News 8

Pokemon Go id Card – niezbędnik każdego trenera?

Dodawanie przyjaciół w Pokemon GO może być nieco uciążliwe – szczególnie gdy trzeba na to “tracić” cenny czas podczas Community Day lub raidowania. Mamy jednak na to sposób!

Po ponad czterech latach z Pokemon GO można śmiało stwierdzić, że Niantic zdecydowanie nie jest firmą, która w pierwszej kolejności dba o wygodę graczy – na niektóre z udogodnień przyszło nam czekać naprawdę długo a wielu z nich wciąż jeszcze się nie doczekaliśmy. W końcu dopiero od zeszłego roku możemy sprawdzać dokładne IV pokemonów bez zewnętrznego oprogramowania, a od zaledwie kilku miesięcy używać kilku Incense/Lucky Eggów/Star Piece zamiast pilnować kiedy skończy się aktywny przedmiot.

Sporo można również jeszcze zrobić jeśli chodzi o system przyjaciół – biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe tempo wprowadzania poprawek, będziemy pewnie musieli jeszcze trochę poczekać aż wszystko zacznie w tym zakresie działać jak należy. Na szczęście nie jesteśmy skazani wyłącznie na gest ze strony Niantic.

W ofercie sklepu zasilacze24.pl pojawił się gadżet o dość wymownej nazwie – “Pokemon Go id Card – karta trenera”. Chyba każdy z nas doświadczył sytuacji gdzie w ferworze raidów, Community Day czy innych wydarzeń chciał dodać kogoś do swojej listy przyjaciół, przez co musiał tracić cenny czas na przepisywanie kodu, udostępnianie go innej osobie lub poszukiwanie kodu QR do zeskanowania. Karta trenera to świetne rozwiązanie tego problemu.

Link do sklepu: https://zasilacze24.pl/gry/pokemon_go/karta_trenera

Po zakupieniu przedmiotu i opłaceniu zamówienia przechodzimy do zamieszczonego w ofercie kreatora, w którym możemy spersonalizować kartę o:

 • Nasz nick/nazwę w grze,
 • Tło w kolorystyce naszego teamu,
 • Nasz kod trenera, który jest konwertowany na kod QR możliwy do zeskanowania przez innych graczy,
 • Zdjęcie lub avatar – możecie wybrać dowolny obraz ze swojego urządzenia.

Wymiary to:

 • Długość: 86 mm,
 • Szerokość: 54 mm,
 • Grubość: 0,762 mm

Sam kreator znajdziecie TUTAJ, jednak pamiętajcie, że do wysłania projektu do druku potrzebujecie nr zamówienia, który otrzymacie po zakupie i opłaceniu karty.

Ten prosty gadżet w dłuższej perspektywie może wam zaoszczędzić sporo czasu, który efektywnie poświęcicie na rozgrywkę – w końcu wystarczy przekazać innemu trenerowi kod QR do zeskanowania a on dosłownie trzema kliknięciami może nam wysłać zaproszenie do swojej listy przyjaciół.

Jeżeli w tych trudnych czasach obawiacie się o swoje zdrowie to moim zdaniem jest to też bezpieczne rozwiązanie – w końcu taką kartę można łatwo komuś pokazać “na odległość”, bez zaglądania sobie przez ramię, by przepisać kod lub ryzykowaniem upuszczenia telefonu próbując zaprezentować komuś swój ekran z bezpiecznego dystansu.

Poniżej znajdziecie wizualizacje jak taka karta może wyglądać (kliknięcie na obraz w galerii powiększy go):

Pokemon Go id Card jest dostępny w cenie 14,99 zł – dodatkowo osobno można zamówić też smycz z holderem na kartę (4,99 zł) lub sam holder bez smyczy (2,99 zł), który na pewno znacząco wydłuży czas, w którym karta zachowa dobry wygląd.

Poniżej zamieszczam też linki do wspomnianych wyżej przykładowych dodatkowych akcesoriów dla karty:

https://zasilacze24.pl/telefony_akcesoria/akcesoriaGSM/smycze_breloki – smycze

https://zasilacze24.pl/telefony_akcesoria/akcesoriaGSM/smycze_breloki/smycze_holder – holdery

 

8 komentarzy

 • Reply
  Azhael
  Wrz 04, 2020 7:18 pm

  Ktoś ma problemy z dodawaniem znajomych? XD

 • Reply
  wielkiQ
  Wrz 04, 2020 8:36 pm

  Jaki problem zrobić screena, wydrukować i wyciąć kod potem przykleić na jakąkolwiek karte (np z biedronki) i zakleić szeroką taśmą klejącą. Taniej wyjdzie i szybciej. Może nie będzie wodoodporna ale jak się zgubi to można zrobić nową

  • Reply
   cowartowiedziec
   Wrz 05, 2020 1:28 pm

   Po prostu bajer, ja bym nie pogardził za 15zł. Równie dobrze robiąc foto-prezent babci, możesz zamowic profesjonalny kalendarz w drukarni albo druknąć 12 stron w drukarce.

   • Reply
    Hejterhejterow
    Wrz 06, 2020 12:20 pm

    Nie chce nic mówić, ale obecne drukarki atramentowe za 300zł + drukują zdjęcia takiej samej jakości co w zakładzie foto – warunek jest jeden kupić papier błyszczący wysokiej gramatury.
    Wracajac do gadżetu wydłuża dodawanie znajomego bo trzeba kod zeskanować i skopiować numer i wkleić do pokow.

 • Reply
  Bart
  Wrz 05, 2020 8:59 am

  Nie rozumiem koncepcji i zasady działa.
  Jak to ma przyspieszyć dodawanie? W grze od początku jest kod QR i po jego zeskanowniu dodaje się nowego znajomego, po co to drukować i szukać karty? I jak na odległość to ma działać? Zrobić zdjęcie? Łatwiej jest zrobić screena – lepsza jakość.

 • Reply
  wolffurio
  Wrz 07, 2020 7:24 am

  potrzebuję nowych znajomych mój kod 6607 5214 7611

 • Reply
  TrakersMax9
  Wrz 08, 2020 3:46 pm

  1393-0238-4453

 • Reply
  Juraz92
  Wrz 09, 2020 9:35 pm

  Calkiem spoko, gdyby nie ta reklama na rewersie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zmiany w systemie mega ewolucji

Niantic dokonuje pierwszych zmian w systemie mega ewolucji, których inspiracją byli podobno sami gracze. Na pokemongolive.com pojawiła się informacja o...

Zamknij