News

Stardust Blast i nowy pokemon! [AKTUALIZACJA]

Niantic właśnie ogłosiło (i jednocześnie rozpoczęło) nowy event w Pokemon GO dotyczący Stardustu oraz wprowadziło do gry nowe stworzenie.

Wydarzenie

W newsie z gry możemy przeczytać:

Chcielibyście więcej Stardustu? Od 6 do 13 listopada, trenerzy mogą cieszyć się bonusami do Stardustu, który pomoże w ulepszaniu pokemonów oraz wymienianiu się nimi! Detale poniżej:

Data i czas

  • Od 6 listopada o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu) do 13 listopada o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu)

Bonusy

  • Trenerzy będą otrzymywać podwojona ilość Stardustu za wykluwanie jajek i łapanie pokemonów!

Tak jak spadająca gwiazda, to wydarzenie nie będzie z nami przez długo, trenerzy, wiec wykorzystajcie jak najwięcej z tego limitowanego czasu!

Tak wiec od 6 do 13 listopada możemy cieszyć się podwojonym Stardustem za łapanie i wykluwanie pokemonów.

Co ciekawe podczas sobotniego Community Day z Cyndaquilem Niantic również zapewni nam podwojony Stardust za łapanie, czyli łącznie w ciągu 3-godzinnego okienka powinniśmy uzyskać mnożnik aż x4 – a nawet x6, jeśli użyjecie Star Piece.

Nowy pokemon

Wraz z startem eventu w Pokemon GO pojawił się również nowy pokemon oraz jego ewolucja. Są to stworzenia z 4 generacji – Buizel oraz Floatzel. Są to pokemony typu wodnego, których statystyki niestety nie pozwalają im na posiadanie większego znaczenia w produkcji Niantic. Na ten moment to jedyna nowa wprowadzona rodzina ewolucyjna z Sinnoh.

AKTUALIZACJA: Niantic potwierdziło na Twitterze, ze do gry trafił również Budew – jest to baby forma Roselii, która (tak jak każde baby) dostępna jest w jajkach (jeszcze nie wiemy w których).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.