News 15

Piąta rocznica Pokemon GO!

Pokemon GO jest już z nami pięć lat – z tej okazji odbędzie się specjalny rocznicowy event.

Data i czas: od 6 lipca o 10:00 do 15 lipca o 20:00

Atrakcje

  • Darumaka i latający Pikachu z balonem w kształcie cyfry 5 będą pojawiać się na dziko,
  • Debiut shiny Darumaki,
  • Darumaka, Chespin, Fennekin, Froakie i latający Pikachu w raidach poziomu pierwszego,
  • Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Chikorita, Cyndaquil, Totodile, Treecko, Torchic, Mudkip, Turtwig, Chimchar, Piplup, Snivy, Tepig, Oshawott, Chespin, Fennekin i Froakie z lurów oraz jako nagrody z zadań Field Research. Na dziko spotkamy częściej startery z pierwszej, trzeciej oraz piątej generacji,
  • Bonusowy dzienny Field Research pozwoli nam spotkać losowego startera – od pierwszej aż po szóstą generację,
  • Collection Challenge z nagrodami w postaci latającego Pikachu, Rare Candy i dużej ilości Poke Balli,
  • Specjalny efekt fajerwerków będzie widoczny na niebie w świecie gry,
  • Nowe efekty pogodowe/pory dnia oraz rozszerzony pokedex stanie się dostępny dla wszystkich w nadchodzących dniach,
  • Shiny Meltan ponownie dostępny z Mystery Boxów w trakcie trwania eventu,
  • Powraca Jump-Start Special Research – dla wszystkich, którzy nie mieli okazji go ukończyć podczas rocznicowych obchodów rok temu,
  • Rocznicowe naklejki z PokeStopów, otwieranych giftów oraz w sklepie gry,
  • Możliwość zwiększenia plecaka na przedmioty do 3500 miejsc od 5 lipca o 22:00,
  • Special Box, Ultra Box i Adventure Box zmienią swoją zawartość od 5 lipca o 22:00.

Bonusy

  • Wszystkie aktywowane lury będą trwały godzinę – w tym te specjalne tj. Glacial, Magnetic, Mossy i Rainy.

Shiny Darumaka i Darmanitan

Rocznicowy latający Pikachu

Źródło: https://pokemongolive.com/post/birthday2021/?hl=en

15 komentarzy

  • Reply
    kombi198
    Lip 06, 2021 2:13 pm

    Wymienię shiny Smeargla na Kangashana.

    Ktoś chętny?

  • Reply
    Mhm
    Lip 06, 2021 6:09 pm

    ja juz pierwszego dnia shiny meltan i pikachu wiec jestem zadowolony brakuje tylko darumaki i nie bede musial juz grac

  • Reply
    R
    Lip 09, 2021 9:11 am

    Już mnie wkurza ten event – Collection Challenge, którego nie da się zrobić. Dwa głupie pokemony, które tylko można dostać z zasmrodzonego pokestopu. Nikt lura nie odpala, sam odpaliłem, ale się na te poksy nie doczekałem. Nie będę godzinę sterczał pod krzyżem we wsi jak jakaś dewota!!! Żeby jeszcze można było chodzić, ale nie – to co z lura wyskakuje, to tuż przy samym pokestopie, a do tego nie jest widoczne na radarze, więc trzeba sterczeć w jednym miejscu.
    Także pełna frustracja, którą też tylko potęguje niepowodzenie w polowaniu na nowe shiny oraz pełna niechęć do raidowania upartego i nieprzydatnego Deoxysa.
    Dodam jeszcze, że startery to nie są wdzięczne pokemony do łapania – ciągle wyskakują z piłek, że się człowiekowi nawet nie chce na nie klikać na mapie, bo po co się silić… :-/

    • Reply
      ach
      Lip 09, 2021 10:10 am

      Pewnie o te łobuzy chodzi
      field research
      Make 5 Great Throws: Turwiś, Piplup, Chimchar

      Use 5 Berries to help catch Pokémon lub Power up Pokémon 5 times: Chikorita, Cyndaquil, Totodile.
      oczywiście co z pakietu trafisz to masz

      • Reply
        R
        Lip 09, 2021 11:57 am

        Tak, wodny i ognisty. W questach do tej pory nie spotkałem 🙁

        • Reply
          Ach
          Lip 09, 2021 4:16 pm

          Mi brakuje tylko Turwisia za 5 beries dzis dostalam pozostale 2 czyli cylindra i krokodyla za uzycie 3 Beries masz inne poki. Za qesta 5 beries sa tylko te trzy co pisalam

          • Ach
            Lip 09, 2021 4:39 pm

            No, faktycznie, napisane ze Turtwing z lura i zadan specjalnych pozniej jeszcze raz sprawdze gdzie sie chowa

  • Reply
    Piassecki88
    Lip 09, 2021 1:26 pm

    Właśnie miałem zamiar napisać za jakie questy dostanę Chikoritę i chimczara? bo mi tych dwóch brakuje?
    W newasach nic nie piszę

  • Reply
    ach
    Lip 09, 2021 6:00 pm

    Make 5 Great Throws: Turwiś Chimchar i Piplup no i chyba jeszcze lury zostają

    • Reply
      ach
      Lip 09, 2021 6:28 pm

      ta misja na Turwisia jest tylko na jednym portalu z 6 które przejrzałam. Na Pokemon GOHUB W OGÓLE go nie ma?. hi hi

    • Reply
      ach
      Lip 09, 2021 6:50 pm

      ok, znalazłam od 6 lipca do 15 jest taka misja

  • Reply
    Piasecki88
    Lip 09, 2021 7:23 pm

    Już nieaktualne znalezłem wszystkie

  • Reply
    ziom
    Lip 10, 2021 8:18 pm

    ale jak powiększyć sobie plecak bo ja wchodzi do sklepu i nie ma a jest napisane że od 5 lipca można powiększyć do 3500 o co chodzi!

    • Reply
      ToJa
      Lip 16, 2021 4:45 am

      Możesz dokupić więcej miejsca na poki, do tej pory max było 3000 miejsc