News W oczekiwaniu na Pokemon Go 6

Pokemon Go – przecieki z beta testów cz. 3!

Phar0s zdobył dla nas kilka nowych informacji z beta testów Pokemon Go 🙂 A więc tak:

1. W zaimplementowanym kodzie Pokemon Go znajdujemy pełne wsparcie dla – VR. Zarówno (podobno) GearVR, czy CardboardVR będą obsługiwały grę w pełnym zakresie. Tutaj do pomocy przyjdzie nam Pokemon Go Plus dzięki któremu będziemy “obsługiwać” wówczas grę.

2. Po osiągnięciu konkretnego lvl trenera gracze Pokemon Go otrzymują darmowe przedmioty. Na lvl 2 jest to Ultra Ball. Zaś na lvl 5 – Master Ball.

3. Problem z łapaniem dużej ilości podstawowych Pokémonów rozwiązuje drop itemów z Poke Stops. Możemy otrzymać do 10 zwykłych PokeBalli. Do 5 Great i Ultra. Nie potwierdzono wypadnięcia większej ilości. Jajko Pokemon wypada zawsze jedno. Różnią się podobno kolorami i statystykami co może nam zasugerować znajdującego się wewnątrz Pokemona.

4. Podczas bety Pokemon Go nieaktywne są funkcje wymiany Pokémonów. Gym’y są “under construction”. Potwierdzono, ze Poke Gymy znajdują się w “światowej sławy punktach architektoniczno-historycznych”. Jak muzea narodowe, uniwersytety, parki narodowe czy główne punkty turystyczne.

5. Ah no i: Przedmioty zdobyte w Pokemon Go (Berry, PokeBalle itd.) będzie można zrecyklingować. Najprawdopodobniej, podobnie jak w Ingress – otrzymamy za to napełnienie paska Energy trenera.

 

Pozostałe wpisy na temat przecieków:

[część 6.5]

[część 6.0]

[część 5.5]

[część 5.0]

[część 4]

[część 2]

[część 1]
Pozdrawiam
beti89

 

 

6 komentarzy

 • Reply
  Mati
  Kwi 05, 2016 5:22 am

  Ciekawe co będzie z vr. Czy będzie to normalna gra i obraz z kamerki żeby sie w kogoś nie wtegować, czy jakaś kompletnie inna mini gra.

  • Reply
   drak
   Kwi 05, 2016 5:52 am

   Pewnie tak, jak na filmie z gry: obraz pokemona nałożony na obraz z kamerki 😉

   • Reply
    Mati
    Kwi 10, 2016 8:37 am

    No tak ale co z tym że mosząc takie gogle w parku wygląda się dziwnie. Może bęzie coś w stylu tamagochi?

 • Reply
  Mm
  Kwi 06, 2016 6:54 am

  Ja zastanawiam się nad ewlucją…. Czy jeśli złapiemy powiedzmy te 10 caterpie to jeden z nich ewoluuje w metapoda a pozostałe zostaną, czyli będziemy mieli 1 metapoda i 9 caterpie, Czy one po prostu tak jakby “znikną” i zostanie nam tylko ten matepod?

  • Reply
   beti89
   Kwi 06, 2016 6:58 am

   Wydaje mi się, że zostaną wchłonięte na rzecz ewolucji. To by miało większy sens 🙂

  • Reply
   Hitaru
   Kwi 06, 2016 3:17 pm

   Z tego co zrozumiałem to pokemony mogą trzymać jakiś poke-shard do ewolucji, po zdobyciu odpowiedniej ilości pokemonów z tymi poke-shardami będzie możliwa ewolucja jednego z nich. Szkoda że to nie będzie wyglądało jak w oryginalnych seriach konsolowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.