News 28

Styczniowe atrakcje w Pokemon GO

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok a wraz z nim nowe atrakcje w Pokemon GO.

Niantic po raz kolejny udostępnia nam rozkład jazdy na kolejny miesiąc i zdradza jakimi wydarzeniami będziemy mogli cieszyć się w styczniu:

  1. Kolejny Special Research z Team GO Rocket (comiesięczny, kończący się walką z Giovannim)
  2. Lapras z Ice Shard i Ice Beam w Research Breakthrough
  3. Adventure Sync Hatchathon powraca
  4. Heatran w raidach
  5. Nowe pokemony z regionu Unova

Team GO Rocket Special Research

Jeżeli ukończyliście grudniowy (lub ukończycie któryś z wcześniejszych w styczniu) Special Research z Team GO Rocket to będziecie mogli rozpocząć, jak co miesiąc, kolejny zestaw zadań z tej serii. Tym razem po walce z Giovannim do złapania będzie shadow Moltres.

Lapras w Research Breakthrough

Od 1 stycznia 2020 o 22:00 czasu polskiego do 1 lutego 2020 o tej samej godzinie w paczkach za 7 stempli dostępny będzie Lapras z atakami Ice Shard i Ice Beam. Ruchów tych Lapras nie może już się nauczyć w “naturalny” sposób (są to ataki legacy) a będą dostępne wyłącznie dla Laprasów z paczek.

Adventure Sync Hatchathon

Event z tej serii odbył się już rok temu, tym razem powróci w trochę odmienionej formie. Od 2 do 16 stycznia (w obu przypadkach 22:00 czasu polskiego) za przejście określonych odległości z Adventure Sync będziemy mogli z tygodniowych nagród zdobyć dodatkowy Stardust, Rare Candy oraz Unova Stone. Dodatkowo w jajkach i na dziko pojawią się pokemony w specjalnych imprezowych czapkach. Dotychczas znalezione w plikach gry modele możecie znaleźć poniżej:

Heatran w raidach

Od 7 stycznia 2020 o 22:00 czasu polskiego do 4 lutego o tej samej godzinie, Heatran powróci do raidów. Tym razem dostępna będzie również wersja shiny – poniżej porównanie modeli zwykłego oraz w tym specjalnym wariancie.

Nowe pokemony z regionu Unova

To w zasadzie jedyna informacja jaką znamy z oficjalnego wpisu – nowe pokemony z piątej generacji pojawią się w grze “niedługo”.

 

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/jan2020-events/

28 komentarzy

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Gru 31, 2019 11:33 am

    Widzę że niantic staje na głowie by z paczek nie dać nowych legend.

    • Reply
      KarlFranz
      Gru 31, 2019 5:41 pm

      A wystarczyłoby dac palkie i dialge i wszyscy byliby zadowoleni

      • Reply
        Zenwolfero
        Gru 31, 2019 7:03 pm

        Dobrze prawi polać mu 😉

      • Reply
        Hideharu_Mijahira
        Sty 01, 2020 11:59 am

        Cokolwiek czego nie było do tej pory, choćby rayquaza, dialga, palkia, etc. A jakoś mam dziwne przeczucia że po laprasie czeka nas powrót regi do paczek 😉

        • Reply
          dziabong
          Sty 01, 2020 10:30 pm

          Palkia i Dialga z pewnością trafią najpierw wiosną na “piątki” z możliwą wersją shiny, choć kto wie czy jak z Rayquazą najpierw jeszcze będzie powrót bez shiny. Do paczek jeszcze długa droga.

        • Reply
          K
          Sty 02, 2020 12:12 am

          Rego shiny z paczki lepsze niż lapras

  • Reply
    Piasecki88
    Gru 31, 2019 7:01 pm

    Za każdym razem gdy chcę złapać pokemon to gra każe mi zrobić zdjęcie da się to jakoś wyłączyć czy to jakiś błąd od aktualizacji?

    • Reply
      Kryniek89
      Sty 01, 2020 11:04 am

      Mam to samo, od wczoraj. Nic nie pomaga A do tego Ar mi padł całkiem

      • Reply
        Ponocnik
        Sty 01, 2020 11:20 pm

        W ustawieniach andoid daj dostęp do kamery problem się rozwiąże:)

    • Reply
      Zenwolfero
      Sty 02, 2020 1:52 am

      Też tak mam z tą różnicą że mnie pyta czy chcę włączyć ar i wybieram “może później” … Tylko po co pyta za każdym razem? Trochę to irytujące

      • Reply
        ach
        Sty 03, 2020 1:17 am

        też mam od dzisiaj – aktualizacja dotarła;(

      • Reply
        O405NE
        Sty 11, 2020 6:55 pm

        Też mi się zawsze pyta i włącza ar.

    • Reply
      R
      Sty 02, 2020 10:17 am

      Narzekałem na to parę dni temu. To jak na razie najbardziej denerwujący błąd tej gry, jaki chyba w ogóle był. Powinni wycofać tą wersję aplikacji i umożliwić zainstalowanie starszej. Już naprawdę tak lamerskiego zespołu programistycznego jak tych z Niantic to naprawdę ze świecą szukać.

  • Reply
    Gracz
    Sty 01, 2020 9:42 am

    Słabo. Nie dość że same stare “śmieci” w rajdach że aż się odechciewa grać i rajdować , to jeszcze do marnej puli za stemple laprasa dodają… Zero szacunku dla starszych graczy…

    • Reply
      Paco1987
      Sty 02, 2020 10:03 am

      Nić dodać nic ująć! Gram od samej premiery gry…i co mam z tego? Nic…wszystko pod nowych graczy…nowe funkcjonalności…a nadal brak wiele błedów ma sama gra…nic nie poprawiają, a wręcz czasem psują 🙂

    • Reply
      Xiena
      Sty 02, 2020 2:27 pm

      I tak wszystko lepsze od eevee z kwiatkiem

  • Reply
    Z666
    Sty 01, 2020 12:01 pm

    Wczoraj dali aktu która namieszała. Ze zmianą nazw poków też lipa… Ja aktualizacje auto mam zablokowane i jeszcze nie mam tego problemu 🙂

  • Reply
    Dzinx
    Sty 01, 2020 12:15 pm

    Porazka z tym ar teraz..nie da sie zdjecia zrobic i teraz jeszcze za kazdym razem jak sie lapie poka trzeba klikac..moze naprawia to niedlugo..oby

  • Reply
    Piasecki88
    Sty 01, 2020 2:10 pm

    Ja bym chciał za paczkę Mewtwo. Regice tego logowego goleme, Deyoqs czy jak mu tam na imię przynajmniej specjalny quest na niego,Rayqyaza, Palkia i Dialga i tego trzy zapomniałem jak na imie miały.
    a ten quest z Giovanin to kiedy się skończy?

    • Reply
      dziabong
      Sty 01, 2020 10:38 pm

      Giovanni jest stałą funkcjonalnością, bezterminową. Przemielone wcześniej legendy po raidach i paczkach trafiają na recykling do Giovaniego w wersji shadow. I tak można bez końca – po trzech ptakach będą co miesiąc Lugia, Ho-oh, 3x Psy, Kyogre, Groudon, 3x Regi… A potem wszystko jeszcze raz z opcją na Shiny Shadow. To się nigdy nie skończy. Jak widać jest tylko z tego podanego powyżej jest “frajdy” na prawie dwa lata.

  • Reply
    Kruzynn06
    Sty 01, 2020 11:57 pm

    8519 1502 3426 zapraszam!

  • Reply
    Ach
    Sty 02, 2020 1:28 am

    Same ptaszyskadostalam za stemple az zal mi tylek sciska hehe

  • Reply
    Kryniek89
    Sty 02, 2020 9:45 am

    Kecelon, jest szansa go ogarnąć? Przeglądam fora, strony i w kodzie gry jest. Ponoć kiedyś był ale zmieniał się w ditto

    • Reply
      gangster
      Sty 02, 2020 2:25 pm

      z tego co mówi thesilphroad jeszcze w grze się nie pojawił i to jest właśnie kolejny absurd niantic wprowadzają 5 serie a są zaległości z serii 3…

      • Reply
        Kryniek89
        Sty 02, 2020 3:38 pm

        No właśnie to wyczytałem, pisali że był ale jako ditto więc wpisu hoenn nie uzupełniał. Kanto i Johto mam pełne i liczyłem teraz na hoenn

  • Reply
    GramGdyMamCzas
    Sty 06, 2020 1:12 pm

    Pokemon Go jest grą dla “piechurów”. Dopiero dziś zostałam solidnie dowartościowana za dystans >50 km, tj. 50 tys. Stardustu, 15 Rare Candy i 1 szt. Unova Stone. Za tydzień powtórka. 🙂
    Nie irytuję się z powodu tego, że zazwyczaj nie spotykam Pokemonów, których mi jeszcze brakuje, że nie mam znajomych, z którymi mogłabym zrobić rajd dla 4 i 5 trenerów, że z paczek jest kolejny Pokemon, na którym mi nie zależy albo z jaja wylęgło się kolejne “coś”, co transferuję do profesora.
    Wkurzam się na graczy, którzy nie wysyłają giftów a jedynie je odbierają i na takich, co opróżniają areny z pokemonów ledwo tam wstawionych.
    W wakacje dzięki temu, że miałam telefon w dłoni zawrócił samochód z dwoma chłopakami, aby przywitać się z graczem w Geocaching. Tam, gdzie oni wcześniej odwiedzili skrytkę, ja nieopodal miałam PokeStop. Oni nie wiedzieli, co to Pokemon Go a ja nie miałam pojęcia o Geocachingu.
    Chciałabym, aby 40 lvl nie był ostatni /jestem w 36/. To jest moje życzenie. 🙂

  • Reply
    Maszynik
    Sty 06, 2020 10:38 pm

    293823750523 zapraszam

  • Reply
    Krystian