News W oczekiwaniu na Pokemon Go

Pokemon Go – przecieki z beta testów 6!

W imieniu Phar0s’a wrzucam Wam kolejną porcje nowinek że świata Pokemon Go. Zapraszam do czytania kolejnego (trzeciego już dziś) posta na ten temat 🙂

Doszliśmy też do wniosku, że beta testy idą bardzo szybko do przodu. To dobry znak, może niedługo zdecydują się wypuścić oficjalna grę 🙂 moim zdaniem ładnie to już wygląda. Nic tylko czekać na zakończenie bety 🙂

 

A wiec i w końcu trafiamy na Gym przeciwnej drużyny. Niestety ma tylko jednego broniącego Pokemona. Po wyzwaniu Gymu przeciwnika mamy możliwość wyboru drużyny składającej sie z 6 Pokémonów. Jest rowniez przycisk Shuffle, który losowa wybiera nam drużyne. Wybor jest losowy, co oznacza ze nie sa wybierane Pokemony najlepsze i z przewaga typu.

Co nieco o samych Gymach:
Pokonanie Leadera obniża ilośc prestiżu i lvl (i to bardzo!). Na oko jest to koło 50% danego lvl Gym’a. Po pokonaniu Leadera raz, możemy przystąpić ponownie do walki. Pamietajmy jednak ze nasz Pkmn bedzie ranny a Pokemon broniący Gym’a w pełni sił.
Gdy obniżymy poziom Gym’a do zera pkt prestiżu staje sie on neutralny.
Ilośc czasu na pokonanie leadera to 120 sekund. Menu jest identyczne jak podczas odwiedzin naszego zaprzyjaźnionego. Jedyna różnica w tym, ze zamiast jednego Pkmn do treningu, mamy okienka na 6 do walki.

Jeżeli jeden z naszych Pokémonów straci przytomność i dobije do 0HP wyskakuje następny z kolejki do walki. Ale uwaga! Licznik 120sekund nadal leci! Nie resetuje sie! Jak na razie brak informacji o zmianie Pokemona w trakcie walki, wychodzą jeden po drugim według kolejki. Walka jest szybka, realistyczna i widowiskowa. Strategia jest i prosta i trudna zarazem – to umiejętne rozplanowanie najsilniejszych Pokémonów na poczatku biorąc pod uwagę ich przewagę nad danym typem.
CDN.

 

Pozostałe wpisy na temat przecieków:

[część 6.5]

[część 5.5]

[część 5.0]

[część 4]

[część 3]

[część 2]

[część 1]

 

Pozdrawiam

beti89

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.