News 18

Secrets of the Jungle – co warto wiedzieć

Nadeszła wielka i wyczekiwana w Pokemon GO chwila – po raz pierwszy w wariancie shiny został udostępniony mityczny pokemon, którego można było zdobyć tylko jednorazowo przez Special Research. 

Data i czas:

  • od 14 grudnia o 8:00 (bez końcowej daty):
    • Special Research z shiny Celebi,
    • Jessie i James powracają w swoim balonie wraz z nowymi shadow pokemonami,
    • Stroje inspirowane postaciami Jessie oraz Jamesa za darmo w sklepie gry.
  • od 14 grudnia o 8:00 do 21 grudnia o 22:00
    • Explorer Pikachu na dziko oraz w raidach – wraz z wariantem shiny,
    • Jessie oraz James pojawią się podczas robienia zdjęć + spawn niespodzianka po wykonaniu zdjęcia w formie Wobbuffeta,
    • Pokemon Spotlight Hour 15 grudnia poświęcony będzie Explorer Pikachu.
  • od 14 grudnia o 8:00 do 17 grudnia o 22:00
    • Eventowe spawny, raidy oraz pula jajek,
    • Debiut shiny Ruffleta (do zdobycia również po evencie).
  • 25 grudnia od 8:00 do 22:00
    • Jessie i James w swoim balonie będą częściej pojawiać się dla nas w grze.

Eventowe spawny

  • Hoothoot, Nuzleaf, Drilbur, Cottonne. Dwebble, Durant, Roggenrola, Caterpie, Diglett, Woobat

Eventowe jajka (5km)

  • Igglybuff, Smoochum, Elekid, Magby, Bonsly, Rufflet

Pokemony po wykonaniu zdjęć (photobomb)

  • Meowth, Wobbuffet

Nowe shiny – Rufflet, Braviary, Celebi i Explorer Pikachu

Raidy

  • T1: Mawile, Roggenrola, Rufflet, Explorer Pikachu, Exeggcute
  • T3: Flygon, Pinsir, Chansey, Durant, Nuzleaf, Lickitung
  • T5: Kyurem
  • Mega: Charizard X, Gengar, Abomasnow

Special Research z shiny Celebi

Etap 1

  • Transfer 10 Pokémon (Transferuj 10 pokemonów do profesora) – 20x Ultra Ball
  • Catch 10 Grass-type Pokémon (Złap 10 pokemonów typu trawiastego) – Nuzleaf
  • Evolve 3 Grass-type Pokémon (Ewoluuj 3 pokemony typu trawiastego) – Cottonee

Nagrody za etap: Diglett, 500x Stardust, 1000 XP

Etap 2

  • Play with your buddy 10 times (Baw się z buddy 10 razy) – 1x Poffin
  • Take a snapshot of a Grass-type Pokémon (Wykonaj zdjęcie pokemona typu trawiastego) – Combee
  • Give your buddy 10 treats (Daj buddy 10 malinek) – Cherubi

Nagrody za etap: Pinsir, 500x Stardust, 1000 XP

Etap 3

  • Defeat Jessie or James 4 times (Pokonaj Jessie lub Jamesa 4 razy) – 5x Max Revive
  • Make 5 Great Curveball Throws (Wykonaj 5 podkręconych rzutów z bonusem typu Great) – Hoothoot
  • Hatch 3 Eggs (Wykluj 3 jajka) – Whimsicott

Nagrody za etap: Vibrava, 500x Stardust, 1000 XP

Etap 4

  • 500 XP
  • Foongus
  • Oddish

Nagrody za etap: shiny Celebi, 500x Stardust, 1000 XP

Źródła:

https://pokemongolive.com/post/movie2020/?hl=en

https://serebii.net/pokemongo/events/pokemonthemoviesecretsofthejungleevent.shtml

 

18 komentarzy

  • Reply
    Robin55
    Gru 14, 2020 5:35 pm

    Spawn niespodzianka to może być meowth lub wobbufett a nie sam wobufett

  • Reply
    PeleNuar
    Gru 14, 2020 10:27 pm

    Ma ktoś problemy z ARcore?? Co chwila mi wywala, że potrzeba najnowszą wersj3 apki, którą mam zainstalowaną. Jak włączam ar podczas łapania to mam zwieche.

    Nie jest to raczej problem z apkami google bo to mam od 13.12 a awarie są od 14.12.

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Gru 15, 2020 8:30 am

    Fajny ten special reasearch. Taki nie za trudny 😀
    Z drugiej strony co to za frajda z posiadania shiny którego będą mieć dosłownie wszyscy.

    • Reply
      R
      Gru 15, 2020 9:36 am

      Fakt, zadania łatwe. Z drugiej strony na 3 poziomie trzeba zrobić 4 walki z J&J, tyle że… co 6 godzin balon i gwarancji, że to będzie J&J nie ma. Całe szczęście, że ledwie dwa razy trzeba spotkać ten balon.
      Ale co tam – to i tak dużo łatwiejsze, jak zrobienie 50 bossów w zadaniach na 45 poziom. Dwoję się i troję i ledwie 12 walk zrobiłem w ostatnich dniach. Zajmie mi to jeszcze spokojnie ze 2 tygodnie (radarów nie kupuję). A kurczę dwa pierwsze nowe poziomy zrobiłem w jeden dzień 😀

  • Reply
    Poke&Ball
    Gru 15, 2020 9:40 am

    U mnie jak dotąd nie pojawił się jeszcze żaden balon z Jessie i James.

    • Reply
      Devil6God6Angel6
      Gru 15, 2020 1:14 pm

      Mam problem bo widze że u moich znajomych przylatuje balon z Jessi i James a do mnie nie dla czego na bierzaco wszystkie aktualizacje mam zeobione a tagże wszystko wykonuje zgodnie z zaleceniami wiec jak to jest o co chodzi jak mam ich pokonac 4razy jak ich nie moge spotkać a nie przylatuja oni

  • Reply
    OldNoob
    Gru 15, 2020 6:10 pm

    Mnie pojawiły się dziś 2 zwykłe balony i ani jeden z Jessie i James. To jakiś test na cierpliwość? Mam 24/24 gapić się w ekran?

  • Reply
    Brak balonu jassi i James
    Gru 15, 2020 6:19 pm

    Tak samo u mnie

  • Reply
    Krzysztof
    Gru 15, 2020 9:53 pm

    U mnie również tylko balon R z Arlo:( I jak mam misje wykonać ?? ;/

    • Reply
      Ach
      Gru 16, 2020 2:32 am

      Jak masz Arlo to masz radar aktywny. Wylacz go bo beda balony czesciej z bossami sie pokazywac ( itemy tam wylaczysz radar) . Dzis po polnocy na jednym koncie zwykly balon na drugim JJ.Co wcale nie znaczy ze jak wylaczysz radar to zaraz przyleca wlasnie JJ

      • Reply
        R
        Gru 16, 2020 1:21 pm

        Gra jest złośliwa i tyle. Na jednym koncie zero balonów, na drugim jeden, na trzecim siedem z J&J… Oczywiście za każdym razem przylatywał nie boss, tylko normalny zawodnik. Tym sposobem zadań ukończyć się oczywiście nie da. Noce zarywam, żeby balonu po północy nie przegapić…
        Osły mogliby przynajmniej na ten czas zwiększyć częstość tych balonów, ale po co… Zwiększą pewnie przy jakimś evencie, kiedy te latające ścierwo będzie tylko denerwować, bo robić to nie będzie czasu i celu, a klikać będziemy w pokemony. I tak właśnie było wczoraj przy godzinie z pikaczem i tak będzie dzisiaj, kiedy będę robił raidy, to mi będzie latał balon nad głową.
        Niantic czasem człowieka zwyczajnie doprowadza do pasji. Minie z 15 miesięcy, to może łaskawcy zmienią godzinę jednego czy drugiego wydarzenia, czy dodadzą przełącznik włączania/wyłączania balonu.

  • Reply
    Ach
    Gru 16, 2020 10:31 pm

    Na koncie z 27 lvl “JJ” sa na koncie z 40lvl nie ma

  • Reply
    Piasecki88
    Gru 17, 2020 12:06 am

    25 grudnia Balon z J&J ma się respić częściej więc o co to wielkie halo? też dotarłem do tego etapu

  • Reply
    Pi...
    Gru 17, 2020 1:04 pm

    U mnie też z tymi balonami problem zwykłe przylatują i pewnie już nie ukończę zadania….

  • Reply
    oliii
    Gru 17, 2020 3:35 pm

    tylko kto bedzie 25 grudnia siedział i czekał na balon… miały się teraz też pokazywać.. Ja pierwszego dnia miałam raz i to na tyle

  • Reply
    CzarnyKon1
    Gru 17, 2020 10:00 pm

    Witam mamproblem z tym snapshotem typ grass . Nie zalicza mi pokemonow żadnych a combee nie posiadam . Jest jakieś obejście tego ?

    • Reply
      Ach
      Gru 18, 2020 8:12 am

      Sprawdz czy masz udostepniony aparat w aplikacji pokemon go/ wpisz grass w wyszukiwaniu pokemonow i sprobuj

  • Reply
    Piasecki88