News 30

Raikou za stemple w sierpniu!

raikou

Po miesięcznej przerwie od legendarnych pokemonów w paczkach za siedem stempli, od sierpnia pojawi się w nich pierwsza z trzech bestii z Johto.

W powiadomieniu z gry czytamy:

Czy jesteście gotowi na pełen akcji sierpień z zadaniami typu Field Research na czele z legendarnym pokemonem pierwotnie odkrytym w regionie Johto? 1 sierpnia o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu) nowy zestaw zadań typu Field Research będzie zawierał tematyczne zadania związane z pokemonami typu elektrycznego oraz pierwotnie odkrytymi w regionie Johto. Jeśli zbierzesz wystarczająco stempli by osiągnąć Research Breakthrough, będziesz miał szansę na złapanie elektrycznego legendarnego pokemona Raikou.

Nie zapomnijcie, jeśli nie złapaliście jeszcze Snorlaxa, który zna Body Slam, pracujcie nad Research Breakthrough w tym tygodniu zanim odejdzie. 

Przygotujcie się na elektryzujące zadania w następnym miesiącu!

Tak jak zawsze nowego pokemona z paczek za stemple (tym razem Raikou) będzie można odbierać od godziny 22:00 pierwszego dnia miesiąca (1 sierpnia).

30 Comments

  • Reply
    glider
    Lip 26, 2018 11:08 pm

    Jeśli stemple wykonam w lipcu a odbiore nagrode 1 sietpnia to bedzie to raikou czy nadal snorlax skoro zadania byly z lipca?

    • Reply
      Azhael
      Lip 27, 2018 12:44 pm

      pierwszego sierpnia po 22 odbierzesz paczkę i masz raikou

  • Reply
    Wooper
    Lip 26, 2018 11:44 pm

    Jupiii! Nie mam żadnej bestii. Cieszę się!

  • Reply
    Yenek17
    Lip 27, 2018 6:44 am

    Gram od dwóch tygodni i mam pytanie. Jeśli teraz nie będę odbierał zadań i poczekam z otwarciem zadania dającego 7 stempel do 1 sierpnia to dostanę snorlaxa bo zadania niby do niego pasowały czy już raikou?

    • Reply
      Azhael
      Lip 27, 2018 12:44 pm

      pierwszego sierpnia po 22 odbierzesz paczkę i masz raikou

      • Reply
        Rogano
        Lip 28, 2018 12:30 am

        Nie, 1 sierpnia po 22 musisz zebrać ostatni stempel i następnie odebrać paczkę 😉

        • Reply
          gibeck1988
          Lip 28, 2018 6:26 pm

          Wcale nie. Wystarczy, że odbierze paczkę 1 sierpnia po 22:00. Może z tym czekać nawet kilka dni. Pokemon za 7 stempel jest przydzielany w momencie otwierania paczki. Sam to testowałem i czekałem tylko z otwarciem paczki ze 2 dni.

          • Rogano
            Lip 29, 2018 2:33 am

            Ok, dobrze wiedzieć 😉
            Dzieki!

  • Reply
    Wiktor
    Lip 27, 2018 8:56 am

    Yeah…co tu wiecej mowic. 🙂

  • Reply
    Bart3k
    Lip 27, 2018 9:34 am

    Ale fanie

  • Reply
    Corgi610
    Lip 27, 2018 1:02 pm

    Świetnie 🙂 Będzie wpis do Pokedexu – jak były raidy z legendami z Johto, to ja akurat miałem przerwę w grze.

  • Reply
    TheKlucha
    Lip 27, 2018 1:55 pm

    Spoko 😉 Entei to jedyna lega, której mi brakuje 😀

    • Reply
      Lewa
      Sie 07, 2018 10:17 am

      Ale przecież za stemple w sierpniu jest Raikou (którego wczoraj zdobyłam), nie Entei.

  • Reply
    Loner
    Lip 28, 2018 11:05 am

    Mogą być pieski, choć myślałem, że będzie Lugia albo Ho-oh.

  • Reply
    0AdaDaw0
    Lip 30, 2018 12:41 pm

    Lugia. I Ho oh doczekasz się jak my wszyscy, zapewne i na nie przyjdzie czas

  • Reply
    Ryuumei
    Lip 31, 2018 10:08 am

    Supcio, bo razem z siostrą zaczęłyśmy grać akurat jak bestie zeszły z raidów ;u;
    To jeszcze dajcie teraz czwartą genę i jestem szczęśliwym człekiem 🙂

  • Reply
    Kacper
    Lip 31, 2018 1:21 pm

    A jak ja mam dzis (31.07) 4 stempelek a jutro jest 1 sierpnia i bede miec piąty to 3 sierpia bede miec 7 to bede mogl obedrac raikou po 22?

    • Reply
      Gutkowa
      Sie 01, 2018 8:13 pm

      Dopiero po siódmej, czyli tego 3-ego

  • Reply
    Steve
    Lip 31, 2018 6:24 pm

    A ile dni bedzie trwal ten event??? Mam nadzieje na szybka odpowiedz

  • Reply
    amil00
    Sie 01, 2018 10:03 pm

    Event pewnie przez miesiąc (co miesiąc inna nagroda za stemple).

  • Reply
    amil00
    Sie 01, 2018 10:05 pm

    Kacper – 3 sierpnia w piątek będziesz mógł go odebrać o każdej porze. Godzina 22 obowiązuje tylko dziś.

  • Reply
    Winke125
    Sie 01, 2018 10:20 pm

    22.15 i wyszedł Snorlax… ;/

  • Reply
    amil00
    Sie 01, 2018 10:20 pm

    Uu… to słabo… To ja jednak jeszcze z godzinę poczekam

  • Reply
    Ttt
    Sie 02, 2018 11:12 am

    Działa już ten Raikou ???

  • Reply
    Liebeistalles
    Sie 02, 2018 9:56 pm

    Tak, przed chwilą go złapałem 🙂

  • Reply
    KASKA M
    Sie 08, 2018 11:00 am

    Podpowie ktoś ja złapać tego Raikou? Ciągle jest na czerwono i wyskakuje mi z pokeballa. Jestem nowicjusz

  • Reply
    KASKA Em
    Sie 08, 2018 11:03 am

    Jak złapać tego Raikou? Ciągle jest na czerwono i wyskakuje mi z pokeballa

  • Reply
    KemotMuszowaty
    Sie 15, 2018 12:15 pm

    Zrobiłem zadania, odebrałem nagrode ale nie złapałem raikou z powodu braku pokeballi I teraz jak wchodze w ekran odebrania zadania to mi się ścina tel I jedyne co mogę zrobić to zresetować pokemony, to samo mam z arenami na których jest rajd ( tel sony xperia z5 Premium dual)