News W oczekiwaniu na Pokemon Go

Pokemon Go – przecieki z beta testów część 5.0

Kilka zupełnie nowych informacji. Dużo rewelacji, dużo nowości i aktualizacje już aktualnie znanych informacji! Stay tuned! Na dziś to na pewno nie wszystko!

Witam wszystkich! 🙂

Dziś osobiście wrzucę kilka duuuużych newsów!

Od rana testerzy zostali poproszeni o wybór przynależności do jednej z trzech drużyn – Red Yellow oraz Blue. Po tym fakcie uzyskali informację, że od dziś zostają otwarte Gymy! Tak jest! Wygląda na to, że sesja treningowa trwa 120 sekund. Po wybraniu treningu do walki staje przeciwnik „komputerowy”. Atakują w czasie rzeczywistym, „myślą” i używają przedmiotów (podobno – jeżeli Ty również ich użyjesz). Trening nie jest walką w systemie turowym. Walka jest w czasie rzeczywistym i wygląda „podobno” (cyt.) zaje***cie.  Po treningu Pokemon widnieje jako „zraniony” i da się go uleczyć HealthSpray’em (coś na zasadzie Potiona). Posiadamy wideo z treningu, jednak osoba, która go wrzuciła nie pozwala na upublicznienie. Same okienko w Gymie wygląda absurdalnie rewelacyjnie! (może niedługo wycieknie filmik ze źródeł trzecich – oczywiście zaktualizujemy posta 😉 ). Pokemony jak w oryginalnej serii posiadają HP Bar. Ataki są pięknie animowane, kolorowe i w bardzo dużej rozdzielczości. Jeżeli Gym jest wolny (nie przejęty przez żadną z drużyn) – wystarczy zdeponowanie jednego Pokemona, aby był nasz (tak… dokładnie jak rezonator). Leader Gym’u ma obok swojego awatara koronę, którą widzą wszyscy gracze. Po kliknięciu przez innego gracza – wskazuje mu Gym którym zarządza. Dodatkowo w liście Pokemonów w Gymie, Pokemon Leadera również posiada oznaczenie „w tle” za pokemonem w okienku.

Poprawiono grafiki i animacje wszystkich Pokemonów. Poprawiono animacje Pokeballi.

Podobno zwiększył się również poziom trudności złapania Pokemona, i teraz – nie jest to aż tak łatwe!

Aktualizacja kolorowych kółek podczas łapania : Pokemony nie mają już ustalonych odgórnie poziomów trudności w złapaniu. Używaliście ataków w Ing**ssie? Tutaj jest to bardzo zbliżone. Przy przytrzymaniu Pokeballa przed rzutem, kółko na Pokemonie zmniejsza się i zmienia kolor : od czerwonego na brzegach, przez pomarańczowe i zółte aż po zielone, gdy kółeczko jest najmniejsze, na środku Pokemona. Niektóre Pokemony jednak nadal będą miały, np. tylko czerwone kółka. Dla przykładu : gdy będziemy próbowali złapać Nidokinga używając Pokeballa albo GreatBall’a kółko zawsze będzie czerwone. Jeżeli jednak użyjemy UltraBall’a kółko będzie pomarańczowe i przez krótki okres czasu zmieni się na zielone. Potwierdzono, że rzucanie Berries zwiększa „wielkość” zielone okręgu.

Okienko „Near by” pokazujące najbliższe Pokemony zostało zaktualizowane. Teraz po kliknięciu w nie widzimy odległość od danego Pokemona, z dokładnością/naliczaniem co 50m (50,100,150 etc). Nie ma wskazanego konkretnego kierunku w którym musimy pójść. Pamiętajcie – to że na radarze pokazuje nam Pokemona, nie znaczy, że automatycznie go widzimy na mapie – musimy poszukać!

Drop z PokeStops został zmniejszony do ok. 20% do początkowego. Pojawiły się także : Max Revive ( wiadomo – wskrzeszenie Pokemona z Full HP Bar), Super i Hyper Potions (odpowiednio : regenerują 50% i 75% HP Pokemona).

 

Przecieki lecą dziś jak szalone. Spodziewajcie się kolejnych w przeciągu kilku minut, kwadransów albo i szybciej!

 

 

Pozostałe wpisy na temat przecieków:

[część 6.5]

[część 6.0]

[część 5.5]

[część 4]

[część 3]

[część 2]

[część 1]

 

Źródło grafiki : http://sierrajorgeleo.deviantart.com/art/Pokemon-Logo-558829695

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokemon Go – przecieki z beta testów cz. 4!

Hej :) Mam dla Was dużą dawkę nowych informacji w formie wywiadu. Zapraszam do czytania :)   I. Pytania podstawowe:...

Zamknij