News 26

Shiny Shuckle i powrót shiny Meltana

Dzisiejszego dnia Niantic zapowiedziało globalną „premierę” jednego nowego shiny z okazji trwającego Safari Zone w singapurskiej Sentosie oraz wyczekiwany przez wielu powrót shiny Meltana.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że shiny Meltan powraca na ograniczony czas! Meltan to tajemniczy i rzadki pokemon, który pojawia się jedynie po otworzeniu Mystery Boxa w Pokemon GO. Jeśli będziecie mieli szczęście, spotkacie shiny Meltana otwierając Mystery Box od środy 24 kwietnia o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu) do niedzieli 5 maja o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu)!

Kluczem do złapania Meltana jest Mystery Box, którego możecie zdobyć poprzez wysłanie pokemona z Pokemon GO do gier z Nintendo Switch Pokemon: Let’s Go, Pikachu! oraz Pokemon: Let’s Go, Eevee!

Dotychczas trenerzy musieli czekać siedem dni od otworzenia ostatniego Mystery Boxa, by uczynić to ponownie. Od 24 kwietnia o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu), będziecie mogli otworzyć Mystery Box raz na trzy dni!

Data i czas

  • Środa 24 kwietnia o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu) do niedzieli 5 maja o 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu)

Atrakcje

  • Kiedy otworzycie Mystery Box, macie szansę na spotkanie wariantu shiny mitycznego pokemona Meltana!
  • Trenerzy będą mogli otwierać Mystery Box raz na trzy dni, nawet po zakończeniu eventu. 

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/shinymeltanreturns/

By zmaksymalizować ilość boxów otwartych w trakcie trwania kolejnego okienka z szansą na shiny Meltana, warto poczekać do rozpoczęcia eventu – jeśli otworzycie paczkę przed 22:00 24 kwietnia to będziecie musieli czekać pełne 7 dni i wartość ta nie zmniejszy się wraz ze startem wydarzenia.

Globalna premiera wariantu shiny dla Shuckle została zapowiedziana za pomocą mediów społecznościowych Pokemon GO:

https://twitter.com/pokemongoapp/status/1119224173325426689?s=21

W ramach celebracji naszego pierwszego Safari Zone w Singapurze, Shuckle będzie pojawiał się na całym świecie od 20 kwietnia o 6:00 lokalnego czasu do 21 kwietnia o 22:00 lokalnego czasu! Miejcie oczy szeroko otwarte, bo jeśli będziecie mieć szczęście, możecie spotkać coś błyszczącego. 

Wraz z ostatnim zdaniem Niantic miało oczywiście na myśli shiny wariant Shuckle. Szanse na shiny, tak jak w przypadku poprzednich Safari Zone, powinny być znacznie zwiększone.

Poniżej Shuckle w wariancie zwykłym oraz shiny a także (dla przypomnienia) rodzina ewolucyjna Meltana w takim samym porównaniu:

26 komentarzy

  • Reply
    Machrid
    Kwi 19, 2019 8:13 pm

    widac ze powtarzaja w kolko to samo co juz kiedys bylo.
    to sie nazywa odgrzewany kotlet.
    do konca roku beda serwowac graczom co tydzien -takie wlasnie odgrzewane kotlety.
    przez 2 miesiace mozna nie wlaczac tej zabugowanej aplikacji i sie okaze ze nic sie nie stracilo, poza paroma odgrzewanymi kotletami.
    na szczescie coraz wiecej ludzi idzie po rozum do glowy i przestaje grac najczesciej do 30 lev i im sie nudzi.

    • Reply
      Disay
      Kwi 19, 2019 8:28 pm

      Ja tam shiny żółwika jeszcze nie widziałem ty kotlecie a meltan to takie poboczne ale ty nadal miej problem. Jak się nie podoba nie graj.

      • Reply
        adaś
        Kwi 19, 2019 9:31 pm

        Daj spokój , to błazen, już nawet dzieci się z niego śmieją.

    • Reply
      Poketrener
      Kwi 19, 2019 9:28 pm

      Chłopie Ty zarabiasz na życie narzekaniem czy jaki czort?

    • Reply
      Gregorosaur
      Kwi 20, 2019 12:51 am

      Kotlet odgrzewany to ty się nazywać powinieneś 🙂 Tobie naprawdę kompletnie nic się w tej grze nie podoba czy tylko tak się zgrywasz? Poważnie pytam.

    • Reply
      Radek
      Kwi 20, 2019 1:58 am

      Kocham Cię Mahrid, fajnie czasem poczytać narzekanie i w pewnym sensie się zgodzę gdy niantic daje coś coś mało się przydaje głównie w rajdach. Chciałbym coś co zmieni grę chodź troszeczkę na lepsze. Wiadomo nie zawsze można mieć CD na bagona czy innego ciekawego pokemona ale przynajmniej zwiększoną opcje na stardust/charge team

    • Reply
      Meeuosh
      Kwi 20, 2019 8:46 am

      Czysta prawda, niestety. W tej grze na prawdę nic się nie dzieje – ostatni porządny update wyszedł w czerwcu rok temu (czyli system przyjaźni i trade). Od tego czasu ta gra jest ciągle taka sama. No bo co potem dodali, jakieś nowe teksturki (czytaj 4. generacja) i system PVP, z którego i tak nikt nie korzysta. No dobra, dodali też Adventure Sync – ten update akurat był fajny, ale to strasznie mało jak na prawie rok trwania takiej gry.

    • Reply
      Trener
      Kwi 20, 2019 10:48 am

      Wnioskuję o zablokowanie tego pana na tej stronie bo to już jest spam.

    • Reply
      Marek
      Kwi 20, 2019 8:19 pm

      Bardzo fajnie, że powtarzają co jakiś czas jakiś event. Nie każdemu graczowi zawsze pasuję terminy. Na przykład, ostatnio przeleciał mi koło nosa Bagon Community Day. Mam nadzieję, że kiedyś go powtórzą.

    • Reply
      sempaje
      Kwi 24, 2019 6:31 am

      ..ttrryytt.. 😉
      ..doskonale rozumiem, miałem tak, mam tak i będę tak miał- dzięki Tobie, mam już co najmniej trzy kółka- podziękował.. w ktorym(- ych) ugrzęzłeś?.. pomogę.. 😉

  • Reply
    Pos
    Kwi 20, 2019 12:03 am

    Hej, takie pytanie. „Czasu lokalnego” oznacza, że o szóstej każdej strefy czasowej rozpocznie się event, czy po prostu u nas jak zawsze o innej godzinie?(tak jak zaczynają eventy o 13:00, a u nas o 22:00)

    • Reply
      Ivrin
      Kwi 20, 2019 10:59 am

      Czas lokalny czyli godzina konkretnie w danym regionie – niezależnie od czasu w USA w każdej strefie czasowej zaczyna się coś o podanej godzinie.

  • Reply
    Elvitas304
    Kwi 20, 2019 7:13 am

    Nie żebym narzekał ale troszkę szkoda że akurat jeden z moich ulubionych shiny akurat na święta :/

  • Reply
    pytacz
    Kwi 21, 2019 10:21 am

    To może z tej okazji wróci do gry ditto, bo chciałbym wreszcie ruszyć dalej z zadaniami na meltana

    • Reply
      BornOfDarkness
      Kwi 22, 2019 12:19 am

      Ale wiesz że spotkanie Ditto jest możliwe przez cały czas?

      • Reply
        pytacz
        Kwi 22, 2019 9:19 am

        Taa, tyle że w tym miesiącu spotkałem: 1 pidgeja, 2 rattaty, 1 sentreta i 1 yanme – reszty pokemonów z listy ani razu. Z dwa miesiące temu przynajmniej było co łapać bo z 30 gulpinów miałem, ale i tak bez przemiany

    • Reply
      bart
      Kwi 22, 2019 2:05 pm

      Jak nie zrobiłeś questa w miesiąc od jego wprowadzania (gdzie twórcy gry dawali mega ułatwienie) to co Ci się śpieszy ? poczekaj kolejne kilka miesięcy.

      Jak dopiero zacząłeś grać to co Ci się śpieszy, jak zwlekałeś z rozpoczęciem gry kilka lat.

      Albo poproś kogoś o metal boxa i będziesz miał z 10-15 meltanów.

      • Reply
        mlk
        Kwi 25, 2019 8:48 pm

        okolo raz na 200 pokow wejdzie Ditto, musisz katowac gre, pzdr

  • Reply
    PlutoVALOR
    Kwi 22, 2019 5:55 pm

    Nie ma co się spieszyć. Chociaż masz motywację do szukania ditto i ukończenia questa. Swoją drogą ditto był przez jakiś czas na raidach

    • Reply
      Filo
      Kwi 24, 2019 12:04 pm

      What?? Ditto na rajdach? :O Pierwsze słysze…

  • Reply
    Ja
    Kwi 23, 2019 9:21 pm

    Dlaczego w sklepie nie można już kupić poke coinsow?

  • Reply
    mgielkaa
    Kwi 24, 2019 11:37 am

    Czy miasto po dotarciu do którego można przesyłać pokemony z Pokemon Go do Let’s Go jest ostatnim miastem w grze? Mam nagrane 9 godzin, jestem teraz w jaskini Diggletów i zastanawiam się ile mniej więcej czasu jeszcze potrzebuję, żeby dotrzeć do Fuchsia City…

    • Reply
      shrek
      Kwi 25, 2019 3:55 pm

      Daaaleko jeszcze…

  • Reply
    Bylu
    Kwi 25, 2019 4:44 am

    No i klapa otworzyłem paczkę o 23 i muszę czekać kolejne 7 dni na następną.

    • Reply
      Waski
      Kwi 25, 2019 11:36 am

      Ja dokładnie tak samo, pewnie trzeba było poczekać do dziś :/