News W oczekiwaniu na Pokemon Go 4

Pokemon Go – dlaczego nie będzie prezentacji na GDC?

Prezentacja Pokemon Go na GDC odwołana !

 

W poprzednim poście [Pokemon Go – prezentacja 14 marca odwołana] poinformowałam Was, że John Hanke odwołał swoją prezentację dotyczącą Pokemon Go, która była zaplanowana na 14 marca podczas GDC. Jest to bardzo smutna wiadomość dla mnie jak i dla wszystkich czekających na premierę gry Pokemon Go. Mamy już krótkie wyjaśnienie tej sytuacji. Producenci chcą poświęcić pozostały czas na przygotowanie gry. Chcą też skupić się na dopracowaniu produktu do beta testów, żeby w końcu móc przekazać grę na nasze urządzenia. Ich zdaniem, poświęcenie pozostałego czasu na takie zabiegi będzie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nie chcą zawieść naszych oczekiwań.

Co o tym sądzicie? Ja osobiście uważam, że 30 minut przedstawienia nie zaważy na całości projektu a za to bardzo ucieszy osoby czekające na premierę.

Padło też dobre pytanie. Czy chcielibyście dostać grę wcześniej i nie do końca dopracowaną, czy później ale już w pełni rozwiniętą? Dajcie znać w komentarzach lub na forum w specjalnie do tego przygotowanym wątku: Pokemon Go – chcecie grę wcześniej czy później? 🙂

 

Pozdrawiam

beti89

 

4 komentarze

 • Reply
  FALKOR V8
  Mar 03, 2016 8:30 pm

  Faktycznie, jestem takiego samego zdania.
  Zakładając nawet że te 30 minut to 30 minut dla nas, a dla tego kolesia jest to jeszcze czas podróży, zakwaterowania itd, to można się nawet pokusić o stwierdzenie że straciłby 24h.
  Nawet te 24h nie spowodowałoby paraliżu projektu, bo gdyby tak miało być, to znaczy że w Nintendo nie dzieje się dobrze.

  Co do drugiego pytania… Dziesiątki gier przyzwyczaiły nas do wersji alpha, więc i tym razem pewnie by to mogło przejść

  • Reply
   Edi
   Mar 05, 2016 8:37 am

   Nie zdajesz sobie sprawy, jakie muszą być przygotowania poczynione na taki pokaz.

 • Reply
  Rafał
  Mar 03, 2016 10:27 pm

  Chętnie wziąłbym w obroty wersję BETA.

  A serio 30 minut albo nawet i cały dzień lub dwa zaważą na projekcie? Ten człowiek sam to pisze? Ingress jest super i wierzę, że studio sobie spokojnie poradzi więc nie mam na takie zachowanie wytłumaczenia.

 • Reply
  Marek
  Mar 06, 2016 11:39 am

  Myślę że jeśli takie wystąpienie byłoby dla nich problematyczne, to albo są bardzo niezorganizowani, albo data premiery jest tak blisko, że każda chwila jest dla nich cenna 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokemon GO – prezentacja 14 marca odwołana.

Prezentacja dotycząca Pokemon Go odwołana!   Mam dla Was niedobrą wiadomość. Nintendo na swojej stronie zamieściło krótki artykuł o planowanej...

Zamknij