News 73

System dodawania PokeStopów w Pokemon GO!

Doczekaliśmy się! System dodawania PokeStopów w końcu zmierza do Pokemon GO – na razie w wersji beta dla Brazylii i Korei Południowej.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Już niedługo udostępnimy pierwsze beta testy nowego systemu dodawania PokeStopów! To pierwszy raz, gdy trenerzy będą mogli zgłaszać lokacje w Pokemon GO. Zgłoszenia będą ocenia pod kątem przyszłego dodania tych miejsc do gry.

Funkcja będzie początkowo ograniczona dla trenerów z 40 poziomem (wyłączając konta z wiekiem ustalonym poniżej 13 roku życia) w Brazylii i Korei Południowej.

Trenerzy, którzy spełnią te wstępne wymagania, będą mogli nominować potencjalne PokeStopy wysyłając zdjęcia oraz opisy ich lokalizacji. Zgłoszenia będą oceniane przez doświadczonych użytkowników projektu Ingress Portal Recon.

Możecie znaleźć zasady oraz wskazówki jak dodawać PokeStopy w naszym centrum pomocy. Bądźcie na bieżąco z najnowszymi informacjami, ponieważ program ten będzie rozszerzany na inne kraje. Przyjmijcie nasze podziękowania za prace nad tym, by Pokemon GO stawało się jeszcze lepsze!

Zespół Pokemon GO

Nie wiemy jeszcze w jakich odstępach czasu Niantic będzie udostępniało funkcjonalność dla kolejnych krajów i kiedy trafi ona do nas. Najważniejsze, że w końcu dodawanie PokeStopów trafia do Pokemon GO i za jakiś czas będziemy mogli wypełniać opustoszałe jak dotąd obszary bez wspomagania się Ingressem.

Na ten moment wiemy też, że (przynajmniej w trakcie testów funkcjonalności) lokalizacje będą oceniać uczestnicy Operation Portal Recon z Ingressa a nie gracze Pokemon GO.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/poi-submission-beta/

73 komentarze

 • Reply
  Ddd
  Wrz 12, 2018 3:23 pm

  Jak gracze ingresa nie dali do tej pory to będą odrzucać. Nam jest potrzebny osobny system akceptowania

  • Reply
   Azhael
   Wrz 12, 2018 3:59 pm

   Niestety, w ingresie aż tak dużo portali nie jest potrzebne… W przeciwieństwie do poksow gdzie im więcej tym lepiej

   • Reply
    Luki483
    Wrz 12, 2018 5:46 pm

    W Ingress też im więcej portali, tym lepiej.

   • Reply
    r4ph4ell
    Wrz 13, 2018 2:31 am

    Nie wiem czy PoGO pociągnie taka ilość pokestopów jaka jest w Ingressie

   • Reply
    Deasm...
    Wrz 13, 2018 7:40 am

    W Pokemon Go pomiędzy pokestopami są pokemony do łapania, w ingress nie ma nic. W Pokemon Go możesz mieć duże odległości pomiędzy pokestopami i wciąż mozesz grać łapiąc pokemony, w ingress nie ma takiej opcji. Podsumowując w Ingress portale są ważniejsze niż pokestopy w Pokemon Go.

  • Reply
   Luki483
   Wrz 12, 2018 5:45 pm

   I bardzo dobrze, znając graczy pokemon go, zaraz zaczną dodawać same głupoty.

   • Reply
    jak.w
    Wrz 12, 2018 6:15 pm

    Znając oceniających z Ingressa to 99% takich bzdurnych zgłoszeń będzie odrzucana. A jak się zdenereują, że leci taki badziewie to wszystko bez sprawdzania będą odrzucać. Poza tym nie jest tajemnicą, że najbardziej doświadczeni gracze z Ingressa (a głównie tacy mają dostęp do systemu ocen) nie przepadają za pokemoniarzami.
    Poza tym jak ktoś się napala na dodawanie pokestopów gdzieś na wioskach i pustkowiach niech wie, że dodawany obiekt musi być widoczny na Google Street Viewer, jeśli nie widać to na 99% jest odrzucany nawet jak by się nadał.
    Kolejna sprawa to wydajność systemu ocen. Obecnie dodaje niewielka ilość osób, bo graczy Ingressa wobec graczy PoGO jest może kilka promili, a na ocenę czeka się ok tygodnia. Jak nadejdzie fala zgłoszeń z pokemonów to się to zapcha i na ocenę propozycji będzie się czekać miesiącami.

    • Reply
     bart
     Wrz 12, 2018 11:52 pm

     @jak.w co Ty za głupoty gadasz ? Co ma Google Street Viewer do pokestopów i gymów ? znam sporo gymów ukrytych w lasach,gdzie nie było szans by Street Viewer dotarł , tak samo jest z pokestopami w górach lub nad morzem itp.

    • Reply
     r4ph4ell
     Wrz 13, 2018 2:36 am

     Nie przepadają za tym że cała masa osób pisze do nich z prośbą i “pożycz konto na 15 minut” a jak odmawiają to zdarzają się i groźby. Zamiast po prostu kulturalnie spytać się o to czy ktoś mógłby zgłosić portali kilka tu i tam… i przykładowo ktoś się z graczy PoGO spytał i już ma w 4 dni 6 przyjętych punktów. Wiele ludzi podchodzi do tematu “że im się należy”, a to gracze Ingress poświęcają swój czas, często i pieniądze na dojazd by coś zgłosić.

    • Reply
     Luki483
     Wrz 13, 2018 7:14 am

     Ja gram w pokemon go i w Ingress, po to potrzebny jest widok na street view, żeby gracze nie robili zdjęć miejsc nadających się na portale, poke stopy i ustawiali lokalizację u siebie w domu, gdzie inni gracze nie będą mieli dostępu. A zdjęcia sferyczne można samemu dodawać na mapy, zajmuje to kilka minut. Tylko trzeba chcieć.

     • mostek
      Wrz 13, 2018 8:40 am

      Dokładnie jak napisałes zdjecia sferyczne mozna robic nawet w lesie i nie trzeba miec niewiadomo jakiego sprzetu wystarczy telefon a potem taki widok 360 dodac co ułatwia oceniającym ze dany obiekt własnie tam sie znajduje i nie odrzucą propozycji. Sam robiłem taką sfere potem zdjecie i zgłoszenie pokestopa i ze sferą nawet nie trzeba było długo czekac na akceptacje

     • Gregorio
      Wrz 13, 2018 10:10 am

      To kto mi zabroni zrobić zdjęcie w lokacji x i ustawić je w domu?

     • Luki483
      Wrz 13, 2018 10:38 am

      Nikt, ale będzie widać na zdjęciu satelitarnym, że lokacja się nie zgadza.

     • mostek
      Wrz 13, 2018 12:00 pm

      Róbcie sobie gdzie chcecie i co chcecie tylko potem sie nie dziwcie ze są odrzucane bo lokalizacja nie ta albo krzyz z papieru na prywatnej posesji. Jak coś sie robi to powinno byc raz i pożądnie zgodnie z wyznaczonymi zasadami wiec może najpierw sie z tym zaznajomic powinno

   • Reply
    arczixxx
    Wrz 12, 2018 7:18 pm

    Gdyby gracze INGRESSa akceptowali zglaszane portale to potencjalni zglaszajacy gracze PoGo nie beda zglaszac “glupot”. Czemu jeden plac zabaw przechodzi, a inny nie? Zaznaczam, ze place sa otwarte i ogolno dostepne.

    • Reply
     r4ph4ell
     Wrz 13, 2018 2:20 am

     A chociażby i dlatego że jest na terenie szkolnym lub przyszkolnym. Nie interesuje nas czy jest on dostępny poza godzinami pracy szkoły i weekendy dla wszystkich. Wytyczne mówią nam żeby odrzucać wszystko na terenach szkół.

    • Reply
     Luki483
     Wrz 13, 2018 7:19 am

     Dlatego, że nie widać tego placu zabaw na mapach google.

    • Reply
     Deasm...
     Wrz 13, 2018 9:22 am

     Plac zabaw to dobry kandydat na portal/pokestop, jeśli twój został odrzucony to sprawdź czy:
     – To jest plac zabaw (jedna piaskownica pośrodku niczego to nie plac zabaw)
     – Nie jest na terenie szkoły podstawowej lub średniej (Przez liczne skargi dyrektorów i dzieci grające w klasach wszystko co jest na terenie szkół musi być odrzucane)
     – Masz dobre zdjęcie i tytuł (Czasem dostaję kandydata ze zdjęciem po nocy gdzie nic nie widać i tytułem “JONY CENA Plac zabaw twoja stara”, a potem pytanie czemu mi plac zabaw nie przechodzi)
     – Plac zabaw jest widoczny na Street View, jesli nie jest zrób Sferę i wrzuć do Google przez aplikację Street View na telefonie.

     Jeśli wszystkie z powyższych punktów sa spełnione Plac Zabaw jest zawsze akceptowany, i ja i koledzy zgłosiliśmy dziesiątki Placów Zabaw trzymając się powyższych kryteriów i zawsze są akceptowane 😉

  • Reply
   r4ph4ell
   Wrz 13, 2018 2:30 am

   I najlepiej żeby wasze nie pokazywały się w Ingressie… Nie chcemy portali które przedstawiają butelki po wódce wbitej w piasek pośrodku piaskownicy.

   • Reply
    IgorPL
    Wrz 14, 2018 11:43 am

    To pisz do NIA a nie tutaj 😀 Bedziecie mieli syf portale. Przygotujcie sie 😀

  • Reply
   Deasm...
   Wrz 13, 2018 9:05 am

   Rozpartujący Ingress nie wybieraja sobie co przyjąć, a co nie, mamy wytyczne co powinno byc portalem, a czego nie możemy przyjąć. Jeśli kandydat spełnia warunki Niantica czyli ma znaczenie historyczne, kulturowe, edukacyjne, nie jest na terenie szkoły, nie utrudnia prac służbom publicznym, nie jest na terenie prywantym, jest bezpieczny dostęp itp, ma dobre zdjęcie (tutaj też są zasady jak np. nie może byc ludzi i zwierząt na zdjęciu), ma dobry tytuł i opis oraz można jasno stwierdzic że to co zgłaszasz jest naprawdę w tym miejscu w którym twierdzisz że jest (Street view, sfera) to będzie na pewno zaakceptowany.

 • Reply
  fanny
  Wrz 12, 2018 3:40 pm

  w koncu sie doczekalismy 🙂 szkoda tylko ze to gracze ingresa beda oceniac lokacje pokestopow….skoro do tej pory nie ma pokestopow lub jest ich malo to chyba znaczy ze graczy ingressa tez na tym terenie brak wiec kto oceni dana lokacje ….miejmy nadzieje ze tylko w testach tak bedzie

  • Reply
   r4ph4ell
   Wrz 13, 2018 2:22 am

   Gracze oceniają propozycje mniej więcej do 300 km oddalonych od miejsca które sobie ustawili i ostatniej ich akcji w Ingressie. Ja łapię prawie całą Polskę.

  • Reply
   Deasm...
   Wrz 13, 2018 8:39 am

   Jestem graczem Ingress który rozpatruje kandydatów na portale, mimo że jestem z okolic Kielc to rozpatruje zgłoszenia z całej Polski, a nawet dostaje z Niemiec, Czech i Białorusi (blisko granicy). Nie ma znaczenia czy w twojej okolicy są gracze Ingress którzy rozpatrują kandydatów na portale/pokestopy, twoje zgłoszenie dostaną gracze z całej polski i jeśli jest ciekawe, dobrze opisane i na Street View (lub ze sferą, lub widoczne z satelity na Google Maps) to na pewno przejdzie 😉

  • Reply
   osobliwosc
   Wrz 13, 2018 11:07 am

   Do oceniania dostaje się spory obszar, nawet i ze 100-200km od podanej lokalizacji “domowej”, więc na pewno plac zabaw zgłoszony gdzieś na wiosce zabitej dechami w końcu zostanie prze kogoś oceniony.

 • Reply
  Froscik
  Wrz 12, 2018 3:51 pm

  Niekoniecznie jak obiekt spełni wymagania i będzie na street viev to zaakceptują, znajomy mi tak stawiał portale ale obiekty które na street viev nie były to odrzucili trochę lipa bo street viev jest nieaktualne i nie ma go wszędzie

  • Reply
   r4ph4ell
   Wrz 13, 2018 2:24 am

   Street View to nie tylko zdjęcia z samochodów Google, ale także zdjęcia sferyczne od użytkowników robione aplikacją “Street View” ze sklepu Google. I o te zdjęcia sferyczne się rozchodzi.

  • Reply
   mostek
   Wrz 13, 2018 8:45 am

   prosta odpowiedz robic zdjecia sferyczne i dodawac do map bedzie to uzupełnienie Google street i oceniający bedą mogli to sprawdzac czy dany obiekt istnieje w realu

  • Reply
   Deasm...
   Wrz 13, 2018 8:46 am

   Prawda, niestety jeśli gracz Ingress rozpatruje kandydata na portal i nie ma go na Steet View to musi ocenić negatywnie. Osobiście żeby temu zapobiedz biorę telefon z żyroskopem (większośc telefonów go ma), ściągam aplikację Street View (lub Aparat Google) robie zdjęcie sferyczne, wysyłam do google (przez aplikację Street View) i juz jest aktuale zdjęcie okolicy. To wystarczy żeby dobry kandydat na portal został zaakceptowany 😉 Rozpatrujący wiszi i Street View i Sfery robione przez zwykłych ludzi i wrzucone do Google Maps/Street View.

 • Reply
  Sith
  Wrz 12, 2018 4:09 pm

  W Ingressie jest więcej portali i w tym samym miejscu pokestopów/gymów na mapie.

 • Reply
  anty Po
  Wrz 12, 2018 4:19 pm

  ale bedzie uwalania

 • Reply
  IngressGirl
  Wrz 12, 2018 5:09 pm

  Często zgłaszam nowe portale, mimo że przechodzą pozytywnie przez OPR, to nie stają się pokestopami. W PoGo nie gram, ale nie poddaje sie i zgłaszam dalej. Szczególnie w miejscowościach gdzie jest tego mało. Niestety nie moja wina że NIA nie robi z nich pokestopów.

  • Reply
   r4ph4ell
   Wrz 13, 2018 2:27 am

   W Ingressie portal powstanie jeśli w promieniu 20 metrów nie będzie innego portalu. W PoGO powstawanie pokestopów uzależnione jest od tzw komórki S2 lvl 17. Z danej komórki tylko najstarszy będzie pokestopem.

  • Reply
   osobliwosc
   Wrz 13, 2018 11:12 am

   W PoGo mają oddzielny algorytm, który sprawia, że pokestopy są mniej zagęszczone niż portale w Ingressie. Zgłaszanie portali w miejscach, gdzie jest ich mało, to bardzo dobry pomysł.

 • Reply
  Watii89
  Wrz 12, 2018 5:51 pm

  Pamiętaj że bez Ingress’a nigdy nie było by stopów bi gymów.

  • Reply
   IgorPL
   Wrz 13, 2018 8:21 am

   Bez pokemonow ingress by padl. W momencie jak google sie przestalo sie opiekowac NIA to mielibproblemy finansowe. Gdyby nie skukces pogo, to nie bylo bytez ingressa <3

 • Reply
  Kiczek
  Wrz 12, 2018 6:08 pm

  Mam pytanie z innej beczki. Jakiś czas temu ewoluowalem umbreona, teraz muszę to samo zrobić(do zadania). Lecz robię ewolucję o różnych godzinach nocnych i nic. Wiecie może czy jest jakiś limit na ewoluowanie espeona i umbreona?

  • Reply
   kdsfl
   Wrz 13, 2018 12:13 am

   Nie da się ewoluować umbreona :D. Eevee można ewoluować w umbreona na dwa sposoby. Pierwszy jest jednorazowy, trzeba zmienić jego na nazwę na Tamao, zamknąć i ponownie uruchomić grę i ewoluować to eevee. Drugi sposobem jest “wychodzenie” go sobie, musisz mieć ustawionego na buddy eevee z przebytym dystansem co najmniej 10km i ewoluować go “w nocy” a dokładniej mówiąc od momentu gdy w pgo zapadnie noc(mapa zmieni się z dziennej na nocną). Co jeszcze istotne podczas ewolucji nie może zawiesić się gps gdyż wtedy ewolucja wyskoczy losowa, więc lepiej unikać robienia tego w bloku.

  • Reply
   kdsfl
   Wrz 13, 2018 12:13 am

   Sposób nr 2 nie ma limitu

   • Reply
    Kiczek
    Wrz 13, 2018 9:13 am

    Dziękuję bardzo za pomoc

    • Reply
     zgAga
     Wrz 13, 2018 1:21 pm

     eevee na pupila zbierasz 2 cukierki (czyli 10km) i evolucja (eevee podczas evolucji musi być jako pupil)

     • zgAga
      Wrz 13, 2018 1:22 pm

      w nocy oczywiście jak to napisał poprzednik

 • Reply
  Najlepsiak
  Wrz 12, 2018 7:07 pm

  Chętnie wyślę kilka zdjęć, są w Szczecinie miejsca które ktoś wykupił i ogrodził . A wcześniej zrobiony tam ciekawy mural został wpisany jako pokestop i teraz nie ma nikt dostępu. Są np. stare zabytkowe pompy które można by oznaczyć a które ktoś w przyszłości mógłby obejrzeć

  • Reply
   r4ph4ell
   Wrz 13, 2018 2:28 am

   Mural można zgłosić poprzez Ingress jako niedostępny bo znajduje się na terenie prywatnym.

 • Reply
  YTER
  Wrz 12, 2018 9:30 pm

  Kto jeszcze gra w tą grę porażka i nuda okropna.

  • Reply
   kdsfl
   Wrz 13, 2018 12:17 am

   Duża grupa ludzi która to lubi, moglibyśmy jak ty wchodzić na stronę jakieś gry i zadawać idiotyczne pytania w komentarzach ale wolimy lepiej spożytkować czas 🙂

  • Reply
   Gregorosaur
   Wrz 13, 2018 8:23 am

   Ja gram i mnóstwo innych fajnych ludzi.

  • Reply
   pozdro
   Wrz 13, 2018 9:59 pm

   Ludzie, gdzie takie wieczne marudy się rodzą..
   Nie podoba się to zamknij stronę i nigdy więcej tu nie przychodź. Nie oglądam nożnej i nie wypisuję komentarzy na forach piłkarskich typu “kto się jara nożną, porażka.” Jakbym byłego kumpla słyszał, nic tylko hejt. pozdro.

 • Reply
  WielkaMaczuga
  Wrz 12, 2018 9:56 pm

  Gracze Ingressa to zgorzkniałe grzyby które nie zgłaszają nic bo im się nie chce, a innym nie zaakceptują bo po co. Sam nie zje i drugiemu nie da

  • Reply
   kdsfl
   Wrz 13, 2018 12:24 am

   “Ingress Portal Recon” i wszystko jasne, a dlaczego by nie zrobić czegoś takiego osobno dla graczy pokemon go, stronki na której gracze z 40 poziomem oceniali by zgłoszenia ?. Bo z Ingresowcami to będzie współpraca poziomu barana z rzeźnikiem.

   • Reply
    r4ph4ell
    Wrz 13, 2018 2:44 am

    Wiesz czym się różni dobre zgłoszenie od gracza Ingressa od dobrego zgłoszenia od gracza PoGO? Niczym. A czym się różni złe zgłoszenie od gracza Ingressa od złego zgłoszenia od gracza PoGO? Niczym. Są tacy co zgłaszają wartościowe propozycje i są tacy którzy zgłaszają crap.

  • Reply
   r4ph4ell
   Wrz 13, 2018 2:40 am

   Gdybyś musiał ocenić kilka tysięcy zgłoszeń, a na niektóre trzeba poświęcić nazwę i kilka minut, to też byś zaczął się wkurzać. Ja na swoim koncie mam ponad 16000 analiz, z tego ponad 5300 jest już portalami a 4900 zostało odrzuconych.

  • Reply
   Luki483
   Wrz 13, 2018 7:22 am

   Właśnie przez takich graczy jak Ty tak robią

   • Reply
    r4ph4ell
    Wrz 13, 2018 8:10 am

    Ale że aktywny oceniający na OPR? Nawet nie wiesz ile smieciowych zgłoszeń jest do oceny.

   • Reply
    r4ph4ell
    Wrz 13, 2018 8:12 am

    A dobra, to nie do mnie komentarz był 😛

 • Reply
  Hideharu Mijahira
  Wrz 12, 2018 10:26 pm

  zrobili mi gyma w chacie

 • Reply
  Oscar
  Wrz 13, 2018 5:16 am

  Gracze ingress celowo odrzucają zgłaszane portale przez graczy przeciwnej frakcji.

 • Reply
  Gregorosaur
  Wrz 13, 2018 7:58 am

  Zamiast dyskutować kto jest lepszy, ingresowcy czy pokemoniarze może lepiej spokojnie poczekać. System jeszcze nie ruszył a już narzekanie że będzie do dupy. Może akurat się zdziwimy i pokestopy wyrosną jak grzyby po deszczu, czego sobie i innym życzę.

 • Reply
  r4ph4ell
  Wrz 13, 2018 8:21 am

  Problemem OPR jest to że część graczy Ingress i PoGO odrzuca zgłoszenia z powodu “bo w miastach jest już wystarczająco dużo punktów”

 • Reply
  Krugun
  Wrz 13, 2018 10:57 am

  Tak długo, jak będzie wspólna mapa dla pokemonów i Ingressa, tak długo będą spory i wojny. Niantic po prowadzeniu systemu do Pokemonów, powinien rozdzielić te dwie gry, aby nie dzieliły jednej mapy i jednej bazy danych, i będzie problem z głowy. W myśl zasady “jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz” ingress jak sobie zadba o własny świat, taki go będzie mieć, i tak samo gracze pokemonów.

  • Reply
   kobitka bez maila
   Paź 05, 2019 4:07 pm

   Co masz na myśli? Obie gry działają w oparciu o mapy Google. Co najwyżej, powinni je rozdzielić programistycznie, czy jak zwał, tak zwał

 • Reply
  Tomek
  Wrz 13, 2018 10:35 pm

  Dodajćie w baniah mazurskich pokestopy 7 i 2 gym prosze

 • Reply
  DIMON
  Lis 01, 2018 10:50 pm

  Gram w ingresa zgłaszam krzyż między drzewami którego nie widać z głownej ukicy w google w tle widac na bloku adres a i w googlach z osiedlowej ulicy też, a gamon odrzuca zgłoszenie bo mu sie nie chce dobrze przyjzec albo poszukać na googlach .
  W ingreue debili nie brak.
  Stoją 5mmmmmi 5 bloków 4 mają w ingresie pirtale, zgłaszam 5ty i odrzucacie, przy głównej ulicy. Co jest qrna?
  Moje linki przeszkadzają innym graczą z mijej frakcji, zalinkiwują całą okolicę i szukają haka na mnie zeby zblokiwac moje konto.
  To hamy ktòre myślą ze zbawiają świat.
  Pekniętego ekranu pantofelek i inni

  • Reply
   kobitka bez maila
   Paź 05, 2019 4:06 pm

   Sprawdzajacy nie ma obowiazku śleczeć nad jednym zgłoszeniem bóg wie ile. moze wspomniane przez Ciebie miejsce nie jest dobrze widoczne np. z poziomu street view i potrzebne by było zdjęcie sferyczne?

 • Reply
  Papka90
  Sty 09, 2019 12:30 am

  Cześć. Może mi ktoś powiedzieć jak dodać Pokestop? Z Góry Dziękuje

 • Reply
  Ja
  Mar 10, 2019 9:11 pm

  Co z tym dodawaniem pokestopow?

 • Jak dodać własnego pokestopa

 • Reply
  kobitka bez maila
  Paź 05, 2019 4:09 pm

  I co? Miną już ponad rok…

 • Reply
  krzysztof018
  Paź 23, 2019 10:28 am

  Od wczoraj pojawiła ie funkcja dodawania pokestopów, ale tylko u tych poniżej 39 na kontach 40+ jej nie ma wcale

 • Reply
  NeoCorteks
  Paź 24, 2019 2:48 pm

  Konta poniżej 40 poziomu mają już w ustawieniach sekcję odpowiedzialną za zgłaszanie nowych pokestopów z opisem, że opcja zostanie odblokowana na 40lvl. Niestety gracze z 40 lvl jakoś tego nie widzą w swoich ustawieniach.

 • Reply
  Tosia
  Lip 20, 2020 12:14 pm

  Najgorsze jest to, że jak dany punkt istnieje już jaki portal w Ingress, to w PoGo nie chce przejść jako Pokestop, jeśli jest to samo miejsce zgłaszane właśnie przez PoGo – mogliby to jakoś roziwiązać

 • Reply
  pawełb
  Lis 25, 2020 11:45 pm

  Róbcie zdjęcia sferyczne i dodawajcie do google street view tak by to co dodajecie było aktualne i widoczne. Mase fajnych miejsc przepada z tego powodu że ich nie widać. Sprawdzajcie też najpierw w google maps czy to jest widoczne jeśli nie macie jak zrobić sferycznego foto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ultra Bonus Event!

W końcu poznaliśmy ostatnią, najważniejszą nagrodę za nasze starania podczas wszystkich trzech live eventów tego lata - będzie się działo!...

Zamknij