News 25

Pokemon Day w Pokemon GO – co warto wiedzieć

Rozpoczęło się wydarzenie z okazji obchodów Dnia Pokemon w Pokemon GO – co warto o nim wiedzieć?

Poniżej wszystkie oficjalne informacje na temat eventu ze strony pokemongolive.com:

  • Data i czas: Od wtorku 25 lutego o 22:00 polskiego czasu do poniedziałku 2 marca o 22:00 polskiego czasu
  • Pikachu i Eevee (na dziko) oraz startery – Charmander, Squirtle, Bulbasaur (jajka 7km i raidy) w imprezowych czapkach + wariant shiny dla każdego z nich
  • Armored Mewtwo w raidach poziomu piątego
  • Pokemony-klony znane z pierwszego filmu Pokemon takie jak Charizard, Blastoise i Venusaur w raidach poziomu czwartego oraz Pikachu, który może nas zaskoczyć podczas robienia zdjęć
  • Dwa special trade dziennie
  • Nidorino i Gengar Raid Day – w niedzielę 1 marca od 14:00 do 17:00 wszystkie raidy opanują Gengar oraz Nidorino w imprezowej czapce z szansą na shiny. Podczas wydarzenia otrzymamy do 5 darmowych Raid Passów.

Wszystkie pokemony w czapkach nie mogą ewoluować, z czego na pewno ucieszą się łowcy shiny.

Eventowe (zwiększone) spawny

  • Pokemony z pierwszej generacji oraz ich ewolucje (m.in. Sandshrew, Ponyta, Oddish, Onix, Jigglypuff, Nidoran(f), Vulpix) + Phanpy

Pokemony w jajkach 7km

  • Squirtle, Charmander i Bulbasaur w imprezowych czapkach

Raidy

Lista aktualizowana

  • T1: Squirtle, Bulbasaur, Charmander, Timburr, Litwick
  • T2: Pinsir, Alolan Exeggutor, Misdreavus, Liepard, Mawile
  • T3: Scyther, Alolan Raichu, Beautifly, Sharpedo, Skuntank
  • T4: Venusaur, Charizard, Blastoise, Alolan Marowak
  • T5: Armored Mewtwo

Pokemony-klony

Niezapowiedziana i najważniejsza informacja to ta, że pokemony-klony znają ataki z Community Day! Venuzaur – Frenzy Plant, Charizard – Blast Burn a Blastoise – Hydro Cannon.

Nowe shiny

Pikachu, Eevee, Squirtle, Charmander, Bulbasaur + Gengar i Nidorino (Raid Day) w nowych imprezowych czapkach

 

Źródła:

https://pokemongolive.com/en/post/pokemonday2020/

25 komentarzy

  • Reply
    Xts
    Lut 26, 2020 1:57 am

    Klony z chęcią połapię, reszta bez szału. Choć dwa Pikachu na zdjęciu z Blazikenem wyglądają fajnie… Jeden usmiechniety, drugi wkurzony 😀

    • Reply
      Sopello
      Lut 26, 2020 6:30 pm

      Ten pikacz za zdjęcie to klon czy co, bo wygląda identycznie jak zwykły a nie da się ewoluować

      • Reply
        hwjterhejterow
        Lut 26, 2020 6:36 pm

        Różni się wszystkim , najlepiej widać to po uszach. To klon.

      • Reply
        Pan internauta
        Lut 26, 2020 7:38 pm

        Tak, to jest klon. Jak się przyjrzysz, to jego uszy (czarne zakończenia) się trochę różnią 😛

      • Reply
        Kryniek89
        Lut 26, 2020 8:53 pm

        Klon, uszy ma delikatnie inaczej ubarwione

  • Reply
    rodal
    Lut 26, 2020 3:09 am

    Nic ciekawszego nie potrafili wymyślić. Tylko pierwsza seria !!! ???

    • Reply
      Klulik
      Lut 26, 2020 10:45 am

      Przecież w tym dniu wydano pirwsze Pokémony

  • Reply
    XYZ
    Lut 26, 2020 8:10 am

    Z tego co mi wiadomo z klona charizarda się wycofali

    • Reply
      Ivrin
      Lut 27, 2020 12:29 am

      To masz złe info 😛 jest w raidach

  • Reply
    M.
    Lut 26, 2020 8:40 am

    Pikachu, który wyskakuje przy robieniu zdjęcia ma inny wzorek na uszkach 😛

  • Reply
    didek
    Lut 26, 2020 3:09 pm

    o co chodzi z tym special trade?

  • Reply
    Gracz
    Lut 26, 2020 4:59 pm

    Będzie dzisiaj raid hour z armo mewtwo?

  • Reply
    Gracz
    Lut 26, 2020 5:02 pm

    Jak w jajkach była lipa tak shiny w czapkach na wypasie…. Szkoda że bez możliwości evolucji…

  • Reply
    Heisenberg
    Lut 26, 2020 11:55 pm

    Jeśli zdobędę np. Bulbasaura z jajka bądź z Raid’a i ewoluuje go w czasie eventu to dostanie Frenzy Plant?

    • Reply
      Kryniek89
      Lut 27, 2020 5:40 am

      Nie, tylko z tier 4 z raidów mają eventowe ataki

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Lut 27, 2020 7:33 am

    Dlaczego ‚łowcy shiny’ mają się cieszyć że poki w tych cudownych czapkach nie mogą ewoluowac?

    • Reply
      cowartowiedziec
      Lut 27, 2020 4:26 pm

      Bo zwykle chcą mieć po jednym szajni na każdą ewolucję. Dzięki czapkom wystarczy że będą mieć jednego szajni Eevee, a nie aż 9, bo i tak nie ewoluują.

  • Reply
    Met
    Lut 27, 2020 7:59 am

    4828 8937 8642

  • Reply
    Piasecki88
    Lut 27, 2020 3:46 pm

    Jaki pok w paczkach w marcu?

  • Reply
    Edit 123
    Lut 27, 2020 7:37 pm

    Podpowiedzcie mi proszę jak zdobyć Scraggy’ego? Widzę, że sporo moich znajomych go ma, wiem że jakoś w tych walkach, ale jak?

  • Reply
    VAsz
    Lut 28, 2020 3:10 pm

    Witam, orientuje się może ktoś czy da rade pokonać go Duo?

  • Reply
    Teraja
    Lut 28, 2020 4:46 pm

    150707904548 codziennie prezenty