News 25

Psychic Spectacular w Pokemon GO!

Niantic właśnie ogłosiło nowe wydarzenie! Psychic Spectacular, jak sama nazwa wskazuje, skupi się wokół pokemonów typu psychicznego.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Mieliśmy wizję dotyczącą pokemonów psychicznych w waszej przyszłości! 5 października o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu), rozpocznie się Psychic Spectacular. Wraz z Mewtwo w raidach, pokemony takie jak Abra, Ralts, Baltoy będą pojawiać się częściej na dziko do 14 października o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu). Poniżej szczegóły:

Data i czas: 5 października 2018 13:00 PDT do 14 października 2018 13:00 PDT

Atrakcje:

  • Pokemony typu psychicznego będą częściej pojawiać się na dziko,
  • Dostępne będą zadania Field Research skupione wokół pokemonów typu psychicznego,
  • Szansa na spotkanie shiny Drowzee!

Życzymy wam powodzenia podczas odkrywania potężnych, psychicznych pokemonów. 

Jak mogliście przeczytać powyżej wydarzenie rozpocznie się 5 października (piątek) o 22:00 naszego czasu i skończy 14 października o tej samej godzinie.

Pokemony psychiczne przejmą spawny, pojawią się nowe zadania dotyczące stworzeń tego typu a rodzina ewolucyjna Drowzee otrzyma swój shiny wariant. Poniżej możecie zobaczyć porównanie wersji zwykłej oraz shiny:

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/psychic-spectacular/

25 komentarzy

  • Reply
    Ryuumei
    Paź 04, 2018 11:22 pm

    Nareszcie event dla mnie *.*
    Uwielbiam typ psychiczny i coś czuję, że każdą wolną chwilę nadchodzącego tygodnia spędzę na łapaniu Poków 🙂
    Raltsy, Abry, Exeggcuty i Beldumy, szykujcie się!

  • Reply
    sempaje
    Paź 05, 2018 1:05 am

    ..na reszcie..
    @Ryuumei- podzielam..

  • Reply
    Tomek
    Paź 05, 2018 7:16 am

    Co na tej reszcie?
    Byle tylko nie przesadzili i np. typ wodny też się pojawiał.

    • Reply
      sempaje
      Paź 06, 2018 12:54 am

      .. na tej reszcie.. błąd ortograficzny.. sorry.. 🙂

  • Reply
    Jacob106xd
    Paź 05, 2018 7:42 am

    Nareszcie jakiś event. . Typ psychiczny w pkmn go jest rzadki . Zaprasam na kanał na yt -Jacob106xd

  • Reply
    Pawerxon
    Paź 05, 2018 7:51 am

    Żadnego dodatkowego expa, stardusta ,cukierków ???

  • Reply
    Michalpasko
    Paź 05, 2018 8:00 am

    najgorszy event każdego poka i jg ewolucję mam. Zależy mi na shiny drowzee i hypno.ale mgl być event kamiennych lub ognistych

  • Reply
    Fidias890429
    Paź 05, 2018 8:07 am

    W końcu! Czekałem mocno na psycho event. W końcu będę mógł wyevować moje „setki” Spoinka i Ralts! Good job niantic!

  • Reply
    slash
    Paź 05, 2018 9:14 am

    Tego widowiska nie można nazwać eventem. Brak żadnego bonusa choćby za łapanie psychoPoków ?? Trochę tak skąpo to wygląda. Trzeba liczyć na niespodzianki jak np resp Solrocków, Lunatonów, Chimecho, bądź Unownów, bo w końcu to też psychole !!Każdy pozostały psychik jest dość pospolity, a Beldum niedługo będzie miał swój CD. Mogliby dodać rotację legend i prócz M2 dodatkowo wprowadzić Latiasy/Latiosy i siną Lugię.

  • Reply
    Pan Piksel
    Paź 05, 2018 10:22 am

    z tych tylko Abra i ralts ma sens,
    drowzee tylko dla shiny
    moze unnoły beda 😐

    • Reply
      Brajan
      Paź 05, 2018 5:07 pm

      Beldum?
      Ponadto meditite i natu moga byc shiny a tez sa psychic.

  • Reply
    Ja
    Paź 05, 2018 10:43 am

    Śliczny ten różowy drowzee

  • Reply
    Marcin
    Paź 05, 2018 12:32 pm

    A ja w końcu mam m2 z 98 IV i alakazam 98IV i

    • Reply
      Johny
      Paź 05, 2018 2:03 pm

      A jak mam 100% tego i tego i się nie podniecam

  • Reply
    Invaazy
    Paź 05, 2018 12:55 pm

    Nie mylcie BELDUM’a z BALTOY’em 😀

  • Reply
    BloodMaster
    Paź 05, 2018 1:12 pm

    Ciekawe czy będą jakieś bonusy…

  • Reply
    Jacek
    Paź 05, 2018 7:54 pm

    Mi zależy tylko na abrzch bo chce drugiego alakazama i na shiny drowzee

  • Reply
    RajQ
    Paź 06, 2018 12:10 pm

    Ja dziś w sobotę mam na radarze same piachu z czapka ktoś wie oco chodzi?

  • Reply
    RajQofficial
    Paź 06, 2018 12:11 pm

    Ja dziś w sobotę mam na radarze same piachu z czapka ktoś wie oco chodzi?

  • Reply
    cycor07
    Paź 06, 2018 1:14 pm

    heh na tym evenciku mam dużo pikachu

  • Reply
    Cichy