News 46

Shiny Meltan w Pokemon GO!

Niantic sprawiło nam niezłą niespodziankę – na limitowany czas udostępniony zostanie shiny Meltan.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Mamy ekscytujące wieści! Shiny wariant mitycznego pokemona Meltana został odkryty! Będziecie mogli go zdobyć przez limitowany czas.

Mityczny pokemon, tajemniczy i rzadki Meltan pojawia się tylko po otworzeniu Mystery Boxa. Jeśli będziesz miał szczęście, możesz spotkać shiny Meltana gdy otworzysz Mystery Box między 5 lutego (22:00 polskiego czasu) a 4 marca (20:59 polskiego czasu). Podczas tego specjalnego wydarzenia, czas oczekiwania na otworzenie kolejnego Mystery Boxa zostanie skrócony do trzech dni. Bądźcie ostrożni, trenerzy! Jeśli otworzycie Mystery Box zanim wydarzenie wystartuje, będziecie musieli poczekać standardowy okres czasy zanim znów stanie się dostępny.

Data i czas

  • Od 5 lutego (22:00 polskiego czasu) do 4 marca (20:59 polskiego czasu)

Atrakcje

  • Gdy otworzycie Mystery Boxa, możecie spotkać shiny wariant mitycznego pokemona Meltana!
  • Czas oczekiwania na otworzenie kolejnej paczki został zredukowany.

Nie przegapcie tej unikalnej szansy na przeniesienie shiny Meltana do GO Parku lub ewoluowanie go w shiny Melmetala! Życzymy wam dużo szczęścia w odkrywaniu tej rzadkiej formy niedawno odkrytego mitycznego pokemona.

Poniżej porównanie wariantu zwykłego oraz shiny rodziny ewolucyjnej Meltana:

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/shinymeltan/

46 komentarzy

  • Reply
    lamvler
    Lut 05, 2019 11:41 pm

    k… naprawdę warto juz lecę kupić

  • Reply
    Levy
    Lut 05, 2019 11:49 pm

    Hahahahha. Ale ekstra!!! No to się podpisali

    • Reply
      LOL
      Lut 07, 2019 10:51 am

      POPISALI jesli już 😛

  • Reply
    Yorickai
    Lut 05, 2019 11:50 pm

    Kuźwa jak rozumiem wszystko tak to jest dla mnie w ciul niesprawiedliwe. Rozumiem że ci co mają poksy lets go mają trade itp ale tylko oni w ten sposob mogą mieć shiny a zwykły gracz niech się wali na ryj. Jak zawsze jestem pro Niantic tak tym razem jestem normalnie poirytowany.

    • Reply
      casual
      Lut 06, 2019 12:26 am

      Pokemony zawsze były nastawione na relacje pomiędzy graczami. Stąd zawsze dwie wersje gier, każde z pokemonami na wyłączność. W Pokemon GO to ułatwili, bo nie musisz się wymieniać ze znajomymi, by zdobyć tego ekskluzywnego pokemona, a tylko przesłać jednego stworka do jego gry na Nintendo Switch, by móc korzystać z wabika na kilkanaście Meltanów. Grę Pokemon LetsGO już przeszedłem, ale trzymam ją, bo odwiedzają mnie od czasu do czasu (lub ja ich wraz z konsolą) znajomi lub ktoś z rodzinki, którzy grają w PokemonGO, ale nie mają Switcha. Zawsze to pretekst by się spotkać 😉 Moja bratanica robi podobnie – raz w tygodniu przynosi Switcha do szkoły, by koledzy mogli aktywować swoje MysteryBox. Na pewno ktoś ze znajomych ma Switcha z Pokemonami – warto popytać 🙂

      • Reply
        Yorickai
        Lut 06, 2019 11:04 pm

        Może i fakt że troche się uniosłem (zły dzień, zła pogoda itp.). W każdym razie sam switcha nie mam ale dobra okazało się że jeden człowiek ma i może udostępnić. Nie zmienia to jednak faktu że dalej to jest jednostronne bo niestety wiekszość graczy nie posiada switcha bądź znajomych z nim. Powinni to inaczej rozwiązać np special research day za który dostajesz box i który byłby powtarzalny nie wiem np 2-3 krotnie. I by sprawe załatwiło a nie grzebanie się z szukaniem znajomych itp. To też oczywiście dobra forma poznawania ludzi ale no cóż. Niantic lubi czasem troche poirytować.

  • Reply
    R
    Lut 05, 2019 11:51 pm

    I fajnie. Pudełko dostanę od znajomego. A może mi ktoś napisać jaki jest najbardziej efektywny sposób na uzyskanie jak największej liczby Meltanów? Chodzić, jeździć czy siedzieć w miejscu?

    • Reply
      Megaplacek
      Lut 05, 2019 11:56 pm

      Jeśli to działa jak incase to jak płynąłem statkiem około 27na godzinę to poks wyskakiwał co minutę jakoś czasem trochę szybciej

    • Reply
      casual
      Lut 06, 2019 12:03 am

      Z moich doświadczeń wynika, że to bez różnicy, czy stoisz w miejscu, chodzisz, czy jeździsz na rowerze – zawsze wyskakuje 18 meltanów. Choć są tacy, którzy mówią o 20 pokemonach w ciągu 30 minut (możliwe, że ma to związek z sprawnością łapania stworków).

      • Reply
        RICK
        Lut 06, 2019 11:11 am

        Tak właśnie jest, czym szybciej łapiesz tym większa ilość. U mnie przeważnie 19-20 sztuk.
        Na 57 (3 konta) tylko jeden shiny.

      • Reply
        Betar68
        Lut 10, 2019 5:09 pm

        No i szkoda że moi znajomi nie mają gry by ofiarować mi master’s box ☹

    • Reply
      Falankaaa
      Lut 07, 2019 11:10 pm

      Nie polecam np jazdy pociągiem. Za szybko się oddala, meltanik jest ledwo dostrzegalny, zwłaszcza gdy działa starpiece i masz ten pył wokół postaci i weź tam wypatrz Śrubka! Złapałam 16, ale robiłam też friendów i gifty na jaju, więc pewnie kilka przegapiłam. Najlepiej piechota, jest czas złapać i się rozejrzeć, w zanadrzu mieć stopa żeby dobrać kulki ewentualnie.

  • Reply
    Daniusiek
    Lut 06, 2019 1:51 am

    Witam
    Wiadomość ta spowodowała że odpaliłem w końcu Pokemony na Switcha. Połączyłem grę razem z Pokemon go lecz nie wiem o co chodzi z tymi mystery boksami? Skąd mam je wziąć w Pokemon go? Mam je jakoś przesłać ze Switcha? Jak jeszcze korzyści są przy współpracy tych dwóch gier? Z góry dzięki za pomoc.

    • Reply
      Radziu
      Lut 06, 2019 2:53 am

      Po przesłaniu pokemona z GO na switcha powinieneś mieć mystery boxa w ekwipunku 🙂

      • Reply
        MuTaNt1988
        Lut 06, 2019 7:53 am

        Zgadza się ale tylko wtedy kiedy już jesteś w fusia Town i masz odblokowany go park

      • Reply
        bart
        Lut 06, 2019 10:24 am

        Najpierw trzeba pograć na Switch-u bo tylko od pewnego momentu można wysyłać te boxy.
        Pamiętam zawód osoby, która kupiła Switch-a w galerii handlowej włączyła przy CD i chciała się pochwalić i powysyłać te boxy ale … trzeba było trochę pograć.

    • Reply
      pimpim
      Lut 06, 2019 10:49 am

      Trzeba dojść do fushia city, gdzie jest specjalny park. Dopiero wtedy można wysyłać poxy.

  • Reply
    oobe
    Lut 06, 2019 7:26 am

    Mam żal do niantic że ogłosiło to przed godziną.22 a nie kilka godzin wcześniej przez to otworzyłem swojego mysterboxa o godzinie.20 i teraz muszę czekać cały tydzień

  • Reply
    Machrid
    Lut 06, 2019 8:55 am

    fajny pomysl !
    gdyby wprowadzili np 100 rare candy za 999 golda z mila checia bym kupil.
    lub jakies wyjatkowe platne pokemony z polepszonym atakiem.
    niantic by zarobilo ja bym sie cieszyl.
    pod ostatnim tematem jakis osobnik sie podszywa pod moje orginalne wpisy zrobil podobny nik ale miniaturke ma inna .
    machrid jest tylko 1!
    a ja tutaj jak zawsze wyrazam poprostu swoja opinie o grze .
    nie lamie regulaminu nie obrazam nikogo.
    to czy gram czy nie gram, po co gram ?i jakies glupie wpisy jak narzekam to was nie powinno obchodzic.

  • Reply
    Marigold
    Lut 06, 2019 9:19 am

    A co z tymi, którzy nie mają 13 lat i zablokowaną możliwość wymiany? Znowu są poszkodowani. To niesprawiedliwe!!!

  • Reply
    endrju
    Lut 06, 2019 9:38 am

    Na szczęście ilość detali między zwykłym a shiny mnie uspokaja poczekam aż będą w końcu wypadały z 7km jajek albo do złamała na dziko

  • Reply
    Marcin
    Lut 06, 2019 1:39 pm

    Mi dziś nie udało się połączyć pokemon go ze switchem. Wczoraj było wszystko ok. Czy ktoś może sprawdzić przesyłanie pokemonów.? Sprawdziłem dwa konta na switchu, dwa różne telefony i cztery konta pokemon go ani jedno się nie połączyło. A dzieciaki też by chciały połapać.

    • Reply
      Domi69101
      Lut 06, 2019 6:28 pm

      Też dziś problem z łączeniem mieliśmy. Po całkowitym restarcie Nintendo, udało się połączyć i powysyłać.

  • Reply
    DS
    Lut 06, 2019 2:27 pm

    Mam nadzieję, że kiedyś będzie można je złapać normalnie, albo z jajka :/

  • Reply
    Pan Piksel
    Lut 06, 2019 2:39 pm

    4x box = 0 shiny 😐

    • Reply
      R
      Lut 06, 2019 4:56 pm

      Trzeba poczekać z tydzień czy dwa, zrobią research na TheSilphRoad i się dowiemy jaka jest szansa na shiny. Czy tak jak podczas CD, czy tak jak podczas dwudniowych eventów czy tak jak zwykle. Wcale bym się nie zdziwił (po ostatnich słabych szansach na shiny), że tego Meltana można złapać jednego na 10 pudełek. Co 3 dni pudełko, w zadanym terminie może się udać maksymalnie 10 pudełek otworzyć, to może akurat z jeden się złapie.

      Ja tam spróbuję maksymalnie z paroma pudełkami, bo cierpliwość osób udostępniających switch’a może się skończyć. Jak się złapie, to się złapie. A jak nie, to przynajmniej będzie ewolucja Meltana 🙂

    • Reply
      R
      Lut 07, 2019 11:27 am

      Wczoraj wieczorem dokładnie tak samo – z 4 boxów nie wypadł nawet jeden shiny. No nic, trzeba spróbować znowu w niedzielę.

  • Reply
    Wiktor
    Lut 06, 2019 6:24 pm

    Ta gra robi się coraz bardziej gówniana. A ojcem tego sukcesu niewątpliwie jest niantic.

  • Reply
    Nabu
    Lut 06, 2019 7:05 pm

    Jak zdobyć Mistery Box ??

  • Reply
    Lukas
    Lut 06, 2019 7:27 pm

    Jak, gdzie obecnie złapać cubone’a? Jest jakieś zadanie gdzie nagroda cubone? Ktoś się spotkał, coś kojarzy? Na dziko raczej słabo, a potrzebny mi do ukończenia zadań z Meltanem

    • Reply
      hombrre77
      Lut 09, 2019 12:13 am

      Możesz zrobić rajd z aloha Marowakiem. Też zalicza. Albo szukać zadania.

  • Reply
    Robson
    Lut 06, 2019 7:46 pm

    Zasadnicze pytanie, czy otwieramy trzeciego dnia, czy po trzech dniach czyli czwartego dnia ???

  • Reply
    Bartek
    Lut 07, 2019 7:38 am

    szajni,srajni.

  • Reply
    Adi
    Lut 07, 2019 12:40 pm

    Witam trenerów
    Mam pytanie. Mam Switcha i Pokemony na nie. Kilka miesięcy temu z łatwością łączyło mi konsole z grą Pokemon Go. A teraz za Chiny nie chcą się oba urządzenia połączyć. Ktoś wie jak to naprawić?

    • Reply
      Slaw
      Lut 10, 2019 9:43 pm

      Miałem ten sam problem. Pomógł restart switcha. Trzeba przytrzymać przycisk power i z power options wybrać restart.

  • Reply
    KuroArcanine
    Lut 07, 2019 9:01 pm

    Witam serdecznie, chciałbym prosić o pomoc. Od miesiąca moje Nintendo nie łączy się z Pokemon go i to w żadną stronę. Na telefonie wyskakuje napis: ‚This device is not supported.” To jakiś czas temu był problem wielu graczy. Uaktualniłem Lets Go Pikachu i nadal nic. Może mielibyście jakieś pomysły?

  • Reply
    Lukas
    Lut 07, 2019 9:50 pm

    Jak zdobyć cubone’a? Czy ktoś spotkał się z jakimś zadaniem gdzie jest nagrodą? Potrzebny mi do zadania z meltanem

    • Reply
      Kordeks
      Lut 08, 2019 10:38 pm

      Use 5 Razz Berries to help catch Pokemon

  • Reply
    Rose
    Lut 08, 2019 5:11 pm

    Chore jak wszystko ostatnio. Mystery box powinien być dostępny dla wszystkich i skąd ja teraz meltana drugiego wezme. Poza tym dają nowe poki tylko do zrobienia z kamieniem. Ciekawe jak mam go mieć skoro z walk nie wypada, ze stempli też. Proponuje dać następne 100 poków do ewolucji tylko z tym głupim kamieniem. Grać sie odechciewa…

  • Reply
    A.
    Lut 08, 2019 5:12 pm

    Skąd mam mieć ten głupi kamień skoro w walk i stempli go nie mam??

    • Reply
      A.
      Lut 08, 2019 5:20 pm

      Z wygranej walki nie mam kamienia, z przegranej też nie

  • Reply
    A.
    Lut 08, 2019 5:14 pm

    A mystery box powinno być dla wszystkich, skąd niby mam mieć drugiego meltana? do wychodzenia na buddym jest chyba w rok

  • Reply
    Laik
    Lut 08, 2019 8:07 pm

    Ile wam wypada meltabow z nocą? Mi wczoraj wpadło 19. Sprawdzał ktoś czy trzeba się przemieszczać czy można z miejsca je łapać?

  • Reply
    TakżeTen
    Lut 08, 2019 9:21 pm

    Ale już nie napisali, że shiny może też wyskoczyć jeśli w tym czasie skończy się linię zadań związanych z meltanem. Potwierdzone info 😀

  • Reply
    adaś
    Lut 08, 2019 9:49 pm

    Czy ktoś wie jak zmienić hasło do konta ?

  • Reply
    Bartek
    Lut 11, 2019 8:41 pm

    Wow niebieski ogonek,niech sie nie zesrają z tymi szajni.