem różnych opcji „Trybu lokalizacji” – nie pomogło. W ostateczności przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych – również bez skutku. Problem pojawił się po ostatniej aktualizacji gry, ale równocześnie miałem aktualizację oprogramowania w telefonie (Huawei Y6 2018) i w sumie nie wiem czy to błąd gry czy coś w moim telefonie. Do tej pory z grą nie było żadnego problemu. A i dodam jeszcze, że GPS w telefonie działa prawidłowo. Nie grałem nigdy na żadnym Fake-u czy, jedyne czego czasem używałem było CalcyIV. Mieliście takie problem?

    • Reply
      bart
      Paź 02, 2018 5:07 pm

      Tak, tylko u mnie to się pojawia po przekręceniu 3 gymów – nie mam żadnej informacji o błędzie gps, postać stoi pod gymem i się nie rusza (można fajnie farmić).
      Po każdej aktualizacji są problemy.

    • Reply
      Pawerxon
      Paź 03, 2018 6:29 am

      Jeśli masz taką możliwość zainstaluj Ingres (drugą gre Niantic) jak tam będziesz miał ten sam problem to znaczy że problem z GPS.

    • Reply
      SameTuGruszki
      Paź 03, 2018 4:11 pm

      Od dłuższego czasu mam problem z GPS w PG. Zaczęło chyba ze 2 aktualizacje temu. W jakimś komentarzu przeczytałem rozwiązanie, że należy wyłączyć lokalizację w telefonie i włączyć mapy google. One, co oczywiste, do działania potrzebują GPS, więc wymuszą jego włączenie (wyskoczy komunikat, potwierdzamy go naciskając „OK”). Co prawda co jakiś czas muszę tę operację powtarzać, ale to naprawdę działa! Jeżeli Tobie też to pomoże to daj tutaj znać. Pozdrawiam.

      • Reply
        Pikaczu
        Paź 03, 2018 7:54 pm

        ja mam tak jak wejde do pomiwszczenia – GPS not find; włączam mapy google nawet nie wyłączając Lokalizacji w telefonie i w pokach tez znajduje GPS i działą bez problemu.

      • Reply
        Pikachu
        Paź 03, 2018 7:58 pm

        też tak mam czasem jak wchodzę do pomieszczenia – GPS not found; włączam wtedy mapy google, bez wyłączania lokalizacji w telefonie i zaraz w pokach GPS działa.

      • Reply
        Matti
        Paź 07, 2018 10:52 am

        U mnie to niestety nie działało. Co ciekawe Ingress działał normalnie. Ale problem chyba został rozwiązany, dostałem aktualizację oprogramowania do Y6 i jak na razie wydaje się, że wszystko jest w porządku.

    • Reply
      filip
      Paź 03, 2018 4:16 pm

      mam dokładnie taki sam problem (Y6 Huawei)

  • Reply
    Znawca
    Paź 02, 2018 3:52 pm

    Ciekawy ten krabby :p

  • Reply
    Alf
    Paź 02, 2018 4:26 pm

    Wiem jaki masz problem

  • Reply
    JakubGoto
    Paź 03, 2018 6:35 am

    Może Groupon wróci na rajdy dawno go nie było i fajne bybylo gdyby był w postaci shiny 🙂

  • Reply
    JakubGoto
    Paź 03, 2018 6:36 am

    Może Groudon wróci na rajdy dawno go nie było i fajne bybylo gdyby był w postaci shiny 🙂

  • Reply
    Mystershadow
    Paź 03, 2018 8:42 am

    Właśnie o co chodzi miał być większy respawn wodnych pokemonów a tutaj same pidgeye i rattaty

  • Reply
    anuś
    Paź 04, 2018 11:18 am

    ktoś jeszcze w to gra?!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Reply
      Ja
      Paź 04, 2018 3:39 pm

      Ja

  • Reply
    sempaje
    Paź 04, 2018 1:06 pm

    ..jasne.. 🙂

  • Reply
    Carnage2x
    Paź 04, 2018 1:56 pm

    Nie no nikt nie gra tylko zainstalowane mamy 😀

  • Reply
    anuś
    Paź 04, 2018 3:21 pm

    gdzie bo nikogo od miesiecy nie widze

  • Reply
    florian
    Paź 04, 2018 4:08 pm

    Lepiej skończcie w to grać. Ja skończyłem i jestem szczęśliwszym człowiekiem!! Pokemon GO to zło i zabijacz życia!!

    • Reply
      F
      Paź 04, 2018 6:22 pm

      Argumenty jak z wypracowań 4 klasy podstawówki 😀

      > muszę przyznać niezły troll

  • Reply
    vikel