News 16

Sierpniowe atrakcje w Pokemon GO

Niantic udostępniło sierpniowy rozkład Spotlight Hours, nową nagrodę za pieczątki oraz zapowiedź zbliżających się eventów.

Na pokemongolive.com pojawiły się poniższe informacje:

Sierpniowa nagroda z paczek

Od 1 sierpnia o 22:00 do 1 września o 22:00 nagrodą za pieczątki będzie Scraggy.

Pokemon Spotlight Hours

Zgodnie z tradycją co wtorek o 18:00 będzie odbywać się godzina z wybranym pokemonem i bonusem:

  • 4 sierpnia – Horsea i 2x cukierki za łapanie pokemonów,
  • 11 sierpnia  – Sableye i 2x candy za transfer pokemonów do profesora,
  • 18 sierpnia – Venipede i 2x XP za ewolucje pokemonow,
  • 25 sierpnia – Geodude i 2x Stardust za łapanie pokemonów.

Ultra eventy

Dzięki wspólnym wysiłkom i ukończeniu wymaganej liczby wyzwań odblokowaliśmy trzy specjalne wydarzenia (dostępne dla wszystkich, nie trzeba było posiadać biletu na GO Fest by mieć do nich dostęp):

  • Dragon Week – od 31 lipca do 7 sierpnia (22:00 w obu dniach)
    • Rayquaza w raidach z szansą na shiny
    • Shiny Deino
  • Enigma Week – od 7 sierpnia do 14 sierpnia (22:00 w obu dniach)
    • Deoxys Normal w raidach z szansą na shiny
    • Unown (U, L, T, R, A) w raidach
    • Shiny Staryu
    • Nowy pokemon – Elgyem
  • Unova Week  – od 14 sierpnia do 21 sierpnia (22:00 w obu dniach)
    • Genesect w raidach z szansą na shiny
    • Shiny Roggenrola
    • Nowe pokemony – Cottonee, Emolga, Bouffalant (regionalny)

O szczegółach wszystkich trzech eventów pisaliśmy TUTAJ

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/aug2020-events/

16 komentarzy

  • Reply
    Piasecki88
    Lip 30, 2020 10:33 pm

    Hurraa scraggy tego poka nie mam a już myślałem, że Zubat w okularach lub jakiś inny durny pok no, no gratuluję dobry ruch

    • Reply
      Muchomorka UwU
      Lip 31, 2020 5:33 pm

      Naprawdę ze Scraggy się cieszysz? Dla mnie i prawie wszystkich grających w pokemony larvitar był lepszy. Scraggy, kolejna beznadziejna nagroda w paczkach

      • Reply
        OmO
        Sie 02, 2020 5:41 pm

        Scraggy ma potencjal pod lige 1500cp, fajnie zmieszane typy i nawet OK moveset.
        Larvitary mogly cieszyc co najwyzej ludzi bez wyrobionych Tyranitarow

  • Reply
    Jakub
    Lip 31, 2020 7:54 am

    Co to znaczy 22:00 godzina w obu dniach,bo nie kumam?

  • Reply
    Zuzeł
    Lip 31, 2020 10:39 am

    Godzina 13 w obu dniach, a nie 22. Chyba że 1 pm local time to według Państwa 10 wieczór

  • Reply
    Taki ktoś
    Lip 31, 2020 3:25 pm

    Unowny układają się w słowo ” ULTRA ”
    Czyżby zapowiedź , że do gry trafią ultra bestie ? Ciekawe w sumie jakby to działało .

  • Reply
    Polisz_boj
    Lip 31, 2020 8:54 pm

    eh miałem nadzieję na jakąś legendę w paczce ale cóż…

  • Reply
    kondrad
    Lip 31, 2020 9:50 pm

    Fajnie czyli będzie szansa na szajni unown z rajdu.:)

  • Reply
    Eleranya
    Sie 01, 2020 7:00 pm

    Będę polować na unowny 😀

  • Reply
    Piasecki88