News 14

Rejestracja na GO Fest Dortmund otwarta!

Niantic otworzyło zapisy do loterii, w której gracze mogą wygrać możliwość zakupienia biletu dla siebie oraz kilku przyjaciół na lipcowy GO Fest w Dortmundzie.

Wzorem GO Fest Chicago na specjalnej platformie stworzonej przez Niantic zostały otwarte zapisy do losowania biletów na GO Fest w Dortmundzie. Co zrobić by się zapisać?

1.W grze naciskamy na ikonę pokeballa, która otwiera menu główne i następnie u góry po prawej stronie wybieramy ostatnią pozycję – EVENTS

2. Po kliknięciu na zakładkę EVENTS zostaniecie przeniesieni na stronę do zapisów – przy GO Fest Dortmund należy wybrać „Enter Drawing!”, tak samo na kolejnym ekranie z opisem wydarzenia.

 

3. Na następnym ekranie należy wpisać adres e-mail, na który przyjdzie ewentualna informacja o wyborze naszego konta w losowaniu (e-mail może być inny niż przypisany do konta). Wybór zatwierdzamy poprzez naciśnięcie na „Enter Drawing”

4. W następnym etapie otrzymacie potwierdzenie rejestracji w losowaniu, teraz też podczas wejścia w zakładkę events zobaczycie status „Drawing Entered!”

Rejestracja potrwa do 15 maja o 16:00 naszego czasu. Jeżeli uda wam się wygrać w loterii to otrzymacie mail z potwierdzeniem możliwości zakupu biletów na wydarzenie – na zakup będziecie mieli 48h, po tym czasie szansa przepadnie i wasz los wróci do puli dostępnej dla innych graczy. By zakupić bilety należy ponownie wejść w zakładkę EVENTS w grze i nacisnąć na przycisk „Claim Tickets”, który pojawi się w miejsce potwierdzenia udziału w losowaniu. Zyskacie możliwość wyboru daty (4-7 lipca, można wybrać tylko jeden z czterech dni) oraz ilości biletów – łącznie można zakupić do 4 biletów, pamiętajcie jednak, że osoba, której kupujecie bilet, musi mieć z waszą postacią status przyjaźni przynajmniej Great Friend. Przy zakupie biletów dla przyjaciół należy wpisać ich nicki – niezwykle ważne, by nie znalazły się w nich żadne literówki. Cena biletów to 25 euro za opcję zwykłą (godziny 10-18) oraz 35 euro za opcję tzw. wczesnego dostępu (godziny 8-18). Akceptowanymi środkami płatności są karty debetowe oraz kredytowe Visa, MasterCard, American Express, JCB, Discover i Diners Club.

Bilety nie podlegają zwrotom pieniędzy ani nie są możliwe do przekazania na inną postać/konto po zakupie.

Powodzenia!

Źródła i dodatkowe informacje (w języku angielskim):

https://niantic.helpshift.com/a/pokemon-go/?p=web&s=events&f=registering-for-live-events

https://niantic.helpshift.com/a/pokemon-go/?p=web&s=events&f=pokemon-go-fest-2019—dortmund&sf102561129=1

 

14 komentarzy

  • Reply
    bart
    Maj 14, 2019 8:15 am

    Po obrazku można wnioskować, że na całym świecie zostanie wypuszczona wersja shiny Horsea

    • Reply
      Elvitas304
      Maj 16, 2019 6:34 pm

      Ja tam się cieszę, jeszcze zbieram na Kingdrę

  • Reply
    Radek
    Maj 14, 2019 2:19 pm

    Co tam będzie można złapać ciekawego? 25e? Gdyby to było na nasze 25zl to bym zrozumiał.

  • Reply
    kain
    Maj 14, 2019 5:21 pm

    szkoda, że znów w tym samym miejscu. w zeszłym roku byliśmy na pogo fest i przy okazji zwiedziliśmy cały dortmund (nawiasem mówiąc, niezbyt turystyczne miasto). teraz szkoda wydawać pieniądze, żeby zobaczyć dokładnie to samo.

  • Reply
    154549793632
    Maj 14, 2019 5:58 pm

    Żeby było trochę bliżej może i by człowiek pojechał…

    • Reply
      bart
      Maj 15, 2019 8:14 am

      Pojechał i nic nie zastał 😉 bo wcześniej trzeba być szczęśliwcem i wylosować możliwość kupno biletu, jak wygrasz kupno biletu i kupisz bilet za 25ojro to będziesz widzieć event i dodatkowe pokestopy.

  • Reply
    R
    Maj 16, 2019 9:18 am

    No ostrzę sobie zęby na ten event – nie mam daleko do Dortmundu, to bym się przejechał. Ciekawe jaka jest szansa wylosowania biletów… No i ciekawe jaka jest szansa, że cokolwiek będzie się tam dało łapać, że sieć pozwoli w ogóle w cokolwiek grać?

    • Reply
      R
      Maj 16, 2019 2:08 pm

      Noooo, młodszy syn miał szczęście, także bilety już kupione. Jadę w czwartek, ciekawe jak będzie. Cholernie droga impreza – maksymalnie można kupić cztery bilety (akurat spoko), kosztuje to razem z podatkami ponad 168 euro. Jeszcze dojazd/parking, jedzenie na miejscu, jakieś głupoty dla dzieciaków, ewentualne opłaty za internet (?) czy prąd (?). Wyjdzie razem bardzo drogo, żeby mieć parę Unownów na czterech kontach. Strasznie drogo. Pierwszy raz będę brał udział w tego typu imprezie i może ostatni – bonusy z bycia tam nie wyglądają jakoś szczególnie zachęcająco wobec kosztów uczestnictwa i potencjalnych niedogodności (korki, brak sieci, kolejki itd.). Że też mnie cholera podkusiło… 😉

  • Reply
    Alex
    Maj 16, 2019 12:43 pm

    Dotarłem do 40lvl. Tu okazali się że gra stała się coraz bardziej nie atrakcyjna . Np. wyklucie się shinxa z 10km. jajka zniechęca do chodzenia . Na pokegymach ostatnio(?) wypada czasem mniej rzeczy niż na zwykłych pokestopach. No i jeszcze te Lucky eggs które na 40 lvl. tylko zaśmiecają plecak . Ta gra już nie cieszy…

    • Reply
      R
      Maj 16, 2019 2:03 pm

      Zmieni Ci się 😉 Teraz będziesz miał inne cele: shiny, wymaksowane pokemony z wysokim IV (najlepiej 100% oczywiście), zbieranie pyłku. Fakt, że jajka są już praktycznie po nic, ale nigdy nie wiadomo, czy te punkty doświadczenia nagle nie zaczną się liczyć. Ja już wbijam 39 milion XP i tak na wszelki wypadek, jak mam z kimś otworzyć prezent za 100K, to włączam wtedy jajko. I znajomi także to robią.

    • Reply
      P.F
      Maj 19, 2019 6:54 am

      Teraz się 7km wykluwa bo pokemony są bardziej warte niż z 10km np. Chingling, Mantyke, Absol*, Mawile*,
      Nincada, Happiny, Bounsly,

      *Mogą być shiny

    • Reply
      bart
      Maj 21, 2019 8:34 am

      Na 40 lvl zużywa się więcej Lucky eggs niż kiedykolwiek wcześniej, radzę zweryfikować poglądy i odwiedzić bardziej profesjonalne strony/fora.

  • Reply
    Koń Rafał i Pan Tadeusz
    Maj 17, 2019 10:28 am

    Kupiłem dwa bilety na moje dwa konta. Ciekawe czy dam radę łapać na dwóch. Z tego co rozumiem, to podczas tego eventu konta są oflagowane i wystarczy po prostu wejść na teren festiwalu.

  • Reply
    Rubinowakrew
    Maj 20, 2019 9:48 pm

    Wygrałem bilecik 🙂 Ktoś jeszcze ??