News 30

Robaczy event w Pokemon GO!

Niantic nie zwalnia tempa z eventami i wraz z początkiem kwietnia zaserwuje nam kolejne wydarzenie.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Jesteście oddanymi trenerami pokemonów typu robaczego? Chcecie popracować nad medalem Bug Catcher? Przygotujcie swoje Incensy i siatki do łapania owadów na nasz pierwszy robaczy event!

Data i czas

  • 2 kwietnia 2019 o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu) do 9 kwietnia 2019 o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu)

Atrakcje

  • Pokemony typu robaczego będą częściej pojawiać się na dziko.
  • Incense będzie trwał dwa razy dłużej.
  • Podczas trwania Incense będzie pojawiało się więcej pokemonów.

Field Research

  • Limitowane czasowo zadania z pokemonami typu robaczego będą dostępne podczas wydarzenia. 

Największym (i jedynym) bonusem wydarzenia będą Incense trwające godzinę, które jednocześnie dadzą nam więcej pokemonów do złapania – Niantic prawdopodobnie skróci czas między kolejnymi spawnami z Incense (teraz jest to jeden pokemon na 5 minut stojąc w miejscu i 1 pokemon na minutę w ruchu).

W tym momencie nie wiemy jakie specjalne zadania zostaną udostępniona oraz jakie nowe shiny Niantic wprowadzi do gry – osobiście nie radziłbym do końca sugerować się grafiką, bo poprzednie wydarzenie z okazji równonocy „reklamował” Oddish, którego shiny wariant nie trafił do gry. Póki co producent Pokemon GO nie ogłosił również czy Volbeat i Illumise zamienią się strefami swojego występowania.

O wszystkich szczegółach poinformujemy na naszej stronie już po rozpoczęciu eventu.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/bugout2019/

30 komentarzy

  • Reply
    Pawerxon
    Mar 27, 2019 10:37 pm

    Liczę na zamianę Illumise z Vobeatem, może Niantic doda ich w wersji shiny tak jak Solrocka i Lunatone.

    • Reply
      BornOfDarkness
      Mar 29, 2019 6:32 am

      A ja mam nadzieję że póki co nie zrobią kolejnej zamiany regionalnych, ani nie udostępnią żadnego regionalnego dla całego świata. To zabiłoby wyjątkowość tych pokemonów.

    • Reply
      kosztyleczenia
      Mar 29, 2019 11:04 pm

      Chcesz to mozemy pohandlować – mam Illumise i Tropiusa na zbyciu.

  • Reply
    Kefir
    Mar 27, 2019 11:35 pm

    A może by tak na czas eventu udostępnić Heracrossa dla całego świata? 😉 Chyba za mocno się rozmarzyłem 😀

  • Reply
    Japakoniu
    Mar 28, 2019 1:29 am

    Jestem na dominikanie i illumise i heracrossow a łapałem tyle ze olaboga . Liczyłem ba carnivain’a ale ni huhu nigdzie go nie ma 🙁

  • Reply
    Machrid
    Mar 28, 2019 2:42 am

    co raz to ciekawsze te eventy .
    oby tak dalej.

  • Reply
    Zielony
    Mar 28, 2019 3:17 am

    Dawać Scythera, bo już mnie trafia cholera

  • Reply
    BogusAFC12
    Mar 28, 2019 7:38 am

    Może w końcu połapie nincade i yanme :/

    • Reply
      Art
      Mar 28, 2019 9:03 am

      Nincady nie ma na dziko, może questy na nią dadzą.

  • Reply
    Jacek
    Mar 28, 2019 10:51 am

    Gdzie teraz ukrywa się ditto? Pomocy 🙂

    • Reply
      BoskaKolosowska
      Mar 28, 2019 11:51 am

      Gulpin

    • Reply
      Kosiarcia
      Mar 28, 2019 11:56 am

      Ditto jest ostatnio częstszy (przynajmniej mi się częściej trafia). 2 razy w Gulpinie miałam i raz w Yanmie. Generalnie łap wszystko, co popadnie 😛

    • Reply
      Jacek
      Mar 29, 2019 5:06 pm

      Dzieki. Udało się z Gulpinem 🙂

  • Reply
    Rafi
    Mar 28, 2019 12:05 pm

    Ostatnie dni marca, a ja dalej nie mam zadania na spindę. Cała okolica codziennie sprawdzana i nic 🙁 Ludzie co jest? Też tak macie?

    • Reply
      Filozof24
      Mar 28, 2019 7:31 pm

      Nom, na początku lekko było a teraz w średnim mieście dalej na grupie nikt info nie daje… Coś zmniejszyli 🙁 Nie dość że cięższe zadanie, to nawet zrobić go nie można bo zadań brak xD

  • Reply
    Mew001PL
    Mar 28, 2019 2:14 pm

    Niantic przesadził mamy Jeszce gorszy event niż przedtem o co w tym chodzi?!

  • Reply
    Tajemniczy typo
    Mar 28, 2019 3:49 pm

    Ditto może być rattata pidgey sentret paras zubat gulpin mankey venonath hoothoot yanma remoraid whismer i ledyba

    • Reply
      emeryt
      Mar 30, 2019 11:18 am

      nie może być pod tymi pokemonami, które mają wrsję shiny, więc rattata, pidgey itp. odpadły z listy

  • Reply
    Dogz
    Mar 28, 2019 7:31 pm

    Ja też lecę na Dominikanę i jak u nas nie będzie ilillumise i heracrossow to polapienna Dominikanie i takm

  • Reply
    Szajbaa
    Mar 28, 2019 11:23 pm

    Macie problem z naliczaniem kroków ? Przy wyłączonej aplikacji w ogóle nie nalicza a w ustawieniach jest odblokowane ☺️☺️

    • Reply
      mrelo
      Mar 29, 2019 1:47 pm

      Apka (gra) powinna działać w tle, wtedy jest ok.

      • Reply
        xDeOx
        Mar 29, 2019 2:29 pm

        Ale bzdura… Powinno działać bez niczego, samo fit w tle nawet bez neta.

      • Reply
        PlutoVALOR
        Mar 29, 2019 5:26 pm

        Jadąc autobusem słabo coś teraz nalicza km. Apka wyłączona i google fit nalicza normalnie

  • Reply
    Szajbaa
    Mar 29, 2019 11:18 pm

    No właśnie naliczało wszystko pięknie ładnie a po tej ostatniej aktualizacji to ciagle zero kroków zero kalorii liczy tylko jak jest włączona i gram

    • Reply
      Rufete
      Mar 30, 2019 2:48 pm

      ZGadza się, nabija tragedie. Aktualizacje to zwykle 2 naprawione błędy i 10 nowych.

  • Reply
    Macieks
    Mar 30, 2019 5:51 pm

    Wyjątkowo irytujące zadania na Lotada. Non stop zrób 3 nice pod rząd lub 2 greaty pod rząd. Z kilkudziesięciu zadań kilka to walcz w rajdzie i chyba jedno złap castformy. A że same mikrusy dziś się respią to zrobić greata niełatwo.

    • Reply
      Wooper
      Mar 31, 2019 1:10 pm

      Właśnie na Castformie wykręcić Great było idealnie. Zadania spoko, gorzej z tymi, którzy rzucać nie potrafią :V ja jednak bym się odniósł do tego, że na okolo 40-45 zadań, które zrobiłem, a grałem od 17-20 tylko 1 shiny. A Castformów 7

      • Reply
        Kefir