News 28

Świat Pokemon GO rozszerza się o region Unova!

Już dziś w Pokemon GO pojawią się pierwsze pokemony z piątej generacji!

Na pokemongolive.com czytamy:

Ponad trzy lata temu wasza podróż z Pokemon GO wystartowała, wraz z pokemonami pierwotnie odkrytymi w regionie Kanto, potem spotkaliście setki pokemonów z regionów Johto, Hoenn i Sinnoh, z którymi walczyliście, raidowaliście i wykonywaliście zadania. To czas, by kontynuować podróż i spotkać pokemony z regionu Unova! Przygotujcie się na poznanie nowych przyjaciół oraz stworzeń z gier Pokemon Black oraz Pokemon White, które pojawią się w Pokemon GO już dziś!

Atrakcje

  • Snivy, Tepig, Oshawott, Patrat, Lillipup, Purrloin, Pidove, Blitzle i inne pokemony z regionu Unova pojawią się na dziko.
  • Spark dzięki swojej ciężkiej pracy i wykluwaniu jajek na potrzeby badań odkrył, że te pokemony będą wykluwać się jajek!
    • 2km: Patrat, Lillipup, Purrloin, Pidove
    • 5km: Snivy, Tepig, Oshawott, Blitzle, Drilbur, Foongus
    • 10km: Ferroseed, Klink, Litwick, Golett, Deino
  • Po wielu walkach Candela odkryła, ze Lillipup, Patrat i Klink będą dostępne w raidach! Miejcie na uwadze, że Klink nie będzie dostępny do złapania na dziko, poza raidami. 
  • Dzięki wielu podróżom i skrupulatnym badaniom, Blanche odkryła, że niektóre pokemony będą się pojawiać w wybranych regionach świata! Powitajcie je wraz z nami!
    • Azja i Pacyfik: Pansage
    • Europa, Bliski Wschód, Afryka, Indie: Pansear
    • Ameryki i Grenlandia: Panpour
    • Półkula zachodnia: Heatmor
    • Półkula wschodnia: Durant
  • Jeśli wam się poszczęści, możecie spotkać shiny Patrata i shiny Lillipupa!
  • Przedstawiamy Unova Stone! Ten czarno-biały przedmiot ewolucyjny pozwoli niektórym pokemonom ewoluować. Spróbuj użyć go na pokemonach takich jak Lampent, by zobaczyć co się wydarzy! Przedmiot ten można zdobyć poprzez Research Breakthrough (nagroda za siedem pieczątek przyp. red.)

Więcej pokemonów z regionu Unova pojawi się wraz z progresem badań profesora Willowa, kiedy podzieli się z nami swoimi odkryciami, tak więc oczekujcie ich już niedługo.

Poniżej modele wszystkich oficjalnie zapowiedzianych pokemonów na infografice wykonanej przez Leek Duck

Poniżej porównanie wariantu zwykłego oraz shiny dla rodzin ewolucyjnych Patrata, Lillipupa oraz Klinka:

 

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/unova-pokemon/

28 komentarzy

  • Reply
    Machrid
    Wrz 16, 2019 7:28 pm

    spokojnie wszyscy wszystko ,zdaza zlapac przez 6 miesiecy bedzie ta fala pokemonow.
    lapiac 1 na tydzien i tak bedzie za malo do przyszlych wakacji.

    • Reply
      Shinykomunista
      Wrz 18, 2019 1:18 pm

      Za mało niantic da na event- źle bo nic ciekawego nie ma
      Za dużo niantic da na evencie – źle bo niantic daje nowym graczą pokemony o które trzeba się było kiedyś postarać
      Bonus do expa – źle bo i tak każdy ma 40 poziom
      Bonus do dustu – źle bo i tak nie ma na co go wydawać
      Nowa funkcja w grze – źle bo funkcja mi się nie podoba
      Brak nowych funkcji lub eventu w danym momencie – źle bo nic się nie dzieje
      Shiny – źle bo po co komu shiny, co to wnosi do gry
      Nowy cokolwiek – źle bo źle
      Nowy artykuł na pokemon-go.pl – dobrze, bo sobie ponarzekam że mi się wsyzstko w grze nie podoba.
      Marchid w pigułce. Wejść na stronę i pisać bzdury, dla tych 3 odpowiedzi na jego bzdurny komentarz. Nie zdnudziło ci się jeszcze?

  • Reply
    Pawerxon
    Wrz 16, 2019 7:30 pm

    Shiny Stoutland jest piękny, wszystko cudownie ale szkoda że dostajemy Duranta a nie Heatmora ;(

  • Reply
    Chodzący furret
    Wrz 16, 2019 7:46 pm

    Tylko najważniejsze
    O której godzinie?
    Bo niantic pisze że o 13 czasu lokalnego
    Nadal ich nie ma

  • Reply
    Rosi91
    Wrz 16, 2019 9:03 pm

    od której godziny pojawią się nowe?

  • Reply
    chodorowskik
    Wrz 16, 2019 10:18 pm

    to oszustwo

  • Reply
    ReynaValdez
    Wrz 16, 2019 10:43 pm

    czy tylko mi nowe pokemony wyświetlają się bez nazw? np pokemon_name_0506 itp
    i od jakiegoś czasu znane (i złapane a nawet wyewoluowane) przeze mnie pokemony pokazują mi się jako nieznane (w pasku nearby jako cień sylwetki a nie normalnie) czy tylko mi się to popsuło?:/

  • Reply
    Walentyna
    Wrz 17, 2019 6:04 am

    Patrat rzekomo jest tylko w jajkach 2 km a ja złapałam go na dziko…

    • Reply
      NejiHyuga
      Wrz 17, 2019 7:32 am

      Na pisane masz jak byk że jest na dziko i w jajkach ludzie czytajcie z zrozumieniem

    • Reply
      Essentia91
      Wrz 17, 2019 7:54 am

      Tylko Klink będzie dostepne w radach pozostałe i w raidach i na dziko

    • Reply
      dziabong
      Wrz 17, 2019 12:52 pm

      Nie jest tylko w jajkach i nigdzie nie jest tak napisane.

  • Reply
    Nabu
    Wrz 17, 2019 10:08 am

    Halo mam pytanie. Dziś miałem mieć 7 stempel a codziennie odbieram zadania pod to po kilkanaście i miałem zrobione dziś kolejne a po odebraniu zadania nie pokazało na 7 stempel a nadpisało mi za wczoraj!! I nadalam jedno hahaha… Czy to mogę gdzieś zgłosić?

    • Reply
      Nabu
      Wrz 17, 2019 11:13 am

      Przypomniałem sobie że za stempel Evee, więc nie ma sensu. Wiele nie straciłem 🙂

      • Reply
        Machrid
        Wrz 17, 2019 4:13 pm

        no wlasnie bezsens .
        genialny pomysl nianticu. dac evee za 7 znaczkow.

        • Reply
          Shinykomunista
          Wrz 18, 2019 1:08 pm

          Świetny pomysł, shiny eevee w wianku nie zdobyłem ani jednego. Podejrzewam że wielu graczy też nie, gdyż szansa była jak to bywa przy shiny niewielka i były one przez krótki czas w grze. Najlepiej byłoby zebrać 8 takich shiny eevee w wianku na wszystkie ewo eevee, a paczka może w tym pomóc. Jak dla mnie dobra opcja.

  • Reply
    Krystian
    Wrz 17, 2019 10:57 pm

    Ile już macie poków? U mnie jest 5szt na dziko

    • Reply
      dziabong
      Wrz 18, 2019 12:31 am

      Ja mam 6 szt. z Unovy, z czego dwa już wyewoluowane do kolejnej formy. Mogłoby być więcej, bo ciągle widzę na podglądzie czarne zarysy, zwłaszcza grzyba i świnkę, ale nie chce mi się specjalnie po nie iść 🙂 A przed chwilą z jednego prezentu dostałem aż dwa jajka. Jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło i nie widziałem, żeby dwa jajka wyszły komuś z moich giftów, ale trzeba przyznać, że otwieram zwykle gift jak mam tylko jedno wolne miejsce. Nie wiedziałem, że tak może się trafić.

      • Reply
        WhiteCat90
        Wrz 18, 2019 10:02 am

        Wczoraj też mi wypadły dwa jaja z giftu, też byłam zdziwiona.

        • Reply
          dziabong
          Wrz 18, 2019 8:51 pm

          Chyba coś zmienili lub pochrzanili, bo teraz za każdym razem zostawiam dwa wolne miejsca i za każdym razem wpadają dwa jaja i plus jeszcze jakiś przedmiot. Inni gracze widzę, że też zaczęli odbierać ode mnie po dwa jaja. Ciekawe czy jak będą trzy wolne sloty to wpadną trzy jaja 😉 Dziś to sprawdzę.

      • Reply
        Krystian
        Wrz 18, 2019 10:30 am

        Dzisiaj snivy się pokazał ale też mi się nie chce iść.

  • Reply
    Piasecki88
    Wrz 18, 2019 9:41 am

    Czy będzie dostępny nowa ewolucja Eevee jako Sylveneon?

  • Reply
    Raghnall
    Wrz 18, 2019 10:40 am

    Pytanie, quiz, zagadka.
    Od 16:00 do 17:00 lokalnego czasu podczas robienia zdjęć można uzyskać photobomb z członkiem Team GO Rocket (pokemon do złapania po wyjściu z trybu foto to Meowth, możliwe są maksymalnie 3 takie spotkania) – czy to jeszcze jest aktulny bonus?

  • Reply
    Piasecki88
    Wrz 18, 2019 11:20 am

    A do kiedy jest event z Team Rocket bo co chwilę chodzę i poketostope przejęte przed Team Rocket

    • Reply
      SomeDude
      Wrz 18, 2019 12:11 pm

      Nie wiem czy to w ogóle event czy trwała zmiana.

    • Reply
      Shinykomunista
      Wrz 18, 2019 1:04 pm

      Funkcja trafiła na stałe do gry.

  • Reply
    3665 8309 6046
    Wrz 18, 2019 5:25 pm

    Nie doszło ich strasznie dużo ale na kilka miesięcy spokojnego łapania starczy 😀

  • Reply
    Vertst