News 12

Powtórka Marill GO Battle Day w Europie

Warto o tym napisać, bo Niantic dość rzadko pamięta o wynagradzaniu nam swoich błędów – szczególnie jeśli chodzi o Europę.

Pierwsze wydarzenie z serii GO Battle Day z Marillem w roli głównej odbyło się nie bez kłopotów – wielu europejskich trenerów narzekało na błędy, które uniemożliwiały walkę w PvP już chwilę po rozpoczęciu eventu. Z tego względu Marill GO Battle Day zostanie powtórzony w Europie.

Póki co informacja ta pojawiła się na francuskim, niemieckim i hiszpańskim profilu Pokemon GO, tak więc próżno szukać jej na oficjalnym anglojęzycznym twitterze gry. We wpisach wymieniany jest dzień 26 kwietnia i zwiększona szansa na shiny Marilla, jednak nie zostały podane konkretne godziny ani to czy ponownie otrzymamy 20 setów walk w tym dniu do wykorzystania. Jeśli powtórzony zostanie schemat z oryginalnego eventu to powtórka powinna się odbyć w godzinach 11:00-14:00. Edytujemy ten wpis jeśli tylko pojawią się konkretne informacje.

EDIT: Na anglojęzycznym profilu gry również pojawiła się informacja o powtórce wydarzenia dla Europy – nadal brakuje jednak jakichkolwiek szczegółów dotyczących godzin i ilości dostępnych setów walk.

EDIT 2: Według francuskojęzycznego profilu Marill GO Battle Day w Europie będzie dostępny przez całą niedzielę. Jeżeli zostaniemy jednak potraktowani tak jak cały świat to otrzymamy jedynie 2 dodatkowe sety walk do standardowych 5.

Źródło:

reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/g62s1x/go_battle_day_marill_rescheduled_this_sunday_in/

12 komentarzy

  • Reply
    Bytomski
    Kwi 23, 2020 1:51 am

    A to Bezto nie mogłem walczyć i ciągle ten napis “error match..” czy coś takiego a co do walk to nie macie wrażenia że nie walczycie z graczemecz z AI

  • Reply
    A.
    Kwi 23, 2020 12:57 pm

    Czy z tych walk nagrodą gwarantowaną jest tylko landorus? Non stop go mam z “krzaka” i już patrzeć na niego nie mogę. Chyba czas porzucić walki

    • Reply
      WhiteCat90
      Kwi 23, 2020 2:20 pm

      Nie. Mi ostatnio ciągle wpada snivy i tepig, a lando jest tragiczny do łapania.

    • Reply
      Kryniek89
      Kwi 23, 2020 4:37 pm

      Na niego jest najwieksza szansa. Też miałem 22szt ostatnio używałem. Wypadają mi jeszcze beldumy i deino a jakoś rufflet ni chu chu

    • Reply
      Hideharu_Mijahira
      Kwi 23, 2020 9:46 pm

      Trochę paradoks że legenda jest najłatwiejsza do trafienia. Ruffleta trafiłem raz, całe szczęście przez event z buddy natluklem na niego candy do evo,i z GBL nie korzystam już od tygodnia.

      • Reply
        A.
        Kwi 23, 2020 11:06 pm

        Właśnie miałam nadzieje że trafie ruffleta, ale po złapaniu już chyba 12 landorusów już mi się odechciało walki.

    • Reply
      Tf
      Kwi 24, 2020 12:45 pm

      Zmarnowałam już ze 40 Pokeballi. Wszystkie zwykle malinki, jedna złota. I nie mogę złapać. To jest chore. Zwłaszcza że o pokeballe trudno. A tych pokow mam już 30. I się muszę męczyć z kolejnym.
      Mam dosyć. A kolejnych walk nie mogę grać dopóki nie złapie tego gnoja.

      • Reply
        GramGdyMamCzas
        Kwi 24, 2020 1:47 pm

        Dopóki nie przydarzyło mi się, że po 4 zwycięskich walkach mam łapać kolejnego Tepiga, którego już nie potrzebuję, bo mam po ewolucjach “chłopca i dziewczynkę” – wyszło, że dotąd dopóki nie upoluję “pokemona nagrody” nie zakończę pięciorundowej bitwy. Nie można z tej nagrody zrezygnować.
        Nie chcę pamiętać ile złotych malin i balli wykorzystałam na Landorus-y.
        Teraz już wiem dlaczego niektórzy gracze oddają walkę.

  • Reply
    wielkiQ
    Kwi 23, 2020 4:44 pm

    Wie ktoś kiedy zmiana ligi na gbl z master na wszystkie?

    • Reply
      hwjterhejterow
      Kwi 23, 2020 5:08 pm

      Master-liga kończy się w piątek 24kwietnia
      Sezon 1 kończy się 1 maja

    • Reply
      Kryniek89
      Kwi 23, 2020 6:05 pm

      W weekend bodajże

  • Reply
    Piasecki88
    Kwi 23, 2020 8:12 pm

    Kiedy będzie ten Remonte Raid Oass?