News 22

Skamieliny w jajkach 7 km

Dość niespodziewany ruch ze strony Niantic – przez limitowany(?) czas z jajek 7 km wykluwać się będą pokemony-skamieliny.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Wygląda na to, że coś dziwnego stało się z jajkami, które możecie zdobyć z prezentów – jajka 7 km zawierają teraz tylko pokemony-skamieliny!

Oto co wiemy – pokemony-skamieliny takie jak Omanyte, Kabuto, Aerodactyl, Lileep, Anorith, Cranidos, Shieldon, Tirtouga i Archen to jedyne pokemony wykluwające się w tym momencie z jajek 7km. Nie będą się w tym samym czasie wykluwać z jajek 2, 5 ani 10 km. Riolu wykluwa się teraz z jajek 10 km. 

Nie jesteśmy pewni jak długo potrwa ten fenomen, ale zapewniamy was, że Spark prowadzi badania w tej sprawie. Śledźcie nasze media społecznościowe by poznawać najnowsze informacje. 

Mini-event? Chwilowa rotacja? A może początek okresowych rotacji w jajkach 7 km? I co z baby pokemonami i tymi z regionu Alola? Tego niestety nie wiemy, bo Niantic oprócz informacji o skamielinach w jajkach niewiele nam przekazało.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/7kmeggs-fossilpokemon/?fbclid=IwAR2g4qq40lA9Ly74pMj5KEYRj9xw-WpmpJPEUB-birr345puOXJkV7L7Ng8

22 komentarze

  • Reply
    Levy
    Lut 18, 2020 11:37 pm

    Po ostatnich kluciach mogą mnie teraz pocałować w d… Już wyleczyli mnie skutecznie z naiwności. Powodzenia!

  • Reply
    Marco
    Lut 18, 2020 11:49 pm

    Albo po dużym ogólnym niezadowoleniu chcą trochę zrekompensować gniew fanów ogólnie sam nie wiem co myśleć po ostatnich kluciach, niekazdy miał szczęście na.choć jednego pożądanego poka… oby faktycznie to przyniosło dobry rezultat, bo jakby nie patrzeć po ostatnich eventach masa osób zniechęciła się do jajek

    • Reply
      Czester
      Lut 19, 2020 5:59 am

      Za każdym razem człowiek narzeka, że słabe te wyklucia a gdy wchodzą nowe jajka „może tym razem będzie lepiej” – naiwne te człowieki…

  • Reply
    Rueprt
    Lut 19, 2020 1:19 am

    Ciągle wprowadzają coś nowego, praktycznie bez przerwy jest jakiś event a ludzie i tak narzekają, niektórym to ciężko dogodzić 😉

  • Reply
    Hiobe87
    Lut 19, 2020 8:06 am

    kiedy to się zaczyna i kiedy kończy?

  • Reply
    Bart
    Lut 19, 2020 8:07 am

    Nie ma to jak propagandowa grafika , 4poki (te najbardziej pożądane) na grafice a w szczegółach informacja o masie pospolitych pokow.

    • Reply
      Rick
      Lut 19, 2020 1:12 pm

      Co racja to racja, marchewka na opakowaniu- gówienko w środku, a może kamyczek.

    • Reply
      jj
      Lut 19, 2020 9:59 pm

      nie grafika bo on tylko wykonał zlecenie a panów siedzących na pieniądzach

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Lut 20, 2020 7:24 am

    Witajcie anorithy, kabuto i omanyte z jajek 7km. Hahah

  • Reply
    Gracz
    Lut 21, 2020 7:48 pm

    4×Omanyte, 2×Kabuto, 1×Aerodactyl, 5*Lileep, 2×Anorith, 1cranidos

    Fakt mają rozmach…
    !

    • Reply
      GramGdyMamCzas
      Lut 21, 2020 9:41 pm

      Ja jednego specjalnego zadania nie mogę zakończyć przez brak możliwości złapania Aeoradactyla. Od października ubiegłego roku go nie spotkałam.
      Z tego, co Ty złapałeś nie widziałam żadnego. Omanytów też potrzebuję i to wielu.
      Tak to jest, że trudno nas graczy usatysfakcjonować. 🙂

      • Reply
        ach
        Lut 22, 2020 12:18 am

        dziwne, ponieważ Aerodactyl systematycznie powraca na rajdy. Aktualnie jest teraz rajd 3, jak również za zadanie wygraj 5 rajdów.
        powodzenia

        • Reply
          ach
          Lut 22, 2020 12:49 am

          Również zadanie
          Win a level 3 or higher raid. Uwaga… Omanyte lub Kabuto

          łap,łap 🙂

        • Reply
          GdyMamCzasToGram
          Lut 22, 2020 10:19 am

          Liczyłam, że w sty- wpadnie mi to zadanie: za 5 wygranych rajdów możliwość złapania Aerodactyla. Niestety NIE. Miałam inne.
          Byłam x2 pod gymem, gdzie trwał rajd z Aerodactylem. Rajdu dla trzech trenerów sama nie zrobię a nikogo nie było i nikt nie przyszedł. W tym czasie na pobliskim cmentarzu zbierali się na rajd z „najwyższej pokemonowej ligi”.
          Zresztą za równy miesiąc mija rok mojej zabawy w Pokemon Go i postanowię, co dalej. Zaczynałam od eventu na Treecka. 🙂

    • Reply
      Kryniek89
      Lut 21, 2020 10:07 pm

      Wpadł shiny Aero,kilka żółwi i papug

      • Reply
        ach
        Lut 22, 2020 12:52 am

        dobrze, że piszesz. Zasadzę wtedy jeszcze kilka jakaś nadzieja jest

        • Reply
          Kryniek89
          Lut 22, 2020 8:32 am

          Co jakiś czas wpadnie jakieś shiny z jajek.

          • ach / mat1010
            Lut 23, 2020 2:19 am

            10 jajek i nic nowego (tfu 🙂 masz farta gratuluję. mam 4 Anorith na wymianę ;(

  • Reply
    Gracz
    Lut 22, 2020 8:58 pm

    Co do złapania aerodaktyla to musisz wiedzieć wyklucie go z jajka nie zalicza zadania na „ZŁAPANIE”
    I faktycznie jest rajdach śmiało można go solować a Omanyte można znów na dziko spotkać…

    • Reply
      GramGdyMamCzas
      Lut 22, 2020 11:52 pm

      Zachłysnęłam się w pewnym momencie obfitością Omanyte i wyewoluowałam aż 3 Omastary. O ile Stardust nie jest większym problemem na dodatkowy atak chociaż dla jednego [bo CP już ma prawie max], to Omanyte Candy brak.
      Rare Candy, jako rarytasy przydzielam może i bez sensu innym czekającym na ewolucje, czyli dla Omastara już brak.

      Może się jeszcze trafi rajdowy Aerodactyl, więc wypada przygotować zestaw swoich „wojowników” z szybkimi atakami, a tymczasem „solo” jest nierealne.
      Dzięki Gracz. 🙂

      • Reply
        ach / mat1010
        Lut 23, 2020 2:13 am

        po co aż trzy ewolucje? cukiereczki oszczędzamy 🙂 zazwyczaj robię jedną evolucje i czekam cierpliwie jak wpadnie coś na trzy gwiazdki z dobrym cp.