News 15

Team GO Rocket i odkrycie Willowa

Niantic kontynuuje „kampanię promocyjną” dla zbliżającego się wydarzenia dedykowanemu Team GO Rocket – wygląda na to, że jest ono coraz bliżej!

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Profesor Willow sporządził szczegółowy dziennik badań związanych z Team GO Rocket. Podzielił się z nami informacjami i liczy na pomoc naszą oraz liderów zespołów, by zmierzyć się z tym zagrożeniem. Przygotowaliśmy dla was raport i będziemy dzielić się z wami kolejnymi informacjami, gdy tylko profesor zdradzi więcej szczegółów.

Pokémon GO

Data: 22.10.2019

Temat: Tajemnicze komponenty

Podczas moich badań odkryłem, że wyżej pokazane dziwne obiekty są upuszczane przez członków Team GO Rocket gdy zostaną pokonani. Na potrzeby tych badań nazwę je Tajemniczymi Komponentami (Mysterious Components). Powierzchnia tych obiektów wygląda na wykonaną z pewnego stopu metalu, który jest zimny w dotyku. Ekran ze szkła emituje jasno-fioletowy kolor. Dotknąłem ekranu jednego z tych obiektów, ale nie wydarzyło się nic.

Mam przeczucie, że członkowie Team GO Rocket używają pewnego rodzaju urządzenia do przejmowania PokeStopów oraz zbierania zasobów. Bazując na tym co wiem jak dotąd, te Tajemnicze Komponenty, które znalazłem, mogą służyć właśnie tym celom. Biorąc pod uwagę jak zaawansowana jest to technologia, musi być dla niej jakieś inne zastosowanie. Pracowałem nad czymś w moim laboratorium wraz z liderami teamów, i myślę, że dzięki tym komponentom możemy namierzyć gdzie ukrywa się Team GO Rocket. Muszę kontynuować badania i znaleźć rozwiązanie. 

Niantic kontynuuje akcję promocyjną dla nadchodzącego wydarzenia z Team GO Rocket – najpierw poznaliśmy trzech liderów Zespołu R, teraz dowiadujemy się o tajemniczych urządzeniach używanych przez całą organizację. Według kodu gry w ostatniej aktualizacji, przedmioty z powyższego wpisu będziemy zbierać, by (zgodnie również ze słowami profesora Willowa) namierzyć kryjówkę Team GO Rocket i rzucić wyzwanie przedstawionym nam niedawno liderom.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/willowreport-loomingshadow/

15 komentarzy

  • Reply
    JanPaweł2
    Paź 22, 2019 7:36 pm

    To jest super!!!

  • Reply
    2n00b4U
    Paź 22, 2019 10:37 pm

    1031 3437 1112 dodawać 🙂

  • Reply
    BeKa
    Paź 23, 2019 1:23 am

    po co dodawać jak nie odsyłasz prezentów ani też ich nie otwierasz?

  • Reply
    Angel
    Paź 23, 2019 8:55 am

    Zapraszam do dodawania! 8114 8269 6159

  • Reply
    Megaplacek
    Paź 23, 2019 9:44 pm

    Moim zdaniem ten przedmiot to będzie coś na kształt lura

    • Reply
      Uwaga Ksiądz !
      Paź 23, 2019 10:08 pm

      Też tak uważam i skoro zostaje ten przedmiot po zespole R to obstawiał bym że może tym itemem będziemy mogli przejąć pokestop. Po przejęciu pokestopa inni gracze będą mogli walczyć z nami… Albo może to będzie Item specjalny i pozwoli przemienić poka w shadowpoka tylko po co? Tak sobie tylko rozmyślam XD

  • Reply
    Machrid
    Paź 24, 2019 4:18 am

    widze ze gra umarla tak jak i ilosc wpisow tutaj.
    ludzie w koncu zrozumieli ze to bezsens.

    • Reply
      bart
      Paź 24, 2019 8:27 am

      Musze Cię zmartwić, Pokemon GO to 2ga najlepiej zarabiająca gra mobilna września 2019 😉

      ilość wpisów na portalu jest podyktowana faktem, że przychodzą tu takie niedouki jak Ty i bzdury wypisują, albo masa dzieciarni zadająca setki razy to samo pytanie.

      Pozdrawiam

    • Reply
      BLACKSHADOW245
      Paź 25, 2019 11:56 am

      A Ty jeszcze te bzdury tu piszesz gra nie umarła a ludzie tu nie piszą bo ty ciągle narzekasz.

  • Reply
    R
    Paź 24, 2019 1:33 pm

    Heh, właśnie dzisiaj na mapie pojawił się mój pierwszy zaproponowany pokestop (w Niemczech). Mowa oczywiście o dodanym bezpośrednio z PGO, użytkownikiem Ingress’a nie jestem.
    4 miesiące trwała procedura głosowania, także to niestety nie tak szybko się dzieje, jakby sobie człowiek życzył.

  • Reply
    morawcik
    Paź 24, 2019 8:16 pm

    Czy tylko mnie wkurzają zadania gdzie trzeba odwiedzić pokestopy, których się nigdy wcześniej nie odwiedzało?

    • Reply
      Krystian
      Paź 25, 2019 1:25 am

      Teraz sporo pokestopów doszło ale właśnie dla takich zadań ich nie ruszam. Mam u siebie około 20stu takich pokestopów

  • Reply
    Anetos
    Paź 24, 2019 8:22 pm

    Ja zrobilam to zadanie szybciutko. Wysiadlam wczesniej kilka przystankow jadac do pracy i zalatwione.

    • Reply
      morawcik
      Paź 24, 2019 8:38 pm

      Te już mam dawno zaliczone. W sąsiednich miastach też – jak miałem największą zajawkę to jeździłem gdzie się dało a teraz żałuję 🙁