News 50

Święta z Pokemon GO!

Tak jak w poprzednim roku Niantic trochę czekało z zapowiedzią eventu na okres świąteczno-noworoczny. W końcu wiemy co nadchodzi!

Na pokemongolive.com pojawił się opis nadchodzącego wydarzenia:

Trenerzy, 

Święta tuż za rogiem a my zaplanowaliśmy ich obchody, które zainspirują was do eksplorowania okolicy wraz z rodziną oraz przyjaciółmi. Od dzisiaj od godziny 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu) znany świąteczny Pikachu powróci i przyprowadzi ze sobą kilku mroźnych przyjaciół do zabawy! Oprócz większej ilości pokemonów lodowych pojawiających się na całym świecie, dodatkowe wodne i lodowe pokemony pierwotnie odkryte w regionie Hoenn w grach Pokemon Ruby oraz Saphire pojawią się w Pokemon GO po raz pierwszy. Jako specjalny bonus, pierwszy PokeStop, który odwiedzicie każdego dnia od godziny 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu) 22 grudnia do 25 grudnia 13:00 czasu PST nagrodzi was darmowym jednorazowym inkubatorem za przekręcenie fotodyskiem, tak więc upewnijcie się, że każdego dnia odbierzecie inkubator. 

Nie przegapcie swojej szansy na zakup specjalnych paczek ze sklepu gry, które będą zawierać najlepsze promocje tego roku. Od 21 do 25 grudnia (w obu przypadkach 13:00 czasu PST, czyli 22:00 naszego czasu) specjalne paczki będą zawierać Super Inkubatory, Lure Modules oraz nowy przedmiot o nazwie Star Piece, który zapewni dodatkowy Stardust przez 30 minut trwania. Od 25 grudnia do 4 stycznia (w obu przypadkach 13:00 czasu PST, czyli 22:00 naszego czasu) rozglądajcie się za specjalnymi paczkami zawierającymi Premium Raid Passy, Super Inkubatory i Star Piece. 

Nie możemy się doczekać aby zobaczyć was na zewnątrz wraz z rodziną i przyjaciółmi w te święta. Podczas odkrywania świata, pamiętaj aby udostępnić swoje ulubione zdjęcia w AR i najlepsze zdobycze za pomocą hasztaga #PokemonGO w ulubionych mediach społecznościowych.

Zespół Pokemon GO

Podsumujmy:

  • Pikachu w czapce Mikołaja powróci, najpewniej po raz pierwszy będzie można wykluć także Pichu z tą czapką (rok temu jej nie otrzymał),
  • W grze pojawią się nowe pokemony wodne i lodowe z trzeciej generacji (lista obejmuje najprawdopodobniej stworzenia, których tekstury niedawno pojawiły się w plikach czyli Lotad, Lombre, Ludicolo, Carvanha, Sharpedo, Wailmer, Wailord, Barboach, Whiscash, Corphish, Crawdaunt, Feebas, Milotic, Snorunt, Glalie, Spheal, Sealeo, Walrein, Relicanth, Luvdisc),
  • Za pierwsze zakręcenie dyskiem danego dnia od 22 do 25 grudnia otrzymamy darmowy inkubator na jedno użycie,
  • Paczki w sklepie tak jak rok temu pojawią się w dwóch partiach – od 21 do 25 grudnia i od 25 grudnia do 4 stycznia,
  • Do gry trafi nowy przedmiot – Star Piece, który zwiększa ilość Stardusta przez 30 minut (mnożnik prawdopodobnie wynosi x1,5),
  • Na świecie będzie pojawiało się więcej lodowych pokemonów.

W tekście nie padło żadne słowo o Delibirdzie, jednak trudno wyobrazić sobie, że nie trafi on w tym okresie do gry – prawdopodobnie tak jak w przypadku Ditto Niantic chce nam zrobić niespodziankę.

Źródło: https://pokemongo.nianticlabs.com/en/post/holiday2017

50 komentarzy

  • Reply
    Hardstyle
    Gru 21, 2017 6:28 pm

    Lecimy

  • Reply
    Eee
    Gru 21, 2017 6:58 pm

    Co, jeszcze nikt nie narzeka?

  • Reply
    Dogz
    Gru 21, 2017 7:10 pm

    A co z Deliberdem pojawi się?

    • Reply
      Michał
      Gru 21, 2017 9:34 pm

      Umi czytać?

      • Reply
        Mesjunko
        Gru 21, 2017 10:03 pm

        Wbije przynieść prezenty we wigilię

    • Reply
      darek
      Gru 21, 2017 11:23 pm

      Już jest. Widzę go na radarze, ale nie chce mi się tyłka ruszać bo zimno

    • Reply
      Czerwony
      Gru 22, 2017 1:27 am

      Delibird jest u mnie od godzinyxD

    • Reply
      Wkre
      Gru 22, 2017 12:00 pm

      ja wlasnie jednego zlapalam

  • Reply
    Mikos
    Gru 21, 2017 7:33 pm

    Mnożnik x 1,5 slaaabiutko

  • Reply
    LB
    Gru 21, 2017 8:04 pm

    Może się czepiam, ale stwierdzenie że Pichu w zeszłym roku nie otrzymał czapki jest nieprawdziwe – w zeszłym roku na święta nie było jeszcze Pichu w grze.

    • Reply
      Ivrin
      Gru 21, 2017 10:44 pm

      Na pewno się czepiasz, bo Pichu był w grze od 12 grudnia, tak jak pozostałe baby pokemony z drugiej geny – zostały one dodane do jajek długo przed wejściem reszty drugiej geny.

      • Reply
        LB
        Gru 22, 2017 4:40 pm

        Pamięć szwankuje, faktycznie tak było

      • Reply
        Drauger
        Gru 23, 2017 12:33 am

        Mi się właśnie whkluł pichu bez czapki

  • Reply
    DudiProGamer
    Gru 21, 2017 8:35 pm

    Pokemon go powraca bo wcześniej zrobiło się nudne jak wszystko się wyłapało. Życze sczęśliwych świąt i oczywiście udanych połowów 🙂

  • Reply
    Kwadraty
    Gru 21, 2017 9:45 pm

    W ciągu ostatnich kilku dni w mojej najblizszej okolicy pojawilo sie siedem nowych pokestopow.. Teraz zagladam na apke i kolejne widze nowe.. Tez u was sie tak rozpoączkowują?

    • Reply
      DeadPrydz
      Gru 21, 2017 10:03 pm

      U mnie tez pojawil sie ale tylko jeden :/

    • Reply
      Das
      Gru 21, 2017 10:41 pm

      Nie, nic nowego

    • Reply
      Emi
      Gru 21, 2017 11:09 pm

      U mnie na dworcu z jednego ze stopow zrobili gyma

    • Reply
      Lesiu
      Gru 22, 2017 12:05 am

      Za namową Ivrina, zamieszczoną tutaj na stronie, pograłem w Ingressa, co dało mi możliwość dodawania portali. Dodałem już kilka i część z nich została zamieniona na pokestopy w ciągu ostatniego tygodnia, w tym 2 jakieś 5 godzin temu.

    • Reply
      Lesiu
      Gru 22, 2017 12:10 am

      Nadmienię, że dodając te dwa pokestopy Niantic użyło zdjęć od moich innych, odrzuconych propozycji portali do Ingressa, bo były ładniejsze i przedstawiały podobne obiekty, ale parędziesiąt metrów dalej.

  • Reply
    wesio
    Gru 21, 2017 10:39 pm

    Wie ktoś może gdzie pisać jeśli chodzi o zmianę nazwy pokestopu? Dodali nowy w mojej okolicy na placu zabaw ale nie na tej ulicy, która jest w nazwie 😛

  • Reply
    Gracz
    Gru 21, 2017 11:07 pm

    Już są, Snorunt złapany.

  • Reply
    kotecek98
    Gru 21, 2017 11:11 pm

    Delibird tez jest 🙂

  • Reply
    Gracz
    Gru 21, 2017 11:12 pm

    Delibird pierwszym pokemonem po odpaleniu incense 😉

  • Reply
    kacperek
    Gru 21, 2017 11:19 pm

    Odkryłem chyba buga… łapałem nowego poka ala mikołaja i złapałem, a po złapaniu wyskoczył oddish z innym cp nawet 🙁 czuję się oszukany 🙁

  • Reply
    Technopoke
    Gru 21, 2017 11:28 pm

    Nie wiem czy nie ma zwiększonej szansy na jajka 10km? Przejechałem się i z paru pokestopów 3 mi wypadły 🙂

  • Reply
    Kacperek
    Gru 21, 2017 11:32 pm

    Teraz sprawdziłem te nowe poki i to właśnie delibirda łapałem więc jest w grze ale podmienia na inne chyba ;__;

  • Reply
    FarArcanine
    Gru 22, 2017 12:16 am

    Pikachu ma nieco inna czapeczkę. Nie wiem jak u Was ale u mnie rozmnożył się Tochic, kilka sztuk na osiedlu złapałem. Ma świetną animację podczas łapania 😀

  • Reply
    Wooper
    Gru 22, 2017 12:44 am

    Snorunt, Delibird i Spheal, jak wracałem do domu do złapałem 🙂 chociaż pewnie wszyscy je już mają

  • Reply
    krzychu_ino
    Gru 22, 2017 1:59 am

    Snorunt jest nawet w wersji shiny

  • Reply
    Marek
    Gru 22, 2017 2:21 am

    A może ktoś pomyśli nad usprawnieniem GPS signal not found ??? Bo grać się nie da ! Nowe poki tylko co z tego jak nie można ich złapać bo gos zawodzi. Instalacja gry na nowo nie pomaga !!! Proszę to naprawić inaczej gra mija się z jakim kolwiek celem !

    • Reply
      darek
      Gru 22, 2017 3:24 am

      Bardzo możliwe, że masz za stary i za słaby telefon.

    • Reply
      Zox
      Gru 22, 2017 8:07 am

      na początku trzeba porównać z innym telefonem, a nie od razu zrzucać winę na grę 😛

      Ogólnie GPS działa poprawnie, i generalnie nie ma z nim problemów 😉

    • Reply
      Ig
      Gru 22, 2017 9:16 am

      Spróbuj zdjac etui mi pomogło ale jak co fake gsp jest zbanowany

    • Reply
      DawidPolakL
      Gru 22, 2017 11:13 am

      Miałem ten sam problem zwłaszcza w domu. Na święta kupiłem sobie xiaomi redmi note 4x i jest wszystko ok. Morał z tego taki że wina telefonu

  • Reply
    Fireworkss
    Gru 22, 2017 4:08 am

    Kurna podwójnego expa nie będzie ATI lipa.

    • Reply
      DawidPolakL
      Gru 22, 2017 11:11 am

      Było przecież ostatnio. Wówczas nabiłem ponad 3,5 mln zł. Teraz pewnie będzie na walentynki albo Wielkanoc

      • Reply
        DawidPolakL
        Gru 22, 2017 11:15 am

        3,5 mln xp oczywiście nie zł haha. Nowy fon i stąd ta wtopa

        • Reply
          kt
          Gru 23, 2017 2:13 am

          Czy ty ciągle musisz pisać ile to nabiłeś ekspa i jaki jesteś super?

  • Reply
    Kamos
    Gru 22, 2017 7:45 am

    a mnie denerwuje, że tych bonusowych pikachu nie można usuwać

  • Reply
    DawidPolakL
    Gru 22, 2017 11:17 am

    Ale boxy jak dla mnie bezużyteczne. No nic może po 25 dadzą coś lepszego. Poczekam

    • Reply
      Wojci3ch
      Gru 22, 2017 7:13 pm

      jak box za 1480 będzie po 25 z 10 raid pasami zamiast lurek bedzie w sumie okey obecne to racja strata monet

  • Reply
    Izabelka
    Gru 22, 2017 11:22 am

    Czy ktoś zauważył u siebie problem w menu pokemonów np po zmianie na ulubionego albo po usunięciu pokemona automatycznie wracało się na początek listy?

    • Reply
      adaś
      Gru 24, 2017 5:29 pm

      U mnie też , jak to zmienić?

    • Reply
      AirForceOne
      Gru 25, 2017 12:09 pm

      Ja tak mam i nie wiadmo o co kaman, na starszym telefonie śmiga normalnie a nie ma nowszej wersji gry do pobrania

  • Reply
    Levy
    Gru 23, 2017 1:09 pm

    Zdziwiło mnie brak raid pasów w boxach. Teraz to właśnie one są dla mnie najważniejsze. Wszystko inne wypada z pokestopów. Może dodadzą później. Nowe póki całkiem fajne. Znów polowanie w terenie zrobiło się ciekawe. Pozdrowienia.

    • Reply
      Wojci3ch
      Gru 23, 2017 1:38 pm

      raid pasy beda od 25 w boxach

  • Reply
    joj666