News 16

Special Raid Weekend z Rayquazą!

Niantic zapowiedziało Special Weekend, podczas którego do raidów wróci Rayquaza.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Jesteście gotowi na wyzwanie? Od piątku 15 marca do poniedziałku 18 marca odbędzie się specjalny Raid Weekend! Legendarny pokemon Rayquaza będzie dostępny w raidach! Szczegóły poniżej:

Data i czas

  • Od 15 marca 2019 13:00 czasu PDT (21:00 polskiego czasu) do poniedziałku 18 marca 2019 13:00 czasu PDT (21:00 polskiego czasu)

Atrakcje

  • Legendarny pokemon Rayquaza pojawi się w raidach!

Co ciekawe tym razem Niantic nie wspomniało o shiny wariancie Rayquazy i według oficjalnego japońskiego twittera Pokemon GO shiny tym razem się nie pojawi:

https://twitter.com/PokemonGOAppJP/status/1103400433656229888

(należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na tweeta i wybrać opcje „przetłumacz na język polski”)

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/weekendraid2019-rayquaza/

16 komentarzy

  • Reply
    Radek
    Mar 07, 2019 12:34 am

    Rayquaza must have!
    Przynajmniej z 8 sztuk

  • Reply
    BogusAFC12
    Mar 07, 2019 11:20 am

    Może ktoś Warszawa?

  • Reply
    Machrid
    Mar 07, 2019 2:27 pm

    moge isc zlapac jednego , ale wzmacnial tego nie bede no chyba ze sie trafi jakis 95%IV+ .
    mam az za duzo smoczych pozwmacnianych na maxa z IV 95%+.
    a tak poza tym to nic ciekawego z tego co widze.

    • Reply
      B
      Mar 07, 2019 9:58 pm

      No faktycznie nic ciekawego, najlepszy dps w całej grze, najlepszy smok, zajebisty latający eee można olać, niech zgadne na raidach bijesz aggronami bo długo stoją?

    • Reply
      Disay
      Mar 09, 2019 5:39 am

      To najlepszy typu smok i o wiele mocniejszy od twoich wzmocnionych więc no warto złapać dużo i je zrobić sam mam 2 drużyny spoko na 40lvl i będę łapać

  • Reply
    BogusAFC12
    Mar 07, 2019 4:31 pm

    Warszawa ktoś coś?

    • Reply
      Musashi26
      Mar 14, 2019 10:37 am

      Hej. Warszawa 16 marca od godziny podwyżki my 12 raidujemy ? Szukam ekipy z którą chętnie poraiduje z 3-4 godzinki

      • Reply
        kerons19
        Mar 15, 2019 11:02 am

        Witam.
        Jestem zainteresowany.
        Gdzie kiedy i o której?

    • Reply
      kerons19
      Mar 14, 2019 9:12 pm

      Jestem zainteresowany.
      Gdzie i o której konkretnie?
      Może centrum?

  • Reply
    sayidjarrah27
    Mar 07, 2019 6:13 pm

    bardzo fajnie 🙂

  • Reply
    Twoja stara
    Mar 10, 2019 11:55 am

    Wkoncu wykozystam moje 24 lucky mamoswinie po 3k kazda aby ja wysolowac

    • Reply
      Marcin
      Mar 10, 2019 4:41 pm

      Życzę powodzenia XD

  • Reply
    Zdzichu72
    Mar 12, 2019 11:22 pm

    Ojj, to MrRekkuza będzie niezadowolony przez brak wariantu shiny… 🙂

  • Reply
    Radek
    Mar 16, 2019 9:51 am

    1 już zlapana simply. Na 3 lapania 2 uciekły. Ale max 9 bali mam

  • Reply
    Gezio
    Mar 16, 2019 12:22 pm

    Ktoś raiduje Janów Podkaski?

  • Reply
    Radek
    Mar 16, 2019 6:56 pm

    4 sztuki z czego 1 98%.
    Przy 14-16 premier balach szansa na złapanie 100% (pod warunkiem że rzucacie grejtami)
    Łatwo się je rzuca więc lajtowo