News 19

Team Medallion i zmiana teamu

Dzięki odkryciom z plików ostatniej aktualizacji wiedzieliśmy, że Team Medallion pojawi się w Pokemon GO – teraz Niantic oficjalnie zdradza nam szczegóły tego przedmiotu.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Walki w gymach i raidach opierały się na wspólnych wysiłkach teamów przez ostatnie dwa lata. Niezależnie czy jesteście z Team Instinct, Team Mystic czy Team Valor, przeszliście wiele z innymi trenerami ze swojego teamu i pomagaliście im stać się lepszymi graczami. Uwielbiamy patrzeć jak z dumą pokazujecie swoją przynależność do teamu i łączycie z innymi by podjąć nowe wyzwania. Czy jesteście gotowi by pokazać swoje talenty w nowym teamie? Liderzy będą podekscytowani możliwością zrekrutowania was! 

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy podzielić się z wami mechaniką zmiany teamu. Później w tym miesiącu, od 26 lutego o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu), trenerzy będą mogli zmienić team raz na rok. Zainteresowani tą funkcją gracze będą mogli zakupić Team Medallion za 1000 PokeCoinów w sklepie gry.

Wybierzcie swój team mądrze, trenerzy, ponieważ możecie kupić Team Medallion raz na 365 dni. Po zakupie, możecie go znaleźć w swoim plecaku. Kiedy zdecydujecie się na aktywację, zostaniecie przeprowadzeni przez ekran wyboru nowego teamu.

Jakikolwiek wasz pokemon, który będzie znajdował się w momencie zmiany w gymie, powróci z niego bez jakichkolwiek PokeCoinów gdy zostanie pokonany. Dodatkowo nie możecie walczyć ze swoimi własnymi pokemonami, tak więc gdy powrócicie do gymu, który broni wasz pokemon jeszcze sprzed czasu zmiany, automatycznie powróci do was bez PokeCoinów (więcej informacji na stronie pomocy). 

Nie możemy się doczekać by zobaczyć jak podbijacie nowe gymy wraz ze swoimi przyjaciółmi i pokemonami! Pojawia się tylko jedno pytanie: zdecydujecie się na wykluwanie jajek ze Sparkiem, prowadzenie badań z Blanche czy walkę ramię w ramię z Candelą?

W skrócie, Team Medallion:

 • Będzie dostępny w sklepie gry za 1000 PokeCoinów,
 • Przedmiotu można użyć raz na 365 dni,
 • Zmiana nie jest losowa, mamy swobodny wybór nowego teamu,
 • Pokemony broniące gymów poprzedniego teamu po zmianie wrócą do nas bez jakichkolwiek PokeCoinów,
 • Zmiana teamu nie niesie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji (oprócz PokeCoinów z obecnie zajmowanych gymów nic nie tracimy).

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/teamchange2019/

19 komentarzy

 • Reply
  PlutoVALOR
  Lut 22, 2019 1:00 pm

  Skorzystają dzieci, ktore mają problem z ustaniem na gymie

 • Reply
  bart
  Lut 22, 2019 1:29 pm

  Teoretycznie funkcja najbardziej przydatna dla osób mających multikonta.
  Kiedyś gdy opłacało się mieć 2-3 konta tego samego koloru teraz lepiej mieć każde inne do zbijania lub wbijania się w zajęty gym.
  Z drugiej strony od czasu zmiany gymów upłynęło wiele czasu i wątpię by komuś tyle czekał na wprowadzenie “amuletu”, prędzej nowe konto założył.

  Cena bardzo rozsądna w perspektywie roku wręcz za darmo (20 odbiorów kompletu monet na 365 dni).

  • Reply
   KedarZS
   Lut 22, 2019 3:27 pm

   Ja wolę zbierać 30 dni i kupić najdroższego boxa z oferty specjalnej niż zmieniać team.

 • Reply
  pimpim
  Lut 22, 2019 2:22 pm

  zdecydujecie się na wykluwanie jajek ze Sparkiem, prowadzenie badań z Blanche czy walkę ramię w ramię z Candelą?
  Czyżby team miał mieć znaczenie? Np. mniej km do jajek, częstsze wyskakiwanie nieznanych/rzadkich pokemonow, mocniejsze /lepsze pokemony bitewne w zależności od teamu?

  • Reply
   BornOfDarkness
   Lut 22, 2019 3:49 pm

   “Czy team ma jakieś znaczenie?” – Zastanawiam się nad tym od czasu gdy zacząłem grać (czyli od jakicjś 2 lat).

 • Reply
  Nyan
  Lut 22, 2019 3:51 pm

  Heh

 • Reply
  Radek
  Lut 22, 2019 4:42 pm

  Ja skorzystam bo jak ja mogę nazwać swój team “FAIR PLAY” jak jestem w żółtym? Jest ich bardzo mało gdzie nie patrzę to czerwoni lub niebiescy…logiczne że większość żółtych przejdzie na jednego z teamów…

  • Reply
   yellow
   Lut 22, 2019 5:25 pm

   zdrajca! tylko Instinct! jak nie umiesz grać to masz problem się utrzymać – proste

 • Reply
  Robert
  Lut 22, 2019 8:22 pm

  Kolejny bezużyteczny dodatek do Pokemon GO.

 • Reply
  Yorickai
  Lut 23, 2019 9:24 am

  Jak dla mnie ten item jest bezużyteczny jako że nie zamierzam zmieniać teamu. Nawet jako żółty jeat mi w tym teamie dobrze bo przynajmniej jest z kim walczyć a nie tylko iść na łatwizne. Poza tym wydaje mi się że ten medalion strasznie zaburzy i tak już mocno nadchwianą równowagę bo będzie wysyp niebieskich potem czerwonych a żółci którzy najpewniej najmocniej oberwą tą zmianą w niektórych miejscach pewnie niemalże zanikną. Żółci zawsze grali na hardzie ale teraz to już będzie normalnie poziom perm death. Szkoda bo uważam że to błąd.

  • Reply
   Czikorita
   Lut 23, 2019 10:23 am

   Kiedyś największym zagrożeniem byli czerwoni. Team ten wybierali głównie gracze o szerszym pokładzie agresji, którzy bardziej chcieli szkodzić innym, czitować, robić na złość. Przekładało się też na to, że głównie byli to sezonowi gracze i jak Sebiksowi znudziło się robienie na złość innym, to usunął grę i tyle go widzieli. Po fali banów jakie spadły głównie na czerwonych, poziom się nie tyle co wyrównał, co zostało po prostu więcej niebieskich (żółtych zawsze było mniej). Oczywiście nie potępiam czerwonych żeby nie było, ale spadek tego koloru w gymach był drastyczny, więc coś jest na rzeczy 🙂 osobiście znam wielu czerwonych, którzy są spoko xD

   • Reply
    Wiktor
    Lut 23, 2019 5:11 pm

    U mnie zupełnie odwrotnie. Niebiescy byli patologią, zbijali wszystko na fejkach, zostawiali puste gymy przed północą. Po fali banów wszystko się uspokoiło.

  • Reply
   Wooperq
   Lut 23, 2019 10:38 am

   Co Ty gadasz Yoricaki… Wybrałem niebieski team w dniu premiery gry w PL i poszedłem na łatwiznę? Właśnie żółci mają teraz lepiej bo nie siedzą po kilka dni w gymie jak niebiescy. Poza tym u mnie jest dużo żółtych, prawie każdy kto teraz zakłada grę wybiera. Może sam zmienię nawet jak mnie ruszy coś bo mam dość tej stagnacji.

  • Reply
   Wooper
   Lut 23, 2019 10:38 am

   Co Ty gadasz Yoricaki… Wybrałem niebieski team w dniu premiery gry w PL i poszedłem na łatwiznę? Właśnie żółci mają teraz lepiej bo nie siedzą po kilka dni w gymie jak niebiescy. Poza tym u mnie jest dużo żółtych, prawie każdy kto teraz zakłada grę wybiera. Może sam zmienię nawet jak mnie ruszy coś bo mam dość tej stagnacji.

 • Reply
  T-radex
  Lut 23, 2019 4:12 pm

  Fajnie że można zmienić team bo jestem żółty a wszędzie są niebiescy.

 • Reply
  Enther
  Lut 26, 2019 5:41 pm

  Czy po updacie ktoś ma problem z POGO czy tylko ja ? Po odpaleniu POGo i kliknięciu w pokemona gra zawiesza się nic nie da się z tym zrobić

 • Reply
  janek
  Maj 24, 2020 8:10 pm

  mam 1000 pokecoins i nie mogę kupić team medallion. przycisk exchange nie działa.

 • Reply
  Lola
  Wrz 09, 2020 1:44 am

  Ja mam pytanie, czy team zmienia się po tym toku na pierwotny, czyli po roku chcąc być dalej w tym teamie muszę znowu wykupić medalion? Czy jak już zmieniony zostaje na stałe do momentu wykupienia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.