News 27

Pokémon Snap event – szczegóły wydarzenia

30 kwietnia wydana zostanie nowa gra z serii Pokemon Snap i z tej okazji w Pokemon GO odbędzie się specjalny event.

Szczegóły dotyczące nowej gry na Nintendo Switch znajdziecie na jej oficjalnej stronie https://newpokemonsnap.pokemon.com/en-us/

Data i czas: od 29 kwietnia o 10:00 do 2 maja o 20:00

Atrakcje

  • Pokemony inspirowane krajobrazem pustyni, dżungli oraz świata podwodnego regionu Lental (region w którym dzieje się akcja gry Pokemon Snap przyp. red.) takie jak Lotad, Cacnea i Ducklett będą pojawiać się częściej na dziko,
  • Smeargle będzie pojawił się podczas robienia zdjęć częściej niż zwykle (nie wiemy jeszcze ile razy na dzień),
  • Debiut shiny Smeargle – jak zaznacza Niantic będzie on dostępny do zdobycia tylko w trakcie tego wydarzenia i podczas przyszłych nieznanych jeszcze eventów. Poza takimi eventami nie będzie można zdobyć shiny Smeargle,
  • Pokemony inspirowane regionem Lental takie jak Vaporeon, Meganium i Trapinch będą pojawiały się w raidach,
  • Field Research i Timed Research skupione wokół robienia zdjęć,
  • Aparat jako przedmiot dla avatara oraz naklejki na prezent będą dostępne w sklepie gry. Te nowe naklejki zdobędziemy również kręcąc PokeStopami.

Shiny Smeargle

Źródło: https://pokemongolive.com/post/new-pokemon-snap-celebration/?hl=en

27 komentarzy

  • Reply
    Piasecki88
    Kwi 15, 2021 4:06 pm

    Naprawcie bug związany z zespołem R bo nudno się robi.

  • Reply
    gugugu
    Kwi 16, 2021 7:04 am

    no tesz mi sie zespuł r nierespi

  • Reply
    KacperKas
    Kwi 18, 2021 1:37 am

    zepsuł się chyba wszystkim

  • Reply
    Piasecki88
    Kwi 18, 2021 8:09 am

    Najnowszy Patch gówno dał.

  • Reply
    adek brak
    Kwi 18, 2021 4:24 pm

    on nic nie da

  • Reply
    adek brak
    Kwi 18, 2021 4:26 pm

    powoli upada pokemon go

    • Reply
      R
      Kwi 19, 2021 11:41 am

      Nic nie upada, gra ma się dobrze, jest lepsza niż kiedykolwiek, ciekawsza, funkcjonalniejsza, a firma kosi masę kasy. Tyle, że programistów i testerów mają tam totalnie do d..y i przepuszczają taką masę bugów, że to aż niemożliwe i w pale się nie mieści. Niektóre błędy są tak grube i oczywiste, że mam wrażenie, że oni tego w ogóle nie testują i że żaden etap testów nie funkcjonuje tam poprawnie.

  • Reply
    Zenwolfero
    Kwi 19, 2021 10:16 am

    To już nie jest śmieszne … Mam do wklepania 50 liderów do kolejnego levelu i stoję w miejscu ehhhh psuje

    • Reply
      Dodemika
      Kwi 22, 2021 1:00 am

      Dobrze prawisz…. Też mam ten problem…

  • Reply
    TrakersMax9
    Kwi 19, 2021 12:15 pm

    8140 1205 9326
    Codziennie staram sie wysyłać gifty i codziennie o 12:10 czekam na TRADE
    POZNAŃ

  • Reply
    KacperKas
    Kwi 19, 2021 12:16 pm

    też nie moa zespołu r po za tym nie mogę robić zadań z skanowaniem bo jak włączam to gra się zawiesza a gram już około 4 miesiące

    • Reply
      JaPolakByc
      Kwi 19, 2021 2:33 pm

      Taaak? A ja gram 2 lata i co?

      • Reply
        KacperKas
        Kwi 23, 2021 10:36 am

        nie wiem jak długo trwa ten problem wiem tylko że w ciągu tak długiego czasu nie naprawili tego

  • Reply
    Piasecki88
    Kwi 19, 2021 1:34 pm

    Niech Niantic da jakąś rekomensatę w postaci radarów lub coś innego. Obawiam się to problem globalny.

  • Reply
    KacperKas
    Kwi 19, 2021 7:51 pm

    mam nadzieje że to problem globalny bo wtedy jest większa szansa że to naprawią bo na przykład część graczy nie może robić zadań z skanowaniem i z tego co wiem to jest problem który występuje u niektórych więc nic nie naprawiają

    • Reply
      Piasecki88
      Kwi 19, 2021 10:35 pm

      Mam nadzieję,że w maju team rocket go wróci bo przecież w maju ostatni ptak dla Giovanniego a przecież ich nie ma i Niantic to odwoła?
      Dobrze że jutro startuje event.

  • Reply
    Adek
    Kwi 22, 2021 8:53 pm

    Jestem czekawy jaki będę pokemon za paczki

  • Reply
    KacperKas
    Kwi 23, 2021 9:56 am

    jest zespół R

    • Reply
      Piasecki88
      Kwi 23, 2021 10:48 am

      Zespół R wraca w czerwcu dostałem informacje.

  • Reply
    KacperKas
    Kwi 23, 2021 10:59 am

    ja miałem dzisiaj balon

    • Reply
      Piasecki88
      Kwi 23, 2021 11:43 am

      Ja dostałem paczkę i jest jak byk napisane w języku angielskim,że zespół R powróci 1 czerwca a w zamian rozdają paczki

      • Reply
        ach
        Kwi 23, 2021 3:12 pm

        też miałam “R” z pokestopu. Się szarpnęli z tym radarem, za taki błąd 3 szt powinny być.

        • Reply
          KacperKas
          Kwi 23, 2021 6:45 pm

          mogli dać jeden super radar do bossa to by było fajne a oni nic nie dali 30 poke bali i radar za taki błąd który trwał tak długo to ciekawsze rzeczy dają w poniedziałki

  • Reply
    Piasecki88
    Kwi 24, 2021 9:38 pm

    Jakie plany na maj?Jaki paczkach? Jaki pok na CD?

  • Reply
    Gracz
    Kwi 25, 2021 5:32 am

    Rozumie że wczorajszy wysyp “roślinnych” pokemonów i dzienne zadanie związane z ich łapaniem to błąd ze strony Niantic? Pytanie tylko czy jeżeli je zdążyłem ukończyć to czy na snap event dostanę je ponownie?