News 39

Szczegóły Weedle Community Day

Dzięki głosom trenerów podczas ostatniej ankiety na twitterowym profilu Pokemon GO poznaliśmy dwóch kolejnych bohaterów Community Day.

Zwycięzcą wspomnianej we wstępie ankiety był Weedle i to właśnie ten pokemon jako pierwszy otrzyma swój Community Day. Zdobywca drugiego miejsca – Gastly, będzie musiał poczekać jeszcze miesiąc.

Data i czas
  • 20.06.2020 (sobota) od 11:00 do 17:00

Atrakcje

  • Weedle będzie częściej pojawiał się na dziko,
  • Podczas robienia zdjęć czeka nas weedlowa niespodzianka,
  • Specjalny atak dla Beedrilla – Drill Run,
  • Promocyjna dostępna do jednorazowego zakupu paczka z Elite Charged TM, 30x Ultra Ball, 3x Star Piece i 3x Incense (1280 monet [?]).

Bonusy

  • 3x Stardust za łapanie pokemonów,
  • Aktywowane w trakcie wydarzenia Incense będą trwały 3h,
  • Buddy na poziomie przyjaźni Great i wyższym będzie przynosił nam Poke Balle w trakcie wydarzenia.

Powoli tradycją staje się, że w trakcie Community Day udostępniana jest paczka z Fast/Charged Elite TM – zapewne tak jak poprzednie kosztować będzie 1280 monet.

Tak samo Niantic kontynuuje dodawanie ekskluzywnych ataków, które są przydatne przede wszystkim PvP – Beedrill z Drill Run może być użyteczny w Great League na kontrowanie pokemonów takich jak Registeel czy Ferrothorn. Może wypełnić ciekawą niszę, ale liderem jeśli chodzi o przydatność w PvP na pewno się nie stanie.

Poniżej rodzina ewolucyjna Weedle wraz z wariantami shiny:

Źródło: https://pokemongolive.com/events/community-day/

39 komentarzy

  • Reply
    A
    Cze 09, 2020 9:31 pm

    Po ostatniej aktualizacji nie mogę grać( mam samsunga). Średnio co 15 minut głupieje mi ekran, po czym gra się wyłącza. Czy też ktoś tak ma? Zawsze coś popsuja po aktualizacji

    • Reply
      Kasjer .
      Cze 10, 2020 11:33 pm

      U mnie gra zawiesza się przy starcie i dalej nic. Masakra.

    • Reply
      driada
      Cze 11, 2020 8:00 am

      Mi ostatnio często gubi GPS i że coś z serwerem i problem z logowaniem

    • Reply
      rafal858
      Cze 11, 2020 11:16 am

      Terz po ostatniej aktualizacji nie mogę odpalić gry

    • Reply
      Tomek
      Cze 11, 2020 12:01 pm

      Samsung S10e. Mam to samo po update.

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 09, 2020 9:35 pm

    Weedle na Cd!? Boże widzisz a nie grzmisz to najgorszy CD jaki widziałem w życiu a dość długo gram jest tylko poków a wy wyskakujecie z Weedle na to może zróbcie CD z Pikaczu w czapce Asha? Albo pigeya? Ludzie coraz gorsze te CD.

    • Reply
      Alojzy Bombelkowicz
      Cze 09, 2020 10:01 pm

      Co się strzępisz? Były gorsze. Na pikacza był gorszy, na mareepa, slakotha. Będziesz miał potrójnego dusta, ciekawą alternatywę na PvP i nowego shiny. Co według Ciebie powinno być?

      • Reply
        cowartowiedziec
        Cze 09, 2020 11:10 pm

        G E O D U D E

        • Reply
          Rev
          Cze 12, 2020 9:28 am

          a na co komu geodude? shiny juz jest, cukierków az nadto powinien każdy miec

      • Reply
        Pakukla
        Cze 10, 2020 9:11 am

        Na slakotha był dobry CD bo ma spk ewolucje, na mareepa troche kiepski ale może być a na weedle to tak jakby był na nic, bo oprócz fajnego bonusu nie ma nic dobrego mam kilk a bedrillów, dużo candy a CD powinny być na rzadkie poki, albo takie które mają fajne ewolucje, a weedle nie jest ani taki ani taki,
        a wg to mogli by dać jakieś nowe poki a nie z kanto bo kazdy ma te ewolucje (a przynajmniej weedle ewolucje) więc troche to psują
        mam nadzieje że kolejny CD będzie miał fajnego głównego poka

        • Reply
          Alojzy Bombelkowicz
          Cze 15, 2020 2:21 am

          A co takiego jest w ewo slakotha? Poks bezużyteczny. I na rajdach i do pvp. Dobre wytłumaczenie do mareepa. Trochę kiepski, ale może być. Dostał dragon pulse, co daje w przyszłości (może) jakaś opcję z megaewolucjami. To właśnie ten fajny bonus do dusta czyni to CD bardzo dobrym. Następny będzie gastly. I usuń te stare bedrile ponieważ blokują Ci miejsce. Aha. I nie chcę mi się już pisać o sentymencie jaki mają starzy gracze (w tym ja) do tego poksa. W 2016 Weedle I pidgey były jedyną opcją na wbicie level. Więc należy mu się.

    • Reply
      SomeDude
      Cze 10, 2020 12:23 am

      Za to trzeba przyznać, że chociaż dość ładny jest ten Beedrill w wersji shiny.

      • Reply
        BB11
        Cze 10, 2020 7:28 pm

        Co racja to racja, poza tym na lets go można

    • Reply
      Regon
      Cze 10, 2020 10:13 am

      Przecież Weedle dobrze pasuje na CD. Wprowadzą wariant shiny więc plus i dodatkowo możesz ogarnąć ciekawego pokemona na PvP. Już lepszy Weedle niż Gastly

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 09, 2020 10:48 pm

    Poki które nie mam w rejestrze jak Unown druga generacja poków z V generacji jak Pasange nie mówiąc o pokach regionalnych bo te, które wymieniłem są bardzo rzadkie a taki Weedle często widuję Kecleon dalej niedostępny

    • Reply
      xDeOx
      Cze 10, 2020 12:38 am

      “których nie mam w dexie i unown” – MISTRZ XDDDDDDD

  • Reply
    MusG
    Cze 10, 2020 12:10 am

    Wieczne narzekania. Nie podoba się CD to można nie grać. Weedle akurat spełnia załozenia CD bardziej niż Gastly. Zresztą te COVID’owe CD to tylko namiastka tego jakie powinny być naprawdę więc i pokemony są drugiego sortu. Ale lepiej że jest wogóle.
    Skończą się globalne problemy z covid to CD wrócą do normalności

    • Reply
      R
      Cze 10, 2020 9:17 am

      Zgadzam się, nie ma co narzekać, ale że po Covid (jeśli będzie coś takiego jak “po Covid”?) CD wrócą do normalności, to ja mieć nadziei nie mam.
      Jedyne na czym mi zależy, to żeby utrzymali obecne raidowanie na odległość – pisząc to łapię właśnie narowistą legendę, stłuczoną w 3 konta na odległość! 🙂

    • Reply
      Tomek
      Cze 11, 2020 12:00 pm

      Nie podoba sie to mozna nie grac, ale argument…

  • Reply
    Zenwolfero
    Cze 10, 2020 5:23 am

    No no no jest moc 🙂 Dobrze że chociaż rajdy zostawili w spokoju bo rajdu z Weedle bym nie zdzierżył 🙂 Dla stardustu można coś tam połapać

  • Reply
    osA
    Cze 10, 2020 7:29 am

    Ciesze się na ten event ze względu na stardust a szczególnie na okazje żeby mieć shiny Bedrilla który jest kozacki 🙂

  • Reply
    rafal858
    Cze 10, 2020 8:20 am

    Też mam problem co A zawsze po aktualizacji problemy z dalszą grą też mam Samsunga może by nad tym opracowali aby problemy się nie powtarzały

  • Reply
    Mega 11 prd
    Cze 10, 2020 9:05 am

    Mi się podoba

  • Reply
    Ghost23MJ
    Cze 10, 2020 10:00 am

    Od ostatniej aktualizacji nie mogę wejść do gry, od dwóch dni się staram i nic. Gdzie można zgłosić taką usterkę? Mam tel lG K 10 gra do tej pory chodziła bez problemu

  • Reply
    Kuepsi
    Cze 10, 2020 10:31 am

    A ja czekam na cd gible

  • Reply
    poke fan
    Cze 10, 2020 10:36 am

    🙂

  • Reply
    poke fan
    Cze 10, 2020 10:37 am

    🙂 FAJNIE

  • Reply
    Tomi
    Cze 10, 2020 10:49 am

    A kiedy będzie comiunity day na squirtla na machopa a będzie gible a w lato będzie na raidach ho oh i Entei lub swicun w wersji shiny

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 10, 2020 10:50 am

    Przydałbyś jakiś tydzień z pokami regionalnymi bo przez covida nie można podróżować za Taurosem do USA

    • Reply
      ununaM
      Cze 10, 2020 4:13 pm

      W 2 miesiącu wakacji 2019 można było Taurosa czy Kangaskhana z jaja wykluć (-:

    • Reply
      TruMaster
      Cze 11, 2020 10:53 pm

      Tauros był już w jajkach tak jak i inne regionalne pokemony, po co odgrzewać kotleta?!

  • Reply
    paweł
    Cze 10, 2020 5:30 pm

    Witam mam problem wykonuje quest the take over continues ( ten quest z zespołem R)
    Jestem na etapie 5/6
    Znalazłem szefa team rocket
    Stanalem z nim do walki
    I questy zaliczone
    Teraz walczę z szefem team rocket Sierra arlo i Cliff
    I nie zalicza mi tego ostatniego questu pokonaj szefa team rocket
    Czy ktoś wie dlaczego?
    Proszę o pomoc

  • Reply
    FanGloomow
    Cze 10, 2020 11:13 pm

    Ghastly to będzie najgorszy CD w życiu przecież już tyle było eventów (3 duchowe, 1gengar day, 1 gengar day z czapką, a poza tym ghasty jest częstym pokemonem więc łatwo go złapać w wariancie shiny

  • Reply
    Borsuk
    Cze 11, 2020 12:04 pm

    Po ostatniej aktualizacji gra nie działa na samsung j5, zatrzymuje się na napisie niantic. Nie gram już kilka dni i jak tak dalej pójdzie to ominą mnie eventy.

  • Reply
    Delaro
    Cze 11, 2020 12:48 pm

    Mnie irytuje to że dodałem tyle stopow w przeciągu 3 miesięcy a ani jeden nie ma spawnu …. Niby była migracja ale jak zwykle nic nie dodali i nadal pusto

  • Reply
    poke fan
    Cze 12, 2020 9:31 am

    zgadzam się z TruMasterem ale z Delaro równierz

  • Reply
    poke fan
    Cze 12, 2020 9:32 am

    … i z Piaseckim88

  • Reply
    poke fan
    Cze 12, 2020 9:37 am

    Mam Taurosa, farfetcha i mr. mime’a. polecam zbierać cuksy do mime’a bo jak będziee galarian to dostanie ewolucje 🙂

  • Reply
    Peter
    Cze 14, 2020 12:23 pm

    Cześć.

    Temat z innej beczki z racji, że nie ma tu podziału na tematy.

    Potrzebuję znaleźć artykuł nt ewolucji pokemonów poprzez jakąś wymianę bądź 200 candy. Jakiś czas temu było to opisane ale nie mogę znaleźć. Będę zobowiązany za wskazówki lub wytłumaczenia jak to działa.

    Z góry dzięki i pozdrawiam
    Peter