News 39

Strange Eggs i kolejne natarcie Team GO Rocket

Niantic nie dał nam odpocząć zbyt długo po poprzednim evencie – w grze są już Strange Eggs i event z Team GO Rocket w tle.

W Pokemon GO mamy nowy rodzaj jajek – Strange Eggs. Są one ściśle związane z Team GO Rocket i można z nich wykluć pokemony typu trującego oraz mrocznego (w ich standardowej formie, nie są to shadow pokemony).

Data i czas eventu: od 12 października o 22:00 do 20 października o 7:00

Atrakcje

  • Strange Eggs w Pokemon GO – można z nich wykluć Larvitara, Scraggy, Trubbisha, Vullaby (nowy pokemon) oraz inne,
  • Strange Eggs wymaga przejścia 12 km i można je zdobyć po walce z liderem Team GO Rocket – Sierrą, Arlo lub Cliffem. Oczywiście przed walką trzeba posiadać wolny slot na jajko. Strange Eggs pozostaną w grze także po evencie,
  • Bonus 1/4 dystansu dla jajek,
  • Nowy Team GO Rocket Special Research, w którym po pokonaniu Giovanniego możemy złapać shadow Mewtwo,
  • Spawny pokemonów typu trującego oraz mrocznego takich jak Spinarak, Houndour, Poochyena, Gulpin, Stunky, Purrloin i inne,
  • Zwiększona aktywność Team GO Rocket na PokeStopach oraz częściej pojawiające się balony,
  • Niespodzianka podczas robienia zdjęć,
  • Przedmioty nawiązujące do liderów Team GO Rocket w sklepie gry.

Członkowie Zespołu R używają również nowych shadow pokemonów takich jak Diglett, Shellder, Slowpoke, Aerodactyl i Skarmory. Liderzy natomiast otrzymali Drowzee (Sierra), Growlithe (Arlo) oraz Omanyte (Cliff).

Teamy liderów

Arlo – Growlithe, Charizard/Blastoise, Scizor

Sierra – Drowzee, Sharpedo/Exeggutor, Houndoom/Shiftry/Alakazam

Cliff – Omanyte, Machamp/Steelix, Swampert/Tyranitar

Pokemony ze zdjęć-niespodzianek

  • Nidoran (męski oraz żeński), Vulpix, Oddish, Seedot

Nowe pokemony (tylko w jajkach 12km)

Vullaby i Mandibuzz

Sandile, Krokorok i Krookodile

Pawniard i Bisharp

Źródło: https://www.pokemongolive.com/en/post/autumn-event-2020-strange-eggs/

39 komentarzy

  • Reply
    lanrryneek
    Paź 13, 2020 9:57 am

    Trochę bez sensu że nowe pokemony dali tylko w jajkach, nie każdy ma możliwość wyklucia 12 km jajka, są kwarantanny, pandemia a oni dają nam 12 km, żeby zdobyć nowego pokemona. Trochę lipa.

    • Reply
      Gracz
      Paź 13, 2020 8:27 pm

      3km nie 12…

    • Reply
      Xddddddd
      Paź 14, 2020 8:44 am

      Od czegoś są balony Team rocket

  • Reply
    Cobra
    Paź 13, 2020 9:58 am

    Gdzieś wyczytałem wczoraj że shadowy z tych jajek mogą się kluć, widział ktoś? Właśnie wyklułem swoje pierwsze “czerwone” i wyleciał normalny Vullaby.
    Szkoda że liderzy mają denne pokemony ale podejrzewam tak miało być ponieważ byłby to zbyt lukratywny dla nas interes.

    BTW w końcu dodali wdzianko Sierry do kupienia :))

    • Reply
      Gofer420
      Paź 13, 2020 10:47 am

      Nie wykluwają się shadow. Nadal shadow można zdobyć tyko po walce.

  • Reply
    sedkyuuwarai
    Paź 13, 2020 11:15 am

    Arlo może też mieć Salamance zamiast Scizor

  • Reply
    PokeGracz
    Paź 13, 2020 1:23 pm

    Sierra rozpoczyna walki również Laprasem.

    Czerwone jajko nie jest niestety gwarantowane nawet jak mamy wolne miejsce w slotach. Na dwóch pokonanych liderów wypadło mi tylko raz.

    • Reply
      Rowerowa
      Paź 15, 2020 7:17 pm

      Dziwne. Mnie na pięć walk wypadlo pięć jaj. Myślałam że są gwarantowane

  • Reply
    PokeGracz
    Paź 13, 2020 1:26 pm

    Sierra jako pierwszego pokemona używa również Laprasa.

    Czerwone jajka nie są niestety gwarantowane mimo posiadaniach wolnych miejsc. Na dwóch pokonanych liderów trafiłem jedno jajko.

  • Reply
    nek
    Paź 13, 2020 3:43 pm

    2 jajka wyklute 2x Pawniard i już evolucja do Bisharpa 🙂

    • Reply
      Ach
      Paź 14, 2020 1:40 am

      U mnie Absol….

    • Reply
      R
      Paź 14, 2020 12:09 pm

      U mnie dwie kupy śmieci!!! Beznadzieja – jak zawsze muszą dać do puli beznadziejne pokemony, żeby ludzi podkur…
      Wczoraj przeżyłem też mega wkur… – w ostatniej minucie trafił się shiny Pikachu. Złapałem, ale czas się przewinął i zapisał się jako shiny… zwykły Pikachu bez czapki. I co ja mam zrobić?

      • Reply
        nek
        Paź 14, 2020 7:24 pm

        No ja nie mam na co narzekać póki co 3 jajko Larvitar prawie setka i teraz Vullaby 🙂

  • Reply
    Piasecki88
    Paź 13, 2020 8:15 pm

    A gruntowie też zostawiają jajka na 12 km??

  • Reply
    Gracz
    Paź 13, 2020 8:29 pm

    Odrób lekcje i przeczytaj że zrozumieniem artykuł…

  • Reply
    TrenerYogi
    Paź 14, 2020 11:29 am

    5 jajek 12km wyklutych i ani jednego pokemona z listy nowych stworków:/

  • Reply
    Kamil
    Paź 14, 2020 7:50 pm

    Co zrobić gdy nie mam questa od team rocket, mam kilka kont i na żadnym nie ma zadania

  • Reply
    DemonSlayer5872
    Paź 14, 2020 8:03 pm

    Do ludzi którzy wykluli larvitara.
    Ile dostaje się candy?

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Paź 15, 2020 5:42 am

    Różnie jest. Ja mam wyklute 4. Vullaby 24 candy dostałem. Scraggy – 17 candy. Trubbih 2x i łącznie 40 candy – swoją drogą, takie gówno to obraza dla graczy jeżeli chodzi o km jajka.

  • Reply
    Alann
    Paź 15, 2020 8:28 am

    Dlaczego nie mam questa na Shadow Mewtwo?

  • Reply
    Piasecki88
    Paź 15, 2020 10:50 am

    Mogli by dać te na dziko a nie żeby walczyć z Leadarami zespołu R, żeby dostać jajko na 12 km słabe to.

  • Reply
    ach
    Paź 15, 2020 12:54 pm

    Mewtwo 916 cp – mój 11/11/13 shadow

    • Reply
      nek
      Paź 16, 2020 3:39 pm

      u mnie 15/7/15 nie jest źle, byle szybko dali możliwość zmiany ataku ;s

  • Reply
    Gumsons
    Paź 15, 2020 4:47 pm

    21 candy

  • Reply
    KOOKxIK
    Paź 15, 2020 7:46 pm

    Taka uwaga – po wygranej z Giovannim NIE DOSTAJECIE 12km jajka (ani żadnego innego). Jajka dostajecie tylko po wygranej z liderami.

  • Reply
    ach
    Paź 15, 2020 8:09 pm

    żeby dostać radar na Giovanni muszę pokonać trzy pozostałe bosy czy też mogę pokonać trzy razy tego samego bosa?

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Paź 15, 2020 9:56 pm

    3 innych. W zadaniu nawet napisane. Pokonany boss i… Mewtwo z prawie IV 0. No śmiech, że takie badziewie mogło wypaść. Z jajek dziś 12km i 3x Absol. Niantic powinno zakopać się pod ziemię, że tak potraktowało graczy.

  • Reply
    ach
    Paź 15, 2020 10:43 pm

    dwa jajka zasadzone… jak dystans powróci do normy i trzeba będzie zrobić 12 km dla Absola to ja podziękuję…

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Paź 15, 2020 11:22 pm

    Nawet teraz te 3km to żart. Dokładnie tak samo jak z 10 by mi wypadł feebas. No ile można? Takie śmieci za takie dystanse są dla graczy śmiechem, czy raczej żal…

  • Reply
    Ach
    Paź 16, 2020 5:29 pm

    No, niech się cmokna…. następny Absol

  • Reply
    Piasecki88
    Paź 16, 2020 7:25 pm

    Coś macie pecha z tymi nowymi pokami z jajek na 12 km ja tych liderów nigdy nie pokonam nawet questa nie skończę

    • Reply
      ach
      Paź 16, 2020 11:08 pm

      pokemongohub tam masz kontry na bosy

    • Reply
      Wojzex
      Paź 19, 2020 8:59 am

      Od razu po rozpoczeciu walki zmień pierwszego pokemona najlepiej na lucario z power up punchem co da Ci chwile bez jego ataku. Ja jednym lucario pokonałem liderów

      • Reply
        Malinka
        Paź 21, 2020 9:28 pm

        Mam 37 lvl. Bardzo dużo wyklutych jajek, ale nigdy nie dostałam Riolu. Nie mam więc Lukario i przuszczam że nie jestem wyjątkiem w tym temacie…

  • Reply
    Tavu
    Paź 17, 2020 3:17 am

    Wie ktoś dlaczego nie pojawiły mi się zadania związane z giovannim? Trzeba coś zrobić czy jak

  • Reply
    Rafał
    Paź 18, 2020 2:18 pm

    Pokonałem Giovani ego ,nagle gra się zawiesiła , i pokemona brak . A nagrody odebrane . Co robić ? Dzięki za pomoc

  • Reply
    Miki
    Paź 18, 2020 8:26 pm

    Dalej szkoda że usunęli 3 remote na tydzień dalej jest pandemia i jest jej ciągły rozwój więć powinni przywrócić to wszystko… shadow mewtwo nie jest dla wszystkich, ponieważ w niektórych krajach dzieci nie mogą wychodzić z domu na szczęście w polsce trzeba tylko nosić maseczki gdyby nie to to nie złapałbym go

  • Reply
    Miki
    Paź 18, 2020 8:26 pm

    Dalej szkoda że usunęli 3 remote na tydzień dalej jest pandemia i jest jej ciągły rozwój więć powinni przywrócić to wszystko… shadow mewtwo nie jest dla wszystkich, ponieważ w niektórych krajach dzieci nie mogą wychodzić z domu na szczęście w polsce trzeba tylko nosić maseczki gdyby nie to to nie złapałbym go. Pozdrawiam!