News 30

Rayquaza i nowe pokemony od jutra!

Zamiast eventu typowo walentynkowego mamy prawdziwą bombę – Rayquaza i kolejna fala pokemonów już od jutra!

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Przygotujcie się na nowe ekscytujące przygody, podczas których spotkacie jeszcze więcej pokemonów pierwotnie odkrytych w regionie Hoenn, już od 9 lutego! Wraz z kilkoma latającymi oraz smoczymi pokemonami, które pojawią się w Pokemon GO po raz pierwszy, legendarny Rayquaza zejdzie z warstwy ozonowej i stanie się dostępny w raidach przez ograniczony czas.

Z tej okazji, pokemony pierwotnie odkryte w regionie Hoenn, przejmą teren aż do 13 lutego. Nie przegapcie wyjątkowej okazji na złapanie potężnych pokemonów jak Salamence oraz Altaria i Metagross i wiele więcej!

Legendarny pokemon Rayquaza będzie się pojawiał w raidach do 16 marca. Macie także wciąż szanse walczyć z legendarnym wodnym pokemonem Kyogre zanim odpłynie 14 lutego. Czy będziesz pierwszym, który złapie wszystkie trzy starożytne legendarne pokemony pierwotnie odkryte w regionie Hoenn?

Jeszcze więcej niespodzianek czeka w pobliżu! Oprócz tego, że nowe pokemony pojawią się na dziko, możesz zobaczyć inne stworzenia w raidach oraz wykluwające się z jajek. 

By złapać i ulepszyć wszystkie te pokemony ważnym jest, by zaopatrzyć się w zapasy. Od 9 lutego nowe specjalne paczki, które zawierają Raid Passy, inkubatory oraz Star Piece, będą dostępne w sklepie gry do 23 lutego. Dodatkowo lury będą trwać aż sześć godzin do 23 lutego! Te przedmioty będą idealną pomocą w twojej przygodzie z Pokemon GO.

Wyjdźcie i poczyńcie progres w kompletowaniu swojego pokedexu! Będąc na zewnątrz i odkrywając świat, pamiętajcie o podzieleniu się swoimi ulubionymi zdjęciami AR poprzez hasztag #PokemonGO w ulubionych mediach społecznościowych.

Zespół Pokemon GO

Podsumujmy:

  • od jutra w raidach pojawi się Rayquaza (do 16 marca) a do gry zostanie dodana nowa fala pokemonów z trzeciej generacji (nie wiemy jeszcze o której godzinie),
  • pojawią się nowe raid bossy a do jajek zostaną dodane nowe pokemony,
  • w sklepie gry pojawią się promocyjne paczki,
  • zwiększone spawny pokemonów z trzeciej generacji potrwają od 9 do 13 lutego,
  • lury będą trwać aż 6 godzin do 23 lutego.

Wraz z tymi informacjami raczej ciężko spodziewać się typowego eventu Walentynkowego jak rok temu, ale chyba nie mamy na co narzekać. A może jeszcze Niantic nas zaskoczy?

Źródło: https://pokemongolive.com/post/hoenn-pokemon-020818/

30 komentarzy

  • Reply
    Gnoll
    Lut 08, 2018 7:02 pm

    Liczę na dobrą cenę za paczkę ze star piece. Będzie idealna na wydarzenie z Dratini.

  • Reply
    Voqum
    Lut 08, 2018 8:23 pm

    I co mi po tym jak mam 2 lury oddalone od siebie o 1km. I 1 gym ,gdzie gra 10 osób ,bo na premierze grało około 70 ,ale brak warunków do gry i dupa. A nie będę szukał kogoś z ingressu ,żeby łaskawie dodał mi pokestopy i gymy.Żenada wszystko robione dla większych miast.

    • Reply
      Mesjunko
      Lut 08, 2018 9:27 pm

      To nie graj jak Ci źle 😉

  • Reply
    radziopoke
    Lut 08, 2018 9:02 pm

    A ja bym powiedział, że nie bez powodu zwiększony Spawn 3 generacji jest tylko do 13 lutego. Więc Na walentynki jeszcze mogą naz zaskoczyć (jeżeli nie mieli by nic więcej robić do zwiększony spawn musiałby trwać też przez walentynki). Choć jedyne czego się spodziewam to to, że od 14 lutego będą tak jak rok temu różowe pokemony…

    • Reply
      Mmm
      Lut 09, 2018 7:27 am

      Różowe Pokemony by się przydały bo ciągle nie mam miltanka

  • Reply
    bart
    Lut 08, 2018 11:36 pm

    LOL 3 legendy ? a jak się trafią takie 70, 75 i 80% IV ? Trzeba łapać dziesiątki legend by mieć dobre IV przynajmniej to 91/93%. Pojemność plecaka jest ograniczona to legendy i tak idą na cukierki i w rzeczywistości zostaje po 4-6 legend danego rodzaju (dla kolekcjonerów wszystkie typy ataków).
    Szkoda że Rayquaza ma tak małe CP. Oby tylko nestów nie zmienili.

  • Reply
    DawidPolakL
    Lut 09, 2018 8:23 am

    Ja do eventu przygotowany. 500 kulek czeka

    • Reply
      Frankee
      Lut 09, 2018 10:39 am

      Nie wiem po co Ci tyle chyba, że masz daleko do pokestopow więc wtedy zrozumiem

      • Reply
        DawidPolakL
        Lut 09, 2018 5:01 pm

        Po to aby mieć czym łapać. Chyba logiczne. Nie rozumiem w ogóle twojego pytania.

      • Reply
        DawidPolakL
        Lut 09, 2018 5:05 pm

        Przed ostatnim eventem z podwójnym xp za wszystko miałem ponad 600 kulek i okazało się że w ostatnim dniu eventu mi ich zabrakło. Łapałem wówczas ponad 100 poków na półtorej godziny i mało kręciłem stopami proste

      • Reply
        evoLucjan
        Lut 09, 2018 9:50 pm

        Ma sporo racji bo sam tez mam zamiar odlozyc, narazie trzysta moze uda sie wiecej. Mam u siebie kilka takich miejsc ze normalnie respia sie tam po 4 poki, a na pikachu bylo po 8-10 i pokestopa blisko nie ma. W moich zasobach czeka 20 itemow do zwiekszenia zdobywanego stardusta, wkoncu trzeba je wykorzystac.

        Poza tym jesli bedzie do zdobyca wersja shine, to chcialbym jakas troche mocniejsza. Mimo, ze dragonite shine wyglada jak uposledzony brat tabalugi to zawsze to ciekawa zdobycz i dobrze radzi sobie na raidach.

  • Reply
    Qmar
    Lut 09, 2018 8:57 am

    Dzisiaj był jeszcze update na Androida. Czy wy też macie błąd uniemożliwiający normalne zamknięcie apki kiedy nakarmicie pokemona wchodząc do gymu przez listę pokemonów?
    Często wyrzucam w ten sposób bananki żeby odznakę zdobyć, ale trzeba później ubić aplikację.
    Od początku mam ten problem i co update to mam nadzieję że to naprawią, ale nic z tego.

    • Reply
      rogal
      Lut 10, 2018 6:41 pm

      też mam ten błąd i to mnie wkurza

  • Reply
    Gruzin
    Lut 09, 2018 9:58 am

    Ja mieszkam na wsi i obecnie mam 0 pokeballi :/

  • Reply
    Gekon321
    Lut 09, 2018 1:25 pm

    Ja tam tez wole mieć Zapas kulek w plecaku a to co z pokestopow wyskoczy to będę tylko uzupełniał nie chciał bym mieć takiego problemu jak muj siostrzeniec na pikachu ze zabrakło mu pokeboli i stracił okazje złapania drugiego shini

  • Reply
    Czikorita
    Lut 09, 2018 5:01 pm

    I gdzie ten event? Pewnie wejdzie o 22 :/

    • Reply
      Frankee
      Lut 09, 2018 7:31 pm

      To nie jest event tylko wprowadzenie pokemonow nowych 😀

      • Reply
        Czikorita
        Lut 09, 2018 8:48 pm

        W pewnym sensie tak, bo spawn zwiększony do określonego czasu.

      • Reply
        Wooper
        Lut 10, 2018 12:36 am

        To jest mini event, nawet na go hubie tak pisało.

  • Reply
    Frankee
    Lut 09, 2018 7:30 pm

    Nie mieszkam w dużym mieście i problemów z kulkami nie mam wręcz przeciwnie muszę usuwać bo brakuje miejsca. Może to wina małej ilości poksow xD

  • Reply
    Dachomej PUŁAWY
    Lut 09, 2018 9:21 pm

    Poszly kolejne zaproszenia na ex ridy
    Ja mam drugie

  • Reply
    Dachomej PUŁAWY
    Lut 09, 2018 9:22 pm

    Niantic potrafi zaskoczyc
    07.02.2018 pierwsze zaproszenie na EX RIDA
    09.02.2018 DRUGIE ZAPROSZENIE

    Ninantic wyslalo przed chwila kolejne zaproszenia na EX RIDY
    JA dostalem dwa jedno z tej jak to siec nazwala pomylki niantic a drugie przed chwila

  • Reply
    CarbonLuki777
    Lut 10, 2018 3:27 am

    Plusle i Minun razem na calym swiecie. Prawdopodobnie juz nie sa regionalnymi pokemonami. Oba zlapalem na nocce w pracy.

  • Reply
    Patryk9195
    Lut 10, 2018 5:43 am

    Chyba zapomnieli o tym napisać, ale właśnie złapałem Plusle To tak z okazji eventu, czy był switch tak jak w przypadku pary Zangoose/Seviper?

    • Reply
      Nikado
      Lut 10, 2018 8:53 am

      Na Twitterze dodali notkę o tym

  • Reply
    DawidPolakL
    Lut 10, 2018 10:11 am

    I znowu nieciekawe boxy. Zebrałem 2100 coinsów a oni dają takie coś. No nic może 14 lutego zmienia na coś lepszego

    • Reply
      Czikorita
      Lut 10, 2018 10:33 am

      Już wiem czemu można przeczytać Polak w twoim nicku. Jesteś największą marudą na tym forum 😛 zawsze coś Ci nie pasuje.

      • Reply
        DawidPolakL
        Lut 10, 2018 11:21 am

        Polak bo jestem dumny ze swojej narodowości. Co do marudzenia to są osoby które mnie przebijają heh

        • Reply
          evoLucjan
          Lut 12, 2018 9:42 am

          Jeszce paru sie znajdzie 😉

          A boxy zajebiste czego chcesz, ten ultra to ponad 50% rabatu. Moze mogliby dac lury zamiast czegos, ale to juz kwestia wlasnych oczekiwan. Ja mam gdzie je wykorzystac. Lucky egg, raid pass i incubator tez zawsze sie przyda.

    • Reply
      kt
      Lut 12, 2018 8:17 am

      To są najlepsze paczki jak do tej pory. Nie ma pinapli i revivów dla tego Ci się nie podobają?