News 36

Shiny Psyduck z okazji Safari Zone

Trwa Safari Zone w Porto Alegre (Brazylia), jednak tradycyjnie Niantic zapewniło atrakcje trenerom z całego świata.

Wzorem poprzednich Safari Zone, na weekend został udostępniony pokemon z nowym wariantem shiny, który przez oba dni weekendu posiada zwiększone spawny oraz szansę na spotkanie wspomnianego wariantu shiny.

Tym razem jest to Psyduck:

Obraz może zawierać: tekst i przyroda

Zwiększone spawny oraz szansa na shiny rozpoczęły się o 7 rano naszego lokalnego czasu i powinny potrwać 48h (do 7 rano w poniedziałek).

Źródło: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/ajytse/shiny_psyduck_in_netherlands_europe_812am/

36 komentarzy

  • Reply
    A.
    Sty 26, 2019 2:18 pm

    Potrzebuje fielda na kabuto i omanyte. Zna ktoś?

    • Reply
      Rumba119
      Sty 26, 2019 2:22 pm

      Catch 10 ice pokemon

    • Reply
      Gutkowa
      Sty 26, 2019 2:49 pm

      Lub wygrać raid na poziomie 3 lub wyższym

  • Reply
    Toma
    Sty 26, 2019 2:22 pm

    Jak Scythera zdobyć albo candy jego? Oprócz jasna oprócz chodzenie z nim.

    • Reply
      Donik
      Sty 26, 2019 3:29 pm

      Wymiany na duże odległości dają candy

    • Reply
      Ches
      Sty 26, 2019 7:05 pm

      szukać nesta

    • Reply
      Iwona
      Sty 27, 2019 6:34 pm

      Z zadań codziennych ewoluować pokemona przy użyciu przedmiotu.Pozdrawiam.

  • Reply
    Machrid
    Sty 26, 2019 2:33 pm

    fajnie ze niantic sie stara dodawac regularnie nowosci w grze.
    tak ciezko pracuja nad aktualizacjami .
    taki shiny psyduck mi bardzo potrzebny do kolekcji.
    nie dosc ze nadaje sie super do walki pvp, zbijania gymow to jeszcze super wyglada.
    mam nadzieje ze uda mi sie zlapac 10 takich shiny pokemonow.
    mam tez nadzieje ze za 2 tygodnie dadza rownie cos tak bardzo interesujacego np -shiny pidgeya .
    uzywalbym go do zbijania blissey 2750cp w gymie.

    • Reply
      pimpim
      Sty 26, 2019 3:45 pm

      Ostatnio wchodzę tu i szukam twoich komentarzy żeby sobie humor poprawić.

      • Reply
        Yorickai
        Sty 28, 2019 11:05 am

        Chyba każdy to robi. 😛

      • Reply
        shrek
        Sty 28, 2019 3:25 pm

        Kolega wyżej ironizuje co nie zmienia faktu, że ma rację bo chce przekazać, że ta gra się nie rozwija co jest maskowane przez wysyp eventów.

  • Reply
    Gutkowa
    Sty 26, 2019 2:46 pm

    Może ktoś chce dodać do znajomych? Większość obecnych mam już na maksymalnym poziomie, więc przydałby się ktoś nowy. Mój kod:6326 6151 5134

  • Reply
    0487 8475 6744
    Sty 26, 2019 10:38 pm

    Jeszcze go nie znalazłam ale mam nadzieję że niedługo go przytulę

  • Reply
    Kris
    Sty 26, 2019 11:18 pm

    Coś nie działa ten kod

    • Reply
      Gutkowa
      Sty 27, 2019 10:04 pm

      Ilość zaproszeń mnie przerosła, musiałam zmienić.

  • Reply
    R
    Sty 27, 2019 2:35 am

    Powiem tak: coś słabiej jak z poprzednimi Safari Zone. Dzisiaj straciłem łącznie dobrych parę godzin na latanie za tą kaczką i na cztery konta wpadła nam ledwie 1 sztuka. Z poprzednikami było dużo lepiej. No nic, weekend się nie skończył jeszcze (ciągle mam nadzieję, że coś i mi wpadnie), ale coś czuję że jest tak jak z Feebasem: jest shiny, ale nie dla psa kiełbasa – zwiększyli jedynie spawny, a szansa shiny jest tak samo niska jak była.

    • Reply
      PlutoVALOR
      Sty 27, 2019 8:40 am

      Zwiekszone spawny to i większa szansa

    • Reply
      Czikorita
      Sty 27, 2019 11:17 am

      Jakby każdy miał to byłoby nudno. Ja też jeszcze nie złapałem srajni kaczki i nie płaczę. W tej grze powinno być tak od początku, Niantic przyzwyczaił nas przez CD, że każdy po 3h ma po 5-6 shiny, a teraz nagle nie wpadają i lament.

      • Reply
        Eleranya
        Sty 27, 2019 10:50 pm

        Ja jakoś ostatnimi czasy nie gram za często… nie mam weny. Dzisiaj odpaliłam, złapałam trzy kaczki… od niechcenia czwartą i bum, szajni.
        Całkiem przypadkowo, bez żadnego szałowego latania.

        • Reply
          akima
          Sty 29, 2019 12:41 pm

          pewnie właśnie dlatego ją złapałaś. spotkałam się z opiniami, że jak ktoś mniej gra to mu wpada więcej shiny. zresztą, nie szukając daleko – mój mąż i siostra grają o wiele mniej niż ja, a mają o wiele więcej shiny pokemonów. dratini nie mam ani jednej, chociaż brałam udział w CD (mąż złapał wtedy 3 sztuki). i zanim mnie ktoś zjedzie – nie żalę się, to tylko spostrzeżenia 😛

          • Eleranya
            Sty 31, 2019 10:22 am

            Podobną sytuację miałam z meditite. Byłam na wsi, gdzie jest jeden pokestop przy jakiejś kapliczce w ciemnej … Akurat przechodząc tamtędy pomyślałam sobie, że a co mi tam, przekręcę dyskiem. Wyskoczył mi meditite w dodatku szajni… Co do Dratini… CD byłam tylko godzinę bo praca a w łączone CD było ich pełno ale żaden nie był szajni. Tak samo z bulba. :C

  • Reply
    Bartek
    Sty 27, 2019 4:33 pm

    Moltres shiny wpadł wczoraj z zadań tygodniowych.

    • Reply
      Fido890429
      Sty 28, 2019 9:44 pm

      U Ciebie Moltres, u mnie Shiny Articuno.
      Ma ktoś fielda na Cubone’a? Bo leże i kwicze ze S-Resem.

  • Reply
    Hideharu Mijahira
    Sty 28, 2019 7:36 am

    Tym razem musieli coś zmienić z szansą na shiny. Jak były pinsiry to na 1,5h wpadły 3. Psyduck na 1,5h nie wpadł żaden.

    • Reply
      Bart
      Sty 28, 2019 8:43 am

      Nie tyle czas co ilość złapanych sztuk się liczy , u mnie na 39lvl 0 na 139złapanych na koncie do zbijania gymow 32lvl wpadl pierwszy po 10złapanych, później 0na 55 podsumowanie: średnio jedn na 100 był shiny

    • Reply
      R
      Sty 28, 2019 9:33 am

      Zmienili na 100% szansę na shiny w dół. Uganiałem się w sobotę, uganiałem się i wczoraj i to po ładnych parę godzin. Tak jak wcześniej pisałem w sobotę wpadła jedna sztuka, tak też i w niedzielę rano wpadła jedna. I to wszystko na cztery konta! Dla porównania z wcześniejszymi okazjami (nie CD), to było to po parę sztuk na konto w tymże czasie.
      Miarą „szansy na shiny” dla kaczki niech będzie to, że dla porównania w tymże samym czasie złapałem 3 inne shiny (2 x Aron i Shuppet).

      Czyli szansa na shiny taka jak zwykle. Tylko zwiększone spawny cokolwiek ułatwiały, ale też nie za bardzo. W końcu ileś razy trzeba kliknąć i ileś kilometrów przejechać. Licznik km w grze miarodajny nie jest bo zaniża nie zaliczając szybciej przebytych odcinków, jednakże i tak przez weekend wzbogacił się o dobre trzydzieści parę kilometrów.

      Cieszę się i z dwóch zdobytych kaczek, jednakże tak jak mój synek stwierdził, to ten event to taka sama kupa jak z Feebasem. Jedyne co jest na plus (i to baaaardzo!), że podsumowując kończący się jutro Hoenn Event przyznaję, że praktycznie codziennie wpada mi na konta po 1-3 shiny. Tak dobrze nie było nigdy 🙂 Także jak się człowiek przyzwyczai, że za trudno nie jest, to potem przykro, gdy się włoży jakiś wysiłek, a nic nie wychodzi.

    • Reply
      Hideharu Mijahira
      Sty 28, 2019 9:22 pm

      osobiście mam wrażenie że szanse na po prostu shiny pospadały. tak samo jak na dobre fanty z raidów, ostatnio zrobiłem 3 raidy *** i żadnych tm ani rare candy.
      Ciekawe czy po prostu mam niefart, czy coś pozmieniali

      • Reply
        R
        Sty 28, 2019 11:10 pm

        Masz niefart. Shiny teraz są częściej, bo coraz więcej pokemonow ma wariant shiny. Praktycznie połowa z tego co się respi w tym evencie.

        Co do raidow to też masz pecha. Z ostatnich paru dni uganiania się za zielonym Groudonem zgromadziłem za 250 cukierków. A TM w którymś nawet odruchu wyrzuciłem, żeby zrobić miejsce w plecaku.

        • Reply
          Hideharu Mijahira
          Sty 29, 2019 9:47 pm

          tyle że robię rajdy max tier 3. i kiedyś z tych rajdów wypadały dużo lepsze fanty, zawsze 100% rare candy chociaz z jedno, a od jakiegoś czasu potrafię dostać 2xgold razz berry, jakiś potion i revive.

      • Reply
        ach
        Sty 31, 2019 9:27 pm

        rare też widzę spadek a nawet upadek 🙂 bardzo skromnie teraz sypią

  • Reply
    ghost
    Sty 28, 2019 10:01 am

    Jeżeli ktoś mnie usuwa ze znajomych to jest jakieś info? Gość zastosował sprytną metodę, 23:58 wysłał mi zaproszenie na raid, a potem o 12 w nocy odebrał ode mnie prezent zgarnął zapewne 200 k expa i nagle nie mam go w znajomych i nie mam także 100k doświadczenia… ktoś to ogarnia?

    • Reply
      shrek
      Sty 28, 2019 3:20 pm

      Niezła pijawka! Nie ma informacji jak Cie usuwają.

      • Reply
        ghost
        Sty 28, 2019 3:48 pm

        W nosie mam go, ale dlaczego nie dostałem expa za 4 poziom?

  • Reply
    Ach
    Sty 30, 2019 10:58 pm

    Nie wiem czemu ale od ok 2 tygodni jak wyleci prezent z gymu lub pokestopa to jest dla mnie szok dzis na 5 krecen ani jeden prezent o co chodzi?

  • Reply
    lambler
    Sty 31, 2019 9:06 am

    Bo ta gra tak jest ustawiona – dostajesz najwięcej tego czego nie potrzebujesz!
    Chcesz prezentów trzymaj zawsze 5 w plecaku a za moment będziesz miał kolejne 5
    🙂
    Proste

  • Reply
    Stern_pl
    Lut 03, 2019 9:10 pm

    A wiadomo coś czy i gdzie będzie safari zone w Europie w tym roku?