News 9

Shadow Ho-Oh w Pokemon GO

Niantic zapowiedziało nowego shadow legendarnego pokemona z regionu Johto.

Wpis dotyczący czerwcowych atrakcji został uzupełniony o informację na temat nowego legendarnego shadow pokemona, którego będziemy mogli zdobyć od Giovanniego od 17 czerwca (przypominamy, że do tego czasu będzie to Zapdos).

Od północy 17 czerwca do północy 1 września do teamu Giovanniego trafi shadow Ho-Oh. Dodatkowo od tej daty każdy gracz otrzyma kolejny Special Research, który pozwoli na zdobycie Super Rocket Radaru.

Źródło: https://pokemongolive.com/post/jun-2021-events/?hl=en

9 komentarzy

  • Reply
    Ziutek
    Cze 13, 2021 11:33 pm

    Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego u mnie nie działa special reaserch. Nie mogę zdibyc shadow Zapadosa

    • Reply
      Ot_er
      Cze 14, 2021 5:54 am

      Bo może nie czytasz uważnie? Dopiero od 17 będzie quest na Giovanniego

      • Reply
        Ziutek
        Cze 14, 2021 8:47 pm

        Ale do 17 jest Zapados. Od kwietnia nie nie mam nowego zadania w special reaserch.

  • Reply
    Daniel
    Cze 14, 2021 6:52 am

    Ale od o Zapdosie pisze a nie ho-oh. Tez nie mam misji na niego.

  • Reply
    Kerek
    Cze 15, 2021 10:22 pm

    Zapdos aktualnie na researchu to rekomoensata dla tych co go wcześniej nie złapali jak wyłączyli zespół R z gry. Nie ma na niego dodatkowego researcha jeśli go już łapałeś.

  • Reply
    Ziutek
    Cze 17, 2021 12:27 pm

    No i dzisiaj powinien się pojawić Giovanni special reaserch z ho-oh a u mnie nadal nic. Wszystkie wcześniejsze special raserch mam wykonane. Mam ten problem od kwietnia. Czy ktoś też tak ma?

  • Reply
    Michał
    Cze 21, 2021 8:45 am

    Ziutek, prawdopodobnie nie ukończyłeś poprzedniego questa z Giovannim.

  • Reply
    Wwww
    Cze 26, 2021 11:50 pm

    Od trzech dni próbuję znaleźć Sierrę ale za każdym razem pojawią mi się Clif lub Arllo. Ktoś ma podobnie?