News 2

Poprawki dla Pokemon GO Plus!

Niedługo po wydaniu większej aktualizacji zawierającej system Buddy Pokemon została wprowadzona mniejsza poprawka, która została zadedykowana głównie poprawie integracji między aplikacją a opaską Pokemon GO Plus.

Wspomniane przed chwilą urządzenie miało swoją premierę w miniony piątek, 16 września i stało się dostępne w większości krajów świata. Wersja Pokemon GO opatrzona numerem 1.7.1 dla iOS oraz 0.37.1 dla Androida pojawiła się już w sklepach z aplikacjami, a jej celem jest wprowadzenie kilku pomniejszych poprawek. Oto lista nowości:

 • Poprawienie stabilności dla Pokemon GO Plus;
 • Dodanie wskazówek podczas pierwszego połączenia aplikacji z Pokemon GO Plus;
 • Pomniejsze poprawki tekstowe.

Update ten ma zapewne związek z problemami, które napotkało wielu trenerów korzystających z tego dodatkowego urządzenia. Powodowały one opóźnienia dotyczące otrzymywania stardusta ze złapanych za pomocą opaski pokemonów. Niektórzy z użytkowników skarżyli się także na zbyt późne wczytywanie danych przez Pokemon GO Plus, co sprawiało, że często nie mieli oni możliwości skorzystania ze wszystkich PokeStopów podczas np. podróży autem lub komunikacją miejską, bo punkt ten nie był w zasięgu przez odpowiednią ilość czasu.  Ta aktualizacja zadowoli jedynie tych, którzy już nabyli swój egzemplarz Plusa, ponieważ żadne inne poprawki nie zostały wprowadzone do gry.

 

2 komentarze

 • Reply
  dzik
  Wrz 20, 2016 2:04 pm

  Gdzie tego Pokemona Go PLus można kupić najtaniej?

  • Reply
   AlexiejS
   Wrz 22, 2016 5:19 pm

   chyba 130zł-160zł kosztuje najtańszy. Nie wiem gdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.