News 3

Powrót odwołanych Safari Zone

Niantic podało nowe informacje na temat odwołanych/przełożonych Safari Zone.

W 2020 roku Niantic musiało porzucić swoje plany dotyczące live eventów, w tym zapowiedzianych już wtedy Safari Zone – w Liverpoolu, Filadelfii oraz St. Louis. Co prawda posiadacze biletów mogli wziąć udział w zastępczych wydarzeniach, które obejmowały zasięgiem cały świat, ale Niantic obiecało mimo wszystko zorganizować pierwotnie zaplanowane eventy w innym terminie.

Poniżej nowe informacje na temat przełożonych Safari Zone:

 • Liverpool – od 15 do 17 października w Sefton Park,
 • Filadelfia – od 29 do 31 października w Fairmount Park,
 • St. Louis – od 12 do 14 listopada w Tower Grove Park.

Godziny pozostają niezmienione – od 10:00 do 18:00 dla wczesnego dostępu i od 12:00 do 18:00 dla posiadaczy zwykłych biletów (w przypadku St. Louis godziny będą przesunięte o 1 w tył tj. 9:00-17:00 oraz 11:00-17:00).

Co ważne Niantic nie planuje sprzedawać dodatkowych biletów na te wydarzenia. Wszystkie z nich są przeznaczone dla tych, którzy kupili wejściówki na pierwotnie zaplanowane eventy. Jeśli wybraliście wtedy konkretny dzień (np. piątek, sobotę lub niedziele), to jego również nie będzie można już zmienić.

Co ciekawe posiadacze biletów ponownie będą mogli wziąć udział w wydarzeniu z jakiegokolwiek miejsca na świecie (godziny wydarzenia będą dostosowane do strefy czasowej w jakiej przebywa gracz) – każdy kto będzie chciał przyjechać na miejsce będzie musiał się wcześniej zarejestrować, tak by Niantic mógł ocenić ile osób pojawi się w parku. Wszyscy posiadacze biletów otrzymają na maila instrukcję w jaki sposób można tego dokonać.

Atrakcjami dla obecnych na miejscu mają być okazje do wykonania ciekawych zdjęć, giveawaye, specjalne stoiska sprzedażowe oraz tzw. loże, gdzie będzie można spędzić czas. Jeśli posiadacie bilet i nie mieszkacie blisko tych miast/parków a liczycie głównie na atrakcje związane z grą – to nie warto wybierać się na miejsce.

Atrakcje dla posiadaczy biletów:

 • Eventowe pokemony będą pojawiać się na dziko i z Incense,
 • Każdy posiadacz biletu otrzyma eventowy Special Research a z PokeStopów specjalne Field Research,
 • Incense aktywowany w trakcie wydarzenia będzie trwał 8 godzin,
 • Lury aktywowane w trakcie wydarzenia będą trwać 4 godziny,
 • Specjalne jajka 2km,
 • Dla posiadaczy biletów na event w Filadelfii – niespodzianka podczas robienia zdjęć.

Niantic usunęło także atrakcję o nazwie “City Explorer Pass” i zwróci za nią pieniądze wszystkim, którzy zakupili ten wariant biletu (przewidywał on dodatkowe aktywności na terenie całego miasta).

Źródło: https://pokemongolive.com/post/safarizone-2021/?hl=en

3 komentarze

 • Reply
  Elo. Elo
  Wrz 03, 2021 4:29 am

  Co jeśli ktoś zaczął grę w tym roku? Dla tej osoby bilet będzie niedostępny? Trochę bez sensu skoro wydarzenie zostało przełożone.

 • Reply
  R
  Wrz 03, 2021 1:13 pm

  I to właśnie można nazwać bzdurą… Powtórka formy tej, która już była w zeszłym roku, czyli “na całym świecie”. Do tego niemożność kupna biletu (!) oraz mimo wszystko forsowanie wyjazdu na spęd ludzi w czasach kolejnej fali pandemii.

 • Reply
  zemol1916
  Wrz 08, 2021 7:08 am

  Po aktualizacji androida do wersji 11 nie działa mi gotcha na Redmi Note 9 Pro.
  Macie jakieś sensowne rady co można zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.