News 79

Squirtle na Community Day!

Bohater kolejnego Community Day na pewno nie będzie dla was zaskoczeniem, ale otrzymaliśmy właśnie oficjalne potwierdzenie.

Na oficjalnej stronie poświęconej Community Day Niantic ogłosiło pierwsze szczegóły kolejnego wydarzenia z tej serii.

qwerty

  • Główny pokemon (+wersja shiny): Squirtle
  • Bonus 1: 1/4 dystansu dla jajek
  • Bonus 2: 3-godzinne lury
  • Kiedy: 8 lipca, w godzinach 11-14

Swoim zwyczajem producent Pokemon GO nie ujawnił od razu specjalnego ataku. Patrząc jednak na nowo dodany atak w kodzie najnowszej aktualizacji, którym jest Hydro Cannon, nie musimy mieć najmniejszych wątpliwości. Hydro Cannon jest dla wodnych starterów tym samym co Frenzy Plant dla trawiastych i Blast Burn dla ognistych, a właśnie takie ataki otrzymały Venusaur oraz Charizard na Community Day. Niestety, bazowe statystyki Blastoise są na tyle niskie, że nawet przesadnie mocny ładowany atak nie uczyni go za bardzo przydatnym.

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądają shiny wersje dla rodziny ewolucyjnej Squirtle:

pokemon_icon_007_00pokemon_icon_007_00_shinypokemon_icon_008_00pokemon_icon_008_00_shinypokemon_icon_009_00pokemon_icon_009_00_shiny

Źródło: https://pokemongolive.com/events/community-day/

 

79 komentarzy

  • Reply
    xTooru
    Cze 19, 2018 10:34 pm

    8 Lipiec czyli niedziela gites majonez 😀

  • Reply
    pimpim
    Cze 19, 2018 10:47 pm

    Miałem przerwę, ponad rok. Teraz wróciłem.
    Mam zapdosa, inne ptaki przegapiłem czy dopiero będą?
    czy mew/mewtwo były już?
    gram sam, macie jakieś sugestie jak raidy wygrywać? Nie mam 2 konta, a nawet jak bym zdobył, to na 2 telefony tych mocnych i tak nie pokonam.
    Czy unowny są u nas? Czy to exliusiw na zloty jak dortmund?
    Jakieś unikaty [regionalne] przegapiłem, jaka jest szansa/informacja że one będą znowu?
    Nie zależy mi na statystykach, tylko na samodzielnemu zlapaniu. Wymiany mnie nie interesują.

    • Reply
      x
      Cze 19, 2018 11:09 pm

      W tej chwili możesz zdobyć Articuno (do końca miesiąca), Mew i Mewtwo. Co jakiś czas poszczególne legendy wracają.
      Bijąc jak najmocniejszymi superefektywnymi pokami i robiąc uniki przy charge attackach rywala.
      Są, ale baaaardzo rzadkie. W zeszłym roku był event podczas którego łatwo było trafić na Unowny E, U, R, O, P.
      Jeśli nie masz Kangaskhana (event latem 2017), Farfetch’da (event jesienią 2017) i Sevipera (początkowo był regionalnym w Europie, Azji i Oceanii, później zamienił się kontynentami z Zangoosem) to je przegapiłeś. Póki co żadnego info o tych lub innych regionalnych do złapania u nas nie ma. 30.06-01.07 na evencie w Dortmundzie będzie można złapać Corsolę. Czy jest szansa to już pytaj twórców, nikt z graczy nie może tego wiedzieć.

      • Reply
        radek
        Cze 19, 2018 11:15 pm

        gdzie złapać mewtwo?

        • Reply
          pimpim
          Cze 20, 2018 1:00 pm

          Trzeba zadania wypełnić, te co „po 3” daje profesor. Na końcu jest mew.
          Ja od 3 tygodni stoję na zlapaniu ditto

          • Mała
            Cze 21, 2018 1:26 am

            Spróbuj łapać Barboache 🙂
            Stałam prawie 3 tygodnie na złapaniu Ditto po czym rzuciłam od niechcenia w Barboacha i od razu 🙂 na drugi dzień-drugi Ditto,również z niego 🙂

        • Reply
          pawiani25
          Cze 29, 2018 3:04 pm

          Mewtwo tylko na EX-Raidach

      • Reply
        pimpim
        Cze 20, 2018 12:52 pm

        Articuno mam, nie zapdosa – pomyliłem nazwy.
        A gdzie mew/mewtwo? Jak? Losowe spotkanie czy coś extra trzeba zrobić?

      • Reply
        RElich
        Cze 20, 2018 4:06 pm

        Jeszcze relicanth jest podobno w okolicach nowej zelandii

    • Reply
      MV
      Cze 20, 2018 7:33 am

      Rajdy na pierwszym poziomie pokonasz bez problemu sam, na drugim pewnie też, na trzecim wciąż się da. Na wyższych musisz je bić razem z grupą innych ludzi, bo samemu raczej się nie da.

      • Reply
        evoLucjan
        Cze 20, 2018 8:13 am

        Do trzeciego lvl raidów bez poków na 35 lvl lepiej niech nie startuje, co do niższych to może startowac spokojnie.
        Mam pytanie czy mak ktos problem z brakiem cloystera w pokedex-ie i w plecaku. Mi sie nie wyświetla od wczoraj i aktualizacja nie pomogła?

        • Reply
          Navet
          Cze 20, 2018 11:30 am

          Też tak mam. One są, tylko z jakiś powodów nie wyświetla się miniaturka. Co ciekawe shiny pokazuje normalnie.

  • Reply
    Lanca
    Cze 20, 2018 12:48 am

    Co oni mają z tym fioletem? Innych kolorów nie znają? Zamiast shiny powinni to nazwać Violet Pokemon

    • Reply
      Wtf
      Cze 20, 2018 7:00 am

      Ale nie rozumiesz że oni nie wybierają sobie tych kolorów?Oni je biorą takie jakie są od lat w kreskówce i z ich gier.

    • Reply
      Corgi610
      Cze 20, 2018 8:17 am

      To nie Niantic ustala wygląd wersji shiny, tak wyglądają one w głównej serii gier 🙂

    • Reply
      Dziki
      Cze 20, 2018 10:26 am

      Niantic nie ustala kolorów takie są od stworzenia przez pokemon company

  • Reply
    evoLucjan
    Cze 20, 2018 5:36 am

    Panu autorowi pragne przypomniec, że wypada wspomnieć o przydatności danego poka w przyszłości bo posiada tzw. mega ewolucje. W tej formie wzrastaja bazowe staty, tylko HP zostaje takie jak było. Blastoise w tej postaci ma miec CP na poziomie ok. 3600, a statystyke ataku pewnie ok.235-250.

    • Reply
      Keks
      Cze 20, 2018 8:14 am

      Problem jest taki że gyarados również posiada mega ewolucje i pewnie tak jak teraz będzie lepszym wyborem niż blastoise

      • Reply
        bart
        Cze 20, 2018 10:56 am

        Przy mega gyaradosie powinno być 4tyś cukierków do jego ewolucji 😀

        Poka na to CD chyba każdy przewidział, nie ma zaskoczenia, za to zmiana dnia… jak zawsze komuś będzie odpowiadać innym nie, ja zaliczam się do tej drugiej grupy.

        • Reply
          Voymir
          Cze 20, 2018 4:25 pm

          bart, megaewolucje są chwilowe – obecnie w grach z serii to chwilowy boost pokemona na czas walki i po walce lub gdy pok padnie wraca on do zwykłej formy. Raczej nie dadzą megaewolucji za cukierki tylko dodadzą do gry przedmioty które to umożliwiają tak jak to masz obecnie w grach Nintendo.

          • Ildhur
            Cze 21, 2018 6:51 pm

            Przy tym systemie, który jest w Pokemon Go, przewiduję megaewolucję na stałe w postaci cukierków.

      • Reply
        evoLucjan
        Cze 20, 2018 8:46 pm

        Panie KEKS ja wcale nie watpie, że gyardos w wersji mega bedzie mocniejszy i to sporo, ale mi chodzi o kwestie jednego z ostatnich zdan w tym info. Widzialem na pokemon go hub zestawienie i w wersji mega ma calkiem pokaźna statystyke ataku.
        Wiem, że na te formy trzeba bedzie jeszcze poczekac, ale ja Blastoisa nie skreślam na starcie.

  • Reply
    and37
    Cze 20, 2018 10:40 am

    Pomocy. Od czterech dni nie mogę się zalogować na moje konto Pokemon Trainer Club. Pokazuje mi że mam nieprawidłowy nick albo hasło a potem że moje konto nie istnieje. Wypróbowałem wszystkie sposoby łącznie z resetem telefonu i dalej to samo. Napiszcie czy ktoś miał taki problem i jak go rozwiązać.

    • Reply
      bart
      Cze 20, 2018 1:34 pm

      zaloguj się na pokemony na stronie www , jeśli tam możesz to i do gry powinieneś, jeśli na stronie wwww się nie zalogujesz bo będą błędy takie jak wymieniasz coś robisz nie tak.

  • Reply
    DawidPolakL
    Cze 20, 2018 11:03 am

    Jak pisałem wcześniej lepszego CD niż dratini czy larvitar nie wymyślą więc do tego po prostu podejdę na lajcie. Może z godzinę poświęcę na to?

    • Reply
      Navet
      Cze 20, 2018 11:33 am

      Ja tak samo. I głównie ze względu na wykluwanie jajek 😉

    • Reply
      Wojtek
      Cze 20, 2018 11:44 am

      A Ty nas pytasz ile na to poświęcisz?? poświęć i 10 minut kogo to obchodzi?

  • Reply
    pimpim
    Cze 20, 2018 11:51 am

    CD jest co tydzień?

    • Reply
      Wojtek
      Cze 20, 2018 12:00 pm

      Raz na miesiąc w różnych odstępach czasowych

  • Reply
    Beginner
    Cze 20, 2018 2:03 pm

    Siema,
    Dopiero zaczynam ale mam pytanie.

    Mam 22lvl a lecą mi same 2km jajka? jak dostać te lepsze 5km i 10km, czy to jest uwarunkowane lvlem?

    • Reply
      Keks
      Cze 20, 2018 2:33 pm

      W tej chwili bedą Ci lecieć same 2km, ponieważ jest event wodnych pokemonów (z tych jajek beda tylko wodne). Gdy event sie skończy pozostałe jajka beda wypadac losowo

  • Reply
    Art
    Cze 20, 2018 2:58 pm

    Dobrze byloby mieć parę 10 do wyklucia, 1/4 distance plus super incubator i jazda

  • Reply
    Zajczu
    Cze 20, 2018 7:12 pm

    Podczas CD wpadly mi 2 jajka 10km. Wykluly sie z nich… Larvitary… niestety nie shiny:/

  • Reply
    M.
    Cze 21, 2018 4:48 pm

    Od jutra Regice 🙂

  • Reply
    Wojci3ch
    Cze 21, 2018 9:09 pm

    wymiany juz sa od 40 lv ale pewnie testuja

  • Reply
    Zapraszam
    Cze 21, 2018 9:28 pm

    6990 1254 2423

  • Reply
    Levy
    Cze 21, 2018 10:49 pm

    Wróciłem ze spacerku. Mam 11 giftów za wymiany ale niestety zadnego znajomego z 40lvl. Wysłałem sms ze swoim kodem jednak widzę, że narazie trzeba czekać aż uruchomią wymianę dla nizszych lvl. Zobaczymy co dalej.

    • Reply
      adaś
      Cze 22, 2018 8:58 am

      Ja też mam 40 lvl i mam co wymieniać (Ameryka płd, Kanary i Jaonia)
      W-wa najlepiej Galeria Mokotów – tylko do ustalenia dzień i godzina

  • Reply
    Lanca
    Cze 21, 2018 10:55 pm

    2846 3593 5645 jakby ktoś chciał przetestować

  • Reply
    PokeMentor
    Cze 22, 2018 1:21 am

    5035 1926 9136

  • Reply
    Navet
    Cze 22, 2018 2:27 am

    Pytanko: w giftach pojawiły się już 7 km jajka? Nie mam jak sprawdzić, bo mam 9 niewychodzonych :-/

  • Reply
    Helka
    Cze 22, 2018 4:17 am

    6753 9413 7289 Zobaczmy tę nową nowość

  • Reply
    wytrych83
    Cze 22, 2018 4:49 am

    6601 9033 1192 team insinct lvl 38 zapraszam 🙂

  • Reply
    AZKq
    Cze 22, 2018 5:54 am

    6135 0455 2399

  • Reply
    evoLucjan
    Cze 22, 2018 6:14 am

    Ja tez przyjme chetnie wszystkie paczki XD Ale znajde chetnych w swoim miescie;-)

    Dla gacza NOVEL jaja juz sa tylko ilosc pokemonów jest ograniczona do pieciu. No i niestety mozesz trafic kota lub mysz, poza tym oba lodowe i grimer. Na golemy i tampony jeszcze trzeba poczekac i na raichu, marowaka i exeggutora tez, bo nie wiadomo jak bedzie mozna je zdobyc.

  • Reply
    Goyathlay
    Cze 22, 2018 7:37 am

    0914 1841 2444

  • Reply
    Mateusz
    Cze 22, 2018 8:10 am

    0209 7764 4862 możecie wysyłać 😀

  • Reply
    sempaje
    Cze 22, 2018 8:33 am

    wyjdę na noob’a– ale co to są za liczby?

    • Reply
      MOnsterRider
      Cze 22, 2018 8:50 am

      ID postaci, żeby dodać do znajomych w aplikacji. Wczoraj weszło aktualnie trzeba mieć 30 poziom, żeby skorzystać.

    • Reply
      CarbonLuki777
      Cze 22, 2018 8:51 am

      To jest kod trenera ktory nalezy wpisac zeby dodac kogos do listy znajomych.

  • Reply
    CarbonLuki777
    Cze 22, 2018 9:02 am

    To ja tez dam swoj 2143 2710 5582 na wymiane prezentow.

  • Reply
    adaś
    Cze 22, 2018 9:12 am

    3006 0922 0133 (W-wa)

  • Reply
    Shys
    Cze 22, 2018 9:13 am

    2664 1182 6562 zapraszam

  • Reply
    Radzioradzio83
    Cze 22, 2018 9:31 am

    829827195625 podaj w odpowiedzi swój nr bym mógł Cię zaakceptować

  • Reply
    Krzysztof018
    Cze 22, 2018 10:21 am

    Jak na złość mam prawie 28 poziom 😐

  • Reply
    Amarth
    Cze 22, 2018 10:24 am

    4215 6511 8569 jeśli jest jakiś chętny to zapraszam. Lol 47

  • Reply
    ZohanX
    Cze 22, 2018 10:45 am

    733985256589 Gdynia

  • Reply
    sempaje
    Cze 22, 2018 10:51 am

    ..spox, załapałem
    3668 1633 5045 ( ok. P-ń)

  • Reply
    Raghnall
    Cze 22, 2018 11:25 am

    5185 3669 9155 Turek

  • Reply
    Dobrybuszek
    Cze 22, 2018 11:26 am

    6180 9914 9133 zapraszam na wymianki

  • Reply
    Nysanin
    Cze 22, 2018 11:56 am

    047009841345 jak ktoś chętny na wymianę prezentow

  • Reply
    Pokedodorita
    Cze 22, 2018 12:10 pm

    0727 8453 7312 Wrocław zapraszam 🙂

  • Reply
    Zaba88
    Cze 22, 2018 1:16 pm

    8132 6039 2147

  • Reply
    Levy
    Cze 22, 2018 4:35 pm

    Ludzie tak od razu numerek? Może najpierw jakaś kawa, kino…

  • Reply
    Sarla
    Cze 22, 2018 5:16 pm

    1021 6550 0120 Gdynia lvl30

  • Reply
    Matt
    Cze 22, 2018 5:22 pm

    7547 4477 9746

  • Reply
    hombrre77
    Cze 22, 2018 6:03 pm

    5670 8297 2078

    Do wszyskich „przyjaciół”: dzięki za paczki, a szczególnie 123Ash… dzięki za pierwsze jajko.

    Wymiany działają fantastycznie. Duży plus dla Niantic. Szkoda, że nie ma czatu z „przyjaciółmi”.

  • Reply
    Siwy218
    Cze 23, 2018 9:14 am

    9416 5619 5075 Warszawa
    Zaprasza
    Muszę porozdawac gify bo mi się miejsce kończy a nie można ich usunąć

  • Reply
    MaKi
    Cze 23, 2018 10:01 pm

    Jajka zebrane przed Community Day będą miały zmniejszoną odległość czy dopiero te z eventu?

  • Reply
    Marek
    Cze 25, 2018 4:02 pm

    Jaka legenda na lipiec?

  • Reply
    Pysiatowa
    Cze 26, 2018 9:41 pm

    0928 9277 5505 zapraszam jako przyjaciela

  • Reply
    W
    Cze 29, 2018 10:03 pm

    Jaki pokemon bedzie na cd w sierpniu?

  • Reply
    8094 9268 2480
    Cze 29, 2018 11:47 pm

    8094 9268 2480

    809492682480

    Warszawa

    Zapraszam! 🙂