News W oczekiwaniu na Pokemon Go 6

Pokemon Go – informacje na temat gry.

Pokemon Go – FAQ

 

Coś dla niecierpliwych 🙂

Postanowiłam przejrzeć wrzucone tu artykuły i zebrać w całość wszystkie informacje na temat Pokemon Go – te pewne i te raczej pewne 😉 Dodałam wpis w widocznym miejscu do menu jako FAQ, żeby każdy miał do niego wgląd i będę go na bieżąco aktualizować o nowe informacje. Podsyłajcie również swoje propozycje.

 1. Aplikacja Pokemon Go będzie dostępna na telefony z systemem Android i iOS. Raczej mało prawdopodobne, że gra ukaże się na telefony z systemem Windows.
 2. Będziemy mogli wymieniać się Pokemonami z innymi graczami (w jednym z artykułów przeczytałam, że wymiana będzie możliwa również na odległość).
 3. Oczywiście będziemy mogli toczyć walki między sobą.
 4. Będziemy mogli udać się do Pokemon Gymu, gdzie stoczymy walkę z Mistrzem Pokemon.
 5. Będziemy mogli zakupić gadżet o nazwie Pokemon Go Plus – będzie to opaska z łezką w kolorze pokeballa. Środkowy przycisk na urządzeniu ma wibrować w określonej sekwencji (nawet jeśli nasz telefon będzie schowany do kieszeni). Gracz ma za zadanie powtórzyć tą sekwencję w takiej samej kolejności. Złapiemy wtedy Pokemona, który jest w pobliżu. Następnie, na telefonie będziemy mogli sprawdzić kto wpadł do naszej kolekcji.
 6. Przewidziane są zamknięte beta testy gry. Dostępy mają być limitowane i nie znamy jeszcze daty ich wydania. Wcześniej krążyły plotki o końcu roku 2015, jednak informacja ta jest nieaktualna. Teraz najbardziej prawdopodobnym terminem jest dwudziestolecie wydania pierwszej gry Pokemon na konsolę (luty 2016).
 7. Pokemony będą dostępne na całym świecie. Nie tylko na obszarach zamieszkałych przez większą liczbę ludności.
 8. Nieliczne Pokemony będziemy mogli złapać tylko w wybranych częściach świata.
 9. Na zaprezentowanym zwiastunie widzimy, że spotkamy na swojej drodze również legendarne Pokemony.
 10. Pokemony będziemy mogli spotkać w okolicach/terenach, które najbardziej do nich pasują. Np. wodne Pokemony spotkamy w pobliżu zbiorników wodnych.
 11. Jeden z członków zespołu wspomniał o 720 Pokemonach, które będą miały szansę zabłysnąć w grze. Czyli spotkamy stwory nie tylko z pierwszej serii.
 12. Google, Nintendo i Pokemon Company zainwestowały w grę 20 milionów dolarów. I… dodatkowe 10 milionów wpadnie na konto Niantic, jak tylko gra osiągnie pewne “kamienie milowe”.

 

 

Pozdrawiam

beti89

 

 

6 komentarzy

 • Reply
  Regit
  Sty 07, 2016 5:53 am

  No to czekamy dalej 🙂

 • Reply
  ;-;
  Lut 04, 2016 2:57 am

  Jest mała szansa na wydanie gry na Windowsa ale cały czas jest prawda?? Mam ogromną nadzieję bo strasznie mi na tym zależy a puki co nie mam dostępu do gry z androidem ;-;

  • Reply
   ;-;
   Lut 04, 2016 2:59 am

   (pomyłka). “puki co nie mam dostępu do telefonu z androidem”

  • Reply
   beti89
   Lut 04, 2016 7:44 am

   Jest bardzo mała szansa że wyjdzie na Windows Phone.. nie ma tego w ogóle w zapowiedziach 🙁 tak samo jak Ingress, wyszedł tylko na Adnroida i iOS.

  • Reply
   d4rius2
   Mar 21, 2016 7:51 pm

   Myślę, że dla tej giercy warto nawet zainwestować w smartfona z andkiem. 😉

 • Reply
  Darekmon
  Mar 14, 2016 6:01 pm

  Oby tylko nie było na Androida powyżej 4.1.2 bo mam tą wersję i poczuł bym się pokrzywdzony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.