News 1

Shiny Corsola i… regionalne ubrania dla pokemonów?

Ostatnie ogłoszenie Niantic nie dotyczy bezpośrednio nas jako mieszkańców Europy czy Polski, ale może mieć wpływ na przyszłość Pokemon GO. 

Na pokemongolive.com pojawił się wpis, w którym Niantic przedstawia nam nową inicjatywę The Pokemon Company o nazwie Pokemon Air Adventures – co ważne uruchomioną na terenie Japonii. Ma ona na celu zachęcanie do podróżowania i tworzenia wspaniałych wspomnień z takich wypraw. Z tego względu The Pokemon Company nawiązało współpracę z japońskimi liniami lotniczymi Skymark – w jej ramach pokemonowe motywy pojawią się na samolotach, ale również autobusach, pociągach oraz lotniskowych bramkach.

Z tej okazji od 22 lipca na Okinawie zacznie pojawiać się widoczny w nagłówku Pikachu w charakterystycznej dla tego regionu koszuli (tzw. kariyushi) i będzie tam obecny przez ponad rok (Niantic nie podaje dokładnej daty zakończenia spawnów). Dodatkowo w grze na stałe zadebiutuje shiny Corsola – rzecz jasna w regionach jej występowania, ponieważ na ten moment nie jest planowany event gdzie Corsola byłaby obecna poza swoim naturalnym środowiskiem.

Kontynuując myśl ze wstępu – Niantic dodatkowo wspomniało, że w przyszłości pojawi się więcej takich regionalnych odmian przebranych pokemonów. Wygląda więc na to, że oprócz standardowych regionalnych pokemonów będziemy też mieli… regionalne przebrane pokemony.

Źródło: https://pokemongolive.com/post/flying-pikachu-2021/?hl=en

1 Comment

  • Reply
    R
    Cze 22, 2021 8:27 am

    Niby fajnie, ale jakoś tak mam niesmak. Dawniej już pokemony regionalne wzbudzały kontrowersje – no bo kogo stać jeździć co 1-2 lata na antypody? – a teraz jeszcze dokładają do pieca i to w czasach korony, gdzie przekroczenie wewnątrzunijnej granicy wzbudza w ludziach sraczkę, co mają zrobić, żeby nie zapłacić jakiejś dużej kary z tytułu nie posiadania jakiegoś świstka czy dopełnienia lokalnych formalności.
    No ale co ja tu piszę – Amerykanie żyją w kompletnie innym świecie, totalnie oderwani od rzeczywistości…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.