News 69

Rozszerzenie współpracy

Jak wiecie Niantic rozpoczęło szeroko zakrojoną współpracę z m. in. Starbucksem czy firmą Sprint. Okazuje się, że to był jedynie początek zmian na (niestety) terenie USA. 

W dniu wczorajszym producent Pokemon GO na swoich mediach społecznościowych opublikował notkę o rozszerzeniu liczby sponsorowanych PokeStopów oraz Gymów:

Trenerzy,

8 grudnia ogłosiliśmy oficjalną współpracę między Starbucksem i Pokemon GO. Pierwotnie poskutkowało to przekształceniem 7800 lokalizacji Starbucksa w USA zarówno w PokeStopy i Gymy. Dziś jesteśmy bardzo szczęśliwi, iż możemy ogłosić informację o kolejnych 5000 dodatkowych sklepach Starbucks zintegrowanych z grą jako PokeStop lub Gym, co daje wam jeszcze więcej miejsc do gry w Pokemon GO i integracji z lokalną społecznością. Rozglądajcie się za specjalnym wydaniem Pokemon GO Frappuccino® w uczestniczących w akcji Starbucksach!

Zespół Pokemon GO

Akcja nadal nie uwzględnia państw innych niż samego USA, ponieważ współpraca została podjęta jedynie na terenie właśnie tego kraju. Nam pozostaje mieć jedynie nadzieję, że Niantic rozszerzy bazę swoich partnerów, szczególnie o tych występujących w m. in. Polsce.

Z informacji dla nas ważnych – w nocy ze środy na czwartek nastąpiła jedenasta już migracja nestów. Jest to także dobry znak ze względu na fakt, że zgodnie z nieco zakłóconym przez okres świąteczno-noworoczny harmonogramem w tygodniu następującym po migracji powinniśmy spodziewać się kolejnej aktualizacji.

69 komentarzy

 • Reply
  Outlawek
  Sty 13, 2017 3:26 pm

  W zasadzie informacja dla osób mieszkających lub przebywających w Stanach Zjednoczonych. Inna sprawa, że nawet gdyby współpraca dotyczyła m.in. Polski, to lokali Starbucks jest mało, a jak są to znajdują się w miejscach, gdzie i tak dookoła jest pełno aren i PokeStopów.

  Co do migracji Pokemonów to tym razem wokół miejsca mojego zamieszkania posucha tj. nie pojawiają się regularnie żadne interesujące Pokemony. Zobaczymy, co będzie za tydzień. Ale za to w Parku Krakowskim (Kraków) są co najmniej trzy miejsca, w których rodzą się Exeggcute (raczej zaraz po pełnej godzinie do wpół do). Natomiast w Parku Jordana (Kraków) pojawia się masowo Sandshrew, którego można też spotkać w Ogrodzie Botanicznym.

  • Reply
   franeczek91
   Sty 13, 2017 9:30 pm

   W mojej mieścinie,w parku o wdzięcznej nazwie Solidarności, od wczoraj jest masowy pojaw scytherów.Dziś w tym miejscu na odcinku ok.400m spotkałam 7 szt zielonego swierszcza.oczywiście próbowałam złapać je ale jeszcze nie opatentowałam sposobu, jak łapać pokemony, które wysoko się unoszą.
   Co do artykułu-nie wiedziałam, że po zmianie nestów jest wypuszczana aktualizacja.

   • Reply
    Porsche Cayenne
    Sty 13, 2017 9:41 pm

    oj też nie lubię ich łapać podobnie mają pidgeot golbat i jakieś kilka innych

    ja robię wtedy podkręconą rzucam szybkim ruchem w prawy górny róg ekranu (jak rzucasz lewą ręką do w lewy górny róg)

   • Reply
    pau
    Sty 13, 2017 11:35 pm

    hmm… a ja mieszkam w mniejszym mieście na Mazowszu, mam 142 poki w pokedexie i Scythera nie mam 🙁 żeby chociaż jeden słaby się trafił, a tu nic 🙁

   • Reply
    szmeto
    Sty 17, 2017 3:22 pm

    nie świerszcz, tylko modliszka
    co do rzucania w latające to jeśli nie masz super skilla w podkręcaniu (ja nie mam) to polecam mocny rzut prosto do przodu (niewielkie ryzyko, że przeleci nad głową i że spudłujesz)

    • Reply
     franeczek91
     Sty 17, 2017 5:35 pm

     Dla mnie jest to świerszcz 😉
     Rzucam mocno, szybko do przodu ale kulka nie dolatuje.Z podkręcaniem też już kombinowałam.

     • szmeto
      Sty 17, 2017 7:58 pm

      mocno w sensie szybki ruch palcem przez całą długość ekranu?

     • franeczek91
      Sty 18, 2017 8:42 am

      Robię szybki długi ruch przez cały ekran, krótki szybki też bo kiedyś to zadziałało i rzadko kulka dolatuje.może włączę większą czułość ekranu, możliwe że to coś da.

 • Reply
  CaTail
  Sty 13, 2017 4:12 pm

  Starbucks należy pod kongres Amrest. I zalicza się do niego również KFC, Pizza Hut i Burger King. No a tego już trochę jest u nas w Polsce. Więc podpisując umowę z Starbucksem mają umowę z Amrestem. Tak mi się wydaje.

 • Reply
  VillemoVo
  Sty 13, 2017 5:04 pm

  Czy we Wrocławiu jest miejsce gdzie można spotkać Sandshrew? Nie mam go jeszcze, bardzo mi zależy żeby złapać 🙂 a wykluć się jak na złość nie chce 🙂

  • Reply
   VillemoVo
   Sty 13, 2017 5:06 pm

   I jeszcze Doduo 🙂 można go było spotkać w okolicach Rynku/Wyspy Słodowej, brakuje mi jeszcze kilku cuksów do ewolucji, a teraz go wyniosło 🙁

 • Reply
  Porsche Cayenne
  Sty 13, 2017 5:37 pm

  niektóre miejsca jakby się nie zmieniły np magikarp jest w tych miejscach co był

 • Reply
  Porsche Cayenne
  Sty 13, 2017 9:49 pm

  trochę nie na temat ale trafiło mi się dziś exeggcute 900 i w dodatku wonder więc ewoluowałem teraz ma 2400 cp tylko że dostał ataki “zen headbutt” 12 oraz “seed bomb” 40 podzielony na 3 kreski i teraz nie wiem czy warto w niego inwestować czy może go wyrzucić

  • Reply
   BONIEK89
   Sty 13, 2017 10:11 pm

   Dobre ataki do obrony gymu.

  • Reply
   Outlawek
   Sty 14, 2017 10:14 am

   Jeżeli jest dobrze oceniany to uważam, że zawsze warto zostawić takiego Pokemona, a czy rozwijać dalej to już musisz samemu zdecydować. Wypróbuj go, jak sprawdza się w praktyce. Dla przykładu mam Dragonite ocenianą niedostatecznie (0-48,9%) z atakiem na 15, rozwinąłem ją do CP 2206 i wiele razy okazała się bardzo pomocna przy atakowaniu aren, więc nie do końca należy trzymać się ocen trenera.

   W przypadku Exeggutora zestaw ataków Zen Headbutt + Seed Bomb oceniany jest na 91% (ofensywa) i 85% (defensywa – najgorszy zestaw jeśli chodzi o obronę dla tego Pokemona). Czyli Twój Exeggutor bardziej nadaje się do atakowania niż obrony aren i tak bym go wykorzystywał. Poza tym pamiętaj, że na szczęście, każdą arenę da się przejąć i umiejętności obronne Pokemona co najwyżej wydłużają czas tego, co nieuniknione.

  • Reply
   DexterK
   Sty 14, 2017 10:34 am

   Tak jak napisał Boniek. Dobry do obrony gym. Gdybym takiego miał to robił bym na maksa i do GYM wsadził. Ja mam 2 sztuki z Zen + Solar.
   Najsilniejsze z trawiastych.

   Pozdrawiam

 • Reply
  Yorickai
  Sty 13, 2017 11:50 pm

  W Łodzi mogę powiedzieć, że chyba trafiłem na nesta charmandera. Na terenie palmiarni obok restauracji przy szachach kilka złapałem. Poza tym pierwszy raz widziałem w sercu miasta eggzecute. Dzisiaj było naprawdę sporo dobrych pokemonów. + mega hitmonlee z jajka 😀

  • Reply
   Ruda
   Sty 14, 2017 11:27 am

   Eggzecute pojawił mi się wczoraj na rogu Zachodniej/Legionów 🙂

   Jeśli jesteś z Łodzi, to od środy wieczorem Magmary (i to silne!) pojawiają się w okolicach poczty koło ronda Powstańców 1863, a Pinsir koło “Starych Drzew” przy Manu.

   • Reply
    Yorickai
    Sty 14, 2017 12:01 pm

    Mi eggzecute pokazał się koło wydziału dziennikarstwa na gdańskiej. Na magmary chodziłem wcześniej do parku Sienkiewicza ale już ich nie ma. Teraz pełno jigglipuffów. A w manu dalej tyle karpi jest czy też poznikały? I tak mieszkam w Łodzi 🙂

    • Reply
     Ruda
     Sty 16, 2017 2:30 am

     W Manu karpi jest chyba tyle co od wakacji ;P
     Ciągle są. Jeśli jeszcze zbierasz na Gyaradosa, to spokojnie możesz jechać.

     Na Bałutach od zmiany nestów jest zatrzęsienie Nidoranów (niebieskich i różowych), a na Helenówku wysyp Eevee.
     Na osiedlu Jagiełły pojawia się Mankey na zmianę z Abrą.

 • Reply
  Laraya88
  Sty 14, 2017 1:33 am

  DO MODERATORÓW: Moi Drodzy, zerknijcie, prosze, na poprzedni temat i komentarze do niego. Czytajac to odnosze wrazenie, ze NIKT NIE MODERUJE TEJ STRONY. Przeklenstwa, obelgi, panoszenie sie jawnych oszustów i jawna kpina z idei ten gry… Pamietajcie, ze na ow portal wchodza nieletni, w tym I calkiem male dzieci!

 • Reply
  Wawa
  Sty 14, 2017 10:15 am

  Gdzie w Warszawie znajdę scythera, tangella albo dratini? Zna ktoś jakieś fajne miejsce?

 • Reply
  lukbin
  Sty 14, 2017 11:27 am

  u mnie wysyp kabuto(dokładnie na kalwarii bazyliki panewniki w katowice ligota) złapałem wczoraj i dziś z rana ponad 10 każedego dnia,pojawiaja się co chwile na radarze(uzbierałem około 100 cukierków w tym czasie-1 godzina dziennie).Mijałem tą kalwarie wieczorem autobusem i też były dwa na radarze. To normalne, że w takiej ograniczonej murem okolicy resp tego pokemona? poza tym brakuje mi tylko hitmonlee i porygona,gdzie złapie w katowicach?

 • Reply
  Mefapokefan
  Sty 14, 2017 1:40 pm

  A może ktoś znalazł miejsce gdzie pojawia się dratini albo machop?

  • Reply
   Mearofames
   Sty 14, 2017 2:14 pm

   dratini siedział sobie na Barce Tumskiej Wrocław

  • Reply
   at3at3
   Sty 14, 2017 2:20 pm

   Ktoś pewnie znalazł, tylko jak nie powiesz w jakiej okolicy, to na niewiele się zda. 😉
   Np. Dratini, niezależnie od zmian nestów, pojawiała się w okolicach nowej filharmonii… w Hamburgu. 😉
   Albo u mnie w dzielnicy nad stawkiem jest teraz raz na dwa dni koło 20:00 (wczoraj się spóźniłam, a była, bo widziałam na radarze 🙁 ).
   Mam tylko nadzieję, że nie używasz fake GPS…
   Dlatego – drobna sugestia dla użytkowników – pomagajmy sobie, ale wtedy gdy ktoś rzeczywiście szuka czegoś w swojej okolicy, bo pytania typu “w jakim mieście znajdę … ?” sugerują raczej chęć teleportacji niż kupna biletu na pendolino. 😉
   Oczywiście nie można z góry zakładać u nikogo złych intencji, więc jeśli kogoś uraziłam, to przepraszam.

   • Reply
    Mefapokefan
    Sty 14, 2017 2:23 pm

    Oczywiście jestem zdania że jeśli ktoś używa fake gps należy mu się ban. Ja działam jako przedstawiciel handlowy i właściwie jeżdżę po całej Polsce:)

    • Reply
     at3at3
     Sty 14, 2017 3:20 pm

     No dobra… Może zareagowałam zbyt nerwowo, bo zobaczyłam dziś Taurosa w gymie na marnym blokowisku…
     Pewnie laska ma ciocię w Ameryce… 😉

     • Luka
      Sty 14, 2017 4:11 pm

      Rozumiem, że pewnie większość regionalnych z innych kontynentów zostało zdobytych przy pomocy fake gps, ale naprawdę takie dziwne, że ktoś w XXI wieku podróżuje, albo ma ciocię w Ameryce???

     • Michel74Pl
      Sty 14, 2017 6:23 pm

      Jutro ten gym będzie pusty zobaczysz. Dziś za free zająłem 3 puste gymy, a w czoraj w jednym z nich był ten australijski pokemon.

     • franeczek91
      Sty 14, 2017 6:37 pm

      Albo ciocia z Ameryki do niej przyjechała xD
      Od kilku dni obserwuję straszną ekspansję botowej czerwonej drużyny na gymy-człowiek nie zdąży przejść nawet pod drugi gym i zacząć walczyć bo na poprzednim już bot wskakuje :[ dużo nie walczę ale fajnie byłoby czasem uzbierać drobne na wykluwaczkę jaj niż tak ciułać po 10 monet.ogólnie jak w pracy mam czas to spoglądam na grę i widzę jak gym jest przejmowany przez np.żółtych, nie minie 7 min i już czerwoni są.A te postacie, które przejmują gym-wszystkie wyglądają tak samo.ostatnio w ‘wodnym miejscu’zauważyłam, że mi ktoś w trzy osoby gym odbił,a ja nie zdążyłam trzeciego w pobliżu zdobyć.poczekałam żeby sprawdzić czy bot za mną idzie.okazało się, że chłopak ok.14 lat wbijał postacie z trzech różnych kont-oczywiście zaczekałam grzecznie aż skończy ubijac trzeci gym i zajęłam się odbijaniem wieży kiedy oddalił się na bezpieczną odległość (jeszcze na każdym koncie po drodze łapał z tych trzech kont poki-a zdarza się tam nawet 25-30 szt na odcinku 400m-powinnam dostać medal za wytrwałość).

     • kropianka
      Sty 14, 2017 7:28 pm

      @franeczek91 takich też można zgłaszać, jedno konto na osobę

     • Michel Angelo
      Sty 14, 2017 9:00 pm

      A można mieć i 10 kont i nic mu nie zrobią. Wyłapują tylko tych debili którzy się bezmyślnie teleportują. Jak używa bota normalnie to jest widoczny tak jak my i można mu nagwizdać.

     • franeczek91
      Sty 14, 2017 9:13 pm

      Wiecie, pojedyncze zgłoszenie g*wno daje akurat…to w kupie tkwi siła.

 • Reply
  Rudy Murzyn
  Sty 14, 2017 5:06 pm

  podbijałem sobie dziś gym z 9 na 10 stałem pół godziny jak idiota a gdy już dobiłem okazuję co: gracz o nicku jamam1 wsadził sobie pokemona

  może ten nick coś sugeruje np “ja mam 1 komórkę mózgową”

  swoją drogą nie rozumiem was ci co tak robicie równie dobrze moglibyście się teleportować do ruskich i tam im zajmować dla was to bez znaczenia raczej a nie psulibyście gry rodakom

  widziałem tu komentarze jakieś typu “jestem biedny nie stać nas na podróż do ameryki ani na coisy dlatego używam fake”

  więc ja mówię też jestem biedny nie kupiłem ani jednego coinsa za prawdziwe pieniądze i nie stać mnie na wycieczkę do ameryki a nawet mi przez myśl nie przeszło żeby oszukiwać nie na tym polega ta zabawa

  na domiar złego widziałem dziś taurosa w gymie i pojawił mi się jego cień w pokedexie i pewnie tak zostanie bo raczej wątpię abym pojechał do ameryki

  moglibyście przynajmniej tych regionalnych nie wsadzać w gymy aby nie denerwować uczciwych rodaków

  a gracza jamam1 nie pozdriawiam i życzę abyś się udławił tymi coinsami

 • Reply
  lukbin
  Sty 14, 2017 6:49 pm

  oj dziewczyny jakie wy jestęście genialne trenerki,złapałbym was w pokeball i wykorzystał w walce:)Może składka na mój wyjazd do usa z waszymi telefonami?:)

 • Reply
  zwykły gracz
  Sty 14, 2017 7:14 pm

  podbijałem sobie dziś gym z 9 na 10 stałem pół godziny jak idiota a gdy już dobiłem okazuję co gracz o nicku jamam1 wsadził sobie pokemona

  może ten nick coś sugeruje np “ja mam 1 komórkę mózgową”

  swoją drogą nie rozumiem was ci co tak robicie równie dobrze moglibyście się teleportować do ruskich i tam im zajmować dla was to bez znaczenia raczej a nie psulibyście gry rodakom

  widziałem tu komentarze jakieś typu jestem biedny nie stać mnie na podróż do ameryki ani na coisy dlatego używam fake/bot

  więc ja mówię też jestem biedny nie kupiłem ani jednego coinsa za prawdziwe pieniądze i nie stać mnie na wycieczkę do ameryki a nawet mi przez myśl nie przeszło żeby oszukiwać nie na tym polega ta zabawa

  na domiar złego widziałem dziś taurosa w gymie i pojawił mi się jego cień w pokedexie i pewnie tak już zostanie

  moglibyście przynajmniej tych regionalnych nie wsadzać w gymy aby nie denerwować uczciwych rodaków

  a gracza jamam1 nie pozdriawiam i życzę abyś się udławił tymi coinsami

 • Reply
  zwykły gracz
  Sty 14, 2017 8:10 pm

  ciekawe czemu mój komentarz został usunięty

 • Reply
  ~~~
  Sty 15, 2017 12:06 am

  Akurat posiadanie więcej niż jednego konta nie uważam za nieuczciwe. Jeśli wszystkie np. 3 konta chce się używać do przejmowania aren, na wszystkich trzeba regularnie grać, łapać poki i wykluwać jajka. Czyli 3x więcej roboty, zakładając, że nie korzysta się z fly gps.

  • Reply
   Yorickai
   Sty 15, 2017 12:26 am

   Osobiście uważam, że posiadanie drugiego konta nie jest jeszcze tak bardzo straszne jak bocenie. Moja żona też ma konto na pokach i od czasu do czasu też będąc samemu na mieście przełączam się między kontami. Mało kiedy się to zdarza ale jednak. Poza tym nie wiedzieć czemu na telefonie żony gps tak wariuje, że albo apka nie chce się włączyć albo jeśli już to działa bardzo opornie. Wiadomo, że multikonta nie powinny istnieć ale czasem nie ma za bardzo wyboru jeśli chce się pomóc.

   • Reply
    ~~~
    Sty 15, 2017 2:51 am

    Ja też czasami zbieram poki kuzynowi, gdy akurat trafię na coś rzadszego 😉

   • Reply
    franeczek91
    Sty 15, 2017 12:10 pm

    Oczywiście, ile osób tyle opinii.osobiście jestem dumna, że mam jedno konto, że nie latam itd.nie mówię też, że złapanie poka dla kogoś to przestępstwo ale dla mnie większa frajda jest wtedy, kiedy samemu coś się upoluje.przykładowo miałam kiedyś taka sytuację, że we wakacje na drugim końcu miasta pojawił się spawn laprasa, którego nie miałam,a kolega z pracy, który w tamtym kierunku mieszkał zaproponował mi, że zaloguje się na moje konto żeby złapać mi ten egzemplarz.osobiście wolałam jechać dugiego dnia rowerem w wiadome miejsce i czaić się.oczywiście przez kilka dni nie było laprasa w tamtym miejscu xd natomiast pojawił się koło mojego miejsca zamieszkania w tym samym tygodniu co u kolegi i mam laprasa z zacnym CP40-czy żałuję, że odrzuciłam propozycję znajomego? Nie.bardziej żałuję, że nie mam na tyle czasu żeby chodzić za lepszymi laprasami.

 • Reply
  Michel Angelo
  Sty 15, 2017 10:59 am

  To nic złego tylko normalna gra.

 • Reply
  lukbin
  Sty 15, 2017 11:01 am

  szczególnie jak sie ma dziecko,co też łapie

 • Reply
  Mefapokefan
  Sty 15, 2017 1:07 pm

  Ej ludziska wracam do pytanka. Czy w Krakowie jest jakieś miejsce gdzie pojawia się dratini albo machop?

  • Reply
   AszKeczam
   Sty 15, 2017 3:19 pm

   W Bydgoszczy spotkałem na wyspie młyńskiej (dawny spawn pikaczy) i koło wejścia nad Balaton (z autobusu złapałem xD). To jeszcze przed zmianą nestów, więc gdzie teraz mogą być nie mam pojęcia… Sam mam tylko 5 złapanych.
   Może ktoś w Bydzi poda gdzie Snorlaxy/smoki się pojawiają? Przydałoby się jakiegoś Dragonite mieć na tym 29 lvlu… 😛

  • Reply
   NabuMarG
   Sty 16, 2017 12:03 am

   Wczoraj Machopa w Tesco na Kapelance złapałem ale tylko raz się trafił więc może być przypadkowo a Dratini to nie pomoge. Sam na 28 lvl mam zaledwie Dragonaira i 1 cukra (do Dragonite brakuje tylko 99) bo chodziłem Dratini jak był ewent na cukry z kilometrów. Bieda straszna. 🙁

   • Reply
    Mkjk
    Sty 19, 2017 7:15 pm

    Machop w Bydgoszczy pojawia się codziennie w parku na os. Leśnym przy muzeum

 • Reply
  Noname
  Sty 15, 2017 7:01 pm

  W Warszawie na Dworcu Zachodnim kiedyś był spawn Dratini i jego ewolucji, oczywiście wszystkie były o dziwnych porach i ciężko było je złapać. Jak wracałem z pracy to widziałem. Ale teraz pustka. Czasem pojawią nawet chalizardy. ale jestem za daleko aby złapać. Ja czekam na aktulizacje, gra często się wiesza przy starcie co bądź w trakcie, z telefonem jest wszystko wprządku. Zauważyłem ze całkowicie płynie chodzi na wifi, a przy LTE się krzaczy.

 • Reply
  Porsche Cayenne
  Sty 15, 2017 8:29 pm

  Dziś do domu przyszedł mi lapras

 • Reply
  at3at3
  Sty 15, 2017 10:32 pm

  Polazłam dzś o odpowiedniej porze nad staw polować na Dratini i… Też przyszedł Lapras w zamian (1100 CP, Blizzard, IV 66%)…
  Nie cieszę się, bo mam dwa lepsze, a smocze cukierki są mi bardziej potrzebne (mam 100, ale zbieram do 125).
  Oby Dratini wróciła…

  • Reply
   franeczek91
   Sty 16, 2017 10:20 am

   Ja wczoraj też poszłam po dratini.spotkałam ją jakieś 2 km za wcześnie-pod domem.złapałam ją zadowolona, że oszczędziłam 15 km jako buddy.zaszłam do miejscówki,a smoka nie było 🙁 gorzej jak się jej spawn zmienił po ostatniej migracji nestów.niby dobrze, że w pobliżu domu mam spawn-tylko czy jak dziś o tej porze wyjdę to też ją spotkam tu, czy może to był jednorazowy pojaw….

   • Reply
    at3at3
    Sty 16, 2017 12:08 pm

    Tak jak mówiłam: u mnie przed i teraz po evencie co 2 dni ok 20:00 pojawia się jakiś “cenniejszy” wodniak. Dotychczas była to właśnie Dratini, a wczoraj zaskoczył mnie zamiast niej Lapras. Dlatego myślę sobie, że pokemony są raczej “pogrupowane” i pojawiają się zamiennie. Podobnie “grupowane” są pokestopy, bo zauważam, że jak są np. 3 blisko siebie, to poki też między nimi przeskakują z jakąś tam regularnością.
    Np. w ciągu dnia jest tu losowo coś z zestawu: Squirtle, Psyduck, Staryu, Poliwag, itp. Teraz siedzi tam Poliwag, wcześniej: Goldeen i kaczka. A co jakiś czas jest ustawiony lepszy drop (i to mi się nawet godzinowo zgadza).
    Więc nie dziwi mnie, że Dratini spotkałaś w nieco innym miejscu niż zwykle, ale jak się domyślam – w spodziewanym czasie. Gra musi mieć w kodzie trochę więcej zmiennych, bo inaczej byłoby zbyt łatwo odgadnąć “klucz” pojawiania się poszczególnych stworków.
    Taka moja teoria…

    • Reply
     franeczek91
     Sty 16, 2017 10:35 pm

     Miałam dziś wychodzić z domu i się zaczęłam zastanawiać,o której to ja godzinie spotkałam dratini koło domu…poszłam chyba godzinę za wcześnie bo był tam żółw.
     Robiłam właśnie ewolucje na lucky eggu-nazwałam cztery eevee sparky bo chciałam mieć lepszego jolteona-oczywiście wyszły mi trzy vaporeony i flareon a zmieniłam imiona kilka dni temu i sztuczka nie zadziałała.Ktoś też tak miał?

     • Ricardogo
      Sty 16, 2017 10:45 pm

      To działa tylko po 2 razy

     • AszKeczam
      Sty 17, 2017 3:22 am

      Tylko raz to działa. Mi pełno flareonów się robi, a vapki tylko 3 mam :/

     • franeczek91
      Sty 17, 2017 9:10 am

      To nie wiedziałam, że to jest jednorazowa promocja.A tak mam mało elektrycznych dobrych pokemonów…
      Wczoraj w gymie walczyłam i widzę, że przy moim pokemonie jest symbol 2-zapomniałam zupełnie co to znaczyło, ale kiedy wygrałam walkę szybko ogarnęłam o co chodzi-skończyłam odbijanie gyma,a on z czerwonego zmienił kolor na żółty bez mojego obsadzenia pokiem.oczywiście nikogo oprócz mnie nie było pod gymem,a było dość ciemno więc widziałabym jakiś ekran w pobliżu,a tu nic.

     • at3at3
      Sty 17, 2017 12:05 pm

      Tak jak wszyscy mówią: działa raz na każdy typ ewolucji. Ciekawe jak to będzie z II generacją, bo to typy dzienny i nocny. Pora złapania Ewki? Ewoluowania? Imię? Przypadek?
      Co do Dratini – sprawdzę dziś o tej 20:00 czy coś będzie, ale chyba moja teoria godzinowa legła właśnie w gruzach, bo przylazła nad staw już o 10:00 (oczywiście urwałam się po nią z biura). Jeszcze tylko/aż 20 cukierków do pełni szczęścia (teraz mogłabym mieć Dragonite’a koło 1000 CP, aż głupio by go było pokazać)…

     • Porsche Cayenne
      Sty 17, 2017 3:22 pm

      wczoraj taka podobna sytuacja jak pisze franeczek: są dwa gymy w każdym po jeden pokemon gracza niebieskiego nagle coś zaczyna walczyć a w promieniu kilometra żywej duszy i dwa czerwone zajmują gym, tak samo następny te same 2 nicki, idę dalej kolejny gym jeden niebieski stoi i ktoś go klepie a wokół pustka i znów te same, idę dalej kolejny gym widzę i zgadnijcie co się dzieje – tak zgadliście

     • Kropianka
      Sty 17, 2017 5:14 pm

      Normalka niestety. U mnie był taki czerwony co to wszędzie Dragonite wstawiał, chyba z 5 miał, wszystkie 3000+, ale zniknął. Teraz jest inny czerwony, codziennie rano przejmuje areny, ale tylko jeśli nie są czerwone, jak czerwone to nigdy nie podbija prestiżu żeby się wstawić, i zawsze działa między 7 a 8. Wczoraj się upewniłam, że bot lub fake, bo podbijał arenę niedaleko mnie, a ta arena akurat stoi tak, że widać, wszystko wokół, nie ma się jak ukryć.

  • Reply
   Porsche Cayenne
   Sty 16, 2017 5:05 pm

   dokładnie to było tak, że odpalam grę wychodzę z domu zerkam od razu na radar pokazuje mi jakieś wróble przy pokestopach 500m ode mnie jakiś ekans też był robię dwa kroki a tu lapras co prawda taki sobie średni ale zawsze a gdybym tak poszedł po tego ekansa w drugą stronę nie byłoby laprasa i to właśnie wada tego systemu namierzania

 • Reply
  ~~~
  Sty 15, 2017 11:11 pm

  https://ridero.eu/pl/books/srebrny_uroboros/
  Kochani, zagłosujcie proszę, to dla mnie bardzo ważne <3

 • Reply
  slash
  Sty 16, 2017 11:18 am

  Dziś mija pół roku od premiery Pokemon Go w Pl. Mieszkam w małym mieście, więc siłą rzeczy nie byłem w stanie skolekcjonować wszystkich medali i złapać wielu rzadkich pokemonów. Do tej pory zdobyłem np 308 cuksów z Magikarpi i 82 za Dratini (kilka jako buddy). W pokedeksie 136 poków. Z medali złota nie mam z: jajek – 350 (z czego 26 sztuk 10km), Małych Rattat 104, Wielkich Magikarpi 9, Pikaczy 33. A gdzież tu uzbierać 300 sztuk ??? Z typów brakuje ognistego, ziemnego, skalnego, wróżki, lodowego, elektro, walki, stali i smoka (6 sztuk!). Lv 30.

  • Reply
   Snorlax
   Sty 16, 2017 3:41 pm

   Ale o co pijesz ? Że chcesz ukończyć grę i nie potrafisz ? Chciałbyś zebrać wszystkie poki i max level po miesiacu i zapomnieć o grze ?
   Niestety zbyt łatwe gry szybciej idą do kosza niż te trudniejsze.

  • Reply
   Porsche Cayenne
   Sty 16, 2017 4:59 pm

   no wiesz z pikaczami to jak był event i przy jednym pokestopie siedziało ich 5 to nie problem był zaliczyć – mam ich ponad 500 ale to też zasługa tego że udawałem się do centrum

   z typów najmniej również (jak zapewne u większości) smoków oraz walczących

 • Reply
  Pogoex
  Sty 17, 2017 12:17 pm

  50 mln XP i Ingress

  Co najmniej 261 osob na swiecie zrobilo 40 lev. w POGO

  A i jest nowa konkurencja – kto zrobi najwiecej punktow powyzej 40 lev. W tej chwili rekord nalezy do kuboyan79 – 60 mln. XP !!!

  Zobacz: https://pbs.twimg.com/media/C2Qzfi9UAAEz4d3.jpg

  Pokedex 154 (tyle mozna miec aktualnie max.)

  Pod adresem ponizej znajdziesz ciagle aktualizowana liste:

  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1OdgR3T_eaHJCFQij97ncY8Q-Z7bCyv4OW1lnmMmHGS8/

  ———————–

  PS. Admin – zrobcie strone o Ingressie dla znudzonych POGO

  Zalety Ingressa (gram od miesiaca po zrobieniu 33 lev. w Pogo):

  1. Kazdy portal jest jednoczesnie pokestopem i gymem i jest ich wiecej niz w Pogo (nie wszystkie przeszly do Pogo)

  2. Aktualnie kazdy z poziomem 16 w Ingressie moze dodawac wlasne portale (oczywiscie musza zostac zaakceptowane przez Niantic)

  3. Wbudowany CUDOWNY komunikator (widac kto i co robi w promieniu 5, 10, 20, 100 km i caly swiat od miejsca gdzie grasz)

  4. Mozna z kazdym sie natychmiast skontaktowac i umowic na wspolne granie!

  5. Jak ktos atakuje twoj portal dostajesz powiadomienie e-mailem i mozesz z domu go bronic przesylajac energie do obrony!

  6. Mozna na stronie Ingressa sprawdzic co sie dzieje w w Twoim miescie, panstwie czy na swiecie i planowac wspolne akcje

  Apka ma juz 4 lata i jest dopracowana w kazdym szczegole i nie wymaga wypasionego sprzetu!!!

  Mozesz uzyc e-maila z POGO (Ingress ma osobny serwer)

  Sprobujcie – nie nudzi sie tak szybko jak POGO, wiele osob gra cale lata

 • Reply
  Snorlax
  Sty 17, 2017 4:48 pm

  Powiedzcie mi czy ktoś z was chodzi w zimę po 22 na podbijanie gymu ?
  Wczoraj podbiłem dwa, utrzymywały się do 22 a później pękły. Były dość mocne.

 • Reply
  rado
  Sty 17, 2017 5:18 pm

  Właśnie weszła informacja o aktualizacji. Zawartość lepiej przemilczeć… 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.