News 26

Powrót Ho-Oh + wersja shiny!

Legendarny pokemon Ho-Oh powraca do raidów a wraz z nim wersja shiny!

Poprzez oficjalną stronę, media społecznościowe i powiadomienie w grze Niantic ogłosiło powrót Ho-Oh do raidów. Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Przygotujcie się na niespodziankę: legendarny pokemon Ho-Oh powraca do raidów w Pokemon GO 19 maja! Potężny, tęczowy pokemon typu ognistego i latającego pierwotnie odkryty w regionie Johto będzie pojawiał się na gymach na całym świecie u boku Latias i Latiosa, które pozostaną w przypisanych im regionach. Dodatkowo, jeśli wam się poszczęści, możecie spotkać shiny Ho-Oh po wygranej walce! Możecie rzucić wyzwanie Ho-Oh do 7 czerwca i wykorzystać okazję do dodania tego legendarnego pokemona do waszego pokedexu. Tak więc zbierzcie swój najsilniejszy team by rzucić wyzwanie Ho-Oh nim powróci w przestworza! 

Zespół Pokemon GO

Ho-Oh już teraz pojawia się w raidach na całym świecie. Jest to kolejna po Lugii legenda, która zyskała swoją shiny wersje po powrocie do raidów. Jeśli uda wam się spotkać shiny Ho-Oh to tak jak w przypadku shiny Lugii catch rate wynosi 100%.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/legendary-hooh051818/

Grafika z nagłówka: https://voltpon3.deviantart.com/art/Shiny-Ho-Oh-Wallpaper-412714425

26 komentarzy

  • Reply
    Sniki
    Maj 19, 2018 8:00 am

    Najs

  • Reply
    BlaBro488
    Maj 19, 2018 8:48 am

    piękny

  • Reply
    radzioradzio
    Maj 19, 2018 2:17 pm

    zlapany 🙂

  • Reply
    Klarson
    Maj 19, 2018 7:31 pm

    pierwszy ho oh jakiego zbijalam i od razu wpadl shiny, do tego 5 shiny charmanderow,niestety z niskim IV, ale to i tak jakis szczesliwy dzien

  • Reply
    PokeMentor
    Maj 20, 2018 2:34 am

    Jak myślicie, kiedy się pojawi jakiś event na podwójny exp?

    • Reply
      M44
      Maj 20, 2018 12:23 pm

      Jaki masz lvl aktualnie? Jak dla mnie lvl jest wazny do 38lvla bo wtedy mozesz upowac poki na maksa. Pozniej to juz tylko liczba i jakies smieszne przedmioty za wbicie lvla 39 czy tez 40

      • Reply
        PokeMentor
        Maj 20, 2018 10:20 pm

        34lv mam aktualnie, chciałbym jednak trochę podbić

      • Reply
        jeambean
        Maj 20, 2018 10:30 pm

        Niezupełnie. Ja mam 40 lvl i na liczniku 26,7 mln expa. Niantic wprowadzi dodatkowe levele ( tak jak stało się to w Ingresie) Na następny 41 lvl podobno trzeba będzie 7,5 mln expa (takie plotki słyszałem a ile w nich prawdy to trudno powiedzieć). NA dodatkowe 5 poziomów podobno będzie potrzeba 50-80 mln expa. Na razie są to tylko spekulacje Nie wiadomo czy odniesienie poziomów będzie też związane z powerupem pokow.
        PS. Jak powstała moja grupa na rajdy nie było ani jednej osoby z 40 poziomem teraz jest ich 18 osób.

        • Reply
          evoLucjan
          Maj 21, 2018 5:51 am

          Wiesz powiem, ze u mnie jest podobnie z tym ze ja od pol roku prawie nie mam czasu rajdowac i jak wczesniej mialem wysoki lvl tak teraz wyprzedzilo mnie sporo osob, ktore raiduja na legendy(latwy przelicznik na jeden ich rajd, ja musze zlapac ok 50 pokow great lub exellent). Co do samego power up to za kolejne lvl jest opcja zeby wzmacniac poki, a konkretni chodzi o dodawanie kolejnych atakow, obecna opcja walki polegajaca na ciaglym klikaniu w ekran moze ulec zmianie i przypominac system z konsoli. Ja jestem zadowolony z 38 lvl, bo wiem ile mam czasu na gre i moge power up-owac poki na maksa a tych juz mam szesc 100% iv i przynajmnie drugie tyle czeka na swoja kolej.

      • Reply
        jeambean
        Maj 20, 2018 10:47 pm

        M44 od klku miesięcy upować poki prawie do 40lvl. Po przekroczeniu 38 a następnie 38,5 levelu trzeba na powerup 9000 stardusta i 12candy. na 39 i 39,5 odpowiednio 10 000 i 15 candy. strona pokemongo.game progress

        • Reply
          M44
          Maj 21, 2018 7:24 am

          Tylko ze to jest 40lvl poka a twoj czyli trenera jest wymagany 38lvl zeby wymaksowac poka. Sam mam 38 lvl i sporo wymaksowanych pokow ktorych juz na 39lvlu czy 40 nie da rady upowac

          • at3at3
            Maj 21, 2018 4:53 pm

            Mi się pojawiły właśnie opcje maksowania za 15 candy i od groma pyłku (level 38, a moje wykarmione setunie niestety znowu chcą jeść).
            Rare candy – luzik – z rajdów będą, ale pyłek zużywa się ekspresowo…

          • jeambean
            Maj 22, 2018 9:04 am

            Wejdziesz na 39 lvl i zobaczysz że dasz radę jeszcze je powerupować tylko będzie to kosztowało 15 candy i 10tys stardusta. I w połowie 39 lvl możesz zrobić to jeszcze raz.

  • Reply
    Krystian
    Maj 20, 2018 9:37 am

    Dopiero co byl za walki na arenach podwojdy exp. Najlepiej to podwojny stardust albo potrójny na dwa tygodnie.

  • Reply
    PokeMentor
    Maj 20, 2018 11:37 am

    Za walki w arenach.. A kiedy będzie ogólny za wszystko, bo tego brakuje

    • Reply
      Katsumori
      Maj 20, 2018 4:15 pm

      Na pewno na wakacje. Być może będzie celebi.

  • Reply
    W
    Maj 20, 2018 7:45 pm

    Czy shiny lugia i ho-oh beda rowniez w paczkach jak przyjdzie ich kolej?

    • Reply
      Quasy
      Maj 21, 2018 1:50 pm

      Mam nadzieję że tak. I MewTwo też by się przydał, może jako następny po Mew bo te zaproszenia to debilizm

      • Reply
        bart
        Maj 21, 2018 2:59 pm

        Mają być poki mityczne, czyli: http://pl.pokemon.wikia.com/wiki/Mityczne_Pok%C3%A9mony

        Zaproszenia są spoko jak masz gym na którym są ex rajdy.

        • Reply
          Crew
          Maj 22, 2018 6:31 am

          Zaproszenia są super, jak są ludzie, którzy na nie przychodzą – u nas dostaje się zaproszenia na 3 różne Gymy, sęk w tym, że towarzystwo zwyczajnie nie przychodzi na jeden z nich, bo im „za daleko” (1,5 km od tego najpopularniejszego, tylko nie ma ławeczek – i sądzę, że w tym cały ból tyłków), więc ja jeszcze bez Mewtwo (dwa razy mi zwyczajnie spierdzielił D: )

  • Reply
    Lanca616
    Maj 21, 2018 3:54 pm

    Już trzecie zaproszenie na rzęsistych do kosza. Bo o 13 wtedy kiedy pracuje. Nie można przejadać np na weekend albo wieczor?

  • Reply
    Lanca616
    Maj 21, 2018 3:55 pm

    Exraid zamiast rzęsistych – dziwna korekta 🙂

  • Reply
    Wojci3ch
    Maj 21, 2018 5:55 pm

    Alolan formy beda

  • Reply
    Gruboringo
    Maj 21, 2018 6:53 pm

    ALOLAŃSKIE formy będą! Jak ktoś nie wie co to to są takie same pokemony jak raichu czy digglet tylko że wyglądają inaczej i mają inne typy niż ich normalne wersję… Czekam na Alolańską palme (xD)!

  • Reply
    evoLucjan
    Maj 21, 2018 7:43 pm

    Ciekawe czy palme zmienia na raidach, zrobilem z dwadziescia rajdow i narazie najlepszy to 93%. Ja bym chcial zwykla setke a tego moze tez. Bardziej mi sie podoba golem i ma ciekawe typy, rock i electric to ciekawe polaczenie.

    • Reply
      Gruboringo
      Maj 22, 2018 8:02 am

      To chyba ja mam farta. Dwa razy pod rząd 98% iv trafiłem hah