News 15

Robaczy event – wszystkie nowości [AKTUALIZACJE]

Rozpoczął się zapowiadany event z pokemonami typu robaczego w Pokemon GO – co nowego nam przyniósł?

Przypomnijmy najważniejsze atrakcje wydarzenia z oficjalnego ogłoszenia:

Data i czas

  • od 2 kwietnia 2019 o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu) do 9 kwietnia 2019 o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu)

Atrakcje

  • Pokemony typu robaczego będą częściej pojawiać się na dziko.
  • Incense będzie trwał dwa razy dłużej.
  • Podczas trwania Incense będzie pojawiało się więcej pokemonów.

Field Research

  • Limitowane czasowo zadania z pokemonami typu robaczego będą dostępne podczas wydarzenia.

Artykuł będzie uzupełniany w miarę pojawiania się nowych informacji od graczy.

Zadania

Zadanie Tłumaczenie Nagroda
Catch 15 Bug-type pokemon Złap 15 pokemonów typu robaczego 1500x Stardust
Catch 5 Ledyba or Spinarak Złap 5 Ledyb lub Spinaraków Yanma
Catch 2 Wurmple Złap 2 Wurmple Caterpie
Evolve 3 Bug-type pokemon Ewoluuj 3 pokemony typu robaczego Nincada
Catch 10 Bug-type pokemon Złap 10 pokemonów typu robaczego Scyther

Nowe shiny

Nowymi pokemonami, które zyskały wariant shiny wraz z eventem jest rodzina ewolucyjna Scythera.

Raidy

  • T1: Skorupi, Kricketot, Caterpie, Shinx
  • T2: Combee, Pineco, Sableye, Masquerain, Kanto Exeggutor, Mawile, Slowbro
  • T3: Pinsir, Shuckle, Scyther, Alolan Raichu, Machamp
  • T4: Tyranitar, Ninjask, Absol, Alolan Marowak
  • T5: Giratina Origin

15 komentarzy

  • Reply
    BLACKSHADOW245
    Kwi 03, 2019 8:24 am

    Ninjask na 4 tier 🙁

  • Reply
    dżej dżej
    Kwi 03, 2019 9:58 am

    Nie udzielam się tutaj ale muszę przyznać , że to najgorszy event w historii gry według mnie. Respi się gorszy szrot niż na co dzień, praktycznie nie widać, że jest jakiś event. same ledyby i spinaraki…

    • Reply
      Machrid
      Kwi 03, 2019 8:42 pm

      masz racje kolejny zenujaco nudny event .
      niczego nowego nie bedzie.

  • Reply
    niezadowolony
    Kwi 03, 2019 10:28 am

    Nie myślałem, ze da się zrobić jeszcze słabszy event niż ostatnio jak widać się da haahahhah

  • Reply
    PlutoVALOR
    Kwi 03, 2019 11:31 am

    Może dlatego że ma najlepszego defa w całej grze?

    • Reply
      mlk
      Kwi 03, 2019 1:56 pm

      No wlasnie dlatego jest skurwielem 😀

  • Reply
    Łk
    Kwi 03, 2019 2:50 pm

    Jest jakaś mapa z questami?

  • Reply
    lambler
    Kwi 03, 2019 3:57 pm

    Czym próbowałeś Metagros też nie dał rady ?

  • Reply
    PRZEMYSLOVE36
    Kwi 03, 2019 5:53 pm

    Oczywiście że można, Ja osobiście już kilka złapałem.

    • Reply
      mlk
      Kwi 03, 2019 6:57 pm

      PRZEMYSLOVE36- samemu raida waliles i go ujebales? Wg cymbalow z gamepress.gg to niemozliwe. Ja osobiscie nie mialem jeszcze okazji sprobowac.

  • Reply
    BornOfDarkness
    Kwi 03, 2019 6:35 pm

    Takie pytanko nie dotyczące eventu, ale dotyczące gry – jest jeszcze szansa na spotkanie shiny Meltana, czy teraz można zdobyć tylko przez wymianę?

  • Reply
    A.
    Kwi 03, 2019 7:25 pm

    Czy giratina origin zapisuje się w pokedexie jako nowy?

    • Reply
      KedarZS
      Kwi 03, 2019 10:39 pm

      Jak nie miałeś altered to tak, jak miałeś to działa jak castformy, czy spindy, że pokazuje dwie formy pod jednym wpisem.

  • Reply
    Kika75
    Kwi 05, 2019 8:15 pm

    Zauważyłam, że zadania na pokestopach zmieniają się w ciągu dnia. Sprawdziłam na kilku pokestopach na których zostawiłam sobie zadania do wzięcia na jutro. Rano zadania były inne, a teraz wieczorem są inne.

  • Reply
    Tosia
    Kwi 05, 2019 8:56 pm

    Zadania na pokestopach zmieniają się podczas dnia.